נשמח לעזור גם לך להצליח!

הפורום - יתרונות ואזהרות

הקדמה

הקדמה

אנו חיים בעידן בו האינטרנט מוצף במידע לגבי קורסי פסיכומטרי, ספרי פסיכומטרי, המלצות ותלונות, ולעתים קשה להפריד בין עיקר לטפל, ולזקק את המידע "הנכון" והאובייקטיבי מתוך ים המידע.

פורום פסיכומטרי הוא אחד המקומות השוצפים וגועשים במידע המגיע מתלמידים מרוצים, תלמידים מאוכזבים, מדריכים במסווה של תלמידים וסתם מתעניינים שאינם יודעים לשאול. מאמר זה נועד לעשות מעט סדר בדברים ולהכווין במעט את המתעניינים בחיפושיהם אחר מידע מדויק.
check-markלמה ללמוד דווקא אצל ניב רווח?
למה ללמוד דווקא אצל ניב רווח?
ימי לימוד גמישים
שעות לימוד גמישות
אורך הקורס
מתאים גם לחיילים
גם לתלמידי תיכון‎‏
ניב רווח
אתם מחליטים
קורסים אחרים
אחרים מחליטים
מה הוא פורום פסיכומטרי?

מה הוא פורום פסיכומטרי?

פורום פסיכומטרי הוא מדיום תקשורתי מקובל המאפשר תחלופה של מידע, החלפת רשמים ואפילו סתם שחרור קיטור. ניתן למצוא פורומים במגוון נושאים, ובתחומים בהם קיימת תחרות והיצע נרחב, כמו שוק הפסיכומטרי, קיימים לא מעט פורומים.

על כן, יש לקחת בחשבון כי גלישה בפורום פסיכומטרי מחייבת ערנות יתרה וזהירות מפני אנשי מכירות / מדריכי פסיכומטרי אשר ינסו להטות את דעתכם לכיוון המכון הם פועלים במסווה של תלמיד מרוצה, או לחילופין – יכפישו את שמו של מכון אחר במטרה למנוע מכם להירשם דווקא לשם או לקנות ספרי פסיכומטרי ממוסד לימודים שאינו המכון שלהם.
פורום של מכון הכנה

פורום של מכון הכנה

כאשר אתם גולשים בפורום פסיכומטרי של חברה מסוימת, יש לדעת כי הפורום הינו מייצג של אותו המכון, לרוב יאפשר מענה על חומרי הלימוד שלו בלבד, ורוח הדברים בפורום תהיה לטובת אותו המכון ותציג אותו כמכון פסיכומטרי בעל חומרי לימוד ייחודיים, מדריכים ותיקים, שיטת לימוד מתקדמת ובקיצור – הבחירה האידיאלית עבורכם.

כמו כן, יש לקחת בחשבון כי לרוב לא יתאפשרו דיונים בדבר בחירת מכון פסיכומטרי כזה או אחר, ובוודאי שלא תתאפשר האדרה של מכון מתחרה.
נשמח שתצטרפו גם אתם לאלפי הלקוחות שבחרו בערכות ההכנה מבית ניב רווח!‬
קליק ונתקשר
פורום פסיכומטרי אובייקטיבי

פורום פסיכומטרי אובייקטיבי

פורום פסיכומטרי המציג עצמו כפורום אובייקטיבי מאפשר דיונים מהסוג הנ"ל, אולם יש להיזהר מאנשים המציגים את עצמם כתלמידים במכון כזה או אחר, כאשר למעשה מדובר במדריכי פסיכומטרי.

תקנון הפורום אוסר פרסום מהסוג הזה והודעות חשודות נמחקות באופן מידי, אולם מכורח הנסיבות, לא תמיד ניתן לזהות בוודאות את המדריכים המסווים, והודעות שכאלה מוצאות לעתים את דרכן לפורום. על כן, יש לקחת עצות הניתנות לכם בפורומים בערבון מוגבל ובגדר המלצה בלבד, ולזכור כי לא תמיד יש דברים בגו.
אירוח מדריכים

אירוח מדריכים

פורום פסיכומטרי עשוי לארח מדי פעם מדריכים מטעם מכון כזה או אחר לשם מענה על שאלות כלליות אודות הבחינה ועזרה בפתרון בעיות.

יש לזכור כי תכליתו של אירוח מהסוג הזה הינו פעמים רבות פרסום המכון, ועל כן יש להיזהר גם מעצות המשיא מדריך פסיכומטרי ותיק ומנוסה.
נשמח שתצטרפו גם אתם לאלפי הלקוחות שבחרו בערכות ההכנה מבית ניב רווח!‬
קליק ונתקשר
2021 © כל הזכויות שמורות לחברת ניב רווח פסיכומטרי בע"מ | נגישות לאנשים עם מוגבלות

השאר פרטים וניצור איתך קשר בתוך זמן קצר