נשמח לעזור גם לך להצליח!

תזמורת צה"ל - כל המידע על התפקיד

מידע על תזמורת צה"ל

מידע על תזמורת צה"ל

תזמורת צה"ל הינה אחת התזמורות הייחודיות בעולם, שכן היא קיימת משנת 1948 ומורכבת מחיילים המשרתים בשירות חובה.

התזמורת היא "בית יוצר" לנגנים מקצועיים אשר ממשיכים את דרכם בתזמורות אחרות, כדוגמת, התזמורת הפילהרמונית הישראלית, תזמורות סימפוניות ותזמורות שונות ברחבי העולם.

לפרטים נוספים יש לפנות ללשכת הגיוס בטלפון 3529*.
קבלת מיונים לתזמורת צה"ל

קבלת מיונים לתזמורת צה"ל

על מנת לקבל מיונים לתזמורת צה"ל המועמדים לשירות ביטחון מתבקשים למלא דף הרשמה המופיע באתר התזמורת או להגיש בקשה ללשכת הגיוס האזורית אליה משויך המועמד. את הבקשה יכול להגיש כל מועמד לשירות ביטחון שתאריך גיוסו בין יולי למאי בשנה העוקבת.

לאחר שליחת הבקשה נשלחים זימונים למיונים המתקיימים במהלך חודש מרס. המיונים נערכים ברמת אביב, בבסיס תזמורת צה"ל.
תהליך המיונים

תהליך המיונים

מועמדים שקיבלו זימון למיונים נדרשים להגיע עם כלי הנגינה האישי שלהם, למשל: בריטון, סקסופון, קלרינט, חצוצרה, קרן יער, חליל, טרומבון, טובה, גיטרה בס ועוד. במהלך המיונים המועמדים מתבקשים לבצע קטע סולו מהיר וקטע איטי ללא ליווי.

במהלך המיונים תיבחן רמת הנגינה אבל היא אינה גורם ההחלטה היחיד. ההחלטה תלויה בשיקולים נוספים, כדוגמת: פרופיל רפואי וצורכי הצבא. התשובות נשלחות למועמדים במהלך החודשים מאי ויוני, ומועמדים אשר התקבלו לתזמורת צה"ל יקבלו תאריך גיוס לחודשים יולי-אוגוסט.
נשמח שתצטרפו גם אתם לאלפי הלקוחות שבחרו בערכות ההכנה מבית ניב רווח!‬
קליק ונתקשר
מפקד ומנצח התזמורת

מפקד ומנצח התזמורת

את התזמורת מוביל מנצח התזמורת והוא זה שקובע את ההרכבים ואחראי על מבחני הכניסה למועמדים החדשים, המעוניינים להשתלב בתזמורת צה"ל במהלך שירותם הצבאי. בסמכותו של מנצח התזמורת לקבוע את הרפרטואר המוזיקלי והתאמתו לאירועים, לטקסים, לעצרות ולמופעים שמתקיימים. נוסף על תחומי אחריות אלו, המנצח כותב ועורך עיבודים לתזמורת, ממונה על מבחני-שלב ומסייע לנגנים להתקדם מבחינה מקצועית.

לצד המנצח פועל מפקד התזמורת, שהוא קצין שאחראי על ניהולה התקין והשוטף של היחידה ועל תפקודה בשעות שגרה וחירום. נוסף על אלו, המפקד קובע את לוחות הזמנים של ההופעות והחזרות והוא פועל בתיאום עם ענף משטר ומשמעת באגף כוח האדם, הממונה על התזמורת. המפקד אחראי על הפן הלוגיסטי של התזמורת, לרבות רכישת כלי נגינה ואבזרים, פעילות מול המעבדה לתיקון כלי הנגינה, עבודת משרדי כוח האדם והאפסנאות ועוד.
תזמורת צה"ל - הופעות

תזמורת צה"ל - הופעות

תזמורת צהל לוקחת חלק במסדרים הצבאיים וכן בטקסים שמתקיימים ביחידות השונות בצה"ל ובטקסים ממלכתיים וכן מקיימת מופעי קונצרטים בפני חיילים ביחידות צה"ל השונות, וכן מופיעה מול קהל אזרחים בארץ ומחוצה לה.

בוגרים רבים אשר שרתו בתזמורת צה"ל ממשיכים בתחום והופכים לנגנים מוצלחים המוכרים בכל העולם. לתזמורת רפרטואר עשיר, והיא מציגה מוזיקה קלאסית, מוסיקה קלאסית קלה וכן מוזיקה ישראלית.
נשמח שתצטרפו גם אתם לאלפי הלקוחות שבחרו בערכות ההכנה מבית ניב רווח!‬
קליק ונתקשר
2024 © כל הזכויות שמורות לחברת ניב רווח פסיכומטרי בע"מ | נגישות לאנשים עם מוגבלות

השאר פרטים וניצור איתך קשר בתוך זמן קצר