נשמח לעזור גם לך להצליח!

מודיעין אלקטרוני

מה זה מודא"ל?

מה זה מודא"ל?

תפקיד מודא"ל (מודיעין אלקטרוני) הינו תפקיד באשכול הטכנולוגי של חיל המודיעין, במסגרתו החיילים מאתרים אותות אלקטרוניים במערכות נשק של האויב. על מנת לשרת בתפקיד יש צורך במעבר הכשרה לתפקיד מבצעי למתן התרעה מודיעינית למלחמה ומתן התרעה לכוחות הלוחמים. מדובר על תפקיד יוצא דופן, המספק לחייליו אתגרים רבים.

לפרטים נוספים יש לפנות ללשכת הגיוס בטלפון 3529*.
קבלה לתפקיד מודיעין אלקטרוני

קבלה לתפקיד מודיעין אלקטרוני

הקבלה לתפקיד מותנית בעמידה בנתונים שנקבעו על ידי חיל המודיעין, כאשר מועמדים בוגרי מגמות ריאליות יקבלו עדיפות. בהמשך יזומנו המועמדים המתאימים למיונים ורק אלו שיעברו את כולם בהצלחה יוכלו להצטרף לתפקיד.
הליך ההכשרה

הליך ההכשרה

עם גיוסם לצה"ל יעברו החיילים טירונות ולאחריה קורס צבאי בבית הספר למקצועות התעופה ובבית הספר למודיעין. לאחר מכן משובצים החיילים בחיל המודיעין, האוויר או בחיל הים, כאשר השירות מתקיים בתנאים פתוחים או סגורים והעבודה הינה במשמרות, בהתאם לצרכי החיל.

עם כניסתם לתפקיד יצברו החיילים ניסיון בניתוח והתמודדות עם סיטואציות משתנות ברגע נתון. חיילים מתאימים בהתאם לנתונים אישיים וצרכי הצבא יוכלו להתקדם לתפקידי קצונה והדרכה, למשל: מפקד צוות מקצועי, קורס קצינים, הדרכת קורסים, אחראי משמרת ועוד. לאחר השחרור יוכלו להשתלב בעולם ההייטק, הביטחון ובתחומים נוספים כאשר בידם ידע מקצועי ויכולות אישיות גבוהות. 
נשמח שתצטרפו גם אתם לאלפי הלקוחות שבחרו בערכות ההכנה מבית ניב רווח!‬
קליק ונתקשר
2024 © כל הזכויות שמורות לחברת ניב רווח פסיכומטרי בע"מ | נגישות לאנשים עם מוגבלות

השאר פרטים וניצור איתך קשר בתוך זמן קצר