רוצה מידע על ערכת הכנה לצו ראשון?

יחידת ההסרטה של צה"ל

יחידת ההסרטה של צה"ל

יחידת ההסרטה של צה"ל מפיקה סרטי הסברה, קליפים, תשדירים, סרטי הדרכה, סרטי הווי ומורשת קרב כמו גם צילומי סטילס וגרפיקות. היחידה מחולקת לתת יחידות השונות בייעודן ובתחום העיסוק בהן, וביניהן: תסריט ותחקיר, הפקה, צילום וידאו, עריכה, צילום סטילס, אנימציה ועוד.

בחלק מהמקרים השירות כולל תפקיד ספציפי אך ייתכן כי חייל המשובץ ליחידת ההסרטה יבצע מספר תפקידים, בהתאם לצורכי הצבא.

לפרטים נוספים יש לפנות ללשכת הגיוס בטלפון 3529*.
אל תגיע לא מוכן לצו ראשון!
בחר מה שמתאים לך וצא לדרך... :)

מיונים ליחידת ההסרטה

המיונים ליחידת ההסרטה מתקיימים פעם בשנה בלבד ולכן מועמדים לשירות ביטחון המעוניינים להצטרף ליחידה מתבקשים להירשם מראש באמצעות אתר האינטרנט "עולים על מדים".

מועמדים אשר יועדו לשירות קרבי ומבקשים להצטרף ליחידת ההסרטה יוכלו להתמיין לשירות בפלוגת התיעוד המבצעי של דובר צה"ל. משך ההכשרה אינו קבוע והוא תלוי בתפקיד אותו יבצע החייל.

למי מתאים התפקיד?

כדי להתקבל ליחידת ההסרטה נדרש ידע, הבנה וניסיון בתחומי הקולנוע והצילום השונים. מועמדים המבקשים להתקבל נדרשים למלא טופס קורות חיים וטופס בקשה למיוני יחידות ההסרטה. לאחר מכן המועמדים המתאימים יזומנו למיוני יחידות ההסרטה.

על המועמדים להגיע עם תיקי עבודות ולעבור מבחנים עיוניים, כאשר כל מועמד זכאי להיבחן בשני מקצועות שונים. לאחר המבחנים יתקיימו ראיונות אישיים. לאחר השירות יוכלו החיילים המתאימים להתקדם לתפקידי פיקוד ביחידה או לצאת לקורס קצינים.
מדוע אלפי לקוחות כבר בחרו בערכות התרגול של ניב רווח?
תרגילים רבים ומגוונים
רמת התאמה גבוהה לבחינה
מערכת תרגול ידידותית למשתמש
אפשרות לאפס ולתרגל שוב כמה שרוצים
הסברים ברורים ומפורטים לכל הנושאים
שירות לקוחות מקסים, יעיל והוגן

על יחידת ההסרטה

היחידה הוקמה באופן רשמי בשנת 1948, כאשר מפקדה הראשון היה נפתלי אבנון והיא פעלה במסגרת מחלקת שירות מפות וצילומים. ביחידה משרתים מגוון אנשי מקצוע המתמחים בתחומים השונים, לרבות: פלנינג, קריאייטיב, הפקה, ביצוע והפצה של חומרי וידאו צה"ליים ויזואליים ואינטראקטיביים הקשורים לאזרחים ולאמצעי התקשורת. אחד הסרטים המוכרים יותר של היחידה הוא "שתי אצבעות מצידון" ובזכותו זכתה היחידה בפרס יצחק שדה לספרות צבאית.

ברוב המקרים חיילי יחידת ההסרטה הינם בוגרי מגמת קולנוע וטלוויזיה או עתודאים עם הישגים גבוהים. מועמדים המבקשים להתקבל ליחידה נדרשים לעבור מבחנים עיוניים ומעשיים וכן להגיש תיק עבודות. בנוסף על אלו, המועמדים ליחידת ההסרטה עוברים ראיון אישי בהתאם למקצוע אליו הם משוייכים. מדי שנה מתקבלים רק כעשרה חיילים לשירות. 
רוצה מידע על ערכת הכנה לצו ראשון?
2019 © כל הזכויות שמורות לחברת ניב רווח פסיכומטרי בע"מ | נגישות לאנשים עם מוגבלות | +Niv Revah | בניית אתריםבניית אתרים