נשמח לעזור גם לך להצליח!

הוראות שימוש למערכת תרגול בחינת אמיר

הוראות שימוש

הוראות שימוש

ברוכים הבאים למערכת התרגול של ניב רווח – הכנה למבחן אמיר!

כמה הנחיות קצרות לפני שמתחילים לתרגל:
לאחר שתירשמו למערכת תמצאו בסרגל הכלים השחור שבחלקו העליון של המסך את הדו"ח האישי שלכם, בו תוכלו לעקוב אחר התקדמותכם בנושאי התרגול השונים. בנוסף, בכותרת העמוד, בסמוך לשמכם, תוכלו לראות את תוקף החבילה שלכם, בהתאם לפרק הזמן שרכשתם (תאריך סגירתה האוטומטית).

הדו"ח האישי מחולק ל-3 נושאים: השלמת משפטים, ניסוחים מחדש והבנת הנקרא, כאשר בדומה למבחן האמת, התרגול בכל אחד מהנושאים מתקיים במתכונת רבת ברירה ("אמריקאית").

לפניכם שני סוגי תרגילים:
תרגול מקבצים
החלוקה למקבצים בתוך כל נושא מאפשרת לכם לתרגל שאלות בודדות בכל מקבץ, תוך מדידת הזמן התואם לזה שיעמוד לרשותכם במבחן האמיתי. בחלק זה תוכלו לקרוא שיעור כתוב בכל אחד מנושאי הבחינה, לעקוב אחר מספר המקבצים שפתרתם, להתרשם מאחוזי ההצלחה שלכם עבור כל מקבץ ועבור כל אחד משלושת הנושאים. בסיום כל מקבץ, לאחר שתקליקו על הכפתור "שליחה", יופיע מתחת לכל שאלה הסבר מפורט, כך שתוכלו לתחקר את תשובותיכם ולהבין כיצד ניתן היה לפתור את השאלה.

פרקים מלאים
בחלק התחתון של המסך תוכלו למצוא פרקים מלאים הכתובים במתכונת של מבחן אמיר. בפרקים אלו תוכלו למצוא מספר שאלות התואם לזה המופיע במבחן, ולתרגל עמידה בזמנים של פרק שלם, ממש כמו במבחן האמיתי. לאחר שתסיימו לפתור את הפרק המלא, תוכלו לקבל משוב על מספר התשובות עליהן השבתם נכונה ולהתרשם מאחוזי ההצלחה שלכם בכל פרק כזה.
הגעת למקום הנכון!
מחפש הכנה למבחן אמיר/ אמירם?
בחר מה שמתאים לך וצא לדרך... :)
פתרון סימולציות מלאות

פתרון סימולציות מלאות

מ-12 הפרקים המלאים תוכלו להרכיב 4 בחינות סימולציה מלאות.
למעוניינים לתרגל בחינה מלאה, אנו ממליצים לפתור שלושה פרקים מלאים ברצף בסדר הבא:
סימולציה 1: פרק 1 + פרק 2 + פרק 3
סימולציה 2: פרק 4 + פרק 5 + פרק 6
סימולציה 3: פרק 7 + פרק 8 + פרק 9
סימולציה 4: פרק 10 + פרק 11 + פרק 12

שימו לב – עליכם לפתור את הפרקים המלאים תוך הקפדה על עמידה בזמנים המוקצבים לכם בתוך כל פרק והימנעו מלקיחת הפסקה בין הפרקים השונים.
דגשים חשובים

דגשים חשובים

* לא ניתן לסיים מקבץ או פרק אם לא סימנתם את כל התשובות שבו. לכן, גם אם לא עמדתם בזמנים המוקצבים – נחשו את התשובה והקליקו על כפתור "שליחה".

* לא ניתן לפתור שוב מקבצים או פרקים שנפתרו. על כן, תכננו היטב את הלמידה: כדאי לקרוא תחילה את השיעורים הכתובים, לפתור את המקבצים (גם אם לא תעמדו בזמן המוקצב לכם) ורק לאחר מכן לעבור לתרגול של פרקים מלאים.
נשמח שתצטרפו גם אתם לאלפי הלקוחות שבחרו בערכות ההכנה מבית ניב רווח!‬
קליק ונתקשר
2024 © כל הזכויות שמורות לחברת ניב רווח פסיכומטרי בע"מ | נגישות לאנשים עם מוגבלות

השאר פרטים וניצור איתך קשר בתוך זמן קצר