נשמח לעזור גם לך להצליח!

שיפור ציון פסיכומטרי

איך לשפר ציון פסיכומטרי?

איך לשפר ציון פסיכומטרי?פסיכומטרי פעם שנייה זה אף פעם לא דבר פשוט, לא קוגניטיבית ולא מנטאלית, אך ניתן גם ניתן לעשות זאת! המאמר הבא מיועד לאלה אשר הציבו לעצמם מטרה לשפר את הציון שלהם בפסיכומטרי, והוא כולל דגשים חשובים בדרך לשיפור הציון.

תוכלו למצוא בעמוד הממליצים שלנו תלמידים כמוכם ששיפרו בעשרות נקודות, ואפילו כאלה ששיפרו במאה נקודות ויותר.

אז כן, לשפר את הציון בבחינה הפסיכומטרית זה אפשרי בהחלט! ואנחנו כאן לעזור לכם. לפני שנתחיל, חשוב שתבואו פתוחים לרעיונות חדשים, גם אם הם נוגדים את מה שלמדתם בקורס הקודם.
check-markלמה ללמוד דווקא אצל ניב רווח?
למה ללמוד דווקא אצל ניב רווח?
ימי לימוד גמישים
שעות לימוד גמישות
אורך הקורס
מתאים גם לחיילים
גם לתלמידי תיכון‎‏
ניב רווח
אתם מחליטים
קורסים אחרים
אחרים מחליטים
פסיכומטרי פעם שנייה - איך עושים?

פסיכומטרי פעם שנייה - איך עושים?

אז בואו נתחיל במה לא לעשות - אל תלמדו שוב באותו המכון ואל תלמדו שוב מאותם ספרים. זהו בזבוז זמן, יכולת ופוטנציאל. את זה, כמעט כל מדריך פסיכומטרי ותיק יודע, על אף שמכונים רבים ובעיקר הגדולים שבהם, מציעים לעשות אצלם קורס חוזר בהנחה משמעותית. ייתכן והסיבות לכך הן כלכליות, היות וגם קורס בהנחה שווה כסף, או שאותם מכונים חוששים שתלמידים ישפרו את הציון שלהם במכון אחר. גם בהחלט יכול להיות שאותם מכונים שממליצים לעשות קורס חוזר באותו מקום בטוחים שהחומרים שלהם הכי טובים. הם כמובן טועים, תוכלו להסתכל בעמוד הממליצים שלנו ולראות עד כמה הם טועים!

גם אם לא השקעתם ולא הספקתם לפתור הכל - לכל קורס פסיכומטרי יש מכסה מסוימת של ידע שהוא יכול להעביר אליכם. אמנם קורסי פסיכומטרי מתעדכנים, חומרי לימוד מתרעננים והמדריכים עוברים הכשרות נוספות, אך עדיין לקורס פסיכומטרי חוזר באותו המכון תהיה השפעה לא מספיק אפקטיבית עליכם, וחבל. סביר שתיתקלו בתרגילים שכבר פתרתם ובשיטות שכבר למדתם, כך שהצלחתכם בהם לא תייצג מיומנות שרכשתם או פיתוח חשיבה פסיכומטרית, אלא זיכרון. כלומר, השיפור שתשיגו הינו אפקט אימון בלבד – הצלחה מבוססת חזרה ולא התקדמות. חשוב לפתוח את הראש לדרכי חשיבה נוספות ודרכי פתרון אחרות.
אל תוותרו על יסודות מתמטיים

אל תוותרו על יסודות מתמטיים

חלק מהניגשים בפעם השנייה קיבלו כבר ציון די גבוה וזקוקים לשיפור קטן נוסף. תלמידים אלו לעתים נוטים לתרגל אך ורק תרגילי קצה במשך שלושה חודשים או להצטרף לקורסי 700 למיניהם. זוהי טעות גדולה – רוב המבחן בנוי משאלות קלות ובינוניות, וכשבאים לשפר ציון חשוב להתחיל מהיסודות ולדעת בעל פה את כל ההגדרות, כל הכללים וכל הדקויות הכי קטנות בכל סוג שאלות ורק לאחר מכן ממשיכים להתקדם בחומר. כמובן שישנם גם תרגילי קצה קשים בבחינה הפסיכומטרית, ובהתאמה יש תרגילי קצה בחומר הלימוד, אך עיקר הציון טמון בבסיס.

כך גם לא מוותרים על לימוד אוצר מילים, הן בעברית והן באנגלית, לא מוותרים על קריאה יומית ולא מוותרים על אף סוג שאלה מתוך הבחינה הפסיכומטרית. הבסיס, כשמו כן הוא – הבסיס לשיפור הציון!
נשמח שתצטרפו גם אתם לאלפי הלקוחות שבחרו בערכות ההכנה מבית ניב רווח!‬
קליק ונתקשר
קביעת ציון פסיכומטרי מדויק כמטרה

קביעת ציון פסיכומטרי מדויק כמטרה

ציון היעד שלכם מאוד חשוב לצורך שיפור הציון, הוא נועד להתוות את התהליך - מאוד חשוב לדעת בכמה נקודות בדיוק צריך לשפר ולא להתחיל את התהליך ללא מטרה מדויקת.

זכרו ש-700 הוא ציון יפה, אך לא בגלל זה הוא צריך להיות ציון היעד שלכם. ציון היעד הוא למעשה הציון שאתם צריכים כדי להתקבל ללימודים שאתם רוצים.

היכנסו למחשבון הציונים שלנו והכינו תרחישים שונים לשיפור (לדוגמה, בכמותי שיפור של 3 תשובות, אנגלית שיפור של 2 תשובות, במילולי עוד 5 תשובות). הכינו לפחות שלוש אפשרויות שונות להשגת ציון היעד שלכם. הכנת התרחישים הללו עוזרת לכם בפן הנפשי וגם עוזרת להתוות את התהליך מבחינה פרקטית.

כתבו את המטרות שלכם בכתב-יד, שימרו אותו והביטו במטרות שקבעתם מעת לעת.
התחום החלש שלכם בפסיכומטרי הוא...

התחום החלש שלכם בפסיכומטרי הוא...

תלמידים רבים שמתייעצים אתנו טוענים שחשיבה כמותית היא התחום החלש אצלם. אבל לאחר בדיקת ציוני המשנה שלהם, ניתן לראות שהציונים בכל התחומים דומים מאוד וההרגשה שלהם כנראה מוטעת.

לכן, חשוב לבדוק היטב האם באמת יש לכם תחום חלש שזקוק לשיפור יותר מהשאר, או שבכל אחד מהתחומים אתם יכולים להרוויח לא מעט נקודות.

בנוסף, גם אם יש לכם תחום אחד אשר בו הציון נמוך משמעותית מהשאר, אין זה אומר שצריך להקדיש לתחום החלש את כל זמן הלמידה, נצלו את הלמידה לשיפור גם בשני התחומים האחרים.

יוצא מן הכלל הוא חלק האנגלית, אם הוצאתם ציון גבוה באנגלית והגעתם לציון הפטור בקלות, אז אפשר להשקיע פחות בחלק האנגלית במיוחד לאור העובדה שחלק זה מהווה רק 20% מהציון.
נשמח שתצטרפו גם אתם לאלפי הלקוחות שבחרו בערכות ההכנה מבית ניב רווח!‬
קליק ונתקשר
עושים פסיכומטרי? אנחנו אתכם.

עושים פסיכומטרי? אנחנו אתכם.

פסיכומטרי בלי קורס זה לא אומר לעשות פסיכומטרי לבד, אלא ביחד אתנו! אם יש לכם חבר או חברה איתם תוכלו לעבור את התהליך מה טוב, אך גם אם לא, אתם מוזמנים לרכוש את ערכת הלימוד שלנו ולהצטרף לקבוצות הפייסבוק שלנו - שם תמצאו המון תלמידים במצב שלכם. כמובן שתוכלו להיעזר במדריכים שלנו אשר זמינים בקבוצה ויעזרו לכם בכל נושא וכל שאלה, כך שאתם אף פעם לא לבד.

אנחנו מציעים מעטפת לימוד עצמי לפסיכומטרי מתקדמת ומקיפה. מעטפת הלימוד שלנו מתאימה במיוחד למי שניגש לפסיכומטרי בפעם השנייה או השלישית ומעוניין בשיפור ציון הפסיכומטרי. ערכת הספרים מבית ניב רווח פסיכומטרי מעניקה לתלמידים לא רק חומרי לימוד איכותיים, אלא גם תמיכה שוטפת ממדריכי פסיכומטרי מעולים, דבר שהופך את הלימוד העצמי לפסיכומטרי לאפשרי בהחלט (התמיכה ניתנת בחלק מהערכות בלבד, לכן חשוב לוודא זאת לפני הרכישה).

אני רוצה לאחל לכם המון בהצלחה ושכל אחד יקבל בדיוק את הציון הדרוש לו!
תלמידים ממליצים על ניב רווח פסיכומטרי
איתמר יקיר - ציון פסיכומטרי 785
785
איתמר יקיר
נועה בוימל - ציון פסיכומטרי 719
719
נועה בוימל
איתי ברקוביץ - ציון פסיכומטרי 769
769
איתי ברקוביץ
שני גריג - ציון פסיכומטרי 714
714
שני גריג
זיו רחמימוב - ציון פסיכומטרי 673
673
זיו רחמימוב
שיר רוזן-צבי - ציון פסיכומטרי 751
751
שיר רוזן-צבי
ליהיא מנחם - ציון פסיכומטרי 735
735
ליהיא מנחם
אתגר פרץ - ציון פסיכומטרי 719
719
אתגר פרץ
שני אמסלם - ציון פסיכומטרי 718
718
שני אמסלם
גדעון חורש - ציון פסיכומטרי 660
660
גדעון חורש
לאה גסמן - ציון פסיכומטרי 769
769
לאה גסמן
לרשימת הממליצים המלאה
2024 © כל הזכויות שמורות לחברת ניב רווח פסיכומטרי בע"מ | נגישות לאנשים עם מוגבלות

השאר פרטים וניצור איתך קשר בתוך זמן קצר