נשמח לעזור גם לך להצליח!

קורס פסיכומטרי אונליין

מה זה קורס פסיכומטרי אונליין?

מה זה קורס פסיכומטרי אונליין?

קורס פסיכומטרי אונליין הוא קורס פסיכומטרי "רגיל" שמתקיים באופן מקוון במקום במתכונת של מפגשים כיתתיים במרכז למידה. גם קורס אונליין כולל ספרי לימוד, מדריכים מנוסים, שיעורים, תרגול במגוון נושאים פסיכומטריים, פתרון ותחקור סימולציות ומעטפת של תמיכה ועזרה. קורס פסיכומטרי מקוון מתאים ללמידה עצמית לפסיכומטרי בזמן, במקום ובקצב שמתאים לכם.
check-markלמה ללמוד דווקא אצל ניב רווח?
למה ללמוד דווקא אצל ניב רווח?
ימי לימוד גמישים
שעות לימוד גמישות
אורך הקורס
מתאים גם לחיילים
גם לתלמידי תיכון‎‏
ניב רווח
אתם מחליטים
קורסים אחרים
אחרים מחליטים
למי מתאים ללמוד בקורס פסיכומטרי אונליין?

למי מתאים ללמוד בקורס פסיכומטרי אונליין?

הכנה לפסיכומטרי בקורס אונליין מתאימה לכל מי שיש לו משמעת עצמית ומרגיש שקורס פסיכומטרי פרונטלי יהיה בזבוז זמן וכסף. סגנון למידה זה יתאים במיוחד לתלמידי תיכון ששואפים להתקבל לעתודה אקדמית, חיילים בשירות, חיילים משוחררים ואנשים עובדים. גם תלמידים שניגשו בעבר לבחינה ואינם זקוקים לקורס נוסף ותלמידים שכבר לומדים בקורס פסיכומטרי, אך זקוקים לחומרי לימוד איכותיים נוספים יהנו מאוד מהיתרונות של קורס פסיכומטרי בלימוד עצמי.
מה ההבדל בין קורס פסיכומטרי אונליין לקורס פסיכומטרי פרונטלי?

מה ההבדל בין קורס פסיכומטרי אונליין לקורס פסיכומטרי פרונטלי?

אחד ההבדלים המשמעותיים הוא שקורס פסיכומטרי אונליין לא מצריך מהתלמידים להגיע למפגשים פרונטליים או להצטרף לשיעורי "זום" בשעות שנקבעו מראש. מאחר שכל החומרים נמצאים באינטרנט, כל תלמיד יכול להתחבר לאתר בכל זמן, בכל מקום ומכל מכשיר שהוא רוצה בהתאם להעדפות, לצרכים וללוח הזמנים האישי שלו. הבדל נוסף הוא העלות של הקורס - לרוב קורסים שמתקיימים באופן מקוון זולים משמעותית מקורסים פרונטליים מכיוון שחברות הפסיכומטרי שעורכות אותם לא צריכות לכלול במחיר גם הוצאות כמו השכרת כיתות לימוד למשל.
נשמח שתצטרפו גם אתם לאלפי הלקוחות שבחרו בערכות ההכנה מבית ניב רווח!‬
קליק ונתקשר
איך מתנהל קורס פסיכומטרי אונליין?

איך מתנהל קורס פסיכומטרי אונליין?

קורס פסיכומטרי אונליין כשמו כן הוא - מתבצע באופן מקוון במחשב או בסמארטפון. בקורסים מסוימים התלמידים מקבלים בנוסף ספרי תרגול וסימולציות, אך הלמידה עצמה מתרחשת באונליין באמצעות שיעורים כתובים ושיעורי וידיאו מוקלטים בכל נושאי הבחינה. השיעורים המוקלטים מדמים שיעור בכיתה לכל דבר - עם דוגמאות, דרכי פתרון ושיטות למידה. מכונים מסוימים מציעים לתלמידיהם גם תמיכת מדריכים אונליין ואפילו תוכנות שונות ללימוד אוצר מילים לפסיכומטרי. חשוב לזכור שכיום ישנם בשוק מכונים רבים שמציעים לימודי פסיכומטרי באונליין ולכל מכון סגנון ואופי למידה שייחודי לו, לכן מומלץ לראות מה יש לכל מקום להציע ולבחור באפשרות המתאימה ביותר עבורכם.
איך בוחרים קורס פסיכומטרי אונליין?

איך בוחרים קורס פסיכומטרי אונליין?

ראשית, לפי חומרי הלימוד. לפני שבוחרים קורס פסיכומטרי אונליין חשוב לוודא שספרי הקורס מתאימים ללמידה עצמית, כלומר שהם מפורטים, ברורים, תואמים לרוח הבחינה ומעודכנים על בסיס שוטף. שנית, לפי ההיקף של תמיכת מדריכים ואיכותה. חשוב לוודא שהמדריכים זמינים עבורכם, שהם עונים מהר יחסית על השאלות שלכם, שהם מסבירים בסבלנות ובצורה מפורטת ושדרכי ההתקשרות איתם נוחים ונגישים עבורכם. אנו ממליצים לעיין בספרי הלימוד ולהתייעץ עם תלמידים שכבר למדו בקורס שבו אתם מעוניינים לגבי איכות הספרים התמיכה של המדריכים.
נשמח שתצטרפו גם אתם לאלפי הלקוחות שבחרו בערכות ההכנה מבית ניב רווח!‬
קליק ונתקשר
האם קורס פסיכומטרי אונליין מתאים לפסיכומטרי ראשון?

האם קורס פסיכומטרי אונליין מתאים לפסיכומטרי ראשון?

בוודאי. כמו כל קורס פסיכומטרי, גם קורס פסיכומטרי אונליין מתחיל בלימוד ותרגול נושאים בסיסיים ומתקדם בהדרגתיות לנושאים מורכבים יותר. לכן הוא יכול להתאים גם למי שלא "נגע" בחומרי הלימוד כבר כמה שנים בגלל שירות צבאי או לאומי וגם לאנשים מנוסים יותר כבר ניגשו לפסיכומטרי לפחות פעם אחת.
האם קורס פסיכומטרי אונליין מתאים למשפרי ציון?

האם קורס פסיכומטרי אונליין מתאים למשפרי ציון?

כמובן! מאחר שתלמידים שמעוניינים לשפר את ציון הפסיכומטרי שלהם כבר מכירים את החומר ומודעים לנקודות החוזקה והחולשה שלהם, לימוד עצמי לפסיכומטרי באונליין מאפשר למידה ממוקדת בקצב הלמידה האישי של התלמיד. כך במקום ללמוד מחדש את כל הנושאים, גם את אלו ששולטים בהם, ללא שום התחשבות בידע הקודם של התלמיד כפי שקורה בכיתות לימוד בקורסים פרונטליים, כל אחד יוכל "לצלול לעומק" רק בנושאים שבהם הוא צריך להשתפר. נוסף על כך, קורס פסיכומטרי של ניב רווח מאפשר לתלמידים שמעוניינים לשפר את הציון שלהם לבנות בקלות תוכנית לימודים מותאמת אישית לציוניהם שתסדר את הלימודים לפי סדרי העדיפויות שמתאימים להם.
למה כדאי ללמוד לבד לפסיכומטרי בעזרת קורס פסיכומטרי אונליין?

למה כדאי ללמוד לבד לפסיכומטרי בעזרת קורס פסיכומטרי אונליין?

אולי לחלקנו ממבט ראשון לימוד עצמי עלול להראות מאיים, אך אין זה המקרה. למידה עצמית לפסיכומטרי בעיקר מתבטאת בגמישות זמני הלמידה ובשליטה של התלמיד בקצב למידתו. כך למעשה כל אדם בין אם הוא חייל בשירות, חייל משוחרר, תלמיד תיכון או אדם שעובד במשרה מלאה, יוכל ללמוד בכל שעה שמתאימה לו ולא לפספס שום שיעור או תרגול, בניגוד לקורסים פרונטליים שנערכים בשעות קבועות ולא מאפשרים גמישות. כמו כן, מרבית הקורסים שנערכים במתכונת אונליין מציעים תמיכת מדריכים מצוינת במגוון פלטפורמות כך שאין צורך לחשוש כאשר מתקשים בנושא מסוים או נתקלים שאלות.
האם קשה יותר ללמוד לפסיכומטרי בקורס אונליין?

האם קשה יותר ללמוד לפסיכומטרי בקורס אונליין?

למידה בקורס פסיכומטרי אונליין מצריכה משמעת עצמית ומוטיבציה פנימית להצליח. עם זאת, קורס אונליין לא הופך את הלמידה לקשה יותר, נהפוך הוא. יש לכם לוח זמנים ורשימת משימות ברורה, סרטוני הסבר מובנים עם דוגמאות, חומרים שנכתבו בפירוט ובהרחבה ומדריכים שזמינים לעזור לכם ולענות על כל שאלה. יתר על כן, אתם חוסכים זמן וכסף על ההגעה לכיתה ולומדים בקצב האישי שלכם - מתעכבים על נושאים שמאתגרים אתכם ומדלגים על נושאים קלים. בלי שאלות של תלמידים שמעכבים את כל הכיתה, בלי שמדריך יעבור על נושאים שאתם לא מבינים מהר מדי וכו'. לימוד עצמי לפסיכומטרי בקורס שמותאם אליכם תמיד הופך את הלמידה לקלה וזורמת יותר.
איך מתבצעת תמיכת מדריכים בקורס פסיכומטרי אונליין?

איך מתבצעת תמיכת מדריכים בקורס פסיכומטרי אונליין?

אומנם קורס פסיכומטרי אונליין מתאים בדרך כלל לאנשים שמעוניינים בלמידה עצמאית לפסיכומטרי, אך זה לא אומר שהם לגמרי לבד! בדומה לקורסים הפרונטליים, גם בקורס פסיכומטרי אונליין ישנם מדריכים מקצועיים ומנוסים שיוכלו לענות לכם על כל שאלה שמתעוררת בזמן הלמידה, בין אם מדובר בשאלות על נושאי הלימוד השונים ובין אם בייעוץ והכוונה אישיים. בקורס אונליין תמיכת המדריכים מתקיימת גם היא באופן מקוון, כלומר המדריכים זמינים לסייע לכם בכל עניין בקבוצות פייסבוק סגורות, בהתכתבות פרטית בוואטסאפ או במייל וכו', וכל תלמיד יכול לבחור את דרכי ההתקשרות שמתאימים לו.
כמה תלמידים לומדים לבד לפסיכומטרי?

כמה תלמידים לומדים לבד לפסיכומטרי?

אלפי תלמידים כבר תהו והתלבטו אם הם מסוגלים ללמוד לבד לפסיכומטרי, ולאחר שהגיעו להחלטה ובחרו ללמוד איתנו הודו לנו ושלחו את חבריהם ללמוד איתנו גם (אפילו לפני שקיבלו את הציון). אנו מבינים שלימוד עצמי לפסיכומטרי בקורס מקוון יכול להישמע מאיים, אבל איתנו אתם לא באמת לבד. ספרי הפסיכומטרי המפורטים של ניב רווח וגם המדריכים המצוינים שלו שירתו עד היום אלפי תלמידי פסיכומטרי ברחבי ישראל! אנו נהנים לספק אלטרנטיבה לקורסי פסיכומטרי ועושים זאת באהבה.
האם אפשר לשלב עבודה עם קורס פסיכומטרי אונליין?

האם אפשר לשלב עבודה עם קורס פסיכומטרי אונליין?

קורס פסיכומטרי אונליין מאפשר לכם גמישות שלא מאפשרים קורסי פסיכומטרי פרונטליים. הקורס המקוון מאפשר לכם ללמוד בזמן ובמקום שנוח בלי להגיע לשיעורים בזמנים שנקבעו מראש. אתם יכולים ללמוד בבית, בזמן נסיעה בתחבורה ציבורית, בזמן המתנה בתור, בהפסקה שיש לכם באמצע יום העבודה וכו'. לכן קורס פסיכומטרי אונליין הוא הפתרון המושלם לאנשים שרוצים לשלב את הלמידה עם עבודה, תחביבים, חוגים, חיי חברה ועוד.
תלמידים ממליצים על ניב רווח פסיכומטרי
איתמר יקיר - ציון פסיכומטרי 785
785
איתמר יקיר
נועה בוימל - ציון פסיכומטרי 719
719
נועה בוימל
איתי ברקוביץ - ציון פסיכומטרי 769
769
איתי ברקוביץ
שני גריג - ציון פסיכומטרי 714
714
שני גריג
זיו רחמימוב - ציון פסיכומטרי 673
673
זיו רחמימוב
שיר רוזן-צבי - ציון פסיכומטרי 751
751
שיר רוזן-צבי
ליהיא מנחם - ציון פסיכומטרי 735
735
ליהיא מנחם
אתגר פרץ - ציון פסיכומטרי 719
719
אתגר פרץ
שני אמסלם - ציון פסיכומטרי 718
718
שני אמסלם
גדעון חורש - ציון פסיכומטרי 660
660
גדעון חורש
לאה גסמן - ציון פסיכומטרי 769
769
לאה גסמן
לרשימת הממליצים המלאה
2024 © כל הזכויות שמורות לחברת ניב רווח פסיכומטרי בע"מ | נגישות לאנשים עם מוגבלות

השאר פרטים וניצור איתך קשר בתוך זמן קצר