נשמח לעזור גם לך להצליח!

עתודה אקדמית בצהל - תוכנית סילון

תוכנית סילון - עתודה אקדמית

תוכנית סילון - עתודה אקדמית

תוכנית סילון לעתודה אקדמית מכשירה תלמידי תיכון מצטיינים למחקר ופיתוח בחיל האוויר ובתעשיות הביטחוניות. הסטודנטים בתוכנית לומדים לתואר ראשון בהנדסת אווירונאוטיקה בטכניון, וממשיכים לתואר שני כולל תזה בהנדסת אווירונאוטיקה וחלל, במערכות אוטונומיות או בהנדסת מערכות.

המחזור הראשון של התוכנית יצא לדרך בעקבות צורך שעלה באנשי מקצוע איכותיים לפיתוח אמצעי לחימה מתקדמים, חימוש אוויר וקרקע, הגנה מפני טילים ועוד.

צריכים לעשות פסיכומטרי לעתודה?
צפו בסרטון בו ניב מסביר למה כדאי לכם ללמוד איתנולפרטים נוספים יש לפנות ללשכת הגיוס בטלפון 3529*.
check-markלמה ללמוד דווקא אצל ניב רווח?
למה ללמוד דווקא אצל ניב רווח?
ימי לימוד גמישים
שעות לימוד גמישות
אורך הקורס
מתאים גם לחיילים
גם לתלמידי תיכון‎‏
ניב רווח
אתם מחליטים
קורסים אחרים
אחרים מחליטים
תוכנית סילון - מיונים לעתודה

תוכנית סילון - מיונים לעתודה

כמו לכל מסלול עתודה אקדמית בצה"ל, השלב הראשון במיונים כולל הרשמה באתר "מתגייסים" כמועמד ללימודי עתודה, לא יאוחר מחודש פברואר של כיתה י"ב. לאחר מכן, יצטרך המלש"ב להגיש את מועמדותו ישירות לתוכנית סילון. ההרשמה נעשית ע"י מילוי הטפסים הרלוונטיים ושליחתם למוקד מיט"ב בצירוף אישור ציון פסיכומטרי בגובה 650 לפחות. את ציון הפסיכומטרי הדרוש לשם קבלה יש להשיג לא יאוחר ממועד אפריל של כיתה י"ב. בנוסף, הקבלה מותנית בלימודי 5 יח"ל לבגרות במתמטיקה, פיזיקה ואנגלית.
שיבוץ ושירות לאחר הלימודים

שיבוץ ושירות לאחר הלימודים

בדומה למרבית מסלולי העתודה, בתום השנה הראשונה ללימודים יעברו החניכים טירונות בת ארבעה שבועות. לאחר סיום שנה נוספת, בחופשת הקיץ של שנת הלימודים השנייה, יעברו החניכים את ההכנה ואת קורס הקצינים בבה"ד 1. במהלך הלימודים יעברו העתודאים סדרה חיילית, אשר בה יחשפו לחילות השונים בצה"ל וילמדו כיצד משתלב תחום האווירונאוטיקה ביחידות הפיתוח והמחקר השונות, בהן הם עתידים להשתבץ.

שיבוץ עתודאים לתפקידים שונים מתבצע בהתאם לצרכי הצבא, תוך התחשבות ככל הניתן ביכולות ותחומי העניין של הקצין. לאחר השלמת שני התארים במלואם, יתגייסו העתודאים לשירות כולל של כ-5 שנים ו-8 חודשים. שירות החובה נמשך שנתיים ו-8 חודשים לבנות ולבנים כאחד, ומלווה ב-3 שנות שירות קבע.
נשמח שתצטרפו גם אתם לאלפי הלקוחות שבחרו בערכות ההכנה מבית ניב רווח!‬
קליק ונתקשר
מה תנאי הקבלה לתוכנית סילון?

מה תנאי הקבלה לתוכנית סילון?

תנאי הקבלה ללימודי עתודה אקדמית בתוכנית סילון גבוהים מאוד, משום שהלימודים עצמם כרוכים בהשקעה רבה. הסטודנטים במסלול זה מסיימים את לימודי התואר הראשון והשני גם יחד ב-9 סמסטרים בלבד. סף הקבלה הגבוה נועד לוודא שהסטודנטים יוכלו לעמוד בלחץ הלימודים.

בכדי להגיש מועמדות למסלול סילון לעתודה אקדמית, יש צורך בציון פסיכומטרי 650 לפחות. לאחר הקבלה לתכנית ועמידה בכלל התנאים והראיונות האישיים, יש צורך בקבלה נפרדת ללימודי תואר ראשון בהנדסת אווירונאוטיקה בטכניון. כמו כן ישנו צורך בנתוני איכות גבוהים, כלומר קב''א 54 ודפ''ר 70.
פסיכומטרי למסלול סילון

פסיכומטרי למסלול סילון

הקבלה למסלול סילון בעתודה האקדמית והקבלה ללימודי התואר בטכניון דרושים ציון פסיכומטרי גבוה מאוד, לכן חשוב לבחור בהכנה איכותית לפסיכומטרי שתשתלב עם לוח הזמנים העמוס שיש לכם כתלמידי תיכון.

אנו במכון "ניב רווח" מציעים קורס פסיכומטרי לעתודה שמתאים בדיוק לשגרה העמוסה של תלמידי תיכון מאחר שהוא מאפשר לכם גמישות במלוא מובן המילה - אתם בוחרים מתי ללמוד, איפה ללמוד, באיזה קצב להתקדם בנושאים, על אילו נושאים להתעכב ועל אילו לדלג, וכל זאת כמובן עם עזרה ממדריכים מנוסים שמכירים את הבחינה הפסיכומטרית על בוריה ויכולים לעזור לכם לקבל את הציון שאתם צריכים כדי להתקבל למסלול סילון הנחשק.
נשמח שתצטרפו גם אתם לאלפי הלקוחות שבחרו בערכות ההכנה מבית ניב רווח!‬
קליק ונתקשר
2024 © כל הזכויות שמורות לחברת ניב רווח פסיכומטרי בע"מ | נגישות לאנשים עם מוגבלות

השאר פרטים וניצור איתך קשר בתוך זמן קצר