נשמח לעזור גם לך להצליח!

להקה צבאית

מהי להקה צבאית?

מהי להקה צבאית?

הלהקות הצבאיות הוקמו כבר עם הקמת המדינה בסוף שנות ה-40, כאשר מטרתן הינה העלאת המורל וחיזוק תחושת השייכות והלכידות של חברי היחידה. עבודת הלהקות הצבאיות חשובה מאוד, ותרומתה התרבותית בולטת בעיקר ביחידות מבצעיות. חברי הלהקה הצבאית מתאמנים לאורך השנה, עוברים שיעורים לפיתוח הקול, מבצעים חזרות מוזיקליות וכוריאוגרפיות ומשתתפים בהפקות שונות.

הלהקות מבצעות שירי ארץ ישראל, שירים מזרחיים ושירי להקות צבאיות בגרסות מחודשות, וזאת תוך שילוב כוריאוגרפיה.

לפרטים נוספים יש לפנות ללשכת הגיוס בטלפון 3529*.
קבלת זימון ללהקה צבאית

קבלת זימון ללהקה צבאית

על מנת להתקבל ללהקה צבאית יש להגיש בקשה ללשכת הגיוס אליה שייך המועמד לשירות ביטחון בחודש נובמבר של כיתה י"ב, ולציין כי הוא מעוניין להשתלב בגופי הבידור הצה"ליים.

לאחר שליחת הבקשה, נשלח למועמדים זימון לכנס השנתי של הלהקות הצבאיות שמתקיים בפברואר. במהלך הכנס, המועמדים נחשפים לפעילות הלהקות וכן ניתנים הסברים על אודות תהליך המיון וההרשמה למבחנים.
מיונים ללהקה צבאית

מיונים ללהקה צבאית

המיונים ללהקות צבאיות מתקיימים פעם בשנה, וכחודשיים לאחר הכנס המיוחד. במהלך המיונים יבצעו המועמדים שירים בהתאם לבחירתם וועדת הקבלה, המורכבת ממיטב המוזיקאים בארץ, היא זו שתקבע האם המועמד עבר את המיון או לא.

מועמדים שעברו בהצלחה את תהליך המיון ללהקות הצבאיות יתגייסו לצבא, יבצעו טירונות רגילה ולאחריה ישתלבו בלהקות השונות.
נשמח שתצטרפו גם אתם לאלפי הלקוחות שבחרו בערכות ההכנה מבית ניב רווח!‬
קליק ונתקשר
תפקידים נוספים

תפקידים נוספים

בשנים האחרונות מערך התרבות הצה"לי התרחב וכעת ישנם תחומי עשייה נוספים מעבר ללהקות זמר צבאיות. בין התפקידים החדשים: מפעילי קריוקי ומנחי ערבי שירה בציבור. נוסף על אלו, החיל מפעיל הרכבים מוזיקליים בהשתתפות נגנים ומוזיקאים וגם הם מופיעים בפני יחידות צה"ל ותורמים להעשרת התרבות ביחידות.

כדי להיות מפעיל קריוקי או מנחה ערבי שירה בציבור יש לשלוח בקשה ללשכת גיוס ולהגיע לכנס הלהקות השנתי בפברואר המתקיים בחסות חיל הנוער והחינוך.
אפשרויות קידום

אפשרויות קידום

בוגרי להקות צבאיות משתלבים בתעשיית הבידור הישראלית ועוסקים בתחום לאחר השחרור. דוגמאות לבוגרי להקות צבאיות שהמשיכו את דרכם בעולם הקולנוע, התיאטרון, השירה, המשחק ועוד: חני נחמיאס, שירי מימון, אריק איינשטיין, ירדנה ארזי, יהורם גרון, דפנה דקל, דנה ברגר, גידי גוב, גברי בנאי ועוד רבים וטובים נוספים.
נשמח שתצטרפו גם אתם לאלפי הלקוחות שבחרו בערכות ההכנה מבית ניב רווח!‬
קליק ונתקשר
2024 © כל הזכויות שמורות לחברת ניב רווח פסיכומטרי בע"מ | נגישות לאנשים עם מוגבלות

השאר פרטים וניצור איתך קשר בתוך זמן קצר