נשמח לעזור גם לך להצליח!

מסלול מת"ן

מיונים למסלול מת"ן

מיונים למסלול מת"ן

מסלול מת"ן משתייך לאשכול הטכנולוגי של חיל האוויר והוא חלק מיחידת איסוף המודיעין וההתרעה המרכזית של חיל המודיעין – יחידת 8200. עיקר העבודה במסלול מתמקדת במחקר ופיתוח מקורות במטרה לקדם את החברה ולהטמיע בה מערכות ויכולות חדשות. חיילי המסלול חוקרים ומפתחים אמצעים טכנולוגיים תוך שימוש במגוון כלים שעוזרים להבין את האיומים על בטחון המדינה ותושביה. למעשה מדובר בתפקיד המשלב עבודה מודיעינית וטכנולוגית.

לפרטים נוספים יש לפנות ללשכת הגיוס בטלפון 3529*.
למי מתאים התפקיד?

למי מתאים התפקיד?

על מנת להתקבל למסלול המועמדים לשירות ביטחון שסומנו כמתאימים מבחינת נתוני הצו הראשון נדרשים להיות בעלי ידע בתחום הפיזיקה או המחשבים ובעלי התכונות הבאות: יוזמה, משמעת עצמית, גמישות מחשבתית ויכולת לעבוד באופן עצמאי. 
תנאי השירות במסלול מת"ן

תנאי השירות במסלול מת"ן

מועמדים שמאותרים למסלול מת"ן ילמדו כיצד לקדם מקורות מודיעין קיימים וכיצד לפתח חדשים באמצעות הבנה טכנולוגית וראיה מודיעינית מעמיקה. במסגרת שירותם הצבאי יעברו החיילים קורס בבסיס ההדרכה של חיל המודיעין במרכז הארץ במשך כארבעה חודשים. עם סיום הקורס ישובצו החיילים לבסיסים ברחבי הארץ ולאחר מכן יעברו בבסיס הכשרה נוספת, עד שיוסמכו לתפקד בכוחות עצמם. 
נשמח שתצטרפו גם אתם לאלפי הלקוחות שבחרו בערכות ההכנה מבית ניב רווח!‬
קליק ונתקשר
אפשרויות קידום

אפשרויות קידום

השירות במת"ן מתקיים לצד האנשים האיכותיים ביותר, ותנאי השירות נוחים ומאפשרים לחיילים לבצע את עבודתם וליהנות בו זמנית. בבסיסים ניתן למצוא: חדרי כושר, מועדוני חיילים, מסיבות, הרצאות העשרה, סביבה ממוחשבת ועוד. בתקופת ההכשרה של החייל מועברת חניכה אישית, וזו מקנה לחייל את הידע והביטחון להם הוא נדרש בזמן אמת.
אפשרויות קידום

אפשרויות קידום

חיילים שירצו ויתאימו מבחינת צרכי צה"ל ונתוניהם האישיים יוכלו לצאת לקצונה מקצועית ולפקד על מספר מחלקות או להתקדם לתפקידי הדרכה, ניהול צוות או לעבוד לצפקיד מחקרי במפקדת היחידה. השירות מהווה יתרון משמעותי באזרחות ובוגרי היחידה מתקבלים ביוקרה ומוערכים מאוד במיוחד בתעשיית המחשבים והיי-טק. 
נשמח שתצטרפו גם אתם לאלפי הלקוחות שבחרו בערכות ההכנה מבית ניב רווח!‬
קליק ונתקשר
2024 © כל הזכויות שמורות לחברת ניב רווח פסיכומטרי בע"מ | נגישות לאנשים עם מוגבלות

השאר פרטים וניצור איתך קשר בתוך זמן קצר