נשמח לעזור גם לך להצליח!

מבחנים פסיכוטכניים

חשיבה פסיכוטכנית

חשיבה פסיכוטכנית

מבחנים פסיכוטכניים הם מבחני אינטליגנציה המובאים כחלק מסדרת המבחנים ביום המיונים התעסוקתי. מטרת המבחנים הפסיכוטכניים הינה לאמוד את היכולות הפסיכוטכניות של הנבחנים בתחומים שונים ומגוונים, ביניהם מיומנויות כמותיות, מיומנויות מילוליות, ידע באנגלית, ידע טכני, מיומנויות זריזות ודיוק ועוד.

המבחנים הפסיכוטכניים נועדו לנבא את היכולת של המועמד לבצע את התפקיד אליו הוא נבחן או להתאים לתחום הלימודים אליו הוא מתמיין. לכן, ישנם הבדלים במבחנים הפסיכוטכניים בין התפקידים ומסלולי הלימוד השונים, בהתאם לכישורים שכל תפקיד מצריך על מנת להתבצע על הצד הטוב ביותר. ככל שהציון במבחנים אלו גבוה יותר, הסיכוי להתקבל גבוה יותר.

האם ניתן להתכונן למבחנים פסיכוטכניים? בהחלט! מחקרי עבר הראו כי למידת עקרונות החומר ותרגולו בהחלט תורמים לשיפור הביצועים במבחנים הפסיכוטכניים ומעלים את סיכויי הקבלה ללימודים ולעבודה.

ערכת ההכנה המקיפה של ניב רווח למבחני המיון של חברת תיל אינטרנשיונל ללימודים ולעבודה כוללת שיעורים ברורים והסברים מפורטים על סוגי השאלות שיכולות להופיע במבחן, וכן שיטות שונות לחשיבה פסיכוטכנית שתכין אתכם לקראת המבחן בצורה הטובה ביותר.

ההכנה המקיפה של ניב רווח למבחני המיון של חברת תיל אינטרנשיונל כוללת מגוון רחב של שאלות פסיכוטכניות מסוגים שונים, ביניהם: גלגלי שיניים, מומנטים ולחצים, מטריצות, אנלוגיות צורניות, ספירת לבנים, קובייה מסתובבת, מילוי הוראות ועוד.
הגעת למקום הנכון!
רוצה הכנה למבחן תיל?
צא/י לדרך... :)
2024 © כל הזכויות שמורות לחברת ניב רווח פסיכומטרי בע"מ | נגישות לאנשים עם מוגבלות

השאר פרטים וניצור איתך קשר בתוך זמן קצר