נשמח לעזור גם לך להצליח!

דגשים לקראת מבחן מימד

יום לפני מבחן מימד

יום לפני מבחן מימד

ראשית, אין סיבה להיות בלחץ, הנכם נמצאים בתחילת דרככם האקדמית ועוד צפויים לכם מפגשים נוספים עם מבחני מיון והערכה שונים. עד כמה שזה נשמע מוזר, השתדלו ליהנות מכל מבחן. אלה מכם אשר מעוניינים להכיר את מבחני המיון השונים, מוזמנים לקרוא באתר שלנו על הבחינה הפסיכומטרית, מבחן אמיר, מבחן אמירם ומבחן יעל. זכרו, מומלץ לא לתרגל לקראת מבחן מימד, או כל מבחן אחר, יום לפני הבחינה.

דבר נוסף, ישנן דרכים רבות לשפר את סיכויי הקבלה שלכם ללימודים אקדמיים. במידה ולא התקבלתם למכינה מסוימת, ישנן מכינות אחרות. במידה ואתם מעוניינים ללמוד במכינה ספציפית ולא הצלחתם להתקבל למסלול שרציתם, תמיד אפשר להיבחן שוב במבחן מימד. בנוסף, תוכלו להתחיל ללמוד לבחינה הפסיכומטרית, שכן, מבחן מימד אינו מהווה תחליף לבחינה הפסיכומטרית בתנאי הקבלה לתואר ראשון.  
הגעת למקום הנכון!
עדיין לא רכשת הכנה למבחן מימד?
בחר מה שמתאים לך וצא לדרך... :)
מבחן מימד ברגע האמת

מבחן מימד ברגע האמת

סביר להניח ששמעתם על מגוון עצות להתנהלות בזמן הבחינה, חלקכם מכירים זאת מבחינות הבגרות בבית הספר. החל משוקולד לשיפור הזיכרון ועד ללעיסת מסטיק בעת הבחינה. שלל השיטות והעצות יכולות להתאים לחלק מהנבחנים ולחלק לא, עשו כל מה שגורם לכם להרגיש בנוח(כל עוד מותר לעשותו בבחינה). אולם, אין אף טריק שיש לו השפעה מכרעת על הציון במבחן מימד, או כל מבחן אחר. הציון נקבע בזכות הלמידה הנכונה שלכם ובעזרת כך שתמנעו מלחץ מיותר ביום הבחינה. לכן, לצורך הורדת מפלס הלחץ, השתדלו להגיע למקום הבחינה כחצי שעה לפני תחילתה. הביאו עמכם את הזימון לבחינה אשר בו יש את שעת הבחינה ואת הכיתה בה אתם נבחנים.

מבחן מימד הינו מבחן ממוחשב, המתינו לבוחנים אשר יובילו אתכם למקום המיועד לכם. זכרו שלמבחן מימד אסור להביא כל חומר עזר לרבות מחשבון ודפי טיוטה. הבוחנים יספקו לכם דפי טיוטה לצורך חישובים בעת הבחינה. רצוי להביא בקבוק מים להתרעננות בעת הבחינה.
תחילת מבחן מימד

תחילת מבחן מימד

יש לקרוא את ההוראות שבתחילת המבחן ובראש כל פרק בקפידה. בהוראות הללו יופיע מידע אודות מספר השאלות שעתידות להופיע בכל פרק והזמן המוקצה לפתרונן. במבחן מימד ישנם שישה פרקים ולכל פרק מוקצות 25 דקות. מידע חשוב זה יסייע לכם להתארגן ולתכנן את אסטרטגית הפתרון שלכם. חשוב לדעת כי כל אחד מהפרקים משפיע על ציונכם הסופי, ועל כן יש להתייחס לכולם באופן שווה, למרות הקושי שבמבחן ארוך ומעייף. בפינת המסך יופיע שעון אשר יורה על הזמן שנותר לסיום כל פרק. הציצו בשעון והיו מודעים להספק שלכם.

זמן הבחינה אינו מתחיל עד שתסיימו לקרוא את כל ההוראות, תוכלו לקרוא את כל ההוראות בקפידה ולשאול כל מה שעליכם לדעת כדי להיבחן ברוגע. זמן הבחינה יתחיל ברגע שתלחצו על "התחל מבחן".
נשמח שתצטרפו גם אתם לאלפי הלקוחות שבחרו בערכות ההכנה מבית ניב רווח!‬
קליק ונתקשר
ניחוש שאלות במבחן מימד

ניחוש שאלות במבחן מימד

אל תתעכבו אל שאלות עמן אתם מתקשים. עדיף תמיד לנחש ולהמשיך הלאה, תוך סימון השאלה ככזו שתרצו לחזור אליה במידה ויישאר זמן, מאשר להקדיש יותר מדי זמן לשאלה אשר תעכב את המשך פתרון השאלות. כאשר השעון יורה על כך שמשך הזמן המוקצב לפרק עתיד להיגמר, ודאו כי עניתם על כל השאלות, חזרו לשאלות עליהן דילגתם, וכאמור – נחשו במצבים בהם אינכם יודעים את התשובה.

לכל שאלה משקל שווה בציון הסופי שיינתן לכם, והציון מחושב לפי תשובות נכונות בלבד, ללא הפחתה על תשובות שגויות. על כן, נסו לענות על כמה שיותר שאלות. עם סיום הזמן המוקצה לפרק תעברו לפרק הבא ללא יכולת לחזור אחורה, לפרק הקודם, ולכן כדאי תמיד לנסות ולסמן את אחד המסיחים הקרוב ביותר לדעתכם לתשובה הנכונה. אם נותר בידיכם זמן לפני סיום הפרק, חזרו אל השאלות לגביהן התלבטתם ונסו להשיב עליהן. בדקו את התשובות שנתתם וודאו שהשבתם על כל השאלות ושלא פספסתם דבר.
סיכום

סיכום

הגיעו רגועים ומוכנים כחצי שעה לפני תחילת המבחן והקשיבו להוראות הנבחנים. על אף שישנן הוראות מפורטות לפני המבחן, קראו על אופן תפעול מבחן מימד כדי לדעת מראש כיצד הבחינה מתנהלת. לאלו מכם שאמורים להיבחן בעתיד, קראו על הכנה לקראת מבחן מימד ועברו על מבחן מימד לדוגמא. תוכלו גם לרכוש את ספר ההכנה למבחן מימד מבית ניב רווח הכנה למימ"ד.

לסיום, צוות ניב רווח הכנה למימ"ד מאחל לכל הנבחנים במבחן מימד המון בהצלחה!
נשמח שתצטרפו גם אתם לאלפי הלקוחות שבחרו בערכות ההכנה מבית ניב רווח!‬
קליק ונתקשר
2024 © כל הזכויות שמורות לחברת ניב רווח פסיכומטרי בע"מ | נגישות לאנשים עם מוגבלות

השאר פרטים וניצור איתך קשר בתוך זמן קצר