נשמח לעזור גם לך להצליח!

מדריכת שר-אל

תפקיד מדריכת שר-אל

תפקיד מדריכת שר-אל

מדריכת שר-אל הינו תפקיד לבנות באשכול הדרכת אוכלוסייה אזרחית ובמסגרתו החיילת מדריכה קבוצות של מתנדבים לצה"ל. באחריות המדריכה לאסוף נתונים על פעילות הבסיס אליו מגיעים המתנדבים וביצוע תיאום ציפיות בין המתנדבים למפקדי היחידות.

בנוסף, מדריכת שר-אל דואגת להכין את כל הציוד הנדרש לתקופת ההתנדבות ומטפלת בכל התאומים המנהליים הנוגעים למתנדבים, למשל: ביגוד, תחבורה, טיפול רפואי, לינה, מזון ועוד.

לפרטים נוספים יש לפנות ללשכת הגיוס בטלפון 3529*.
אופי התפקיד

אופי התפקיד

מדריכת שר-אל היא האוזן הקשבת של המתנדבים והיא הכתובת שלהם בכל בעיה או נושא שעולה על הפרק במשך כל שעות היממה. כמו כן, המדריכה מקיימת ערבי הווי, הרצאות המחזקות את הקשר בין המתנדב לישראל, מתאמת אירוח עבור המתנדבים בשבתות וחגים ומעבירה הרצאות וסיורים בארץ.

נוסף עלו אלו, המדריכה מעבירה למתנדבים מחו"ל תכנים ציוניים ושיעורי עברית וכן הרצאות והדרכות אשר מחזקות את הקשר בינם לבין הארץ, העם ומדינת ישראל.
תנאי קבלה למדריכת שר-אל

תנאי קבלה למדריכת שר-אל

כדי להתקבל לתפקיד נדרשת שליטה מלאה בשפה זרה אחת לפחות, בעדיפות לאנגלית, רוסית, צרפתית או ספרדית. לאחר האיתור לתפקיד והגיוס לצה"ל עוברות החיילות הכשרה בת שבעה שבועות בבית הספר ללוגיסטיקה ולאחריו הן משרתות בתנאי בסיס סגור בבסיסי צה"ל.

בין התכנים הנלמדים בקורס: נהלים צבאיים, ההיסטוריה של עם ישראל בארץ ישראל, עקרונות של הדרכה טובה, סיורים להכרת הארץ, מורשת קרב ועוד. מועמדות מתאימות יוכלו לפקד על קורס מדריכות שר-אל או לצאת לקצונה תוך שירות ביחידה.
נשמח שתצטרפו גם אתם לאלפי הלקוחות שבחרו בערכות ההכנה מבית ניב רווח!‬
קליק ונתקשר
תפקיד עם חשיבות

תפקיד עם חשיבות

תפקידן של מדריכות שראל הינו תפקיד חשוב ומרכזי, שכן הרושם אותו יקבלו המתנדבים עשוי להשפיע על החלטתם האם לחזור ולסייע לצה"ל והוא בעל חשיבות רבה בחיזוק הקשר של צה"ל עם התפוצות. 
2024 © כל הזכויות שמורות לחברת ניב רווח פסיכומטרי בע"מ | נגישות לאנשים עם מוגבלות

השאר פרטים וניצור איתך קשר בתוך זמן קצר