רוצה מידע על ספרי הכנה לפסיכומטרי?

צחי חכמון

ציון 756 - מרוצה מאוד!

הקודם
הבא
צחי חכמון - ציון פסיכומטרי ציון 756
אז הגעתי לניב רווח לגמרי במקרה - לקראת סוף הטיול בדרום אמריקה, קרטחנה, קולומביה, הייתי רשום לקורס בהייקיו שאמור היה להתחיל לקראת סוף אפריל, בדיוק מסיים את הסנדוויץ בסאבווי, שחבר טוב שלי אומר לי "בואנה צחי הייקיו פשטו את הרגל מה תעשה?!" לא ידעתי מה עושים עכשיו ואני זוכר איך העברתי יום שלם בהתלבטויות- לוותר על הפסיכומטרי וזהו? להמשיך עם חברים שלי למרכז אמריקה?

מצד אחד ממש רציתי לשפר את הציון שלי כדי להתקבל לתל אביב ומועד יולי הוא המועד האחרון שרלוונטי לשנת הלימודים הקרובה ומצד שני כבר הייתי רשום לעברית אליה התקבלתי על סמך ציוני הבגרות, והיה ממש קשה לעזוב את הטיול, אז חשבתי לוותר.

לבסוף נמצאה הפשרה - ידידה מהארץ המליצה לי על ניב רווח. ביררתי וראיתי שיש תוכנית של 56 ימים שזה אומר שאפשר גם לעשות את הפסיכומטרי, גם לחסוך כסף על קורס וגם להאריך את הטיול! הוספתי את מקסיקו כיעד אחרון, הרווחתי עוד שלושה שבועות מטורפים ונחתתי ב-9 למאי היישר מהטיול לפסיכומטרי. בהתחלה חששתי שלא אעמוד בזה, בעיקר בגלל החוסר במסגרת והעובדה שהפעם אתה לגמרי אדון לעצמך ויש צורך במשמעת עצמית. אבל בסופו של דבר יצא מושלם- דבקתי בתוכנית הלימודים שיש באתר ולא נתתי לעצמי ללכת לישון עד שסיימתי את כל המטלות היומיות (טוב אם להיות כנה חוץ מלמידת אוצר מילים).

אני חושב שהעובדה שלא למדתי בקורס ובכיתה דווקא עזרה יותר - לא בזבזתי זמן והתעסקתי נטו בתהליך הלמידה שלי. המסגרת מאוד תומכת, הספרים עשירים בחומר וסוגרים כל פינה אפשרית, דף הפייסבוק מאוד פעיל ונגיש לכל שאלה או חוסר הבנה ותוכנת המילים מאוד עזרה לי עם למידת המילים באנגלית.

בסופו של דבר ניגשתי לבחינה, הייתי צריך לקבל 685 כדי להתקבל למדמ"ח בתל אביב, קיבלתי 756 והשאר היסטוריה... חסכו את הכסף ואת הזמן שלכם, לכו על ניב רווח!
רוצה מידע על ספרי הכנה לפסיכומטרי?
2017 © כל הזכויות שמורות לחברת ניב רווח פסיכומטרי בע"מ | +Niv Revah | בניית אתריםבניית אתרים