נשמח לעזור גם לך להצליח!

הכנה למבחן תיל

רוצה להגיע מוכן למבחן תיל?

הכנה מעולה למבחן תיל
תרגול פסיכוטכני של חשיבה כמותית
תרגול פסיכוטכני של חשיבה מילולית
תרגול פסיכוטכני של חשיבה צורנית
כולל תרגול ידע טכני, אנגלית ועוד!

מבחן תיל למיון
מבחן תיל לדוגמא
מבחן תיל הינו מבחן המועבר על ידי חברת תיל אינטרנשיונל העוסקת באבחון, מיון, ייעוץ והערכת עובדים. מבחני תיל נחלקים למספר קבוצות עיקריות: מבחן תיל למיון לעבודה, מבחן תיל ללימודים והכשרה מקצועית ומבחן תיל למיון, יעוץ והכוון אישי.
מבחן תיל ללימודים
מבחן המיון ללימודים מיועד לנבחנים המעוניינים בלימודים גבוהים, במוסדות אקדמיים ועל תיכוניים. מבחן תיל ללימודים הוא ממוחשב ומורכב ממספר מבחנים קוגניטיביים ומבחני ידע ומיומנות, המאפשרים לאבחן התאמה של הנבחן למסלולי לימוד מסוימים במוסדות רלוונטיים.
מבחן תיל לעבודה
מבחני המיון לעבודה של חברת תיל מותאמים למשרה אליה הנבחן מתמיין, ונבנים בשיתוף פעולה עם החברה המגייסת. מבחן המיון לעבודה מורכב משאלוני אישיות, שאלוני נטיות תעסוקתיות ועוד, המשתנים בהתאם לאופי התפקיד אליו מתמיין המועמד.
חשיבה פסיכוטכנית
מבחנים פסיכוטכניים הם מבחני אינטליגנציה המובאים כחלק מסדרת המבחנים ביום המיונים התעסוקתי. מטרת המבחנים הינה לאמוד את היכולות של הנבחנים בתחומים שונים, ביניהם מיומנויות כמותיות, מיומנויות מילוליות, ידע באנגלית, ידע טכני, מיומנויות זריזות ודיוק ועוד.
חשיבה כמותית
מטרת מבחני החשיבה הכמותית היא לבדוק את מידת השליטה, ההבנה וההסקה של המועמד בתחום המתמטיקה. השאלונים הכמותיים במבחני המיון של מכון תיל הינם במתכונת של מבחנים רבי ברירה, ולרשות הנבחן דפי טיוטה וכלי כתיבה.
חשיבה מילולית
מטרת מבחני החשיבה המילולית היא לבדוק את מידת השליטה של המועמד בשפה העברית, והם משלבים בתוכם הבנה והסקה של קטעים, הקבלות מילוליות, אוצר מילים, שאלות הגיון ועוד. בהתאם לאופי המשרה או מסלול הלימודים, ייתכן שהמועמד ייבחן גם בחשיבה מילולית בשפה האנגלית.
2024 © כל הזכויות שמורות לחברת ניב רווח פסיכומטרי בע"מ | נגישות לאנשים עם מוגבלות

השאר פרטים וניצור איתך קשר בתוך זמן קצר