נשמח לעזור גם לך להצליח!

מבחן מימד - שאלות נפוצות

מימד - שאלות נפוצות

מימד - שאלות נפוצות

מה זה מבחן מימד?

מבחן מימד הינו מבחן המשמש את המכינות הקדם-אקדמיות למיון וקבלה של מועמדים ללימודים. המבחן הינו בנושאי מתמטיקה, עברית ואנגלית. מבחן מימד הינו חובה למועמדים אשר לא נבחנו בבחינה הפסיכומטרית. באתר שלנו ישנו מבחן מימד לדוגמא, דגשים להכנה נכונה למבחן מימד, תרגול מבחן מימד ועוד.

איך מחושב הציון במבחן מימד?

ציוני מבחן מימד מחושבים כך שציון הנבחן לא יושפע, לחיוב או לשלילה, מהמועד או מנוסח בחינת המימד אליהם ניגש. הציונים נעים בין 50 ל-650 ותוכלו לקרוא באתר שלנו מידע מדויק על אופן חישוב הציון במבחן מימד.

האם אפשר להתקבל למכינה בלי מבחן מימד?

ברוב המכינות ישנה דרישה להצגת ציון כלשהו במבחן מימד. מועמדים אשר נבחנו בבחינה הפסיכומטרית אינם נדרשים להיבחן במבחן מימד. לצורך מידע עדכני יש לפנות למכינה בה אתם מעוניינים ללמוד. באתר שלנו תוכלו למצוא מידע על מבחן מימד במכינות נבחרות.

על מה נבחנים במבחן מימד?

מבחן מימד מורכב מ-6 פרקים בנושאי מתמטיקה, עברית ואנגלית. באפשרותכם להיכנס לתרגול מבחן מימד ולעבור על שיעורים בחומר הבחינה. תוכלו גם לקרוא על סוג השאלות ולעבור על שאלות ומבחן מימד לדוגמא.

מה רמת הקושי במבחן מימד?

מבחן מימד אינו קשה כמו הבחינה הפסיכומטרית אך כדאי להתכונן אליו בעזרת הכרת החומר הבסיסי ותרגול רב של שאלות. אנו מאמינים שניתן להצליח במבחן מימד באמצעות למידה עצמית. אתם מוזמנים לקרוא על ערכת ההכנה למבחן מימד שלנו.

איך נרשמים למבחן מימד?

ההרשמה למבחן מימד הינה דרך המכינה אליה נרשם המועמד והיא מתבצעת, לרוב, בזמן הרישום למכינה. לפרטים נוספים צרו קשר עם המכינה בה אתם מתכננים ללמוד.

האם הרישום למבחן מימד עולה כסף?

הרישום למבחן מימד מחייב תשלום נפרד למכינה הקדם-אקדמית. התשלום מועבר למרכז הארצי לבחינות והערכה, הגוף שמנהל את בחינות מימד.

איך להתכונן למבחן מימד?

כדי להצליח במבחן מימד ריכזנו עבורכם מספר טיפים להכנה נכונה. תוכלו גם לרכוש את ערכת ההכנה למבחן מימד שלנו.

אלו שאלות מופיעות במבחן מימד?

במבחן מימד ישנן שאלות בנושאים שונים בתחומי מתמטיקה, עברית ואנגלית. תוכלו למצוא שאלות לדוגמא ומבחן מימד לדוגמא באתר שלנו.

מי כותב את מבחן מימד?

מבחן מימד נכתב ומנהול על ידי המרכז הארצי לבחינות והערכה. גוף זה אחראי לבחינות מיון והערכה רבות, כגון: מבחן אמיר, מבחן אמירם, מבחן יעל והבחינה הפסיכומטרית.

איך מתפעלים את מבחן מימד על המחשב?

תפעול מבחן מימד הינו קל ואינטואיטיבי. אין צורך בידע מיוחד ותוכלו לקרוא הוראות מפורטות על תפעול בחינת מימד באתר שלנו.

כמה זמן מוקצה לכל פרק במבחן מימד?

במבחן מימד ישנם שמונה פרקים ולכל פרק מוקצות 25 דקות. קראו על מבנה מבחן מימד.

מה צריך להביא ביום הבחינה?

למבחן מימד יש להביא תעודת זהות, בלעדיה לא תוכלו להיבחן. מומלץ להביא את הזימון למבחן היות ורשומה בו הכיתה בה אתם נבחנים, למקרה שתשכחו. אסור להביא כל חומר עזר לרבות מחשבון ודפי טויוטה. הבוחנים יספקו לכם דפי טיוטה במידה ותצטרכו.
עדיין לא רכשת הכנה למבחן מימד?
בחר מה שמתאים לך וצא לדרך... :)
2021 © כל הזכויות שמורות לחברת ניב רווח פסיכומטרי בע"מ | נגישות לאנשים עם מוגבלות

השאר פרטים וניצור איתך קשר בתוך זמן קצר