נשמח לעזור גם לך להצליח!

יחידת 8200

מסלול האזנה, תרגום ושפות זרות

מסלול האזנה, תרגום ושפות זרות

מסלולי האזנה, תרגום ועיבוד בשפות לועזיות הינם חלק ממגוון תפקידים המוצעים למועמדים לחיל המודיעין. מדובר על תפקיד חשוב ביותר אשר באמצעותו נבנית תמונת המצב המודיעינית.

חיל המודיעין מציע מסלולים לדוברי שפות לועזיות שונות, מלבד השפה הערבית, והמידע אליו נחשפים החיילים הינו רגיש ביותר ומקורו נובע ממקורות שונים הפרושים על שטח גיאוגרפי עצום. שירות בתפקידי האזנה, תרגום ועיבוד בשפות לועזיות מבטיח לחיילים שירות מרתק, מאתגר וחווייתי.

לפרטים נוספים יש לפנות ללשכת הגיוס בטלפון 3529*.
מיונים ליחידת 8200 ולתפקידי האזנה

מיונים ליחידת 8200 ולתפקידי האזנה

כדי להתקבל למסלול ביחידת 8200, חיל המודיעין מחפש מועמדים לשירות ביטחון השולטים בשפות זרות ברמה גבוהה, אך עם זאת ההתאמה לתפקיד נבחנת על ידי שקלול נתוני הסף ומעבר של מבחני מיון.

בהתאם לתוצאות המבדקים, יכולת המועמדים ומידת ההתאמה משובצים המועמדים למסלולים השונים.
הכשרה ב-8200

הכשרה ב-8200

לאחר שהמועמדים לשירות ביטחון אותרו למסלול הם עוברים טירונות של חיל מודיעין ובסיומה עוברים הכשרה למסלולים השונים (האזנה, תרגום). ההכשרה משלבת קורס באורך של ארבעה חודשים בבית הספר למודיעין או ביחידה כעצמה.

עם סיום הקורס החיילים משובצים לתפקידי התרעה בחזית איסוף המודיעין, ותורמים רבות לאיסוף המידע, תרגומו ועיבודו. העבודה כוללת שירות בסביבה טכנולוגית מתקדמת, אתגרים מחשבתיים ואוכלוסייה איכותית.
נשמח שתצטרפו גם אתם לאלפי הלקוחות שבחרו בערכות ההכנה מבית ניב רווח!‬
קליק ונתקשר
8200 - אפשרויות קידום

8200 - אפשרויות קידום

חיילים מתאימים יוכלו להתקדם ולעבור לתפקיד מפקד צוות מודיעין או להשתלב במסלולי ההדרכה או הקצונה.

תפקידי הקצונה מיועדים לבעלי ניסיון וותק במקצוע.
על יחידת 8200

על יחידת 8200

יחידת 8200, המכונה גם יחידת האיסוף המרכזית, היא היחידה הגדולה ביותר לאיסוף מידע ופענוח צפנים בחיל המודיעין. יחידה זו אחראית על העשייה המודיעינית ובסיסיה פזורים ברחבי הארץ. על מנת להאזין, לתרגם ולעבד שפות זרות, היחידה עושה שימוש במכשור טכנולוגי מתקדם, ובוגרי היחידה נחשבים לאנשים איכותיים במיוחד, ולכן הם מצליחים להשתלב בצמרת התעשייה והיי-טק בארץ ובעולם.

יחידת 8200 קיבלה בשנת 2013 אות הערכה מאת הרמטכ"ל, בני גנץ, על הישגים יוצאי דופן ובעלי חשיבות מכרעת לפעילות המבצעית של צה"ל בשנים 2011 – 2013.
נשמח שתצטרפו גם אתם לאלפי הלקוחות שבחרו בערכות ההכנה מבית ניב רווח!‬
קליק ונתקשר
2024 © כל הזכויות שמורות לחברת ניב רווח פסיכומטרי בע"מ | נגישות לאנשים עם מוגבלות

השאר פרטים וניצור איתך קשר בתוך זמן קצר