נשמח לעזור גם לך להצליח!

תפעול בחינת מימד

בחינת מימד

בחינת מימד

בחינת מימד היא אמנם בחינה ממוחשבת, אך לא נדרש ידע מיוחד במחשבים על מנת להיבחן בה. תפעול הבחינה פשוט למדי וכולל שימוש בעכבר בלבד, ללא מקלדת.

לאלו מכם שמעולם לא התנסו בבחינת מימד ממוחשבת, מומלץ לקרוא היטב את המאמר הבא, ולכלל הניגשים לבחינה מומלץ להתנסות בשאלות ממוחשבות לדוגמה טרם תבחנו בבחינה האמתית.
עדיין לא רכשת הכנה למבחן מימד?
בחר מה שמתאים לך וצא לדרך... :)
השאלות במבחן מימד

השאלות במבחן מימד

מבחן מימד כולל שאלות רבות ברירה ("שאלות אמריקאיות"). עבור כל שאלה מוצעות ארבע תשובות אפשריות, מתוכן יש לבחור את התשובה הנכונה ביותר. מכיוון שבחינת מימד היא בחינה ממוחשבת, הנבחן יתבקש לבחור את התשובה הנכונה ביותר לדעתו באמצעות סימון העיגול המופיע לצידה, דבר הנעשה באמצעות הקלקה על הכפתור השמאלי בעכבר המחשב. סימון חדש באותה השאלה יבטל סימון קודם, כך שהתשובה שתחושב כתשובה אותה נתתם תהיה התשובה האחרונה שסומנה. שאלות עליהן השיב הנבחן ייצבעו בצבע סגול (בין אם התשובה שניתנה תהיה נכונה או שגויה), ואילו שאלות עליהן טרם ניתן מענה תהיינה ירוקות. 

שאלות אשר לגביהן אתם מתלבטים תוכלו לסמן בכפתור "סימון תזכורת" כך שתוכלו לחזור אליהן מאוחר יותר, ולאחר המענה עליהן תוכלו לבטל את הסימון באמצעות לחיצה נוספת על כפתור זה. במהלך הבחינה אין צורך להשתמש במקלדת, כאשר לפני הבחינה קיימת אפשרות להתנסות בשאלות לדוגמה. 
ניווט בין פרקים ושאלות

ניווט בין פרקים ושאלות

מעבר בין פרקים במבחן מימד נעשה באמצעות לחיצה על כפתור "קדימה" בצדו הימני של המסך. מעבר בין השאלות אפשרי באמצעות המשבצות המופיעות בצד ימין. כפתור "הפרק הבא" בסיום כל פרק מאפשר מעבר אל הפרק הבא, כאשר עם סיום הזמן המוקצב לכל פרק יעבור המחשב אוטומטית לפרק הבא. לאחר המעבר לפרק הבא לא ניתן יהיה לחזור לפרק הקודם.
 
אתר המרכז הארצי לבחינות ולהערכה מציע מספר שאלות לדוגמה בפורמט ממוחשב וגם בחינת מימד להתנסות עצמית. כאמור, לפני תחילת הבחינה תופענה שאלות לדוגמה, אולם מומלץ מאוד להתנסות במבחן זה ובשאלות לדוגמה לפני מועד הבחינה.
נשמח שתצטרפו גם אתם לאלפי הלקוחות שבחרו בערכות ההכנה מבית ניב רווח!‬
קליק ונתקשר
2021 © כל הזכויות שמורות לחברת ניב רווח פסיכומטרי בע"מ | נגישות לאנשים עם מוגבלות

השאר פרטים וניצור איתך קשר בתוך זמן קצר