נשמח לעזור גם לך להצליח!

הכנה למבחן מימד

מבנה בחינת מימד ודוגמאות

מבנה בחינת מימד ודוגמאות

כדי להתכונן בצורה נכונה למבחן מימד, התחילו בזה שתכירו את סוג השאלות שתופענה במבחן מימד. השאלות לדוגמא שמופיעות באתר שלנו פורסמו על ידי המרכז הארצי לבחינות והערכה, ישנם גם פתרונות והסברים לשאלות אלו.

בנוסף, לימדו את מבנה הבחינה ואת סוגי הפרקים השונים שבה. מבחן מימד מכיל 6 פרקים וישנן 25 דקות לכל פרק. באתר שלנו תמצאו מבחן מימד לדוגמא כולל פתרון מפורט, ובערכת ההכנה שלנו ישנם מספר מבחני מימד לדוגמא. פתרו את המבחן וקבלו מושג מסוים על בחינת מימד. לאחר שתכירו את "האויב" תדעו כיצד להתכונן טוב יותר.
הגעת למקום הנכון!
עדיין לא רכשת הכנה למבחן מימד?
בחר מה שמתאים לך וצא לדרך... :)
הורדת חלודה

הורדת חלודה

כעת התחילו להתכונן למבחן מימד בעזרת תרגול ושיעורים שריכזנו עבורכם באתר. שיעורים אלו הינם הבסיס להבנת החומר עליו תבחנו במבחן מימד.

השיעורים מפורטים וקלים להבנה, גם אם אין לכם מושג כיצד לגשת לבעיות הסתברות או אחוזים, לאחר למידה יעילה דרך אתר, תעשו זאת בקלות. השיעורים עוסקים בכל נושאי הלימוד אשר יופיעו במבחן מימד.
תרגול תרגול תרגול

תרגול תרגול תרגול

שני השלבים הראשונים הינם ההתחלה להכנה נכונה למבחן מימד וכעת השלב החשוב ביותר. הציון שלכם במבחן מימד מושפע רבות מכמות התרגולים לקראת המבחן. תרגול שאלות בסגנון זהה לאלו במבחן, משפר את יכולת ההתמודדות שלכם עם שאלות מסוג זה ומעלה את רמת הביטחון שלכם. תרגול רב ויעיל יכול להיות ההבדל בין עמידה בתנאי הקבלה לבין אי קבלה למכינה. בעזרת ציון מימד מוצלח תוכלו להשתחל למסלולים נוחים וקלים יותר בדרך אל התואר.  

בעזרת ספר ההכנה למבחן מימד ותרגול מבחן מימד אונליין תוכלו לתרגל כמות גדולה של שאלות ופרקים מלאים. ערכת הלימוד שלנו מכילה פרקים מלאים בכל תחום כולל פתרונות מפורטים.
נשמח שתצטרפו גם אתם לאלפי הלקוחות שבחרו בערכות ההכנה מבית ניב רווח!‬
קליק ונתקשר
סימולציות ומבחנים לדוגמא

סימולציות ומבחנים לדוגמא

דרך יעילה מאוד ללמידה הינה תרגול סימולציות. סימולציות הינן מבחני הכנה המדמים את המתרחש במבחן מימד בזמן אמת, בדיוק רב ככל האפשר. תרגול סימולציות עוזר ללמידת החומר, הורדת הלחץ לקראת הבחינה ולשיפור הזמן שלוקח לפתור כל שלאה. מבחן מימד הינו ממוחשב ומכיל 6 פרקים. בין 2 ל-4 מכל תחום, כאשר לכל פרק מוקצבות 25 דקות. מומלץ לתרגל מבחני מימד בתנאים הללו.  

תוכלו לעשות את הבחינה להתנסות עצמית באתר של המרכז הארצי לבחינות והערכה. לאחר מכן, תוכלו להיבחן בתנאים דומים באופן ממוחשב בעזרת פרקי התרגול הרבים שלנו במערכת תרגול מבחן מימד אונליין. לאלה מכם שמעדיפים למידה בעזרת דפים ולא על גבי מחשב, חיברנו עבורכם סימולציות בכתב והן מופיעות בספר ההכנה למבחן מימד שלנו. תוכלו למצוא גם מבחן מימד להדפסה באתר שלנו ולתרגל אותו בתנאי אמת.
סיכום

סיכום

הצלחה במבחן מימד ניתנת להשגה באמצעות הכנה נכונה שכוללת את הכרת המבחן והשאלות, ריענון חומר הלימוד, תרגול רב של שאלות ועריכת סימולציות של המבחן. כדי להגיע מוכנים למבחן וכדי להוריד את מפלס הלחץ ביום הבחינה קראו על תפעול מבחן מימד. כמו כן, מצאו מידע נוסף על מבחן מימד באתר שלנו, תוכלו גם לקרוא על דגשים ליום הבחינה

בחינת מימד הינה אחת מהבחינות למיון והערכה בהן תתקלו במהלך הלימודים האקדמיים. סביר להניח שזו הפגישה הראשונה של רובכם עם מבחן מיון אקדמי. אם ברצונכם לדעת יותר על בחינות אלו, אתם מוזמנים לקרוא באתר שלנו מידע על בחינות מיון נוספות באקדמיה, כגון: מבחן אמיר, מבחן אמירם, מבחן יעל והבחינה הפסיכומטרית. לסיום, צוות ניב רווח פסיכומטרי מאחל לכל נבחני בחינת מימד המון בהצלחה!
נשמח שתצטרפו גם אתם לאלפי הלקוחות שבחרו בערכות ההכנה מבית ניב רווח!‬
קליק ונתקשר
2024 © כל הזכויות שמורות לחברת ניב רווח פסיכומטרי בע"מ | נגישות לאנשים עם מוגבלות

השאר פרטים וניצור איתך קשר בתוך זמן קצר