נשמח לעזור גם לך להצליח!

תוכנית פסגות - עתודה אקדמית למצטיינים

תוכנית פסגות - עתודה אקדמית

תוכנית פסגות - עתודה אקדמית

תוכנית פסגות היא מסלול עתודה אקדמית למצטיינים, בו ניתן ללמוד לתואר ראשון כפול בהנדסת חשמל ואלקטרוניקה + פיזיקה באוניברסיטת תל אביב ובטכניון, או לתואר ראשון בהנדסת תוכנה בטכניון או באוניברסיטת בן גוריון. תכנית פסגות מציעה מסלול הכולל הכשרה אקדמית וצבאית, שהותאמה לעיסוק בנושאי מחקר ופיתוח.

צריכים לעשות פסיכומטרי לעתודה?
צפו בסרטון בו ניב מסביר למה כדאי לכם ללמוד איתנו
לפרטים נוספים יש לפנות ללשכת הגיוס בטלפון 3529*.
check-markלמה ללמוד דווקא אצל ניב רווח?
למה ללמוד דווקא אצל ניב רווח?
ימי לימוד גמישים
שעות לימוד גמישות
אורך הקורס
מתאים גם לחיילים
גם לתלמידי תיכון‎‏
ניב רווח
אתם מחליטים
קורסים אחרים
אחרים מחליטים
קבלה למסלול עתודה פסגות

קבלה למסלול עתודה פסגות

השלב הראשון במיונים לתוכנית פסגות הוא הרשמה לעתודה באתר "מתגייסים". חשוב – יש לסמן את מסלול פסגות בעדיפות הראשונה בלבד, אלא אם כן העדיפות הראשונה היא רפואה ומסלול פסגות מיד אחריה. במקביל, יש לבצע רישום לתוכנית פסגות, ע"י שליחת טופס הרשמה באתר האינטרנט של התוכנית.

השלב הבא בתהליך המיון כולל סינון של כלל הנרשמים לאלה העומדים בתנאים להמשך ההתמיינות. בהמשך יעבור המלש"ב מיונים אישיותיים שמטרתם לוודא פעם נוספת את התאמת המועמד לתוכנית. רק לאחר מעבר כלל השלבים הללו, יוכל המועמד להגיש את ציוני הבגרות וציון הפסיכומטרי שלו לצורך קבלה למוסד הלימודים הרלוונטי.
מה תנאי הקבלה למסלול פסגות?

מה תנאי הקבלה למסלול פסגות?

תוכנית פסגות מתאימה למועמדים בעלי ציוני איכות גבוהים, כלומר קב''א 54 ודפ''ר 70. ציון הפסיכומטרי שמאפשר תחילת התמיינות לתוכניות העתודה השונות של צה"ל עומד על כ-590. למרות זאת, בכדי להתמיין לתוכנית פסגות, הן למגמת חשמל-פיזיקה והן למגמת הנדסת תוכנה, יצטרך המועמד להציג ציון פסיכומטרי 675 ומעלה. 

לאחר מכן, יצטרך המועמד לעמוד בתנאי הקבלה של מוסד הלימודים בו יעבור את מסלול העתודה. לימודים במגמת חשמל-פיזיקה מתאפשרים בטכניון ובאוניברסיטת ת"א, בעוד לימודים במגמת הנדסת תוכנה מתאפשרים בטכניון ובאוניברסיטת בן גוריון.
נשמח שתצטרפו גם אתם לאלפי הלקוחות שבחרו בערכות ההכנה מבית ניב רווח!‬
קליק ונתקשר
פסיכומטרי למסלול פסגות

פסיכומטרי למסלול פסגות

סף הקבלה לתוכנית פסגות נחשב גבוה מאוד, שכן כפי שהזכרנו קודם אחד מהתנאים לקבלה הוא ציון פסיכומטרי 675 לפחות. נוסף על כך, חשוב לזכור שעל מנת להתקבל ללימודים האקדמים בטכניון, באוניברסיטת ת''א ובאוניברסיטת בן גוריון כנראה תצטרכו ציון פסיכומטרי גבוה אפילו יותר. זה אומנם נשמע קשה, אך זה בהחלט אפשרי.

ערכת פסיכומטרי לעתודה של "ניב רווח" היא הכנה בלימוד עצמי שמאפשרת לכם גמישות שכל תלמיד תיכון צריך, כי מדובר בקורס שמתאים את עצמו אליכם - אל קצב הלימודים שלכם, אל רמת הידע שלכם, אל קצב הלמידה שייחודי לכם, אל מועדי המבחנים שלכם ועוד. חשוב לציין כי למרות שההכנה היא בלימוד עצמי אתם בכלל לא לבד. אנו מציעים גם עזרה ותמיכה ממדריכים מנוסים שכבר קבלו ציונים גבוהים מאוד ולומדים במוסדות האקדמיים המובילים בארץ.
2024 © כל הזכויות שמורות לחברת ניב רווח פסיכומטרי בע"מ | נגישות לאנשים עם מוגבלות

השאר פרטים וניצור איתך קשר בתוך זמן קצר