נשמח לעזור גם לך להצליח!

עתודה אקדמית בצהל - תוכנית אלונים

תוכנית אלונים בעתודה האקדמית

תוכנית אלונים בעתודה האקדמית

מסלול אלונים מציע לתלמידים שהצטיינו בתיכון לסיים תואר ראשון ושני בהנדסת נתונים ומידע בטכניון בארבע וחצי שנים בלבד, לפני הגיוס שלהם לצה''ל. לשם כך המתקבלים צפויים לעבור שרשרת חיול עם תחילת הלימודים ולקבל אישור לדחיית שירות עד סיום הלימודים. עם זאת, במהלך שנות הלימודים צה''ל שומר על קשר רציף עם המשתתפים בתוכנית, ומזמן אותם לעבור טירונות (בדרך כלל בחופש שבין שנת הלימודים הראשונה לשנייה), להשתתף בכנסי מידע וכן לעמוד בוועדות שעוקבות אחרי הישגיהם הלימודיים.

עם סיום הלימודים משתתפי תוכנית אלונים צפויים לחזור לשירות בצה''ל - לעבור קורס קצינים, השלמה חיילית ולבסוף לשרת בתפקידי קצונה היחידות הצבא השונות ולאייש תפקידי מפתח בתחומי מחקר ופיתוח שונים. משך השירות הצה''לי בתוכנית אלונים הוא שירות חובה על פי חוק (שנתיים ושמונה גם לנשים וגם לגברים) ושלוש שנים נוספות בשירות קבע.
check-markלמה ללמוד דווקא אצל ניב רווח?
למה ללמוד דווקא אצל ניב רווח?
ימי לימוד גמישים
שעות לימוד גמישות
אורך הקורס
מתאים גם לחיילים
גם לתלמידי תיכון‎‏
ניב רווח
אתם מחליטים
קורסים אחרים
אחרים מחליטים
מה תנאי הקבלה למסלול אלונים?

מה תנאי הקבלה למסלול אלונים?

ראשית, מסלול זה מיועד למלש''בים בעלי נתוני איכות גבוהים - קב''א 54 ודפ''ר 70 לפחות וציון 680 ומעלה בבחינה הפסיכומטרית. על מנת להתחיל את תהליך המיון והקבלה למסלול אלונים יש לבצע הרשמה באתר "מתגייסים" כמועמד למסלול העתודה האקדמית, ולאחר מכן להירשם לתוכנית אלונים באמצעות מילוי הטפסים הרלוונטיים ושליחתם למיט''ב. על מנת להתקבל למסלול יש לעמוד בתנאי הקבלה של הטכניון ולבסוף לעבור ועדת מיונים מטעם הצבא.
פסיכומטרי לתוכנית אלונים

פסיכומטרי לתוכנית אלונים

כאמור, על מנת להתקבל לתוכנית אלונים של העתודה האקדמית יש לעמוד בציון פסיכומטרי מינימלי של 680 נקודות. יתר על כן, על מנת להתקבל למסלול הלימודים בטכניון ייתכן שתצטרכו ציון פסיכומטרי גבוה יותר. כדי לזכות ביתרון על פני מועמדים אחרים לתוכנית, כדי לכוון לציון פסיכומטרי גבוה כמה שיותר. 

לנו בניב רווח יש קורס פסיכומטרי לעתודה שעונה בדיוק על הצרכים שיש לכם כתלמידי תיכון מצטיינים. מאחר שמדובר בהכנה בלימוד עצמי אתם בוחרים כיצד ייראה קורס הפסיכומטרי. בכיתת פסיכומטרי רגילה רמת הידע של התלמידים אינה אחידה, ועל המדריך להתאים את קצב הלמידה לממוצע הכיתתי. מאחר שאתם תלמידי תיכון מצטיינים סביר להניח שישנם נושאים שתוכלו לעבור עליהם ברפרוף וחבל שתלמידים חלשים מכם יעקבו אתכם. מוטב שתקדישו את הזמן שהקצבתם ללימודי פסיכומטרי להתעמקות בנושאים מורכבים יותר ושתתאימו את קצב הלימודים לקצב האישי שלכם. תוכנת הפלקסומטרי והמדריכים שלנו יעזרו לכם לוודא שאתם מספיקים לעבור על כל החומרים לפני מועד הבחינה ולשלב את הלמידה בצורה נוחה עד כמה שניתן עם המחויבויות האחרון שיש לכם - מבחנים, עבודה, חוגים, חיי חברה ועוד.
נשמח שתצטרפו גם אתם לאלפי הלקוחות שבחרו בערכות ההכנה מבית ניב רווח!‬
קליק ונתקשר
2024 © כל הזכויות שמורות לחברת ניב רווח פסיכומטרי בע"מ | נגישות לאנשים עם מוגבלות

השאר פרטים וניצור איתך קשר בתוך זמן קצר