נשמח לעזור גם לך להצליח!

גדוד ברדלס

גדוד ברדלס – גדוד מעורב

גדוד ברדלס – גדוד מעורב

גדוד מעורב חדש נפתח בצה"ל לאחרונה, והוא מצטרף לגדוד קרקל הוותיק ולגדוד אריות הירדן. הקמת הגדוד החלה בשנת 2014, וכבר בתחילת שנת 2016 הגדוד סיים את מסע הכומתה הראשון שלו, שזיכה את הלוחמים והלוחמות בכומתה בצבע ירוק בהיר, הזהה לזו של חטיבת הנח"ל.

הלוחמים והלוחמות בגדוד נועלים נעליים אדומות ועונדים את תג היחידה של חטיבת הערבה.

לפרטים נוספים יש לפנות ללשכת הגיוס בטלפון 3529*.
פעילות גדוד ברדלס

פעילות גדוד ברדלס

הגדוד הינו גדוד חי"ר קל המכשיר את חייליו לדרגת רובאי 07. הגדוד נולד מתוך מטרה לסייע בביטחון השוטף בגזרות השונות ומחצית מהמשרתים בגדוד הם לוחמות. חיילי גדוד ברדלס נדרשים להכיר באופן מעמיק ורציף את אוכלוסיית התושבים בגזרת הפעילות, שכן מדובר בגזרה עם תנאי מזג אוויר קשים וקרקע משתנה. עיקר העיסוק של הגדוד הינו התמודדות עם ניסיונות הברחה וחדירה לשטח מדינת ישראל ושמירה על הביטחון והשקט של האוכלוסייה בשגרה.
 
גדוד ברדלס מהווה "מכפיל כוח" בכל הנוגע לצבירת ידע ותנאי השטח המשתנים בגזרת הערבה. הלוחמים והלוחמות בגדוד ברדלס נדרשים להגיע לרמת כשירות שונה משאר הגדודים בגזרות הבט"ש בצה"ל, ונדרשות מהם יכולות גבוהות של ניידות, איסוף מידע, תצפית וכן יכולת שרידות והיטמעות במרחב המדברי.
הקמת גדוד ברדלס

הקמת גדוד ברדלס

הגדוד פועל בכפוף לחטיבת הערבה, המכונה גם חטיבה 270, אך האימונים וההכשרות מתקיימים בבסיס האימון של חטיבת גולני, ואילו הטירונות מתקיימת בבא"ח צנחנים.

הגדוד הוקדם על התשתית של גדוד לביא מחטיבת כפיר, אשר נסגר בקיץ 2015. הגיוס הראשון של לוחמים ולוחמות לגדוד התקיים באוגוסט 2015, וכבר באפריל 2016 מונה סא"ל עידו אסרף למפקד הגדוד הראשון.
נשמח שתצטרפו גם אתם לאלפי הלקוחות שבחרו בערכות ההכנה מבית ניב רווח!‬
קליק ונתקשר
מוטיבציה בקרב לוחמות

מוטיבציה בקרב לוחמות

בשנים האחרונות ניתן להבחין במגמת עלייה משמעותית במוטיבציה של המתגייסות לתרום למדינה ולשרת שירות קרבי לכל דבר, ובשנת 2014 41% מהמתגייסות הביעו רצון לשרת בתפקידי לחימה קרביים.

בעבר גדוד קרקל היה המועדף ביותר על בנות שמעוניינות בשירות קרבי, היום גדוד אריות הירדן מקבל חיזוק והביקוש אליו עוקף את הביקוש לגדוד קרקל, כאשר אחריהם מבקשות המלש"ביות להצטרף למג"ב.
2024 © כל הזכויות שמורות לחברת ניב רווח פסיכומטרי בע"מ | נגישות לאנשים עם מוגבלות

השאר פרטים וניצור איתך קשר בתוך זמן קצר