נשמח לעזור גם לך להצליח!

הכנה לצו ראשון

כיצד להתכונן לצו ראשון?

כיצד להתכונן לצו ראשון?

אם שאלתם את עצמכם את השאלה "האם להתכונן לצו הראשון?", התשובה שלנו היא: כן! מועמדים רבים לשירות ביטחון מוצאים עצמם חוששים מהליך הצו הראשון ומנסים לעשות כל שביכולתם על מנת לשפר את סיכויהם להצליח במבדקי הצו הראשון. כפי שתוכלו לקרוא בהמשך העמוד, ביום הצו הראשון עוברים המועמדים לשירות ביטחון מספר תחנות, כאשר התחנה בה נקבעים רוב נתוני האיכות שלהם היא תחנת המבחנים הפסיכוטכניים. כידוע לכל, הצלחה במבחנים הפסיכוטכניים וקבלת נתוני איכות גבוהים (קב"א ודפ"ר, למשל) מהוות מפתח לקבלת זימונים למיונים וכן מגדילות משמעותית את הסיכוי לאיתור של המלש"ב לתפקידים יוקרתיים (יחידת 8200, קורס טיס, עתודה אקדמית, מסלולי קצונה, תפקידי הדרכה ועוד).

השאלה האם יש צורך להתכונן למבחנים הפסיכוטכניים עולה בקרב מועמדים רבים לשירות ביטחון והוריהם, והתשובה לכך הינה פשוטה: ההכנה תמיד יכולה לסייע ובמקרים רבים מועמדים שעברו הכנה לצו הראשון מגיעים רגועים יותר ללשכת הגיוס ופחות לחוצים. ההכנה תורמת לתחושת הביטחון, מאפשרת למועמד להתנסות בסוגי השאלות שיצפו לו במבדקים הפסיכוטכניים ומסייעת לו להבין כיצד עליו להתמודד עם השאלות בכדי להגיע לתשובה הנכונה בזמן קצר. על מנת להתכונן לבחינה בצורה יעילה ומדוייקת, אנו ממליצים על תרגול אונליין לצו ראשון מבית ניב רווח. 
אל תגיע לא מוכן לצו ראשון!
בחר מה שמתאים לך וצא לדרך... :)
פרופיל רפואי

פרופיל רפואי

בתחנת הבדיקות הרפואיות ייקבע הפרופיל הרפואי שלכם. הפרופיל הרפואי נע בין 21 ל-97, והוא ישפיע במידה ניכרת על שיבוצכם, בפרט אם שירות קרבי עומד על הפרק. בתחנה זו יהיה עליכם להגיש את השאלון הרפואי אותו נתבקשתם למלא, כמו גם את בדיקת השתן, במידה והבאתם אותה עמכם מהבית.

כל המידע על הבדיקות הרפואיות ועל הפרופיל הצבאי בלינק המצורף: פרופיל רפואי צו ראשון.
אימות נתונים בצו ראשון

אימות נתונים בצו ראשון

בתחנת אימות הנתונים, התחנה הראשונה שתעברו ביום המיונים, יאומתו פרטיכם האישיים על ידי מאבחנת פסיכוטכנית. מעבר לאימות פרטיכם האישיים, בשלב זה גם תיבדק רמת העברית שלכם, והציון שתקבלו על תפקודכם יהווה 75% מציון סימול העברית שלכם.

כל המידע על תחנת אימות הנתונים בצו ראשון בלינק המצורף: אימות נתונים.
נשמח שתצטרפו גם אתם לאלפי הלקוחות שבחרו בערכות ההכנה מבית ניב רווח!‬
קליק ונתקשר
ראיון התאמה לקרבי

ראיון התאמה לקרבי

ראיון ההתאמה לשירות ביטחון נערך לבנים בלבד, וכל הבנים המגיעים ללשכת הגיוס מחויבים לעבור אותו, ללא קשר לפרופיל הרפואי שנקבע להם. הראיון נערך על ידי מאבחנת פסיכוטכנית, ונועד לאפשר למאבחנת הפסיכוטכנית להכיר אתכם ולשמוע על המוטיבציה שלכם לשירות, על רצונותיכם ועל מחשבותיכם אודות קשיים שעלולים להתלוות לשירות הצבאי שלכם. ראיון זה מסייע לצבא להתאים לכל מלש"ב בצורה אישית את התפקיד שיתאים עבורו ביותר.

כל המידע על ראיון ההתאמה לשירות ביטחון בלינק המצורף: ראיון התאמה לשירות ביטחון.
הכנה למבחנים הפסיכוטכניים

הכנה למבחנים הפסיכוטכניים

אחת התחנות החשובות ביותר שתעברו ביום המיונים של הצו הראשון היא תחנת המבחנים הפסיכוטכניים. מבחנים אלו כוללים חמישה סוגי מבחנים: מבחן הוראות, מבחן אנלוגיות מילוליות, מבחן אנלוגיות צורניות, מבחן חשיבה כמותית ומבחן הבנת הנקרא. המבחנים הפסיכוטכניים יקבעו את ציון הדפ"ר שלכם, רכיב משמעותי בציון הקב"א שלכם, אשר ישפיע במידה ניכרת על שיבוצכם למשך השירות הצבאי. מועמדים בעלי אבחונים והקלות זכאים לבחינה מותאמת השונה מזו של יתר המלש"בים, בהתאם לשיקול לשכות הגיוס.

כל המידע על המבחנים הפסיכוטכניים בלינק המצורף: מבחנים פסיכוטכנייים צו ראשון.
נשמח שתצטרפו גם אתם לאלפי הלקוחות שבחרו בערכות ההכנה מבית ניב רווח!‬
קליק ונתקשר
2021 © כל הזכויות שמורות לחברת ניב רווח פסיכומטרי בע"מ | נגישות לאנשים עם מוגבלות

השאר פרטים וניצור איתך קשר בתוך זמן קצר