נשמח לעזור גם לך להצליח!

ניב רווח הכנה לצה"ל

הכנה למיונים = שירות צבאי מאתגר ומספק!

הכנה לצו ראשון
הכנה איכותית לפסיכוטכני של צו ראשון
כולל בעיות כמותיות מילוליות מסוגים שונים
כולל אנלוגיות מילוליות וצורניות
כולל מבחני הוראות ברמות קושי שונות
הכנה ליום המאה
יום המא"ה - מיון, איתור, התאמה
הערכה המקיפה והאיכותית ביותר
כולל סימולציות יחסי אנוש
כולל פסיכוטכני מורחב וצורני
הכנה למסלולי שחקים / חבצלות
הערכה המקיפה והאיכותית ביותר
המסלולים היוקרתיים של חיל המודיעין
מגוון אדיר של סוגי שאלות
הכנה מאתגרת למסלולים מאתגרים
הכנה לחיל המודיעין
פותח במיוחד עבור מיוני כלל חמ"ן
כולל זיהוי ופענוח של תצלומי אויר!
תרגול של נושאים מגוונים לקראת המיונים
נותן לך יתרון על פני המתחרים
הכנה לקורס טיס
משפר את סיכוייך בשלבי המיון הראשוניים
כולל מבחני לוח טיסה ומבחן נחיתה
מבחן אופק, מבחן דינור, הרכבת צורות ועוד
תרגול טכני, תרגול מרחבי, תרגול צורני
הכנה לגאמא סייבר ב-8200
פותח בשיתוף עם מפקדים מהיחידה
הכנה מקצועית ומקיפה למיונים
שאלות במגוון תחומי טכנולוגיה
חומר עיוני וחומר מעשי
הכנה למיונים של גלי צה"ל
הכנה מעולה, מקיפה ואיכותית
מבחני ידע רבים ומגוונים
כולל גיאוגרפיה, מדינות ועוד
כולל מבחנים של ארץ ישראל
קבלה ליחידת דובר צה"ל
מגוון ענק של מבחני ידע כללי
היקף אדיר של חומר לימודי
כולל מבחני ידיעת הארץ
כולל ארצות אויב ומדינות שכנות
הכנה למיוני אשכול התעופה
הכנה מעולה למיוני אשכול תעופה
תרגול טכני, כמותי, מילולי, מרחבי ועוד
פענוח תצלומי אויר וזיכרון מפות
מבחן דינור, מבחן אופק, הרכבת צורות

המדריך השלם לצה"ל
הכנה לצו ראשון
צו ראשון - האם להתכונן אליו? התשובה שלנו היא: כן! מועמדים רבים לשירות ביטחון מוצאים עצמם חוששים מהליך הצו הראשון ומנסים לעשות כל שביכולתם על מנת לשפר את הסיכויים להצליח במבדקים. ההכנה תורמת לתחושת הביטחון ומאפשרת להתנסות בסוגי השאלות.
מבחנים פסיכוטכניים
מבחנים פסיכוטכניים קובעים בסופו של דבר את ציון הדפ"ר (דירוג פסיכוטכני ראשון) של המועמד בצו ראשון. המבחנים הפסיכוטכניים כוללים חמישה סוגי מבחנים: מבחן אינטליגנציה, מבחן אנלוגיות מילוליות, מבחן כמותי, מבחן אנלוגיות צורניות (מטריצות) ומבחן הבנת הנקרא.
תפקידים בצה"ל
כל התפקידים המבוקשים בצה"ל: מה כולל התפקיד? מה תנאי הקבלה אליו? ומתי מתחילים המיונים? כל המידע על התפקידים אליהם ניתן להתמיין בעקבות מבחני צו ראשון. ניתן להגיע בסופו של התהליך לחיל האוויר, לחיל הים, לחיל רגלים, לסיירות מובחרות, לתוכניות מיוחדות ועוד.
פרופיל רפואי
תחנת הבדיקות הרפואיות בצו ראשון נועדה לקבוע את הפרופיל הרפואי של המועמד. הפרופיל הצבאי נע בין פרופיל 97, המעיד על כשירות לשירות קרבי, לבין פרופיל 21, המזכה את בעליו בפטור משירות צבאי. בשלב זה יבדוק רופא את המועמדים לשירות ביטחון וייבדקו מסמכים רלוונטיים.
מתגייסים
שיבוצו של החייל מהווה חלק משמעותי מאוד בשירותו הצבאי, ומועמדים רבים לשירות ביטחון מתלבטים מה לסמן בשאלון ההעדפות שנשלח אליהם לאחר השלמת הליכי צו ראשון. כיום מגוון התפקידים הצבאיים גדול מאוד, ולאורך השנים אף נוספים תפקידים חדשים, אליהם ניתן להשתבץ.
מנילה
המנילה הינה שאלון העדפות שנשלח למועמדים לשירות ביטחון ואשר השלימו את תהליך איסוף נתוני האיכות במסגרת צו ראשון. זה הוא כלי המאפשר לצה"ל לקבל תמונה טובה יותר באשר להעדפות המועמדים לגיוס ואופי השירות אותו הם מעוניינים לבצע. ישנם חמישה סוגים של שאלונים.
קב״א
מעבר לאימות נתונים ומבחנים פסיכוטכניים, במהלך יום המיונים של צו ראשון נקבעים ציוני הקבא של כל מועמד. למה משמש ציון זה ומה חשיבותו בשיבוצכם לתפקיד בשירות הצבאי? מה ההבדל בין קב"א לדפ"ר ומה בודקים. חשוב להכיר את כל המידע על ציון הקב"א.
סימול עברית
ציון סימול עברית הוא מדד המתייחס ליכולת הקריאה, הכתיבה, הבנת הנקרא והעושר הלשוני של המועמד בצו ראשון. רוצים להתקבל לתפקידים מבוקשים? מועמדים לשירות ביטחון עם ציון גבוה בסימול העברית מגדילים את סיכויים להתקבל לתפקידים יוקרתיים במהלך שירותם הצבאי.
יום המא"ה
יום המא"ה הינו יום מיון המיועד בעיקר לבנות (ולעיתים גם לבנים), אשר נועד לאפשר לצה"ל לשבץ את המועמדת לשירות ביטחון לתפקיד אשר יתאים ליכולותיה, נטיותיה התעסוקתיות וכישוריה כפי שישתקפו ביום זה, בנוסף לנתוניה האישיים כפי שנקבעו ביום המיונים.
לקראת השחרור מצה"ל
צו ראשון הוא כבר זכרון רחוק ואתם לפני שחרור. האם התעדכנתם בכל הזכויות שלכם? חיילים משוחררים זכאים למגוון הטבות, החל מהטבות במס הכנסה ובביטוח לאומי ועד להטבות בקופות החולים. בנוסף, מרוכז מידע על אודות מלגות, מענק שחרור ופיקדון, עבודה מועדפת ועוד.
התנדבות לצה"ל
מועמדים אשר עברו הליך צו ראשון ונמצא כי אינם כשירים לשרת בצבא מסיבות שונות, יכולים לבקש להתנדב. האפשרות להתנדב פתוחה בפני כל מלש"ב הנמצא בגיל גיוס. הזכאים לפטור יכולים להתנדב באחת משתי מסגרות: התנדבות לשירות לאומי לא במסגרת צה"ל או התנדבות לצבא.
אימות נתונים
שלב אימות הנתונים הינו שלב פורמלי במסגרת צו ראשון, אשר נועד לאמת את הנתונים הרשמיים של המועמד לשירות ביטחון. אימות הנתונים נעשה מול מאבחנת פסיכוטכנית ונמשך כ-15 דקות במהלכן מוסר המלש"ב מידע אודות כתובתו, פרטי ההורים, מסגרות לימוד, בגרויות ועוד.
ראשי תיבות בצה"ל
יש כל כך הרבה ראשי תיבות צהליים, ואנחנו כאן כדי לעשות לכם סדר בעניינים. אז כדי שלא תישארו במתח ותשברו את הראש למצוא מה פירוש המונחים הצבאיים, הכנו עבורכם את רשימת ראשי התיבות והקיצורים הנפוצים ביותר.
עתודה אקדמית
מסלול העתודה האקדמית מכשיר מועמדים לשירות צבאי לתואר ראשון במימון מלא של משרד הביטחון. ישנן תכניות עתודה מגוונות בתנאים שונים ותנאי קבלה שונים. העתודאים נדרשים לשרת לאחר הלימודים האקדמיים בשירות קבע בצבא. ההרשמה למסלולי העתודה מתחילה בכיתה י"ב.
לשכת גיוס
לשכת הגיוס היא המתקן הצבאי הראשון בו נתקלים המלשב"ים. עם קבלת צו ראשון, תתבקשו לגשת ללשכת הגיוס הקרובה לביתכם. ביום זה תעברו מספר מבחנים פסיכוטכניים וראיונות התאמה שונים. זכרו להביא עמכם את תעודת הזהות שלכם והתכוננו מראש באמצעות המידע באתר.
2022 © כל הזכויות שמורות לחברת ניב רווח פסיכומטרי בע"מ | נגישות לאנשים עם מוגבלות

השאר פרטים וניצור איתך קשר בתוך זמן קצר