נשמח לעזור גם לך להצליח!

פסיכומטרי מהבית "בלי קורס" וישיבה בכיתה

אפשר ללמוד לפסיכומטרי בלי קורס?

אפשר ללמוד לפסיכומטרי בלי קורס?

התשובה היא כמובן "כן". אנו מאמינים בלב שלם כי למידה עצמית לפסיכומטרי, ללא קורס פסיכומטרי, היא אפשרית ואף עשויה להתאים יותר מאשר קורס פסיכומטרי עבור אנשים מסוימים. ערכת הלימוד עצמי שלנו מהווה פתרון אידיאלי עבור: בעלי משמעת עצמית המרגישים שקורס פסיכומטרי יהיה בזבוז זמן וכסף עבורם, תלמידים שניגשו בעבר לקורס פסיכומטרי ואינם זקוקים לקורס נוסף ותלמידים המשולבים בקורס פסיכומטרי, אך זקוקים לחומרי לימוד איכותיים יותר.לימוד עצמי לפסיכומטרי הוא דבר אפשרי, אולם יש לבדוק אם מסלול זה מתאים לאורח החיים ולאופי התלמיד. למידה עצמית לפסיכומטרי מצריכה חריצות, סבלנות ומוטיבציה, אך גם זמן פנוי ללמידה על בסיס יומי. אם אתם עומדים בקריטריונים הללו, ערכה ללימוד עצמי עשויה להיות הפתרון האידיאלי עבורך.
רק אצל ניב רווח: פסיכומטרי גמיש
אלפי תלמידים מרוצים לא טועים!
כדאי ללמוד לבד לפסיכומטרי

כדאי ללמוד לבד לפסיכומטרי

בעוד שקצב הלימוד של תלמידים הלומדים במסגרת קורס פסיכומטרי מוכתב על ידי המדריך, קצב הלימוד האישי של כל תלמיד שונה ולעתים אינו תואם לזה של הכיתה. למידה עצמית לפסיכומטרי מאפשרת לכל תלמיד לקבוע כמה זמן יקדיש לכל נושא, כמה תרגילים יפתור, וכמה זמן יימשך הלימוד כולו. בנוסף, למידה עצמית מאפשרת לבחור את הזמן והמקום בו תתקיים הלמידה, ולכן מתאימה למי שמוגבל בשעות הלימוד בשל עבודה או אילוצים אחרים. ספרי הלימוד עומדים תמיד לרשותכם, כך שתוכלו לבחור מתי והיכן ללמוד. יתרון נוסף ומשמעותי ביותר הוא חיסכון כלכלי: ערכות לימוד עצמי זולות באלפי שקלים מקורס מקביל בכיתה. הבחינה הפסיכומטרית עצמה אינה זולה גם כך, וחסכון זה יכול להיות שווה ערך למחצית שכר הלימוד השנתי במוסד אוניברסיטאי. יש לציין כי גם בתוך ערכות הפסיכומטרי הנמכרות כיום קיים טווח מחירים נרחב, ויש תמיד לוודא שמחיר זול אינו בא על חשבון איכות חומרי הלימוד.
כמה השקעה נדרשת?

כמה השקעה נדרשת?

בבואכם להתכונן לבחינה הפסיכומטרית באמצעות ערכה ללימוד עצמי, חשוב להעריך נכונה את מידת ההשקעה והזמן שיידרשו מצדכם. אם עברו מספר שנים מאז שפתרתם תרגיל במתמטיקה או מאז שקראת טקסט באנגלית, סביר להניח כי תזדקקו לעבודת יסודות משמעותית עוד בטרם תתחילו ללמוד לבחינה. הערכה לא נכונה של זמנים תוביל ללחץ או לדילוג על מידע חשוב מתוך תחושת דחיפות, והישגיכם בבחינה הפסיכומטרית יושפעו לרעה מכך.

שימו לב: גם אם זו אינה הפעם הראשונה שאתם ניגשים לבחינה, אין פירוש הדבר שלמידה עצמית לפסיכומטרי תהיה באופן אוטומטי הפתרון הטוב ביותר עבורכם, ולעתים תצטרכו עבודת יסודות מעמיקה בטרם תתחילו ללמוד לבד. עם זאת, חשוב לציין כי ערכת הלימוד של ניב רווח פסיכומטרי מציעה גם עבודה מהבסיס וחזרה מעמיקה על נושאי יסוד, כך שגם אם תחליטו שמסיבה כזו או אחרת אתם זקוקים להרבה מאוד הכנה הקודמת ללמידה, תוכלו לקבל אותה בעזרת ערכת הספרים המעולה שלנו. 
נשמח שתצטרפו גם אתם לאלפי הלקוחות שבחרו בערכות ההכנה מבית ניב רווח!‬
קליק ונתקשר
בחירת ערכת לימוד עצמי לפסיכומטרי

בחירת ערכת לימוד עצמי לפסיכומטרי

חשוב לדעת כי לא כל ספרי הלימוד הקיימים כיום בשוק מתאימים ללימוד עצמי, ולמעשה ישנן חברות הכנה לפסיכומטרי המאפשרות רכישה של ספרי הלימוד לתלמידי קורס פסיכומטרי בעבר ובהווה, כמוצר נלווה. ספרי פסיכומטרי אלה למעשה אינם מתאימים ללמידה עצמית, שכן לרוב לא תמצאו בהם שיעורים סדורים ודגשים חשובים היכולים לתרום לשיפור הציון. חשוב לבחור ספרי לימוד לפסיכומטרי אשר נכתבו מלכתחילה ללמידה עצמית ושאינם מוצר נלווה או נספח לקורס או למסגרת לימודית אחרת. פרמטר נוסף שחשוב לבחון בטרם תבחרו ערכת לימוד לפסיכומטרי הוא טיבם של ספרי הלימוד. חשוב לבדוק עד כמה ספרי הפסיכומטרי שתרכשו מפורטים, ברורים, תואמים לרוח הבחינה ומעודכנים על בסיס שוטף. אנו ממליצים לעיין בספרי הלימוד ולשוחח עם תלמידים שלמדו בעבר עם הספרים הללו. חשוב לדעת כי חלק ניכר מספרי הלימוד הקיימים בשוק מודפס בכמויות גדולות ולעתים נמכר בחנויות חיצוניות עד גמר המלאי. על כן, חשוב למצוא ערכת לימוד עדכנית שעוברת שינויים לעתים תכופות, בהתאם לרוח הבחינה.
אז איך לומדים לבד לפסיכומטרי?

אז איך לומדים לבד לפסיכומטרי?

על התלמידים הבוחרים ללמוד לבד לפסיכומטרי לדעת כי למרות שמה, ערכת הלימוד העצמי של ניב רווח אינה באמת מותירה אותם להתמודד בעצמם עם הלמידה לפסיכומטרי . הערכה מגיעה עם תכנית לימוד מפורטת, בה כתובות כל המשימות שעליכם לבצע על בסיס יומי, כך שלמעשה התלמידים שלנו אינם צריכים לתכנן לעצמם את לוח הזמנים, והכל כבר מוכן עבורם מראש.

בנוסף, מדריכי הפסיכומטרי שלנו עונים מדי יום על שאלות בפורום ובפייסבוק, כך שגם אם תיתקלו בשאלות או בדברים שאינם מובנים דיים – אף פעם לא תישארו לבד, ותזכו למענה הן ממדריכי פסיכומטרי מעולים והן מתלמידים המתמודדים עם אותם החומרים, בדיוק כמוכם. אנו גאים בקהילת התלמידים שלנו שעוזרים איש לרעהו על גבי הפורום שלנו וכן על גבי פלטפורמות אחרות. למעשה, אנו מציעים לימוד עצמי – אבל ביחד. אנו מזמינים אתכם לעיין באזור התלמידים שלנו, ולהתרשם ממגוון כלי העזר שאנו מציעים לתלמידינו.
נשמח שתצטרפו גם אתם לאלפי הלקוחות שבחרו בערכות ההכנה מבית ניב רווח!‬
קליק ונתקשר
כמה תלמידים למדו לבד?

כמה תלמידים למדו לבד?

אלפי תלמידים כבר תהו האם הם מסוגלים ללמוד לבד לפסיכומטרי, ולאחר שהגיעו להחלטה הודו לנו ושלחו את חבריהם ללמוד איתנו, וזאת עוד בטרם שקיבלו את הציון. אנו מבינים כמה הציון הפסיכומטרי חשוב לכם, ועד כמה חשוב לכם להגשים את שאיפותיכם האקדמיות. אלפי תלמידים שרכשו את ערכת הספרים שלנו כבר השיגו את מבוקשם, ונשמח לעזור גם לכם!

אנו מזמינים אתכם להתרשם מהמלצות תלמידים על ערכת הספרים של ניב רווח. יותר ויותר תלמידים כבר מבינים שממש אין חובה להשתתף בקורס פסיכומטרי כדי להצליח בענק, ואפילו לקבל ציונים שמאפשרים להם להתקבל לחוגים הנחשבים ביותר, ביניהם רפואה, הנדסה, משפטים ופסיכולוגיה.ספרי הפסיכומטרי של ניב רווח שירתו עד היום אלפי תלמידי פסיכומטרי ברחבי ישראל! אנו נהנים לספק פתרון ואלטרנטיבה לקורסי פסיכומטרי, ועושים זאת באהבה.
טיפים ללימוד עצמי לפסיכומטרי

טיפים ללימוד עצמי לפסיכומטרי

  1. רצוי ללמוד באופן רציף: הבחינה נמשכת 3 שעות ו-10 דקות, ללא הפסקה (למעט מי שזכה להקלה). לכן, רצוי לתרגל זאת על ידי לימוד בצורה דומה, ללא הפסקות ובמשך לפחות כשעה באופן רציף.

  2. עדיף ללמוד בבוקר: הבחינה מתקיימת בבוקר, או לכל המאוחר בשעות אחר הצהריים. לימוד בשעות הבוקר מרגיל אותנו להיות פעילים וממוקדים בשעות הבחינה, וכך אין פער חוויתי.

  3. עמידה בזמנים מגיעה רק אחרי שאנחנו מבינים את החומר הנלמד. לשלב תרגול בזמנים עוד קודם לתרגול חופשי ובדיקת הבנת הנושא מלחיצה ופוגעת בך בטווח הארוך.

  4. מומלץ לקרוא ספרים ועיתונים, הן בעברית והן באנגלית, לאורך כל תהליך הלמידה לבחינה. חפשו ספרי מקור בעברית, שאינם מתורגמים, עבור השפה העשירה והקולחת שיכולה לעזור בתחום המילולי בבחינה. קראו ספר מהנה באנגלית ברמת קושי מתאימה עבורכם. ספר אנגלית מתאים לא יאלץ אתכם לגשת למילון אוקספורד לאחר כל משפט.

  5. גישה רגועה היא המפתח להצלחה בבחינה. זו בחינה פסיכולוגית לא פחות משהיא חשיבתית, ולחץ הוא מהגורמים העיקריים שפוגעים בהישגי התלמידים. אין ספק שיש לקחת את הבחינה ברצינות, אך לחץ מיותר ובלתי-פוסק עתיד לפגוע בכם.
ערכת לימוד עצמי לפסיכומטרי

ערכת לימוד עצמי לפסיכומטרי

כפי שציינו במאמר זה, למרות שמדובר בערכה ללימוד עצמי, לא מדובר בערכה בה אתם נשארים לבד. התמיכה חשובה גם כן, לכולם. לכל תלמיד ותלמידה יצוצו בשלב מסוים שאלות, בין אם בנוגע לחומר הלימוד, לתהליך הלימוד או אפילו שאלות טכניות על הבחינה. ללא תמיכה ויד מכוונת שעוזרת להבין כיצד לפעול בכל שלב בתהליך הלימוד, נמצאת שם לשאלות שמתעוררות או אפילו לעידוד, אפשר פשוט ללכת לאיבוד.

על כן, חשוב לחפש מוצר שמספק תמיכה מסוג זה, אפילו בתור "תעודת ביטוח". חשוב מאוד לבחון כל אחד מהיבטים אלו במוצר לפני שמבצעים בחירה בחומרי לימוד עצמי מסוג מסוים. חומרי לימוד טובים יענו על כל הדרישות הללו, ולא תזדקקו לחומר לימוד נוסף כדי לפצות על אספקט זה או אחר.

בהצלחה!
2021 © כל הזכויות שמורות לחברת ניב רווח פסיכומטרי בע"מ | נגישות לאנשים עם מוגבלות

השאר פרטים וניצור איתך קשר בתוך זמן קצר