רוצה מידע על ערכת הכנה לצו ראשון?

חזן צבאי

תפקיד חזן צבאי

חזן צבאי הוא למעשה חייל המשרת בשירות חובה או בקבע (נגד) ועבודתו מתרכזת בעיקר באירועי קבורה וזיכרון בבתי עלמין לחללי צה"ל. השירות מתקיים בבסיס הרבנות הצבאית או ביחידות המילואים. סגנון החזנות בו משתמש החזן הינו נוסח אשכנז.

החזן הצבאי הראשי הוא החזן הבכיר ביותר בצבא והוא זה שאחראי לייצג את מדינת ישראל, הרבנות הצבאית וצה"ל באירועים הרשמיים והממלכתיים המתקיימים. החזן הצבאי משתתף בהלוויות, אזכרות ואירועים וטקסים שונים הקשורים לענייני צבא, מוסד, משרדי ביטחון או ממשלה, בהתאם להחלטת ועדת השרים לענייני סמלים וטקסים.

לפרטים נוספים יש לפנות ללשכת הגיוס בטלפון 3529*.
אל תגיע לא מוכן לצו ראשון!
בחר מה שמתאים לך וצא לדרך... :)

אופי התפקיד

החזן הצבאי הראשי משתתף במגוון טקסים ממלכתיים, ביניהם: אירועי יום הזיכרון לחללי מערכות ישראל ונפגעי פעולות האיבה ברחבת הכותל בירושלים, יום הזיכרון לשואה ולגבורה, טקסי יום העצמאות ועוד.

כמו כן, החזן הצבאי הראשי לוקח חלק בטקסים המרכזיים של צה"ל ומערכת הביטחון, לרבות הלוויות ואזכרות לנופלים, חידון התנ"ך העולמי, הכנסת ספרי תורה, הדלקת נרות חנוכה בלטרון, חניכת בתי כנסת ועוד. 

תפקידי החזן הצבאי

החזן הצבאי משתמש בקולו על מנת לשיר ולחזן, ובנוסף הוא עוסק בהסברה לאומית וצבאית ודואג לחזק את הקשר של החיילים עם הדת ויהדות התפוצות ואת הקשר של צה"ל עם החברה הישראלית. החזן מייצג את המדינה והצבא בטקסים, פסטיבלים, תפילות, קונצרטים ואירועים שונים המתקיימים בארץ או בקהילות היהודיות ברחבי העולם.

לעיתים משתף החזן הצבאי הראשי פעולה עם חיל החינוך ומופיע עם מקהלת הרבנות הצבאית, מקהלות חזנות, תזמורות צה"ל ולהקות צבאיות.
מדוע אלפי לקוחות כבר בחרו בערכות התרגול של ניב רווח?
תרגילים רבים ומגוונים
רמת התאמה גבוהה לבחינה
מערכת תרגול ידידותית למשתמש
אפשרות לאפס ולתרגל שוב כמה שרוצים
הסברים ברורים ומפורטים לכל הנושאים
שירות לקוחות מקסים, יעיל והוגן
רוצה מידע על ערכת הכנה לצו ראשון?
2019 © כל הזכויות שמורות לחברת ניב רווח פסיכומטרי בע"מ | נגישות לאנשים עם מוגבלות | +Niv Revah | בניית אתריםבניית אתרים