נשמח לעזור גם לך להצליח!

עתודה רפואית - תוכנית צמרת

תוכנית צמרת לעתודה רפואית

תוכנית צמרת לעתודה רפואית

תוכנית צמרת לעתודה אקדמית של חיל הרפואה היא תוכנית המכשירה בוגרי תיכון אשר נמצאו מתאימים ללימודי רפואה. בנוסף ללימודי רפואה מלאים באוניברסיטה העברית בירושלים, המסלול כולל גם תוכנית לימודים הרלוונטית לרפואה צבאית. בוגרי התוכנית אשר יתחילו את לימודיהם מיד עם סיום התיכון, יוכלו לסיים את הכשרתם כרופאים כבר בגיל 25!

צריכים לעשות פסיכומטרי לעתודה?
צפו בסרטון בו ניב מסביר למה כדאי לכם ללמוד איתנולפרטים נוספים יש לפנות ללשכת הגיוס בטלפון 3529*.
check-markלמה ללמוד דווקא אצל ניב רווח?
למה ללמוד דווקא אצל ניב רווח?
ימי לימוד גמישים
שעות לימוד גמישות
אורך הקורס
מתאים גם לחיילים
גם לתלמידי תיכון‎‏
ניב רווח
אתם מחליטים
קורסים אחרים
אחרים מחליטים
מה תנאי הקבלה למסלול צמרת?

מה תנאי הקבלה למסלול צמרת?

על מנת להתקבל למסלול צמרת צריך להיות בעל ציון פסיכומטרי 680 לפחות, לעבור בהצלחה את מבחן מרק''ם (מבחן ייעודי שבודק התאמה למקצוע הרפואה), לעמוד בתנאי הקבלה לרפואה של האוניברסיטה העברית, להיות בעלי נתוני איכות מתאימים, כלומר קב''א 52 לפחות ודפ''ר 60 לפחות וכן לעבור ראיון אישי במסגרת הצבא.
הרשמה למסלול עתודה רפואית

הרשמה למסלול עתודה רפואית

בשלב הראשון, על תלמיד התיכון המעוניין במסלול עתודה אקדמית להירשם בין החודשים ספטמבר – נובמבר של כיתה י"ב למסלול עתודה רפואית באתר "מתגייסים". בכדי להמשיך ולהתמיין למסלולי העתודה, על המלש"ב לגשת למבחן הפסיכומטרי לא יאוחר מחודש אפריל של כיתה י"ב. מידת התאמת המועמד למסלול תלויה בציון הפסיכומטרי ובציוני הבגרויות. רק לאחר קבלת אישור להמשך מיון למסלול, יוכל המלש"ב לעשות כן.
נשמח שתצטרפו גם אתם לאלפי הלקוחות שבחרו בערכות ההכנה מבית ניב רווח!‬
קליק ונתקשר
עתודה רפואית - קבלה ומיון

עתודה רפואית - קבלה ומיון

כדי להתקבל למסלול צמרת לעתודה אקדמית ברפואה, יש לעמוד בכלל תנאי הקבלה ללימודי רפואה של האוניברסיטה העברית. התנאים כוללים ציון פסיכומטרי, ממוצע בגרויות, מעבר של מבחני מיון לרפואה (מרק"ם) ומספר ראיונות אישיים.
עתודה רפואית - משך ואופי השירות

עתודה רפואית - משך ואופי השירות

השירות הכולל נמשך כ-11 שנים ו-8 חודשים. לימודי הרפואה נמשכים 7 שנים, השירות הסדיר נמשך 2 שנים ו-8 חודשים לבנות ולבנים כאחד ושירות הקבע נמשך שנתיים. עם סיום לימודי הרפואה באוניברסיטה העברית, ישובץ הסטודנט כרופא צבאי ביחידות השונות. במקרים מיוחדים ניתן להתנדב לשירות ביחידות קרביות מובחרות. במקרה כזה, תבוטל החתימה לשירות קבע.

רופאים אשר ישובצו ביחידות שדה, לדוגמה כרופאים גדודיים או חטיבתיים, יהיו זכאים לארבעה חודשי התמחות בבית חולים עבור כל שנת שירות ביחידת שדה. בתום ההתחייבות הראשונית, יוכל הרופא להמשיך את שירותו לקבע נוסף ולהתמחות בכל תחום שיבחר.
נשמח שתצטרפו גם אתם לאלפי הלקוחות שבחרו בערכות ההכנה מבית ניב רווח!‬
קליק ונתקשר
פסיכומטרי לתוכנית צמרת

פסיכומטרי לתוכנית צמרת

כאמור, על מנת להתקבל למסלול צמרת צריך לקבל 680 בבחינה הפסיכומטרית, אך למעשה כדי להתקבל ללימודי רפואה באוניברסיטה העברית צריך לרוב ציון פסיכומטרי גבוה הרבה יותר.

ערכת פסיכומטרי לעתודה של "ניב רווח" מתאימה לתלמידי תיכון ששואפים להתקבל לעתודה האקדמית ולתוכנית צמרת היוקרתית, שכן מדובר בהכנה בלימוד עצמי שמאפשרת לכם להתכונן בזמן, במקום ובקצב שמתאימים לכם כך שתוכלו לשלב את ההכנה לפסיכוטמרי עם הלימודים בתיכון. קורס הפסיכומטרי שלנו כולל כמובן גם תמיכה ועזרה של מדריכים מנוסים (חלקם כבר אפילו לומדים רפואה!).
2024 © כל הזכויות שמורות לחברת ניב רווח פסיכומטרי בע"מ | נגישות לאנשים עם מוגבלות

השאר פרטים וניצור איתך קשר בתוך זמן קצר