נשמח לעזור גם לך להצליח!

מסלול גוונים - חיל המודיעין

מה זה מסלול גוונים בצבא?

מה זה מסלול גוונים בצבא?

מסלול גוונים הינו מסלול באשכול הטכנולוגי של חיל המודיעין המיועד לבוגרי 5 יח"ל בפיזיקה. המסלול מאפשר לכל חייל למצות את הפוטנציאל האישי שלו תוך התאמת תפקיד באופן אישי על ידי המראיינים. השירות הינו בבסיס פתוח במרכז הארץ.
 
במהלך השירות יעבדו החיילים בסביבת עבודה מחקרית – פיתוחית מתקדמת ולצדם ישרתו טכנאים, הנדסאים ובוגרים מהאקדמיה שיסייעו להם ללמוד ולהיחשף לאתגרים חדשים מעולם הכימיה והחומרים. כמו כן, יתקיים תהליך חניכה אישי שיאפשר התקדמות מהירה בהתאם ליכולות האישיות של כל חניך. 
מיונים לגוונים

מיונים לגוונים

הקבלה לתפקיד פתוחה בפני מועמדים לשירות ביטחון בעלי 5 יח"ל בכימיה, אנגלית ומתמטיקה. כמו כן, נדרשת יכולת לימוד עצמי, יכולת להשתלב בעבודת צוות, יכולת טכנית בסיסית ונכונות לעבודה מאומצת. המראיינים לתפקיד בוחנים את התכונות החברתיות, היכולות האישיות, השאיפות והציפיות של כל מועמד לשירות ביטחון מהשירות הצבאי במטרה להתאים למועמדים תפקיד שיהלום את תכונותיהם וסקרנותם המקצועית.
מסלולים אפשריים

מסלולים אפשריים

במסלול קיימים שלושה תפקידים עיקריים:
  • ייצור, הכללה והובלת פרוייקט
  • מחקר ופיתוח תשתיתי
  • אנליזה ומכשור
שירות בתפקיד ייצור, הכללה והובלת פרויקט כולל עבודה בצוות של עשרה אנשים במטרה לפתח אב טיפוס החל משלב הרעיון ועד לייצור המוצר. העבודה כוללת שיתוף מול גורמים שונים ביחידה ומחוצה לה, ומציעה אתגרים שכליים ופיזיים. השירות בתפקיד מחקר ופיתוח תשתיתי במסלול גוונים מתקיים בקבוצות קטנות של עד שלושה אנשים, תוך שימוש בטכנולוגיות חדשות מעולם החומרים והכימיה ודגש על מחקר ואתגרים טכנולוגיים. בתפקיד אנליזה ומכשור עוסקים החיילים בהיכרות והפעלה של מכשירי אפיון ברמה גבוהה. אנשי האנליזה מסייעים לצוותים האחרים תכנן ניסויים, לערוך בדיקות ולנתח נתונים. השירות בתפקיד אנליזה ומכשור מיועד למבקשים להבין לעומק כיצד פועל ציוד מחקרי מתקדם. 
נשמח שתצטרפו גם אתם לאלפי הלקוחות שבחרו בערכות ההכנה מבית ניב רווח!‬
קליק ונתקשר
2024 © כל הזכויות שמורות לחברת ניב רווח פסיכומטרי בע"מ | נגישות לאנשים עם מוגבלות

השאר פרטים וניצור איתך קשר בתוך זמן קצר