נשמח לעזור גם לך להצליח!

מדריכת סימולטור

תפקיד מדריכת סימולטור

תפקיד מדריכת סימולטור


מדריכת הסימולטור תפקידה לתכנן ולקיים אימונים באמצעות סימולטורים שונים שתפקידם לדמות כלי טייס. בנוסף עוסקות המדריכות בהטמעת ידע תיאורטי על מבנה כלי הטיס והמערכות הקיימות בהם. את ההדרכות מעבירות המדריכות הן בצורה פרונטאלית והן באמצעות מערכות ממוחשבות שהן פרי פיתוחן. במסגרת התפקיד מדריכות הסימולטור ידריכו: טייסים, בקרים, מפעילי כלי טייס בלתי מאוישים, מפעילי ל"א ונווטים.

הסימולטור הינו מתקן המשמש להכשיר אנשי הפעלה של אמצעי לחימה ולשפר את מיומנויותיהם המוטוריות והקוגניטיביות. באמצעות הסימולטור אנשי הצוות יכולים להתאמן ולתרגל תרחישים של מצבים בהם הם עלולים להיתקל במהלך שירותם. המדריכה מקנה למתאמנים ידע עיוני על מבנה כלי הטיס או המערכת אותם עליהם להפעיל וכן מעבירה הדרכות ממוחשבות ופרונטליות שהיא עצמה בונה ומפתחת. הסימולטור הינו אמצעי זול, קרוב למציאות ואינו כרוך בסיכון חיים בכדי להתנסות בתרחיש אפשרי. כמו כן, באמצעות הסימולטור ניתן לתעד אירועים ולאחר מכן גם לנתחם ולתחקר אותם ובכך להסיק מסקנות באשר להמשך דרכי הפעולה של המתאמן ושיפור תורות הלחימה ודרכי ההתמודדות.

לפרטים נוספים יש לפנות ללשכת הגיוס בטלפון 3529*.
מדריכת סימולטור - קהל יעד

מדריכת סימולטור - קהל יעד

התפקיד מיועד לבוגרות מגמות פיזיקה או מחשבים, כאשר לעיתים נבחנות גם בוגרות מגמות ריאליות אחרות. התפקיד דורש יכולות רבות, כמו למשל: יכולת עבודה בצוות, חשיבה ריאלית, כושר ביטוי ויכולת הדרכה ברמה גבוהה.

על המועמדות לתפקיד להתחייב לתקופת שירות חובה של 36 חודשים בזהה לשירות החובה של הבנים, וכן לשרת שירות מילואים פעיל.
מדריכות סימולטור - הכשרה

מדריכות סימולטור - הכשרה

כל המועמדות לתפקיד מדריכת סימולטור עוברות הכשרה האורכת כשישה שבועות בבסיס בדרום הארץ.

בנוסף להכשרה זו, מדריכות סימולטור שישובצו בבסיסי חיל האוויר יעברו הכשרה נוספת שאורכת כשנה. 
נשמח שתצטרפו גם אתם לאלפי הלקוחות שבחרו בערכות ההכנה מבית ניב רווח!‬
קליק ונתקשר
מדריכת סימולטור - מיונים

מדריכת סימולטור - מיונים

כדי לקבל מיונים לתפקיד, על המועמדות לשירות ביטחון לסמן בשאלון ההעדפות את אשכול אחוד חיל האוויר בעדיפות גבוהה. לאחר מכן נבחנים הנתונים האישיים של המועמדות, לרבות הנתונים שנאספו עליהן בהליך צו ראשון. רק מועמדות מתאימות תקבלנה זימון לכנס של חיל האוויר במהלכו יינתן הסבר מפורט על התפקיד. לאחר הכנס יישלח זימון למבחני התאמה ממוחשבים בירפ"א, הכולל גם מיון המשך למתאימות. רק מועמדות שיעברו בהצלחה את כל שלבי המיון תזומנה לסיווג בטחוני ולאחריו יתקבל האישור הסופי על קבלת המועמדת לתפקיד.

כאמור, המתאימות לתפקיד יוזמנו לכנס במהלכו יינתנו הסברים על אופי התפקיד ויתקיים פאנל בהשתתפות חיילות המשרתות בבסיסים השונים כמדריכות סימולטור. בכנס ניתן לשאול שאלות על שגרת היום במסגרת התפקיד ולקבל תמונה כללית על התפקיד. בתום הכנס ייקבע עבור המועמדות זימון למבחנים ממוחשבים. מועמדות שיצלחו את המבחנים יוזמנו למיון נוסף הכולל מבחני מצב. בסוף התהליך, מועמדות שעברו את כל השלבים יוזמנו לתחקור בטחוני.
מדריכות סימולטור - שיבוץ

מדריכות סימולטור - שיבוץ

בסיום הקורס ישובצו המדריכות במרכזי ההדרכה של חיל האוויר שהם לרוב בסיסים סגורים או בבסיסי מערך השדה וטייסות המאמן טיסה של חיל האוויר. בנות שישובצו לטייסת יעברו הכשרה מקצועית עד הסמכתן לתפקיד מדריכת סימולטור.

חשוב לדעת, כי לאורך השירות החיילות יעברו הכשרות מקצועיות נוספות במידת הצורך ובהתאם לסוג התפקיד אותו הן מבצעות. 
נשמח שתצטרפו גם אתם לאלפי הלקוחות שבחרו בערכות ההכנה מבית ניב רווח!‬
קליק ונתקשר
אפשרויות קידום

אפשרויות קידום

במהלך השירות יינתנו למדריכות הדרכות נוספות בהתאם למסלול בו שובצו.

בנוסף, יוכלו המדריכות המתאימות לצאת לקורס קצינות במהלך התפקיד.
2024 © כל הזכויות שמורות לחברת ניב רווח פסיכומטרי בע"מ | נגישות לאנשים עם מוגבלות

השאר פרטים וניצור איתך קשר בתוך זמן קצר