לקבלת מידע על הספרים, השאירו פרטים כאן:

מי אנחנו?

מה הסוד שלנו?
ב"ניב רווח פסיכומטרי" עובד צוות מומחים לפסיכומטרי שדואג שאתה תקבל את ההכנה הטובה ביותר, שתביא אותך לציון הטוב ביותר, והתוצאות מדברות בעד עצמן: ממוצע הציונים של תלמידנו גבוה בכ-100 נקודות מהממוצע הארצי, ואם זה הממוצע, אתה יכול להבין לבד לאיזה ציונים גבוהים חלק מתלמידנו מצליחים להמריא בעזרתנו. המדריכים שלנו ניגשים לבחינה על בסיס שוטף, וההכשרה שלהם מקצועית ומקיפה לא רק בעת קבלתם לעבודה אלא במשך כל תקופת עבודתם בחברה, לאורך שנים. כל שאלה המופיעה בבחינה זוכה לניתוח מעמיק והעקרונות הפסיכומטריים המשתקפים בה יקבלו ביטוי בחומרי ההכנה האיכותיים שלנו.
אם אתה שואף הכי גבוה שאפשר, אל תוותר על ציון גבוה יותר. התקשר: 1-800-750-760.  
מי זה ניב רווח?
ניב רווח  בעל תואר ראשון במשפטים, הסמכה כעו"ד (מקום 2 מבין 1200 בבחינות הלשכה), ובעל תואר שני במנהל עסקים MBA. ניב רווח מלמד וחוקר את הבחינה הפסיכומטרית מאז שנת 1999 ונמנה על בכירי מדריכי הפסיכומטרי בישראל. ניב רווח הינו בעל ניסיון רב בהכשרת מאות מדריכי פסיכומטרי מעולים, וניסיון וקבלות מוכחות בתחום פיתוח חומרי לימוד והבנה של אופי הבחינה הפסיכומטרית והכישורים הנדרשים לשם הצלחה מירבית בה. ניב רווח קיבל בבחינה הפסיכומטרית 763 כבר בבחינה הראשונה אליה ניגש, זאת עוד לפני שהייתה בידו תעודת בגרות מלאה.
מה מיוחד בערכה שלנו?
ערכת הפסיכומטרי מבית ניב רווח פסיכומטרי הינה הערכה המובילה בתחום הפסיכומטרי להכנה עצמית לפסיכומטרי. בשונה מערכות אחרות אשר מודפסות פעם בשנה, הערכה שלנו מתעדכנת מדי מועד בהתאם לבחינה, ותלמידי פסיכומטרי מכל המכונים משפרים בעזרתה ציון מדי מועד. חלק מלקוחותינו הם תלמידים שלומדים במקביל בקורסים אחרים, ובוחרים לעשות שימוש דווקא בחומרי הלימוד שלנו. בואו להכיר את ערכת הלימוד המובילה בישראל לחצו כאן.

השיטה
בבית הספר של ניב רווח פסיכומטרי איננו מאמינים בטריקים ושיטות קסם שאינן עובדות בזמן אמת. אנו מתנגדים לגישה הגורסת כי הנבחן אינו צריך לפתור את השאלות אלא להתחכם להן. אנו מאמינים שמי שיודע ללמד כיצד לפתור, תלמידיו יצליחו לפתור בזמן אמת, ויש לכך ראיות מוכחות. לכן, אנו מפרקים ביסודיות כל נושא בתהליך לימוד מסודר ומובנה, והכל כדי שתבין ותמצה את החומר עד תומו, ובהצלחה.
 
מחקר ופיתוח
לאחר ניסיון של שנים במחקר הבחינה הפסיכומטרית אנו מתמקדים בפירוק הבחינה לעשרות רכיביה, ובפיתוח תהליכי חשיבה המתאימים לאופי הבחינה ולאופי השאלות בה. פיתוח החשיבה הפסיכומטרית נעשה במקביל ללימוד יסודי של כל הכללים, ההגדרות והנוסחאות הרלונטיים לכל נושא, כפי שהם משתקפים בפרסומי המרכז הארצי לבחינות ולהערכה (הגוף שכותב את הבחינה) וכפי שהם באים לידי ביטוי באלפי שאלות שנצפו עד היום על ידי צוות הכותבים של ניב רווח פסיכומטרי. בבית הספר לפסיכומטרי של ניב רווח קיים צוות מחקר ופיתוח העומל כל העת על עדכון חומרי הלימוד ושיפור המוצר כפי הנדרש.
עדיין מתלבטים?
אנו מבטיחים מוצר מעולה ושירות מצוין. תלמידים שלמדו איתנו בעבר יוכלו להעיד על כך. לכן, נשמח אם תחליט להצטרף לציבור לקוחותינו. אלפי תלמידים לא טועים!

ניתן ליצור איתנו קשר בטלפון 1-800-750-760 או להשאיר פרטים בטופס שבעמוד זה.
בהצלחה!