נשמח לעזור גם לך להצליח!

מבחן תיל

מבחן תיל

מבחן תיל

מבחן תיל הינו מבחן המועבר על ידי חברת תיל אינטרנשיונל העוסקת באבחון, מיון, ייעוץ והערכת עובדים. מבחני תיל נחלקים למספר קבוצות עיקריות: מבחן תיל למיון לעבודה, מבחן תיל ללימודים והכשרה מקצועית ומבחן תיל למיון, יעוץ והכוון אישי.

המבחנים משתנים בהתאם לסוג התפקיד או המוסד הלימודי אליו מתמיין המועמד, ולכן גם אם מועמדים מתמיינים לתפקיד זהה בחברות שונות המבחנים אותם יעברו המועמדים לא יהיו זהים בהכרח.

מבחני מיון של חברת תיל אינטרנשיונל מאבחנים מועמדים למגוון רחב של תחומי תעסוקה ולימוד. מבני המיון מחולקים לשני סוגים: מבחני מיון ללימודים ומבחני מיון לעבודה.

מבחני המיון של חברת תיל נכתבו ע"י פסיכומטריקאים, מומחי תוכן, מתכנתים, מומחים בפסיכולוגיה תעסוקתית בעלי ניסיון באבחון ועוד.

יום המבדקים כולל מספר תחנות אותן עובר המועמד, ביניהן: מבדקים פסיכוטכניים ופסיכולוגיים, אשר יועברו על גבי מחשב ואורכם נע בין שעתיים לארבע שעות. בנוסף על כך, יתבקשו המועמדים למלא שאלונים באמצעות נייר ועיפרון, לעיתים באופן אישי ולעיתים בכיתה עם מספר נבדקים. בהמשך יתקיים ריאיון אישי עם פסיכולוג תעסוקתי בכיר וייתכן אף מבדק קבוצתי, המוכר יותר בשם – דינאמיקה קבוצתית, הכולל סימולציות, משחקי תפקידים וביצוע משימות קבוצתיות.
הגעת למקום הנכון!
רוצה הכנה למבחן תיל?
צא/י לדרך... :)
2024 © כל הזכויות שמורות לחברת ניב רווח פסיכומטרי בע"מ | נגישות לאנשים עם מוגבלות

השאר פרטים וניצור איתך קשר בתוך זמן קצר