נשמח לעזור גם לך להצליח!

צוות אוויר

זימון לצוות אוויר

זימון לצוות אוויר

אם השגתם נתונים טובים ביום המיונים של צו ראשון והפרופיל הרפואי שלכם גבוה דיו, תקבלו זימון ליום מיונים לצוות אוויר, אליו תחויבו להגיע.

המיונים הראשוניים לצוות אוויר כוללים שלושה שלבים שונים, שלעתים מתקיימים בסדר משתנה.
שלב ראשון

שלב ראשון

בשלב הראשון יובילו אתכם לכיתה בה כל אחד יישב בשולחן נפרד, שעליו מכונה מסובכת למדי, המורכבת מחלקים רבים. חלק מהחלקים יהיו קטנים מאוד כמו ברגים או מסמרים. יינתנו לכם מספר דקות לבחון את המכונה ומרכיבה, והמאבחנות תוודאנה שאכן עשיתם כך, ותבקשנה מכם להרכיב את המכונה בצורה הטובה ביותר, כך שהמכונה תהיה דומה ככל שניתן לצורתה המקורית.

חשוב לדעת כי קשה מאוד להגיע לצורה המקורית והמדויקת של המכונה, וכי המאבחנות לא מצפות מכם להגיע לרמה זו, אלא הן בעיקר בוחנות את דרך החשיבה שלכם ואת יכולותיכם המכניות.
שלב שני

שלב שני

בשלב השני תעברו מבחנים צורניים הדומים מאוד באופיים למבחנים הצורניים שעברתם בשלב המבחנים הפסיכוטכניים בצו הראשון.

מבחנים אלה יוגבלו בזמן, ותיבחנו בכיתה עם נבחנים נוספים תחת השגחת המאבחנות.
נשמח שתצטרפו גם אתם לאלפי הלקוחות שבחרו בערכות ההכנה מבית ניב רווח!‬
קליק ונתקשר
שקלול ציוני שני השלבים

שקלול ציוני שני השלבים

בסיום שני השלבים הראשונים המאבחנות תשקללנה את ציוניכם עד כה.

חלק מהמועמדים שלא יגיעו לציון מספק יסיימו את יום המיונים בנקודה זו ולא ימשיכו לשלב המיונים הבא.
שלב שלישי

שלב שלישי

השלב השלישי כולל מבחן אישי אשר נערך בחדר סגור עם מאבחנת, במתכונת של "אחד על אחד". המאבחנת תציג לכם מכשיר הדומה באופן פעולתו למד זווית. במרכז המכשיר ממוקם עיפרון, אותו תתפעלו באמצעות 2 ידיות. אחת הידיות מזיזה את העיפרון קדימה ואחורה והשנייה מזיזה אותו ימינה ושמאלה. המאבחנת תיתן לכם מספר רגעים להתרשם מהמכונה ולנסות לתפעל אותה. לאחר מכן, המאבחנת תמקם מתחת לעיפרון דף שעליו מצויר מסלול. המסלול מתחיל כמסלול ישר, ולאחר מכן הופך לצורת עיגול. המאבחנת תאפשר לכם לתרגל את השימוש בעיפרון, ולאחר מכן יינתנו לכם שני ניסיונות להעביר את העיפרון בתוך המסלול. זמני הביצוע שלכם יימדדו בזמן שתעבירו את העיפרון במסלול.

זכרו שעליכם לפעול במהירות ככל שניתן, אך שהמטרה היא גם לדייק בביצוע, ולכן נסו לשמור על קור רוח, פעלו בזהירות ובהקפדה ונסו לדייק ככל שניתן, אך נסו שלא להתעכב יתר על המידה. חשוב לדעת שהמאבחנת גם תרשום לעצמה את התרשמותה מהאופן בו תבצעו את המשימה, כמו הבעות פניכם, אך בשלב זה אין הדבר ישפיע באופן משמעותי על ציונכם.

בסוף היום המאבחנות תודענה לכם האם עברתם לשלב הבא של המיונים לטיס – ירפ"א א' (יחידה רפואית אווירית).
נשמח שתצטרפו גם אתם לאלפי הלקוחות שבחרו בערכות ההכנה מבית ניב רווח!‬
קליק ונתקשר
2024 © כל הזכויות שמורות לחברת ניב רווח פסיכומטרי בע"מ | נגישות לאנשים עם מוגבלות

השאר פרטים וניצור איתך קשר בתוך זמן קצר