ספרים

נשמח לעזור גם לך להצליח!

תוכנת מילים מבית ניב רווח פסיכומטריאוצר מילים לפסיכומטרי

אוצר מילים לפסיכומטרי


תוכנת המילים החדשה והעדכנית ביותר בישראל!

תוכנת המילים מבית ניב רווח פסיכומטרי, מאפשרת לכם לתרגל אלפי מילים וביטויים במגוון דרכים יעילות ומהנות. באפשרותכם לתרגל מילים בעברית ובאנגלית לפי קטגוריות שונות, לפי דרגת קושי ובהתאם לאוצר המילים שלכם.

לנוחיותכם, ניתן לתרגל מהמחשב או מהטלפון הנייד.
ניב רווח מציע לימוד עצמי לפסיכומטרי מהבית
איך אפשר לעזור לך?
למידת אוצר מילים

למידת אוצר מילים

הרחבת אוצר המילים הן באנגלית והן בעברית לקראת הבחינה, זו משימה לא פשוטה. זמן ההכנה לבחינה מוגבל ולא ניתן ללמוד את כל המילים שאנו לא מכירים. תוכנה טובה ללמידת מילים נמדדת במאגר המילים הרלוונטיות לבחינה הפסיכומטרית. כלומר, זו לא כמות המילים בתוכנה, אלא מידת הרלוונטיות שלהן והסיכוי שמילים אלה תופענה בבחינה.

אחת האפשרויות שעומדות בפני נבחנים היא ללמוד מילים מתוך מבחני עבר. מניסיוננו, הסבירות שאוצר מילים שהופיע מספר פעמים ימשיך לחזור על עצמו, אינה גדולה, וזו הבעיה המרכזית שבשינון מילים לקראת הבחינה הפסיכומטרית.

תלמידים בעלי זיכרון פנומנלי שתחקרנו דיווחו לא פעם כי לא הופיעה בבחינה שלהם ולו מילה אחת מתוך המאגר ממנו למדו. בעייתי, לא?
מה שונה בתוכנה הזו?

מה שונה בתוכנה הזו?

טוב ששאלתם. גם אנחנו לקחנו את אוצר המילים שהופיע בבחינה, כפי שעשו אחרים, אבל סיננו החוצה חצי מהמילים: מילים קלות מאוד שהן בבחינת מכנה משותף נמוך ביותר, מילים קשות מאוד שככל הנראה לא עברו את שלב הפיילוט בבחינה, וכמובן - את אלו שהסבירות שיופיעו אי פעם שוב, נמוכה מאוד.

לאחר מכן, בעזרת מומחים לשוניים לשפה העברית, הוספנו מילים שלפי ניתוח המומחים הן באותה דרגת קושי של המילים שכבר הופיעו בבחינה, מילים שבין השאר שגורות בפי סופרים ועיתונאים. התוכנה מכילה מאגר של אלפי מילים וביטויים, שכולם ללא יוצא מן הכלל עברו סינון ע"י מדריכי פסיכומטרי בעלי ותק של 10 שנים!
נשמח שתצטרפו גם אתם לאלפי הלקוחות שבחרו בערכות ההכנה מבית ניב רווח!‬
קליק ונתקשר
אילו מילים תופענה בבחינה?

אילו מילים תופענה בבחינה?

איננו יכולים להתחייב שלימוד בעזרת תוכנה זו יבטיח פיתרון מלא של אוצר המילים בבחינה. ממש לא. כדי לעשות את זה היינו צריכים לשים בתוכנה 50 אלף מילים, דבר שהיה מאריך את תקופת הלמידה לכ- 3 שנים...

זאת ועוד, יש לזכור כי סיננו החוצה מילים שלפי ניסיוננו הן בדרגת קושי נמוכה ומהוות מכנה משותף נמוך, מכיוון שאת מילים אלו מכיר מי שקרא ספר או שניים בחייו. גם מילים קשות במיוחד הוצאנו החוצה, שכן הסבירות שהן תופענה נמוכה מאוד, וכאמור, לא ניתן להכיל את כל רוחב היריעה בלימוד של 3 חודשים.
איך זה עובד בדיוק?

איך זה עובד בדיוק?

אם אתם תוהים איך בדיוק עובדת התוכנה, אז כל מילה מיותרת. 

זה כל כך יעיל ונוח, שזה ממכר. התמכרות שתסתיים אחרי המבחן, אל תדאגו.

צריכים עזרה עם תכנת המילים? תוכלו לפנות למוקד שירות הלקוחות שלנו בטלפון 1-800-750-760 ונציגינו ישמחו לסייע לכם. 
שיהיה בהצלחה!
נשמח שתצטרפו גם אתם לאלפי הלקוחות שבחרו בערכות ההכנה מבית ניב רווח!‬
קליק ונתקשר
2020 © כל הזכויות שמורות לחברת ניב רווח פסיכומטרי בע"מ | נגישות לאנשים עם מוגבלות