נשמח לעזור גם לך להצליח!

עוזר טבח, תפקידים בצה"ל

תפקיד עוזר טבח

תפקיד עוזר טבח

עוזר טבח בצה"ל זהו תפקיד שלא דורש מיונים מוקדמים ומיועד למועמדים ולמועמדות לשירות ביטחון כאחד.

הטבח הוא האיש האחראי על תחום התזונה ביחידה בה הוא משרת, לרבות תכנון התפריט לחיילי היחידה, ועוזר הטבח מסייע לו בכל הנדרש על מנת לשמור על תזונת החיילים.

לפרטים נוספים יש לפנות ללשכת הגיוס בטלפון 3529*.
מה עושה עוזר טבח?

מה עושה עוזר טבח?

עוזר הטבח משמש כיד ימינו של הטבח והוא חלק אינטגרלי ממערך התזונה ביחידה. החייל עומד בשיתוף עם השפים הצבאיים בשירות קבע, ומטרתו היא דאגה לתזונה איכותית ומסודרת של חיילי היחידה.

חיילים מתאימים יוכלו לשרת בקבע ואף להתקדם ולהתפתח מבחינה מקצועית עד כדי רכישת השכלה אזרחית של שף כחלק ממסלול ההכשרה הצבאי. השירות כעוזר טבח בצבא מוכר באזרחות בתור ניסיון הנדרש על מנת לקבל תעודת שף אזרחי. 
תקופת ההכשרה

תקופת ההכשרה

עוזרי טבח עוברים הכשרה בת שבועיים במסגרת קורס המתקיים בבית הספר ללוגיסטיקה בצריפין. השיבוץ הינו לכל יחידות צה"ל, כאשר ברוב המקרים השירות מתקיים במתכונת של שבוע-שבוע. חיילים מתאימים יוכלו להתקדם לקורס מקצועיים יותר או להתקדם לתפקיד ניהוליים במטבח של היחידה.
נשמח שתצטרפו גם אתם לאלפי הלקוחות שבחרו בערכות ההכנה מבית ניב רווח!‬
קליק ונתקשר
איך מתקבלים לתפקיד עוזר טבח

איך מתקבלים לתפקיד עוזר טבח

על מנת להיות טבח בצבא או עוזר טבח בצבא אין צורך במיונים מוקדמים, והתפקיד הינו כלל צה"לי. התפקיד משתייך למערך התזונה של חיל הלוגיסטיקה, המהווה את הסמכות המקצועית בתחום מערכות הזנה בצה"ל, למשל: ניהול המטבח הצה"לי, הרכבת תפריטים, רכש מוצרים, בישול המזון, בקרה על איכות המזון ועוד.

פעמים רבות מועמדים לשירות ביטחון פונים בבקשה להשתבץ לתפקיד עוד בטרם פגשו את קצין המיון בבסיס מיטב.
2024 © כל הזכויות שמורות לחברת ניב רווח פסיכומטרי בע"מ | נגישות לאנשים עם מוגבלות

השאר פרטים וניצור איתך קשר בתוך זמן קצר