נשמח לעזור גם לך להצליח!

מערכת תרגול הכנה לצו ראשון - הוראות שימוש

הוראות שימוש במערכת

הוראות שימוש במערכת

ברוכים הבאים למערכת התרגול של ניב רווח – הכנה לצו ראשון!

כמה הנחיות קצרות לפני שמתחילים לתרגל:
לאחר שתירשמו למערכת תוכלו למצוא בסרגל הכלים השחור שבחלקו העליון של המסך את הדו"ח האישי שלכם, בו תוכלו לעקוב אחר התקדמותכם בנושאי התרגול השונים. בנוסף, בכותרת העמוד, בסמוך לשמכם, תוכלו לראות את תוקף החבילה שלכם, בהתאם לפרק הזמן שרכשתם (תאריך סגירתה האוטומטית). הדו"ח האישי מחולק ל- 5 נושאים: מבחני הוראות, אנלוגיות מילוליות, חשיבה כמותית, חשיבה צורנית והבנת הנקרא, כאשר בדומה למבחן האמת, התרגול בכל אחד מהנושאים מתקיים במתכונת רבת ברירה ("אמריקאית").

הקלקה על כל אחד מנושאי התרגול תפתח שני סוגי תרגילים:
מקבצים
החלוקה למקבצים מאפשרת לכם לתרגל שאלות בודדות בכל מקבץ, תוך מדידת הזמן התואם לזה שיעמוד לרשותכם במבחן האמיתי. בחלק זה תוכלו לקרוא שיעור כתוב בכל אחד מנושאי הבחינה, לעקוב אחר מספר המקבצים שפתרתם, להתרשם מאחוזי ההצלחה שלכם עבור כל מקבץ ועבור כל אחד מחמשת הנושאים. בסיום כל מקבץ, לאחר שתקליקו על הכפתור "שליחה", יופיע מתחת לכל שאלה הסבר מפורט, כך שתוכלו לתחקר את תשובותיכם ולהבין כיצד ניתן היה לפתור את השאלה.

פרקים מלאים
בחלק התחתון של המסך תוכלו למצוא פרקים מלאים הכתובים במתכונת המבחן הפסיכוטכני של צו ראשון. בפרקים אלו תוכלו למצוא מספר שאלות התואם לזה המופיע במבחן, ולתרגל עמידה בזמנים של פרק שלם, ממש כמו במבחן האמיתי. לאחר שתסיימו לפתור את הפרק המלא, תוכלו לקבל משוב על מספר התשובות עליהן השבתם נכונה, ולהתרשם מאחוזי ההצלחה שלכם בכל פרק כזה.
פתרון סימולציות מלאות

פתרון סימולציות מלאות

למעוניינים לפתור בחינה מלאה במתכונת אמיתית, אנו ממליצים לפתור פרק מלא מכל נושא בסדר הבא:
סימולציה 1: הבנת הנקרא 1, אנלוגיות מילוליות 1, חשיבה צורנית 1, חשיבה כמותית 1, מבחן הוראות 1
סימולציה 2: הבנת הנקרא 2, אנלוגיות מילוליות 2, חשיבה צורנית 2, חשיבה כמותית 2, מבחן הוראות 2
סימולציה 3: הבנת הנקרא 3, אנלוגיות מילוליות 3, חשיבה צורנית 3, חשיבה כמותית 3, מבחן הוראות 3

שימו לב – עליכם לפתור את הפרקים המלאים תוך הקפדה על עמידה בזמנים המוקצבים לכם בתוך כל פרק, אולם בדומה למבחן האמיתי - בין הפרקים השונים תוכלו לקחת הפסקה (מבלי לעזוב את החדר בו אתם נבחנים).
דגשים חשובים

דגשים חשובים

  • לא ניתן לסיים מקבץ או פרק אם לא סימנתם את כל התשובות שבו. לכן, גם אם לא עמדתם בזמנים המוקצבים – נחשו את התשובה והקליקו על כפתור "שליחה".
  • לא ניתן לפתור שוב מקבצים או פרקים שנפתרו. על כן, תכננו היטב את הלמידה: כדאי לקרוא תחילה את השיעורים הכתובים, לפתור את המקבצים (גם אם לא תעמדו בזמן המוקצב לכם) ורק לאחר מכן לעבור לתרגול של פרקים מלאים.
  • תרגול המקבצים בפרקי החשיבה הכמותית מחולק לתשעה תתי נושאים, כך שתוכלו לתרגל כל אחד מהנושאים בנפרד, אולם בתוך הפרקים המלאים מופיעים כל תשעת תתי-הנושאים במעורב.
  • בתרגול הבנת הנקרא באתרנו תוכלו למצוא טקסטים ולאחריהם השאלות העוסקות בטקסט, כשהן מופיעות אחת אחרי השנייה. חשוב לציין כי במבחן האמת תופיע כל אחת מהשאלות על מסך נפרד כשלפניה הטקסט הרלוונטי באותו המסך, כאשר עומדת לרשותכם האפשרות לדפדף קדימה ואחורה בין השאלות השונות. כך או כך, לאלו מכם המעדיפים לקרוא תחילה את כל השאלות ורק לאחר מכן לחפש את התשובות בטקסט – אפשרות זו קיימת בשתי המתכונות.
נשמח שתצטרפו גם אתם לאלפי הלקוחות שבחרו בערכות ההכנה מבית ניב רווח!‬
קליק ונתקשר
2024 © כל הזכויות שמורות לחברת ניב רווח פסיכומטרי בע"מ | נגישות לאנשים עם מוגבלות

השאר פרטים וניצור איתך קשר בתוך זמן קצר