נשמח לעזור גם לך להצליח!

הרשמה למבחן הפסיכומטרי

מועדי פסיכומטרי בשנת 2024

מועדי פסיכומטרי בשנת 2024

מועד פסיכומטרי דצמבר 2023 (מועד חורף)
8/10.12.23 (ו', א') כ"ה, כ״ז כסלו תשפ״ד | תאריך סיום הרשמה: 17.10.23 | שפות: עברית, ערבית | אזורי הבחינה: דרום, י-ם, מרכז, צפון.

מועד פסיכומטרי פברואר 2024 (מועד מיוחד)
15-16/2/2024 (יום ה', יום ו'). ההרשמה תיסגר ביום רביעי 3/1/2024. מיקום: דרום, ירושלים, מרכז, צפון. שפות: עברית, ערבית
אין להיבחן גם במועד חורף 2023 וגם במועד המיוחד. נבחנים הרשומים למועד חורף 2023 ולא יגיעו לבחינתם יוכלו להעביר את הרשמתם למועד המיוחד החל מעשרה ימים לאחר הבחינה ועד לסגירת ההרשמה למועד המיוחד.

מועד פסיכומטרי אפריל 2024 (מועד אביב)
17-18.4.24. מיקום: אילת, דרום, ירושלים, מרכז, צפון. שפות: עברית, ערבית, משולב /אנגלית, רוסית, צרפתית. סיום הרשמה 19.2.24.

מועד פסיכומטרי יולי 2024 (מועד קיץ)
4.7.24. מיקום: דרום, ירושלים, מרכז, צפון, אצבע הגליל. שפות: עברית, ערבית, משולב/אנגלית, רוסית, צרפתית. סיום הרשמה 15.5.24.

מועד פסיכומטרי ספטמבר 2024 (מועד סתיו).
2-3.9.24. מיקום: אילת, דרום, ירושלים, מרכז, צפון. שפות: עברית, ערבית. סיום הרשמה 10.7.24.
check-markלמה ללמוד דווקא אצל ניב רווח?
למה ללמוד דווקא אצל ניב רווח?
ימי לימוד גמישים
שעות לימוד גמישות
אורך הקורס
מתאים גם לחיילים
גם לתלמידי תיכון‎‏
ניב רווח
אתם מחליטים
קורסים אחרים
אחרים מחליטים
לאיזה מועד פסיכומטרי כדאי לגשת?

לאיזה מועד פסיכומטרי כדאי לגשת?

התשובה הפשוטה היא שלפחות מבחינת הציון שלכם - זה לא באמת משנה לאיזה מועד שתגשו. כאשר אתם צריכים לבחור מועד פסיכומטרי קחו בחשבון את תאריך הרישום לפסיכומטרי האחרון שאת ציוניו ניתן להגיש למוסדות הספציפיים בהם אתם מתעתדים ללמוד. נוסף על כך, בעת הרשמה לפסיכומטרי, יש לקחת בחשבון את פרק הזמן הדרוש לכם להתכונן לפסיכומטרי, כאשר לרוב מדובר על תקופה של חודשים בודדים לפני מועד הבחינה.החלטתם לגשת לפסיכומטרי? מצוין. השלב הבא הוא לבחור את מועד הבחינה המתאים עבורכם ביותר ופשוט להירשם לפסיכומטרי. ישנם מועדים קבועים ותאריכי רישום לפסיכומטרי המתפרסמים בכל שנה ע"י המרכז הארצי. 
איך נרשמים לפסיכומטרי?

איך נרשמים לפסיכומטרי?

הרישום לפסיכומטרי נעשה באמצעות ערכת הרשמה או באמצעות אתר האינטרנט של המרכז הארצי לבחינות ולהערכה. הרישום לפסיכומטרי דרך אתר המרכז הארצי הוא קל ונוח, כאשר כל שלב בהרשמה לבחינה הפסיכומטרית, וכן לבחינות נוספות, מלווה בהסברים. אם בחרתם להירשם באמצעות ערכת הרשמה לפסיכומטרי, הקפידו לשלוח את הטופס בדואר רשום, ושמרו את הספח וכן את הקבלה על התשלום.

שימו לב, הרשמה לקורס פסיכומטרי אינה פוטרת אתכם מלהירשם לפסיכומטרי דרך המרכז הארצי. ההרשמה לפסיכומטרי והתשלום על הבחינה הוא באחריותכם בלבד.
מהרו להירשם לפסיכומטרי והסירו דאגה אחת מלבכם!
נשמח שתצטרפו גם אתם לאלפי הלקוחות שבחרו בערכות ההכנה מבית ניב רווח!‬
קליק ונתקשר
אפשר לשלם על הרשמה לפסיכומטרי בעזרת הפיקדון צבאי?

אפשר לשלם על הרשמה לפסיכומטרי בעזרת הפיקדון צבאי?

כן. ניתן לשלם בעת הרישום לפסיכומטרי באמצעות הפיקדון הצבאי, ובנוסף - ניתן לשלם גם על קורסי הכנה לפסיכומטרי מבית ניב רווח באמצעות הפיקדון הצבאי.
כמה עולה להירשם לפסיכומטרי?

כמה עולה להירשם לפסיכומטרי?

עלות הרישום לפסיכומטרי אינה גבוהה במיוחד כל עוד תקפידו להירשם בזמן!
המחירים להלן מתעדכנים מעת לעת:

מחיר הרשמה רגילה לפסיכומטרי הוא כ-560 שקלים
מחיר הרשמה מאוחרת לפסיכומטרי הוא כ-840 שקלים
מחיר הרשמה ביום הבחינה הפסיכומטרית הוא כ-1,400 שקלים
שינוי מועד לאחר הרשמה לפסיכומטרי הוא כ-101 שקלים

*מחירי הרישום לפסיכומטרי עשויים להשתנות מעת לעת בהתאם להחלטת המרכז הארצי לבחינות ולהערכה ולכן מומלץ לבדוק את המחירים כאן.
נשמח שתצטרפו גם אתם לאלפי הלקוחות שבחרו בערכות ההכנה מבית ניב רווח!‬
קליק ונתקשר
כמה פעמים ניתן לגשת לפסיכומטרי?

כמה פעמים ניתן לגשת לפסיכומטרי?

באפשרותכם לגשת למבחן הפסיכומטרי מספר פעמים, ללא כל הגבלה, כאשר הציון הגבוה ביותר שתוציאו, ולא הציון האחרון, הוא שנחשב, כלומר, אם עשיתם מבחן נוסף וקיבלתם ציון נמוך מזה שהוצאתם בפעם הראשונה, הציון הגבוה ייחשב על אף שהוא הציון הישן מבין השניים, כל עוד הציון הקודם שהוצאתם הינו בתוקף.

תוקפו של הציון הפסיכומטרי נע בדרך כלל בין 7 שנים ל-10 שנים, אך כדי להימנע ממצבים לא נעימים, רצוי לבדוק את מדיניות המוסד בו ברצונכם ללמוד.
מה המועד האחרון בו ניתן להיבחן?

מה המועד האחרון בו ניתן להיבחן?

עבור האוניברסיטאות, ציוני מועד אפריל הם, לרוב, האחרונים שניתן לשלוח על מנת להתקבל לשנת הלימודים הקרובה, ואולם, ברוב המכללות, ואף בחלק מהחוגים באוניברסיטאות, ניתן להתקבל על סמך ציוני מועד יולי. כפי שאנו ממליצים תמיד, הקפידו לבדוק את מדיניות המוסד בו ברצונכם ללמוד.
מתי להירשם ללימודים אקדמיים?

מתי להירשם ללימודים אקדמיים?

הקפידו לוודא כי ידועים לכם המועדים בהם נסגרת ההרשמה למוסדות הלימוד עצמם, ללא קשר למועד בו החלטתם להיבחן במבחן הפסיכומטרי. לדוגמא, חלק מהאוניברסיטאות סוגרות את ההרשמה כבר בחודש פברואר, אך עדיין ניתן לשלוח להם את ציוני מועד אפריל. זה נקרא הרשמה על תנאי. אם תחכו עם ההרשמה עד מועד קבלת הציונים, יכול להיות שתפספסו את ההרשמה ללימודים האקדמיים עצמם. לכן, ראוי לשים לב מראש גם לנקודה זו. בחלק מהמוסדות נהוגה גם "הרשמה מאוחרת'" עבור חלק מהחוגים, וכמובן רק עבור חוגים בהם נותר מקום.

עקב הבדלים בין מוסדות לימוד שונים, הקפידו לערוך את הבירורים הנדרשים מבעוד מועד. שני הפרמטרים שעליכם לבדוק הם:
1. מהו מועד הבחינה האחרון בו מתחשב מוסד הלימודים.
2. מהו מועד ההרשמה למוסד הלימודים עצמו.
כמה מועדי פסיכומטרי יש בכל שנה?

כמה מועדי פסיכומטרי יש בכל שנה?

בכל שנה יש ארבעה מועדי פסיכומטרי וניתן לגשת לכל אחד מהם ללא הגבלה וללא תקופת צינון כלשהי בין מועדים. ארבעת המועדים בכל שנה הם: מועד אביב - בחודש מרץ/אפריל, מועד קיץ - בחודש יולי, מועד סתיו - בחודש ספטמבר/אוקטובר ומועד חורף - בחודש דצמבר. המועדים נקבעים בדרך כלל לפי לוח השנה האקדמי שבעצמו מושפע בין היתר מלוח השנה העברי - בין היתר בשל החובה להתחשב במועדי חגי ישראל וכדומה.
פספסתי את ההרשמה לפסיכומטרי. מה לעשות?

פספסתי את ההרשמה לפסיכומטרי. מה לעשות?

אפשר לנסות להירשם בהרשמה מאוחרת עד שמונה ימי עבודה לפני מועד הבחינה אולם אין וודאות כי יהיו מקומות וכי יהיה אישור לכך. לכן, עליך להתקשר למרכז הארצי בטלפון 02-6759555, שלוחה 1 על מנת לברר האם יש מקומות פנויים בבחינה. אם יש מקום, מחיר ההרשמה המאוחרת יהיה 150% מעלות הבחינה הרגילה ולתשומת ליבך - לא יהיה אפשר לבחור את אזור הבחינה (על בסיס מקום פנוי ושיקול דעת מלא ומוחלט של המרכז הארצי לבחינות). שימו לב: נכון לעתה אין אפשרות של הרשמה מאוחרת לבחינה פסיכומטרית בתנאים מותאמים.
נרשמתי לפסיכומטרי אבל אני רוצה לשנות את השיבוץ שקיבלתי. איך עושים את זה?

נרשמתי לפסיכומטרי אבל אני רוצה לשנות את השיבוץ שקיבלתי. איך עושים את זה?

אם ברצונך לנסות לשנות את מקום הבחינה שנקבע לך באפשרותך לעשות זאת במהלך השבוע שלאחר קבלת השיבוץ המקורי. הדבר יבוצע על בסיס מקום פנוי ויש לנסות זאת באזור האישי באתר תחת "פרטי השיבוץ" או להתקשר למרכז הארצי (מרכז הזימונים) בטלפון 02-6759555, שלוחה 1. המשמעות של "על בסיס מקום פנוי" היא שהשינוי יתאפשר רק אם נותרו מקומות פנויים ביום המבוקש ובמקום הבחינה המבוקש. מטבע הדברים ועל מנת שלא להכביד באופן מוגזם על המערכת, אין אפשרות לבחור כיתת בחינה מסוימת ואין טעם לנסות זאת.
תלמידים ממליצים על ניב רווח פסיכומטרי
איתמר יקיר - ציון פסיכומטרי 785
785
איתמר יקיר
נועה בוימל - ציון פסיכומטרי 719
719
נועה בוימל
איתי ברקוביץ - ציון פסיכומטרי 769
769
איתי ברקוביץ
שני גריג - ציון פסיכומטרי 714
714
שני גריג
זיו רחמימוב - ציון פסיכומטרי 673
673
זיו רחמימוב
שיר רוזן-צבי - ציון פסיכומטרי 751
751
שיר רוזן-צבי
ליהיא מנחם - ציון פסיכומטרי 735
735
ליהיא מנחם
אתגר פרץ - ציון פסיכומטרי 719
719
אתגר פרץ
שני אמסלם - ציון פסיכומטרי 718
718
שני אמסלם
גדעון חורש - ציון פסיכומטרי 660
660
גדעון חורש
לאה גסמן - ציון פסיכומטרי 769
769
לאה גסמן
לרשימת הממליצים המלאה
2024 © כל הזכויות שמורות לחברת ניב רווח פסיכומטרי בע"מ | נגישות לאנשים עם מוגבלות

השאר פרטים וניצור איתך קשר בתוך זמן קצר