למידע על ספרי הכנה לפסיכומטרי,
מלא/י פרטיך ונתקשר אליך בהקדם:

שיפור ציון פסיכומטרי

איך אפשר לשפר?

תלמידים רבים ניגשים לבחינה הפסיכומטרית ומשיגים ציון פסיכומטרי שאינו מספק אותם או כזה שאינו מאפשר להם להתקבל למסלול הלימודים אליו שאפו להתקבל. תלמידים אלו ייאלצו לשפר ציון פסיכומטרי על מנת להשיג את מבוקשם. פסיכומטרי פעם שנייה זה אף פעם לא דבר לא דבר פשוט, לא קוגניטיבית ולא מנטאלית, אך ניתן גם ניתן לעשות זאת. מאמר זה מטרתו מצד אחד למנוע מהניגשים בפעם השניה לחזור על טעויות שעשו בפעם הראשונה, ומצד שני להציע מניסיוננו מספר עצות שיתרמו לתהליך בפעם הנוכחית.

פסיכומטרי בלי קורס, זה מה שאתה צריך.

אלפי תלמידים לא טועים. הם רק מפציצים ציונים:-)

אל תירשמו לאותו מכון

גם אם לא השקעתם ולא הספקתם לפתור הכל - לכל קורס פסיכומטרי יש מכסה מסוימת של ידע שהוא יכול להעביר אליכם. אמנם קורסי פסיכומטרי מתעדכנים, חומרי לימוד מתרעננים והמדריכים עוברים הכשרות נוספות, אך עדיין לקורס פסיכומטרי חוזר באותו המכון תהיה השפעה לא מספיק אפקטיבית עליכם, וחבל. סביר שתיתקלו בתרגילים שכבר פתרתם ובשיטות שכבר למדתם, כך שהצלחתכם בהם לא תייצג מיומנות שרכשתם או פיתוח חשיבה פסיכומטרית, אלא זיכרון, או במונח המתודולוגי יותר – אפקט אימון. מכוני פסיכומטרי רבים יציעו לכם שיפור פסיכומטרי באמצעות קורס חוזר במחיר מוזל, או אפילו בחינם אם לא קיבלתם ציון פסיכומטרי שסיפק אתכם. יש להיזהר ממבצעים מהסוג הזה ולזכור שחומרי לימוד שונים ושיטת הוראה אחרת יאפשרו לכם לשפר את ציון הפסיכומטרי בצורה נכונה ואפקטיבית יותר.

אל תלמדו מאותו חומר

אם תרגלתם בעבר מספרי לימוד מסוימים, אין טעם ללמוד מהם שוב, בין אם מדובר ברכישה חוזרת של אותה הערכה או במחיקת הפתרונות שסימנתם לעצמכם בספרים על מנת לפתור אותם שוב. הדבר תקף גם אם למדתם במכון הכנה מסוים וכעת תרצו לרכוש את חומרי הלימוד שלו על מנת ללמוד לפסיכומטרי ללא קורס. "הצלחה" בפתרון תרגילים שכבר פתרתם, אינה באמת אינדיקציה להצלחה. אתם זוכרים יותר מכפי שנראה לכם, ולעתים תפתרו נכונה תרגילים, אך הדבר ישקף זיכרון שלכם את דרך הפתרון ולא בהכרח הפנמה של מיומנויות וחשיבה פסיכומטרית.
מדוע אלפי לקוחות כבר בחרו בערכות התרגול של ניב רווח?
תרגילים רבים ומגוונים
רמת התאמה גבוהה לבחינה
מערכת תרגול ידידותית למשתמש
אפשרות לאפס ולתרגל שוב כמה שרוצים
הסברים ברורים ומפורטים לכל הנושאים
שירות לקוחות מקסים, יעיל והוגן

חומרים משומשים - לא מומלץ

פסיכומטרי פעם נוספת אינו דבר פשוט, בפרט כשמדובר בטווחי הציונים הגבוהים יותר. לשם שיפור פסיכומטרי, אנו ממליצים בחום שלא להשאיל ספרי פסיכומטרי משומשים ממכרים שניגשו בעבר לבחינה. ראשית, ייתכן והספרים אינם מעודכנים דים ואינם מייצגים את רוח הבחינה הפסיכומטרית הנוכחית, אך יש סיבה נוספת. הזמן שתקדישו למחיקת חומרי הלימוד המשומשים הוא זמן יקר, והמחיקה אף פעם לא תהיה מושלמת, כך שככל שתנסו להתחמק מכך – תיחשפו לדרך החישוב או לפתרון השאלות גם מבלי שתרצו בכך. על כן, אנו ממליצים להשקיע מעט כסף ולרכוש חומרי לימוד חדשים. השקעה זו אולי נראית מיותרת, אך חשיבותה גדולה ביותר, ורכישת ספרי פסיכומטרי עדכניים היא גורם מפתח להצלחה בפסיכומטרי.

ערכה ללימוד עצמי לפסיכומטרי

אנחנו מציעים מעטפת לימוד עצמי לפסיכומטרי מתקדמת ומקיפה. מעטפת הלימוד שלנו מתאימה במיוחד למי שניגש לפסיכומטרי בפעם השנייה או השלישית ומעוניין בשיפור ציון הפסיכומטרי. ערכת הספרים מבית ניב רווח פסיכומטרי מעניקה לתלמידים לא רק חומרי לימוד איכותיים, אלא גם תמיכה שוטפת בפורום ובפייסבוק ממדריכי פסיכומטרי מעולים, דבר שהופך את הלימוד העצמי לפסיכומטרי לאפשרי בהחלט.

בניגוד לשמועה, כשניגשים לשפר את ציון הפסיכומטרי, אין להסתפק רק בפתרון של בחינות סימולציה. רוב הניגשים בפעם השנייה והשלישית אינם מודעים למספר הנקודות שאיבדו דווקא על שאלות קלות ובינוניות, ולכן, בתחילת הלמידה יש לחזור על כל נושאי הלימוד באופן מעמיק, בדיוק כמו שמפורט בספרי הלימוד שלנו. ערכת הלימוד שלנו אינה מוכוונת לשיטות פלא, טריקים וקסמים, אלא מושתתת על לימוד מעמיק ויסודי של תכני הלימוד. מניסיון של אלפי תלמידים שכבר למדו איתנו ושיפרו את ציון הפסיכומטרי, אנחנו יודעים שזו הדרך הנכונה.
נשמח שתצטרפו גם אתם לאלפי הלקוחות שבחרו בערכות ההכנה מבית ניב רווח!‬
קליק ונתקשר

הציון ההתחלתי משנה?

מניסיון שלנו, אין זה משנה מה הציון ההתחלתי של הנבחן, ולאיזה ציון הוא שואף להגיע. תלמידים שנעזרו בערכת הלימוד שלנו וניגשו לפסיכומטרי פעם שנייה, שיפרו את ציון הפסיכומטרי שלהם בעשרות נקודות ולעיתים אף ביותר ממאה נקודות. הערכה בנויה כך שהיא מאפשרת לכל תלמיד לממש את הפוטנציאל הפסיכומטרי הטמון בו. היא מכילה תרגילים בכל רמות הקושי הקיימות, החל מתרגילים קלים ובסיסיים בכל נושא, וכלה בתרגילי קצה ברמת קושי שלעיתים אף גבוהה מרמת הקושי הגבוהה ביותר בבחינה האמיתית.
למידע על ספרי הכנה לפסיכומטרי,
מלא/י פרטיך ונתקשר אליך בהקדם:
2017 © כל הזכויות שמורות לחברת ניב רווח פסיכומטרי בע"מ | +Niv Revah | בניית אתריםבניית אתרים