נשמח לעזור גם לך להצליח!

יחידת ההסרטה של צה"ל

יחידת ההסרטה של צה"ל

יחידת ההסרטה של צה"ל

יחידת ההסרטה של צה"ל מפיקה סרטי הסברה, קליפים, תשדירים, סרטי הדרכה, סרטי הווי ומורשת קרב כמו גם צילומי סטילס וגרפיקות. היחידה מחולקת לתת יחידות השונות בייעודן ובתחום העיסוק בהן, וביניהן: תסריט ותחקיר, הפקה, צילום וידאו, עריכה, צילום סטילס, אנימציה ועוד.

בחלק מהמקרים השירות כולל תפקיד ספציפי אך ייתכן כי חייל המשובץ ליחידת ההסרטה יבצע מספר תפקידים, בהתאם לצורכי הצבא.

לפרטים נוספים יש לפנות ללשכת הגיוס בטלפון 3529*.
מיונים ליחידת ההסרטה

מיונים ליחידת ההסרטה

המיונים ליחידת ההסרטה מתקיימים פעם בשנה בלבד ולכן מועמדים לשירות ביטחון המעוניינים להצטרף ליחידה מתבקשים להירשם מראש באמצעות אתר האינטרנט "עולים על מדים".

מועמדים אשר יועדו לשירות קרבי ומבקשים להצטרף ליחידת ההסרטה יוכלו להתמיין לשירות בפלוגת התיעוד המבצעי של דובר צה"ל. משך ההכשרה אינו קבוע והוא תלוי בתפקיד אותו יבצע החייל.
למי מתאים התפקיד?

למי מתאים התפקיד?

כדי להתקבל ליחידת ההסרטה נדרש ידע, הבנה וניסיון בתחומי הקולנוע והצילום השונים. מועמדים המבקשים להתקבל נדרשים למלא טופס קורות חיים וטופס בקשה למיוני יחידות ההסרטה. לאחר מכן המועמדים המתאימים יזומנו למיוני יחידות ההסרטה.

על המועמדים להגיע עם תיקי עבודות ולעבור מבחנים עיוניים, כאשר כל מועמד זכאי להיבחן בשני מקצועות שונים. לאחר המבחנים יתקיימו ראיונות אישיים. לאחר השירות יוכלו החיילים המתאימים להתקדם לתפקידי פיקוד ביחידה או לצאת לקורס קצינים.
נשמח שתצטרפו גם אתם לאלפי הלקוחות שבחרו בערכות ההכנה מבית ניב רווח!‬
קליק ונתקשר
על יחידת ההסרטה

על יחידת ההסרטה

היחידה הוקמה באופן רשמי בשנת 1948, כאשר מפקדה הראשון היה נפתלי אבנון והיא פעלה במסגרת מחלקת שירות מפות וצילומים. ביחידה משרתים מגוון אנשי מקצוע המתמחים בתחומים השונים, לרבות: פלנינג, קריאייטיב, הפקה, ביצוע והפצה של חומרי וידאו צה"ליים ויזואליים ואינטראקטיביים הקשורים לאזרחים ולאמצעי התקשורת. אחד הסרטים המוכרים יותר של היחידה הוא "שתי אצבעות מצידון" ובזכותו זכתה היחידה בפרס יצחק שדה לספרות צבאית.

ברוב המקרים חיילי יחידת ההסרטה הינם בוגרי מגמת קולנוע וטלוויזיה או עתודאים עם הישגים גבוהים. מועמדים המבקשים להתקבל ליחידה נדרשים לעבור מבחנים עיוניים ומעשיים וכן להגיש תיק עבודות. בנוסף על אלו, המועמדים ליחידת ההסרטה עוברים ראיון אישי בהתאם למקצוע אליו הם משוייכים. מדי שנה מתקבלים רק כעשרה חיילים לשירות. 
2024 © כל הזכויות שמורות לחברת ניב רווח פסיכומטרי בע"מ | נגישות לאנשים עם מוגבלות

השאר פרטים וניצור איתך קשר בתוך זמן קצר