נשמח לעזור גם לך להצליח!

הרשמה למבחן הפסיכומטרי

מועדי פסיכומטרי לשנת 2020-2021

מועדי פסיכומטרי לשנת 2020-2021

להלן מועדי פסיכומטרי לשנת 2020-2021 כולל תאריכי הרישום לפסיכומטרי:

מועד פסיכומטרי דצמבר 2020 (מועד חורף)
11,13.12.20 (ו', א') כ"ה, כ"ז כסלו תשפ"א | תאריך סיום הרשמה: 20.10.20 | שפות: עברית, ערבית | אזורי הבחינה: דרום, י-ם, מרכז, צפון

מועד פסיכומטרי מרץ 2021 (מועד אביב)
24-25.3.21 (ד'-ה') י"א-י"ב ניסן תשפ"א | תאריך סיום הרשמה: 2.2.21| שפות: עברית, ערבית, משולב/אנגלית, רוסית, צרפתית | אזורי הבחינה: אילת, דרום, י-ם, מרכז, צפון.

מועד פסיכומטרי יולי 2021 (מועד קיץ)
1.7.21 (ה') כ''א תמוז תשפ''א | תאריך סיום הרשמה: 11.5.21| שפות: עברית, ערבית, משולב/אנגלית, רוסית, צרפתית | אזורי הבחינה: דרום, י-ם, מרכז, צפון, אצבע הגליל.

מועד פסיכומטרי ספטמבר 2021 (מועד סתיו)
1-2.9.21 (ד'-ה') כ''ד-כ''ה אלול תשפ''א | תאריך סיום הרשמה: 6.7.21| שפות: עברית, ערבית | אזורי הבחינה: אילת, דרום, י-ם, מרכז, צפון.

מועד פסיכומטרי דצמבר 2021 (מועד חורף)
3,5.12.21 (ו', א') א' טבת תשפ''ב | תאריך סיום הרשמה: 11.10.21| שפות: עברית, ערבית | אזורי הבחינה: דרום, י-ם, מרכז, צפון.
רק אצל ניב רווח: פסיכומטרי גמיש
אלפי תלמידים מרוצים לא טועים!
הרשמה לפסיכומטרי

הרשמה לפסיכומטריצפו בניב רווח מסביר על הרשמה לפסיכומטרי ועל נהלי המרכז הארצי.

אנו מאמינים שאין צורך להירשם לקורס פסיכומטרי ולשלם אלפי שקלים כדי לשבת בכיתה שאולי לא תואמת את היכולות שלכם. הכנה מעולה לפסיכומטרי ניתן להשיג באמצעות למידה עצמית לפסיכומטרי עם מעטפת הלמידה המשולמת שלנו.

מה שכן צריך וחשוב לעשות זה להירשם לפסיכומטרי ולשלם על הרישום לפסיכומטרי. הרשמה לפסיכומטרי מתבצעת דרך המרכז הארצי לבחינות ולהערכה בלבד שהוא הגוף המנהל את הבחינה.

החלטתם לגשת לפסיכומטרי? מצוין. השלב הבא הוא לבחור את מועד הבחינה המתאים עבורכם ביותר ופשוט להירשם לפסיכומטרי. ישנם מועדים קבועים ותאריכי רישום לפסיכומטרי המתפרסמים בכל שנה ע"י המרכז הארצי. בבואכם לבחור את מועד הפסיכומטרי אליו תיגשו, קחו בחשבון את תאריך הרישום לפסיכומטרי האחרון שאת ציוניו ניתן להגיש למוסדות הספציפיים בהם אתם מתעתדים ללמוד. נוסף על כך, בעת הרשמה לפסיכומטרי, יש לקחת בחשבון את פרק הזמן הדרוש לכם להתכונן לפסיכומטרי, כאשר לרוב מדובר על תקופה של חודשים בודדים לפני מועד הבחינה.
כיצד נרשמים לפסיכומטרי

כיצד נרשמים לפסיכומטרי

הרישום לפסיכומטרי נעשה באמצעות ערכת הרשמה או באמצעות אתר האינטרנט של המרכז הארצי לבחינות ולהערכה. הרישום לפסיכומטרי דרך אתר המרכז הארצי הוא קל ונוח, כאשר כל שלב בהרשמה לבחינה הפסיכומטרית, וכן לבחינות נוספות, מלווה בהסברים. אם בחרתם להירשם באמצעות ערכת הרשמה לפסיכומטרי, הקפידו לשלוח את הטופס בדואר רשום, ושמרו את הספח וכן את הקבלה על התשלום.

שימו לב, הרשמה לקורס פסיכומטרי אינה פוטרת אתכם מלהירשם לפסיכומטרי דרך המרכז הארצי. ההרשמה לפסיכומטרי והתשלום על הבחינה הוא באחריותכם בלבד.
מהרו להירשם לפסיכומטרי והסירו דאגה אחת מלבכם!
נשמח שתצטרפו גם אתם לאלפי הלקוחות שבחרו בערכות ההכנה מבית ניב רווח!‬
קליק ונתקשר
הרשמה לפסיכומטרי - פיקדון צבאי

הרשמה לפסיכומטרי - פיקדון צבאי

ניתן לשלם בעת הרישום לפסיכומטרי באמצעות הפיקדון הצבאי. לא ניתן לעשות זאת דרך אתר ההרשמה של המרכז הארצי, אלא באמצעות ערכת הרשמה לבחינה הפסיכומטרית. תוכלו לרכוש את ערכת הרישום לפסיכומטרי בחנויות ספרים נבחרות או דרך אתר המרכז הארצי.

בערכת הרשמה לפסיכומטרי ישנו טופס הרשמה אותו יש למלא וכן לבצע מספר פעולות נוספות. ריכזנו עבורכם את כל מה שאתה צריכים לדעת כדי להירשם לפסיכומטרי דרך הפיקדון הצבאי.

שימו לב, ניתן לשלם גם על ערכת הכנה לפסיכומטרי מבית ניב רווח באמצעות הפיקדון הצבאי.
הרשמה לפסיכומטרי - מחיר

הרשמה לפסיכומטרי - מחיר

עלות הרישום לפסיכומטרי אינה גבוהה במיוחד
כל עוד תרשמו לפסיכומטרי בזמן!


מחיר הרשמה רגילה לפסיכומטרי הוא כ-560 שקלים
מחיר הרשמה מאוחרת לפסיכומטרי הוא כ-840 שקלים
מחיר הרשמה ביום הבחינה הפסיכומטרית הוא כ-1,400 שקלים
שינוי מועד לאחר הרשמה לפסיכומטרי הוא כ-101 שקלים

*מחירי הרישום לפסיכומטרי עשויים להשתנות מעת לעת בהתאם להחלטת המרכז הארצי לבחינות ולהערכה.

שימו לב, ניתן לשלם בעת הרשמה לפסיכומטרי באמצעות הפיקדון הצבאי.
נשמח שתצטרפו גם אתם לאלפי הלקוחות שבחרו בערכות ההכנה מבית ניב רווח!‬
קליק ונתקשר
מתי כדאי להירשם לפסיכומטרי?

מתי כדאי להירשם לפסיכומטרי?

ראשית, מבחינת רמת הקושי של הבחינה, אין הבדל בין מועדי הבחינה השונים, כלומר אין השפעה על הציון שלכם! זכרו שהכנה לבחינה נמשכת כשלושה חודשים, פחות או יותר, אז קחו בחשבון כמה זמן אתם מתכננים להתכונן לבחינה.

שימו לב כי טופסי ההרשמה לכל מועד פסיכומטרי צריכים להגיע למרכז הארצי לבחינות ולהערכה עד התאריך הרשום - כלומר, זכרו כי הדואר מגיע רק כעבור מספר ימים, ותכננו זאת בהתאם. אם טפסיכם יגיעו לאחר סיום ההרשמה לבחינה הפסיכומטרית, תירשמו אוטומטית למועד הבא. כמו כן, כפי שיפורט להלן, אנא ודאו במוסדות הלימוד השונים שמועד הבחינה הנבחר תקף להרשמה לחוגים ולשנת הלימודים הרצויים לכם. 

כמו כן, שימו לב כי מעבר לתאריך סיום ההרשמה לפסיכומטרי מסוים, קיימת אפשרות של הרשמה מאוחרת לבחינה הפסיכומטרית, אם כי הרשמה מאוחרת זאת כרוכה בתוספת תשלום ובשיבוץ גיאוגרפי לבחינה בהתאם לצרכי המרכז הארצי לבחינות ולהערכה והאוניברסיטאות בהן מתקיים המבחן הפסיכומטרי, מבלי להתחשב בהעדפותיכם. לרוב מדובר במוסד לימודים אחד מרוכז בו ישובצו כל המאחרים להירשם.
כמה פעמים ניתן לגשת לפסיכומטרי?

כמה פעמים ניתן לגשת לפסיכומטרי?

באפשרותכם לגשת למבחן הפסיכומטרי מספר פעמים, ללא כל הגבלה, כאשר הציון הגבוה ביותר שתוציאו, ולא הציון האחרון, הוא שנחשב, כלומר, אם עשיתם מבחן נוסף וקיבלתם ציון נמוך מזה שהוצאתם בפעם הראשונה, הציון הגבוה ייחשב על אף שהוא הציון הישן מבין השניים, כל עוד הציון הקודם שהוצאתם הינו בתוקף.

תוקפו של הציון הפסיכומטרי נע בדרך כלל בין 7 שנים ל-10 שנים, אך כדי להימנע ממצבים לא נעימים, רצוי לבדוק את מדיניות המוסד בו ברצונכם ללמוד.
עדכון לגבי תקופת צינון בין בחינות

עדכון לגבי תקופת צינון בין בחינות

עד לשנת 2018 קיימת "תקופת צינון" בת כארבעה חודשים בין מועד פסיכומטרי אחד לאחר במהלכה לא ניתן לגשת שוב לבחינה (למעט מועדים ספטמבר ודצמבר 2017 בהם ניתן להיבחן ברצף).

החל מה-1 בינואר 2018 בהתאם לרפורמה במועדי הבחינות של המרכז הארצי לבחינות ולהערכה, ניתן להיבחן במועד העוקב ללא צורך בתקופת צינון.
המועד האחרון בו ניתן להיבחן

המועד האחרון בו ניתן להיבחן

עבור האוניברסיטאות, ציוני מועד אפריל הם, לרוב, האחרונים שניתן לשלוח על מנת להתקבל לשנת הלימודים הקרובה, ואולם, ברוב המכללות, ואף בחלק מהחוגים באוניברסיטאות, ניתן להתקבל על סמך ציוני מועד יולי. כפי שאנו ממליצים תמיד, הקפידו לבדוק את מדיניות המוסד בו ברצונכם ללמוד.
מתי להירשם ללימודים אקדמיים?

מתי להירשם ללימודים אקדמיים?

הקפידו לוודא כי ידועים לכם המועדים בהם נסגרת ההרשמה למוסדות הלימוד עצמם, ללא קשר למועד בו החלטתם להיבחן במבחן הפסיכומטרי. לדוגמא, חלק מהאוניברסיטאות סוגרות את ההרשמה כבר בחודש פברואר, אך עדיין ניתן לשלוח להם את ציוני מועד אפריל. זה נקרא הרשמה על תנאי. אם תחכו עם ההרשמה עד מועד קבלת הציונים, יכול להיות שתפספסו את ההרשמה ללימודים האקדמיים עצמם. לכן, ראוי לשים לב מראש גם לנקודה זו. בחלק מהמוסדות נהוגה גם "הרשמה מאוחרת'" עבור חלק מהחוגים, וכמובן רק עבור חוגים בהם נותר מקום.

עקב הבדלים בין מוסדות לימוד שונים, הקפידו לערוך את הבירורים הנדרשים מבעוד מועד. שני הפרמטרים שעליכם לבדוק הם:
1. מהו מועד הבחינה האחרון בו מתחשב מוסד הלימודים.
2. מהו מועד ההרשמה למוסד הלימודים עצמו.
2021 © כל הזכויות שמורות לחברת ניב רווח פסיכומטרי בע"מ | נגישות לאנשים עם מוגבלות

השאר פרטים וניצור איתך קשר בתוך זמן קצר