נשמח לעזור גם לך להצליח!

טכנאי IT

מה זה טכנאי IT?

מה זה טכנאי IT?

תכנית "סיגיט" - טכנאי IT מתקיימת במסגרת אשכול עתודה טכנולוגית בחיל המודיעין ומאפשרת למועמדים לשירות ביטחון אשר סיימו את לימודיהם במגמת מחשבים לדחות את גיוסם למטרת לימודי תעודת טכנאי (בוגר י"ג) ושיבוץ בתפקידי מפתח ביחידות הטכנולגיות המובחרות ביותר במודיעין בתחום ה- IT.

לפרטים נוספים יש לפנות ללשכת הגיוס בטלפון 3529*.
תחום ה- IT

תחום ה- IT

IT הם ראשי התיבות של Information Technology כלומר – טכנולוגיית מידע. התחום עוסק בשימוש באמצעי תקשורת (בעיקר במחשוב) לשם ניהול מסודר של מידע. הניהול מתבצע באמצעות אחסון, אבטחה, העברה ועיבוד של המידע.

תחום ה- IT התפתח עוד בתקופת השומרים, בערך בשנת 3500 לפנה"ס כאשר פתחו את הכתב. בשנת 1450 עם מהפכת הדפוס התפתח גם תחום אחסון והעברת המידע בצורה מכנית. בשנת 1840 כאשר הומצא הטלגרף התפתח התחום גם בצורה אלקטרומכנית ובשנת 1940 ועד היום תחום העברת המידע קודם בזכות המצאת המחשב ואנו נהנים מהעברה ואחסון מידע אלקטרוניים.
למי מתאימה תכנית סיגיט?

למי מתאימה תכנית סיגיט?

תכנית "סיגיט" מיועדת למועמדים בוגרי מגמות תוכנה, אשר נמצאו כבעלי כישורים לימודיים ויכולות בין-אישיות גבוהים. מדובר במסלול העוסק בעיקר בתחום התוכנה ולכן על המועמדים למסלול להיות בעלי יכולת חשיבה ריאלית ברמה גבוהה וחוש טכני. התפקיד מתאים למועמדים שמחפשים שירות משמעותי ומאתגר בצה"ל שכן טכנאי ה- IT משתלבים ביחידות בטכנולוגיות המובחרות של צה"ל ונחשפים למידע מסווג ולמערכות המתקדמות ביותר.
נשמח שתצטרפו גם אתם לאלפי הלקוחות שבחרו בערכות ההכנה מבית ניב רווח!‬
קליק ונתקשר
יתרונות תכנית "סיגיט"

יתרונות תכנית "סיגיט"

הלימודים מתקיימים בגימנסיה הריאלית בראשון לציון בכיתה מונחית על ידי חיל המודיעין ובמימון של חיל המודיעין בהיקף של 80%. נוסף על תכני הלימוד של משרד החינוך ירכשו החניכים תכנים נוספים בתחומי ה- IT השונים בהתאם לצרכי החיל בהשתתפות אנשי מילואים ונציגי החיל. לאורך הלימודים ייהנו משתתפי התכנית מחניכה אישית, הרצאות העשרה ומפגשים עם אנשי מילואים ומפקדים. 
אופי ההכשרה והשירות הצבאי

אופי ההכשרה והשירות הצבאי

עם סיום הלימודים תוענק לבוגרים תעודת טכנאי מטעם משרד החינוך ולאחר מכן יתקיים קורס בבה"ד של חיל המודיעין שמטרתו להעמיק את הידע בתחום ה- IT, תוך זיקה לתפקידים השונים. לאחר הגיוס ישובצו החיילים באחת היחידות הטכנולוגיות של חיל המודיעין ויצטרפו לצוות מוביל ופורץ ידע בתחומי המדע תוך אווירת עבודה צעירה ואינטלקטואלית. השירות הינו מקצועי ומאתגר ולצד החיילים החדשים ישרתו עתודאים, אקדמאים, טכנאים, בוגרי מסלולי חמ"ן, הנדסאים ומהנדסים מהאיכותיים ביותר. 
נשמח שתצטרפו גם אתם לאלפי הלקוחות שבחרו בערכות ההכנה מבית ניב רווח!‬
קליק ונתקשר
יתרונות המסלול

יתרונות המסלול

לאורך השירות ייחשפו החיילים לעולם היי-טק והטכנולוגיה ויצברו ניסיון תעסוקתי רב. נוסף על כך, במהלך השירות יתקיימו קורסים צבאיים ואזרחיים שיסייעו לשמור על רמה מקצועית גבוהה ביותר בקרב חיילי היחידות הטכנולוגיות, למשל: HP, Microsoft, NET, LINUX ועוד. הניסיון שירכשו החיילים יהווה עבורם קרש קפיצה לשוק העבודה האזרחי בתעשיית ההיי-טק וחברות הסטארט-אפ בארץ. 
קידום והתפתחות מקצועית

קידום והתפתחות מקצועית

בזמן השירות הצבאי יוכלו חיילים מתאימים לצאת קורס קצינים ולתפקד כמפקדים או להמשיך לשירות קבע בחיל. כמו כן, לקראת סוף השירות תינתן אפשרות לעבור לתפקיד הדרכה בקורסים טכניים המועברים ביחידה.  
2024 © כל הזכויות שמורות לחברת ניב רווח פסיכומטרי בע"מ | נגישות לאנשים עם מוגבלות

השאר פרטים וניצור איתך קשר בתוך זמן קצר