נשמח לעזור גם לך להצליח!

מפעיל מודיעין אלקטרוני מוטס

מפעיל מודיעין אלקטרוני מוטס

מפעיל מודיעין אלקטרוני מוטס


מפעיל מודיעין אלקטרוני מוטס זהו תפקיד במערך המודיעין של חיל האוויר, שמטרתו לספק מידע מודיעיני תוך שימוש במערכות מודיעין מתקדמות. מפעילי המודיעין האלקטרוני המוטס עוקב אחר פעולות אוויריות, ואחראי על ארגון וניתוח המידע והעברתו לגורמים מבצעים בחיל האוויר.

מפעיל מודיעין אלקטרוני מוטס אחראי על עיבוד מידע תוך זמן קצר ומפעיל מערכות מודיעין מתקדמות. את שירותם הצבאי מבצעים המפעילים ביחידה מבצעית, שאחראית על הגנת המרחב האווירי של מדינת ישראל, ייצור מטרות לתקיפה ואבטחת פעילות.

לפרטים נוספים יש לפנות ללשכת הגיוס בטלפון 3529*.
מיונים לתפקיד מפעיל/ת מודא"ל

מיונים לתפקיד מפעיל/ת מודא"ל

בנות המעוניינות לקבל זימון לתפקיד מפעילת מודיעין אלקטרוני מוטס נדרשות לדרג בעדיפות גבוהה במנילה את אשכול מודיעין חיל האוויר. מועמדות מתאימות יזומנו לכנס ראשוני ולאחריו יישלח זימון למבחני התאמה ממוחשבים בירפ"א. רק מועמדות שיעברו את המבחנים יזומנו למיוני המשך הכוללים בדיקות רפואיות וסיווג בטחוני.

בנים המעוניינים להתקבל לתפקיד מודיעין אלקטרוני מוטס נדרשים לשלוח למוקד הפניות של חיל האוויר בקשה למיונים בצירוף קורות חיים. מועמדים מתאימים יקבלו זימון למבחנים בירפ"א ולאחריהם יתקיימו מיוני המשך המשלבים בדיקות רפואיות וסיווג בטחוני.
תקופת הכשרת מפעיל מודא"ל

תקופת הכשרת מפעיל מודא"ל

לאחר הגיוס עוברים החיילים הכשרה בהיקף 14 שבועות ולאחריה תתקיים הסמכה של מספר חודשים ביחידה. חיילים בתפקיד מפעיל מודיעין אלקטרוני מוטס משרתים בבסיסי יחידות מודיעין בתפקיד מוטס וקרקע או בחיל האוויר, כאשר העבודה כוללת משמרות בכל ימי השבוע.

חיילים מתאימים יוכלו לצאת לקצונה ולשמש קציני זירה או לשרת כמפקדי צוותים ומדריכים.
נשמח שתצטרפו גם אתם לאלפי הלקוחות שבחרו בערכות ההכנה מבית ניב רווח!‬
קליק ונתקשר
דרישות התפקיד

דרישות התפקיד

התפקיד מצריך ממפעיל מודיעין אלקטרוני מוטס יכולת לקבל החלטות בזמני לחץ וכן ראייה מערכתית של נתונים ממקורות מידע שונים. במסגרת עבודתם המפעילים נדרשים לייצר תמונת מצב מבוססת נתונים מודיעיניים וכן להפעיל במקביל מערכות מודיעיניות מתקדמות. על המפעילים לבצע מעקב באופן קבוע אחר פעולות ותנועות אוויריות וכן לעבד ולארגן את המידע במערכות הממוחשבות ולהתעדכן מול יחידות שונות בחיל האוויר ובחילות נוספים בצה"ל. 
2024 © כל הזכויות שמורות לחברת ניב רווח פסיכומטרי בע"מ | נגישות לאנשים עם מוגבלות

השאר פרטים וניצור איתך קשר בתוך זמן קצר