נשמח לעזור לך להצליח בפסיכומטרי!

קורס פסיכומטרי לחרדים

פסיכומטרי למגזר החרדי

הצורך במבחן הפסיכומטרי הופך בשנים האחרונות להיות דרישה רווחת גם בקרב הציבור החרדי. הציבור החרדי זקוק לתנאים המתאימים לו, הכוללים קבוצות נפרדות לגברים ולנשים, תוכנית לימודית שהתכנים שבה אינם מכילים דברי כפירה וכן הלאה.

עובדה זו מקשה על סטודנטים חרדים רבים שרוצים קורס פסיכומטרי אשר יהיה מקצועי מבחינת התכנים הנלמדים ומידת הלימתם לבחינה הפסיכומטרית, אך גם מתאים לצרכים הספציפיים שלהם.
ליצירת קשר עם שרה ברלינסקי לגבי קורסי פסיכומטרי לחרדים: 058-4-750-800.
ניב רווח מציע מעטפת לימוד עצמי לפסיכומטרי
איזו בחינת פסיכומטרי זו שלך?

קורס בירושלים ובבני ברק

שיתוף פעולה חדש ומבורך בין שרה ברלינסקי, מורה חרדית מוסמכת לפסיכומטרי, לבין ניב רווח פסיכומטרי, מאפשר גם לציבור החרדי ליהנות מן הרמה המעולה של תוכניות הלימודים והספרים של ניב רווח. במסגרת שיתוף הפעולה נערכים קורסי פסיכומטרי בהפרדה מלאה בריכוזים החרדיים הגדולים – ירושלים ובני ברק.

קורס פסיכומטרי לחרדים של ניב רווח ושרה ברלינסקי מצטיין ביתרון גדול במיוחד על פני קורסי הפסיכומטרי האחרים; במרבית הקורסים, מדריכי הפסיכומטרי הם סטודנטים, שאך לא מזמן עברו בעצמם את בחינות הפסיכומטרי. בקורסים הללו, לעומת זאת, המורות שמעבירות את הקורסים הינן מורות מוסמכות, בעלות ניסיון הוראה מקצועי רב. המורות בקורסים הללו מנוסות מאד גם בהוראה למתקשים וללקויי למידה מכל הסוגים, מה שמבטיח לימוד יסודי ומתקדם של כל חלקי הפסיכומטרי גם למתקשים.

חומרי לימוד ויתרונות

הספרים האיכותיים של ניב רווח, אשר מהווים את הבסיס הנפלא לכל הקורסים, עם ההסברים המפורטים ושיטות התרגול הייחודיות שלהן, עברו התאמה של התכנים, כך שיתאימו ללומדים מן הציבור החרדי – כל זאת, כמובן, מבלי לפגוע באיכות וברמה המקצועית של הספרים, אשר נשמרת היטב לאורך כל הדרך.

כאחת מתוכן, שרה ברלינסקי מבינה את האתגרים העומדים בפני התלמידות שלה, חלקן אמהות שמשלבות גידול ילדים עם לימודים, חלקן משלבות לימודי פסיכומטרי עם לימודים נוספים או עבודה. הקורסים של שרה ברלינסקי וניב רווח מלווים ביחס אישי אמיתי לכל אחת מן הסטודנטיות, באכפתיות ובליווי לאורך כל הדרך, למן השיעור הראשון בקורס ועד לקבלת הציון הנכסף.
מדוע אלפי לקוחות כבר בחרו בערכות התרגול של ניב רווח?
תרגילים רבים ומגוונים
רמת התאמה גבוהה לבחינה
מערכת תרגול ידידותית למשתמש
אפשרות לאפס ולתרגל שוב כמה שרוצים
הסברים ברורים ומפורטים לכל הנושאים
שירות לקוחות מקסים, יעיל והוגן

איך נרשמים?

קורס הפסיכומטרי של ניב רווח ושרה ברלינסקי נבחר על ידי מרבית המוסדות החרדיים להשכלה גבוהה, והוא קורס הפסיכומטרי המוביל בציבור החרדי.

ליצירת קשר עם שרה ברלינסקי: 058-4-750-800.
נשמח לעזור לך להצליח בפסיכומטרי!
2019 © כל הזכויות שמורות לחברת ניב רווח פסיכומטרי בע"מ | נגישות לאנשים עם מוגבלות | +Niv Revah | בניית אתריםבניית אתרים