נשמח לעזור גם לך להצליח!

חוקרת מודיעין ימי

תפקיד חוקרת מודיעין ימי

תפקיד חוקרת מודיעין ימי

חוקרת מודיעין ימי זהו תפקיד באשכול תפקידי מודיעין המיועד לבנות בלבד. חוקרת מודיעין ימי אחראית על קבלת ידיעות ותוכן מבצעי מגורמים שונים. באחריות החוקרת לעדכן בזמן אמת גורמים בחיל תוך עשייה דינאמית מול דרגים פיקודיים ומבצעיים. כמו כן, במסגרת תפקידה היא מסננת, ממיינת, מעבדת ועורכת את המידע המודיעיני וזה מסייע ללוחמי ומפקדי חיל הים לתכנן ולהבין את היכולות והכוונות של האויב ובהתאם להיערך לפעולה נגדית. 

בשל אופי התפקיד, החיילות נחשפות למידע מודיעיני מסווג, ולכן נדרשות לעבור סיווג בטחוני ברמת סודי ביותר. במסגרת העבודה השוטפת החיילות עוזרות להרכיב את תמונת המודיעין הימית המעודכנת ביותר, ופעמים רבות מדובר במידע קריטי המאפשר מניעת פיגועים, תקיפות או העברות של סחורות לא חוקיות, סמים, אמצעי לחימה ועוד.

לפרטים נוספים יש לפנות ללשכת הגיוס בטלפון 3529*.
הכשרת אלחוטנית חוף

הכשרת אלחוטנית חוף

ההכשרה לתפקיד חוקרת מודיעין ימי אורכת 12 שבועות ומתקיימת בבסיס ההדרכה של חיל הים בחיפה. לאחר מכן משובצות החיילות ביחידות חיל הים בכל הארץ, כאשר מועמדות מתאימות יוכלו לצאת לקצונה או להתקדם לתפקידי הדרכה במקצוע.

התפקיד מבוצע לרוב בבסיסים סגורים במתכונת של משמרות, אך עם זאת ייתכן והחוקרות ישובצו לבסיסים עם יציאות יומיות.
קבלה לתפקיד חוקרת מודיעין ימי

קבלה לתפקיד חוקרת מודיעין ימי

כדי לקבל זימון לחוקרת מודיעין ימי יש לעבור מיון בבסיס הדרכה חיל הים ולאחר מכן לעבור סדרת מיונים הכוללת: מבחן עיוני, מבדק קבוצתי וראיון אישי.

מועמדות שיעברו את המיון בהצלחה יקבלו זימון לתחקיר בטחוני.
נשמח שתצטרפו גם אתם לאלפי הלקוחות שבחרו בערכות ההכנה מבית ניב רווח!‬
קליק ונתקשר
2024 © כל הזכויות שמורות לחברת ניב רווח פסיכומטרי בע"מ | נגישות לאנשים עם מוגבלות

השאר פרטים וניצור איתך קשר בתוך זמן קצר