נשמח לעזור גם לך להצליח!

מבחן יעל / יעלנט - ההכנה המקצועית ביותר בישראל

ללמוד למבחן יע"ל עם ניב רווח

הכנה למבחן יע"ל בעברית
תרגול מקיף של שאלות מכל הסוגים
הסברים מעולים לכל הנושאים
מגוון רחב של רמות קושי וניסוחים
אלפי תלמידים לא טועים!
יעל-נט ערכת תרגול אונליין
מערכת תרגול נוחה וידידותית
היקף חומרי לימוד גדול ומגוון
כולל אפשרות לאיפוס תרגילים
פתרונות והסברים מלאים לכל השאלות
ערכת יע"ל + ערכת אמי"ר
מושלם למי שחייב את שתי הבחינות
כולל 3 ספרי אמי"ר ו-2 ספרי יע"ל
היקף חומרי לימוד ענק ואיכותי
כולל גישה מלאה לתוכנת המילים

למה כדאי ללמוד למבחן יע"ל עם ניב רווח?

checkהסברים מפורטים לכל נושאי הבחינה

checkפתרונות מלאים לכל השאלות

checkמבחני סימולציה מלאים המאפשרים תרגול של הבחינה עצמה

checkתוכנה מצוינת ללימוד אוצר המילים בעברית


מה מקבלים בערכת ההכנה למבחן יע"ל?


כל המידע על מבחן יעל
מידע כללי על מבחן יעל
מבחן יעל הינו מבחן לסיווג רמת העברית של מועמדים אשר נבחנו בבחינה הפסיכומטרית בשפה זרה. מועמדים ללימודים שלא נבחנו בבחינה הפסיכומטרית, והם אינם דוברי עברית, עשויים להידרש להיבחן במבחן יעל, בהתאם לדרישות מוסד הלימודים.
מבחן יעל לדוגמא
מטרת מבחן יעל לדוגמא, כמו כל מבחן לדוגמא אחר, הינה לספק התנסות עצמית לנבחנים לקראת הבחינה. מומלץ לפתור מבחן יעל לדוגמא, בהתאם לזמן המוקצב בתנאי אמת, ולאחר מכן לבדוק את הפתרון המפורט שנכתב ע"י מדריכי ניב רווח הכנה ליע"ל.
שאלות נפוצות על מבחן יעל
צריכים לגשת למבחן יעל או למבחן יעלנט ולא בטוחים מה ההבדל בניהם, איך נרשמים, מהו טווח הציונים ומה זה פרקי פיילוט? אנחנו כאן כדי לענות על השאלות הנפוצות ביותר שעולות אצל נבחנים רבים, וזאת במטרה לעזור לכם להגיע מוכנים למבחן!
מבנה בחינת יעל
מבחן יעל מורכב משני חלקים. חלק א' מורכב משאלות רבות-ברירה (אמריקאיות) המחולקות לשלושה נושאים: השלמת משפטים, ניסוחים מחדש והבנת הנקרא. חלק ב' הינו מטלת כתיבת חיבור. בחלק זה יש לכתוב חיבור על נושא נתון, בזמן מוקצב של 15 דקות.
מבחן יעל - שאלות לדוגמא
לפני הלמידה לקראת מבחן יעל, חשוב ביותר לעבור על שאלות מבחן יעל לדוגמא. הכרת השאלות אשר תופענה במבחן תורמת ללמידה ממוקדת ויעילה יותר. בנוסף, מומלץ לעבור על הפתרונות וההסברים אשר נכתבו ע"י מדריכי ניב רווח הכנה ליע"ל.
ציונים של מבחן יעל
הציונים במבחן יעל נעים בין 50 ל-150, והם מחושבים כך שנוסח הבחינה ומועדה לא יהוו גורם משפיע. כל מוסד לימוד רשאי לקבוע, לפי שיקוליו, מהו הציון המספיק לקבלה ללימודים והאם המועמד מחויב בקורסי עברית. הציונים בבחינת יעל מועברים לנבחנים תוך 45 יום.
בחינת יעל-נט
בחינת יעלנט היא למעשה בחינת יע"ל ממוחשבת המשמשת את מוסדות הלימוד השונים. כל מוסד לימודים מקיים לפי שיקולו את הבחינה הממוחשבת, וההרשמה מתבצעת דרך מוסד הלימודים אליו הנבחן מעוניין להתקבל. תוכן בחינת יעלנט זהה לחלוטין לתוכן בחינת יעל.
הרשמה למבחן יעל
מבחן יעל נערך במועדים שונים במהלך השנה וניתן להירשם דרך אתר האינטרנט של המרכז הארצי לבחינות ולהערכה. הרישום למבחן יעל מיועד לאלה אשר לא נרשמו לבחינה הפסיכומטרית, זאת משום שהרישום לבחינה הפסיכומטרית כולל בתוכו רישום למבחן יעל.
הכנה למבחן יעל
ערכות ההכנה למבחן יעל, מבית ניב רווח הכנה ליע"ל, חוברו בקפידה ע"י צוות מדריכים בעלי ניסיון רב בבחינות המיון השונות. הערכות מכילות סימולציות ושאלות רבות לתרגול. ספר ההכנה למבחן יעל ותרגול מבחן יעל אונליין, זמינים לרכישה בחנות האתר.
2021 © כל הזכויות שמורות לחברת ניב רווח פסיכומטרי בע"מ | נגישות לאנשים עם מוגבלות

השאר פרטים וניצור איתך קשר בתוך זמן קצר