רוצה מידע על ערכת הכנה לצו ראשון?

מאבחנת מדעי ההתנהגות

תפקיד מאבחנת מדעי ההתנהגות

מאבחנת מדעי ההתנהגות (ממד"ה) זהו תפקיד באשכול ניהול ואבחון כוח אדם, והוא עוסק במספר תחומים: העברת מבחנים וניהול ימי מיון, העברת מרכזי הערכה למפקדים וביצוע סקרים בתחום מדעי ההתנהגות.

העבודה מתבצעת בשיתוף עם קצין מדעי ההתנהגות, ומשלבת תצפיות שטח, העברת שאלונים למפקדים וחיילים, הזנת נתונים, ביצוע שיחות חתך וראיונות, עיבוד והצגת נתונים באמצעות מחשב, עמידה מול קהל ועוד.

לפרטים נוספים יש לפנות ללשכת הגיוס בטלפון 3529*.
אל תגיע לא מוכן לצו ראשון!
בחר מה שמתאים לך וצא לדרך... :)

הליך המיונים לממד"ה

על מנת להתקבל לתפקיד יש צורך באיתור מוקדם, ולאחריו תתקיים הכשרה בת שישה שבועות. החיילות ישובצו בבסיסי צה"ל בכל החיילות והיחידות, לרבות חיל המודיעין וחיל הים. בהמשך התפקיד יוכלו החיילות להתקדם למסלול קצונה או הדרכה במקצוע. 

מערך מדעי ההתנהגות

מדובר על תפקיד המשתייך למערך מדעי ההתנהגות, אשר נמצא בכל זרועות ויחידות צה"ל וקיים כבר משנת 1980. מחלקת מדעי ההתנהגות משתייכת לאגף כוח אדם בצה"ל, ומטרת העל של המערך הינה יישום ידע מתחומי מדעי החברה (פסיכולוגיה וסוציולוגיה) על מנת לייעל את האפקטיביות של יחידות צה"ל וטיפוח המשאב האנושי.

במערך מדעי ההתנהגות משולבים חיילים בסדיר ולצדם פסיכולוגים וסוציולוגים שעורכים מחקרים וסקרים אודות נושאים צבאיים, כדוגמת: התנהגות חיילים ועמדותיהם. באחריות המערך מספר תפקידים והם: מיון ושיבוץ, פיתוח מנהיגות, קיון מחקרי מוטיבציה, הערכת קצונה בכירה וייעוץ ארגוני. כל תחום מהווה את הסמכות המקצועית הבלעדית והמערך הוא זה שקובע את המדיניות והקווים המנחים לפעילות המערך כולו. למשל, קציני מדעי ההתנהגות הם אלו שאחראים על קביעת נתוני האיכות של המועמדים בבואם לעבור הליך צו ראשון, קב"א, דפ"ר וכו'. 
מדוע אלפי לקוחות כבר בחרו בערכות התרגול של ניב רווח?
תרגילים רבים ומגוונים
רמת התאמה גבוהה לבחינה
מערכת תרגול ידידותית למשתמש
אפשרות לאפס ולתרגל שוב כמה שרוצים
הסברים ברורים ומפורטים לכל הנושאים
שירות לקוחות מקסים, יעיל והוגן
רוצה מידע על ערכת הכנה לצו ראשון?
2019 © כל הזכויות שמורות לחברת ניב רווח פסיכומטרי בע"מ | נגישות לאנשים עם מוגבלות | +Niv Revah | בניית אתריםבניית אתרים