נשמח לעזור לך להצליח בפסיכומטרי!

תרגול פסיכומטרי

תרגול פסיכומטרי מבית ניב רווח

אחד הגורמים המשמעותיים ביותר להצלחה בבחינה הפסיכומטרית הוא התרגול העצמאי. כדי לנצח את הפסיכומטרי עליכם לתרגל את נושאי הבחינה וסגנון השאלות בה, וכן לתרגל בחינות סימולציה מלאות. לכן, קיומו של קורס זה או אחר אינו רלוונטי יותר מכמות התרגול שלכם לקראת הפסיכומטרי. הצלחה בבחינה הפסיכומטרית, וזה יאמר לכם כל מדריך מנוסה, תלויה בראש ובראשונה בכם ובמידת ההשקעה שלכם.

ערכת הכנה לפסיכומטרי
מבית ניב רווח מאפשרת לכם לתרגל לקראת הפסיכומטרי באופן עצמאי את נושאי הבחינה בעזרת מגוון כלים יעילים.

מעטפת הלמידה שלנו כוללת:
  • חומרי לימוד מקיפים ומפורטים הכוללים את החומר הרלוונטי לבחינה בלבד
  • צוות מדריכים מנוסה לשירותכם בקבוצות לימוד פרטיות בפייסבוק
  • תוכנת מילים עדכנית להעשרת אוצר המילים לקראת הבחינה הפסיכומטרית
  • אפשרות תרגול פסיכומטרי אונליין
אם נתקלתם בבעיה, אל תתביישו להתקשר: 1-800-750-760.
מידע נוסף על פסיכומטרי ללא קורס.
ניב רווח מציע מעטפת לימוד עצמי לפסיכומטרי
איזו בחינת פסיכומטרי זו שלך?

תרגול פסיכומטרי אונליין

מלבד למידה לפסיכומטרי באמצעות ספרי ההכנה, ניתן לתרגל את חומרי הלימוד באמצעות מערכת התרגול המקוון שלנו. מערכת התרגול הייחודית של ניב רווח פסיכומטרי מאפשרת לתרגל שאלות מכל תחומי הבחינה, תוך הקפדה על זמני הפתרון המומלצים.

חומרי הלימוד במערכת התרגול תואמים לחומרי הלימוד בספרים (מלבד פרק יסודות מתמטיים), לרווחתם של תלמידי ניב רווח הכנה לפסיכומטרי. בנוסף, הלמידה המקוונת מאפשרת לכם גם לעקוב אחר קצב הלמידה שלכם בכל תחום בבחינה הפסיכומטרית.

תרגול אוצר מילים לפסיכומטרי

רוכשי ערכת ההכנה לפסיכומטרי מבית ניב רווח זכאים לגישה לתוכנת המילים העדכנית והמצוינת שלנו! תוכנה זו עוזרת לכם להעשיר את אוצר המילים שלכם, בעברית ובאנגלית, לקראת הבחינה.

תוכנת המילים כוללת כ-6000 ערכים באנגלית וכ-4000 ערכים בעברית אשר נבחרו בקפידה בתהליך סינון מבוקר שביצענו בעזרתם של אנשי לשון ומדריכי פסיכומטרי. התוכנה קלה לתפעול וכוללת אפשרויות תרגול מהנות ביותר. אנו מזהירים מראש, זה ממכר :-)

קראו עוד על תוכנת המילים שלנו
מדוע אלפי לקוחות כבר בחרו בערכות התרגול של ניב רווח?
תרגילים רבים ומגוונים
רמת התאמה גבוהה לבחינה
מערכת תרגול ידידותית למשתמש
אפשרות לאפס ולתרגל שוב כמה שרוצים
הסברים ברורים ומפורטים לכל הנושאים
שירות לקוחות מקסים, יעיל והוגן

חומרי תרגול לפסיכומטרי

חומרי התרגול מבית ניב רווח פסיכומטרי כוללים את החומר הרלוונטי לבחינה בלבד. כיצד זה עובד? פשוט מאוד! צוות מדריכים מנוסה עוסק בכל יום בשיפור חומרי הלימוד ובהתאמתם לשינויים בבחינת האמת. חומרי תרגול אשר אינם רלוונטיים עוד, מושמטים מספרי הלימוד ובמקומם נכתבות שאלות חדשות, כך לא מתבזבז זמן יקר על למידת תחומים שסבירותם להופיע בבחינה הפסיכומטרית אינה גבוהה כלל.

חומרי התרגול כוללים פתרונות מפורטים אשר נכתבו במיוחד לצורך למידה עצמית. מלבד זאת, התאמנו לערכת ההכנה תוכניות לימוד ל-80 ימים ול-50 ימים, כך שתוכלו לבחור במתכונת המתאימה לכם.

תמיכה במהלך התרגול

על אף חומרי הלימוד המפורטים שלנו, ייתכן שנושא מסוים לא יהיה מספיק ברור או שתצטרכו חיזוק נוסף בתחומים בהם אתם מתקשים. אל דאגה! אנו מעסיקים מדריכי פסיכומטרי במשרה מלאה אשר כל עבודתם היא לענות לכם, התלמידים, בקבוצות לימוד סגורות וייעודיות בפייסבוק.

קבוצות הלימוד בפייסבוק הינן בעלות ערך לימודי גבוה, ובהן תקבלו תשובה מפורטת לכל שאלה שתשאלו, הן על החומר הלימודי והן על הבחינה הפסיכומטרית בכלל. אמנם אנו מציעים פסיכומטרי ללמוד עצמי, אך עם מעטפת הלמידה של ניב רווח, אתם אף פעם לא לבד.
נשמח שתצטרפו גם אתם לאלפי הלקוחות שבחרו בערכות ההכנה מבית ניב רווח!‬
קליק ונתקשר

תרגול פסיכומטרי בחינם

אנו מציעים מבחן פסיכומטרי מלא חינם! המבחן מתאים ומומלץ לתלמידי כל המכונים וכמובן לאלו הלומדים לבד. המבחן מהווה תרגול פסיכומטרי לדוגמא עבור כל הניגשים לבחינה הפסיכומטרית, והוא משקף בצורה טובה את המגמות האחרונות בבחינה הפסיכומטרית. מומלץ לתרגל את הבחינה לדוגמא בהתאם לתנאי אמת. תרגול שכזה, הכולל הקפדה על זמני הבחינה, יאפשר לכם להעריך את נקודות החולשה שלכם ולשפרם לקראת הבחינה.

לאחר שתגלו את נקודות החולשה שלכם, תוכלו לתרגל במערכת לפי נושאי לימוד וכמובן לעקוב אחר קצב ההתקדמות שלכם. ישנן אלפי שאלות בכל תחום, עשרות מטלות כתיבה, שאלות מבחינות אמת של המרכז הארצי לבחינות ולהערכה ואפשרויות תרגול נוספת. לאחר מכן, תוכלו למצוא מבחני פסיכומטרי לדוגמא נוספים, הכוללים פתרונות מלאים ומפורטים שנכתבו ע"י מדריכי ניב רווח פסיכומטרי.
נשמח לעזור לך להצליח בפסיכומטרי!
2018 © כל הזכויות שמורות לחברת ניב רווח פסיכומטרי בע"מ | נגישות לאנשים עם מוגבלות | +Niv Revah | בניית אתריםבניית אתרים