נשמח לעזור גם לך להצליח!

פרויקט מרום טכנולוגי

פרויקט מרום טכנולוגי

פרויקט מרום טכנולוגי

פרויקט מרום טכנולוגי הינו מסלול לימודים של חיל האוויר, המיועד למועמדים חסרי רקע בטכנולוגיה, בוגרי מגמה עיונית. מטרת הפרויקט הינה להכשיר את המועמדים לקבלת דיפלומת הנדסאי אלקטרוניקה והנדסאי מכונות במסגרת עתודה טכנולוגית במימון של כ- 80% משכר הלימוד.

מועמדים שיתקבלו לתכנית ידחו את גיוסם עד גמר הלימודים ולאחר מכן יתגייסו לתפקיד טכנולוגי וישתלבו במערך הטכני של חיל האוויר. 
מרום טכנולוגי - מיונים

מרום טכנולוגי - מיונים

הקבלה מותנית בפרופיל רפואי 64 ומטה ומעבר מבחני מיון של הפרויקט. מועמדים שעברו את מבחני המיון ילמדו פיזיקה באחת המכללות ברחבי הארץ, ולאחר מכן ייערכו וועדות מיון.

מועמדים שיעברו בהצלחה את השלבים האלו, והינם זכאים לתעודת בגרות כחלק מדרישות משרד החינוך לקבלת דיפלומת הנדסאי אלקטרוניקה או הנדסאי מכונות, יתבקשו לחתום קבע לתקופה של שנה וחצי.
יתרונות המסלול

יתרונות המסלול

מסלול מרום טכנולוגי מבטיח לחניכים שיבוץ וקריירה בחיל האוויר ומאפשר להם לרכוש ניסיון מקצועי תוך שימוש בטכנולוגיות המתקדמות בעולם. במהלך הלימודים יוכלו החניכים לקבל סיוע במקצועות המתמטיקה, הפיזיקה והאנגלית.

בסיום הפרויקט יוכלו הבוגרים לבצע פרויקט גמר בחסות חיל האוויר ומצטיינים יוכלו להשלים את הלימודים ולרכוש תואר ראשון בהנדסה B.Sc. נוסף על אלו, יוכלו החיילים להתקדם מבחינה מקצועית ולהשתלב במסלולי קצונה והדרכה.
נשמח שתצטרפו גם אתם לאלפי הלקוחות שבחרו בערכות ההכנה מבית ניב רווח!‬
קליק ונתקשר
2024 © כל הזכויות שמורות לחברת ניב רווח פסיכומטרי בע"מ | נגישות לאנשים עם מוגבלות

השאר פרטים וניצור איתך קשר בתוך זמן קצר