לקבלת מידע על הספרים, השאירו פרטים כאן:

המלצות על ספרי הלימוד מאת תלמידי ניב רווח פסיכומטרי

חנה סביצקי - ציון חנה סביצקי
חנה סביצקי
ציון 741
תמר גל - ציון תמר גל
תמר גל
ציון 763
חן שרז - ציון חן שרז
חן שרז
ציון 716
דניאל ביננבוים - ציון דניאל ביננבוים
דניאל ביננבוים
ציון 797
ענבל פריץ - ציון ענבל פריץ
ענבל פריץ
ציון 725
נאור חאבא - ציון נאור חאבא
נאור חאבא
ציון 716
חנה סביצקי - ציון חנה סביצקי
חנה סביצקי
ציון 741
שיפור של 70 נקודות בדרך ל- 741!
לבחינת הפסיכומטרי הראשונה שלי התחלתי ללמוד בחופש שאחרי כיתה י"א. עם הזמן ניגשתי 3 פעמים לבחינת הפסיכומטרי עם חומר של קורס אחר, ועדיין לא הגעתי לציון שהייתי צריכה בשביל להתקבל ללימודי רפואה (ציון גבוה מ-720). 
החלטתי לקנות את הערכה של ניב רווח, ובעקבות מחסור בזמן בחרתי בתוכנית הקצרה של 56 הימים. התוכנית הזו כיסתה את כל מה שהייתי צריכה: כל החומר היה מובן ויסודי, לכל נושא הוצגו מספר רב של שיטות, וכל שיטה הוסברה לפרטי פרטים. הפירוט הרב הפתיע אותי מאוד, ובהשוואה לקורסים קודמים שעשיתי, חלק מהנושאים אצל ניב רווח הוסברו על-ידי 5 שיטות יותר! אפשרויות הפיתרון הרבות עזרו לי מאוד, מצאתי יותר דרכים שהתאימו לי, והתחלתי לפתור את השאלות תוך שימוש בחשיבה חדשה ושונה לגמרי. 
התוכנית היומית דרבנה אותי לעמוד ביעדים שלי לכל יום, והיה לי קשה לא לראות שכל משימה אצלי מסומנת בv. כמו כן, גם התמדתי יותר מבעבר על לימוד מילים, ובדקתי את עצמי אחר כך באופן שיטתי בעזרת התרגילים המילוליים, לפי מקבצי המילים שלמדתי לאותו יום. 
הטקסטים היו מעניינים ביותר. לא פעם פשוט נשאבתי לתוך הקריאה, והלמידה הפכה למעניינת אף יותר. השאלות היו קשות יותר ויותר, מאתגרות מאוד ובנויות כדי להקשות. בדרך זו למדתי מהטעויות שלי - כפי שלא למדתי אף פעם.
לבסוף, כשניגשתי בפעם הרביעית והאחרונה, הרגשתי שאני פותרת את המבחן בחשיבה אחרת לגמרי - הרגשתי הבדל משמעותי בין הפעם הזו ל-3 הפעמים הקודמות. על הדרך, גם הלחץ פחות השפיע עליי - כשאתה בטוח שלמדת כמו שצריך, ואתה יודע את החומר שצריך לבחינה - הלחץ הופך להיות הרבה פחות משמעותי.

בזכות הקורס של ניב רווח שיפרתי בכ-70 נקודות, והגעתי לציון 741 - ציון שמאפשר לי ללמוד רפואה בארץ! אני ממליצה על הקורס הזה, ואמשיך להמליץ עליו לכל מי שישאל!
תמר גל - ציון תמר גל
תמר גל
ציון 763
החלטתי לגשת לפסיכומטרי בפעם הראשונה לקראת סוף השירות הצבאי שלי במטרה ״לחמם מנועים״ לקראת מועד נוסף אחרי השחרור. כדי לא לבזבז כסף מיותר בחרתי בתכנית תרגול אונליין של ניב רווח ולמדתי בערב ובסופי שבוע לפי תכנית הלימודים הקצרה יותר (56 ימים). התכנית הייתה מאוד ידידותית למשתמש וקבוצת הפייסבוק הייתה נעימה ומאוד מועילה, מה שסייע לי לנצל את הזמן המועט שהיה לי ללימוד בצורה הטובה ביותר.

ניגשתי במועד יולי 2016 לבחינה בהרגשה טובה ובידיעה שהחומרים של ניב רווח הביאו אותי מוכנה מאוד למבחן ולא טעיתי. אני חושבת שהמקרה שלי הוא הוכחה שלא צריך להוציא המון כסף וממש לא צריך קורס בשביל להצליח ולהגיע להישגים בפסיכומטרי.

חוץ מהחומרים המעולים, אני רוצה לציין לטובה את הצוות המדהים של ניב רווח ואת ניב בעצמו, שהיו שם (הרבה מאוד פעמים גם בשישי ושבת!) כדי לענות על כל שאלה בצורה מפורטת ועניינית.

בשורה התחתונה - ממליצה בחום!
בהצלחה :)
חן שרז - ציון חן שרז
חן שרז
ציון 716
החלטתי לגשת לבחינה הפסיכומטרית פעם נוספת לאחר שבפעם הראשונה לא השגתי את הציון שרצית. לאחר התלבטויות וגישושים באינטרנט וכמובן קריאת המלצות רבות החלטתי להזמין את הערכה של ניב רווח.

הערכה הגיעה תוך יומיים בלבד (מחיפה לאשדוד)!!! והתחלתי ללמוד לפי תוכנית הלימוד, ברמה של מספר שעות ביום ושהן בהחלט מספיקות. מהר מאוד התחלתי להרגיש שיפור וזאת הודות להסברים המקיפים והמפורטים ולמענה המהיר והאיכותי באתר.

השיטה והגישה של המדריכים בניב רווח הפכה את "השד" ללא כזה נורא. כמו כן, הסימולציות המעולות של ניב רווח את באמת הכינו אותי לבחינה האמתית ולראיה קיבלתי בו ציון יותר גבוהה מכל הסימולציות.

הודות לספרים של ניב רווח הצלחתי לשפר ב-115!!! נקודות וגם להוציא פטור באנגלית.

ללא ספק אלו הספרים הכי איכותיים והכי מקיפים שנתקלתי ואני ממליצה בחום ללמוד באמצעות ניב רווח.
דניאל ביננבוים - ציון דניאל ביננבוים
דניאל ביננבוים
ציון 797
ניגשתי לפסיכומטרי לראשונה במהלך שירותי הצבאי. מכיוון שלא היה לי הזמן ללמוד בקורס מסודר, החלטתי לנסות את תכנית 80 הימים של ניב רווח. 

מצאתי שהתכנית מאוד גמישה, כך שיכולתי להתאים אותה בקלות לאילוצי הזמנים שלי בלי לוותר על תכנים משמעותיים. כמו כן, יכולתי להשקיע את עיקר המאמצים בנושאים בהם התקשיתי, ללא תלות במערך שיעור סדור.

התרגול האינטנסיבי אפשר לי למצוא את השיטות ואת חלוקת הזמנים האופטימליות עבורי. כאשר נתקלתי בבעיה, הצוות בעמוד הפייסבוק סיפק מענה מהיר ואיכותי. 

בשורה התחתונה - התוצאה מדברת בעד עצמה. מומלץ בחום, ובייחוד לבעלי משמעת עצמית גבוהה.
ענבל פריץ - ציון ענבל פריץ
ענבל פריץ
ציון 725
ניגשתי למועד יולי 2016, פעם ראשונה בה ניגשתי לפסיכומטרי. התחלתי ללמוד מיד אחרי השירות הצבאי שלי, במהלכו התלבטתי המון אם כדאי לעשות קורס או לא. חברים מהצבא המליצו לי על ניב רווח והראו לי את התוכנית שקיימת באתר. התחלתי להשתכנע שזו הדרך הנכונה - בלי נסיעות לקורס, תכנון של הזמן לעצמי, אפשרות לשים דגש על נקודות שחלשות אצלי ועוד. ברגע שהתחלתי את התוכנית הבנתי שזו אכן הבחירה הנכונה. 

הספרים של ניב רווח לא חסכו שום נושא, גם אם הכי קטן (דבר שקורה בקורסים אחרים), מה שנותן המון ביטחון- אין סיכוי שאתקל במשהו שאני לא מכירה בבחינה עצמה. מעבר לכך, התוכנית מאוד מסודרת, יש יום חופש פעם בשבוע, דבר שלא קיים בקורסים אחרים, והיום חופש הזה הוא חשוב!

הלמידה אמנם היא עצמית אבל היא לגמרי לא מתבצעת לבד לגמרי! הצוות של ניב רווח עונה על כל השאלות בקבוצת הפייסבוק בהמון סבלנות ומקצועיות.
בקיצור, בעיקר בהתחשב זו הפעם הראשונה שניגשתי, אין מרוצה ממני!

אם אתם עם משמעת עצמית ועדיין מתלבטים אם לעשות קורס או לא, תפסיקו להתלבט :), העמוד הזה מדבר בעד עצמו!
בהצלחה לניגשים!
נאור חאבא - ציון נאור חאבא
נאור חאבא
ציון 716
לאחר השחרור החלטתי ללמוד לפסיכומטרי בשאיפה להגיע לציון 700. בעזרת המלצה של חבר, רכשתי את הערכה המלאה של ניב רווח בתכנית 80 הימים וניגשתי בפעם הראשונה במועד יולי 2016.

תכנית הלימודים הייתה מדויקת וברורה לחלוטין, וכל החומר הנלמד היה מובן. מעבר לכך, המענה בקבוצת הפייסבוק לכל השאלות היה מעולה. בעזרת התכנית והשקעה יומית של מספר שעות הצלחתי להגיע לציון שרציתי ומעבר!

אני ממליץ לכל אחד שנוח לו ללמוד לבד לרכוש את הערכה של "ניב רווח", לא רק מכיוון שזה זול יותר מקורס פסיכומטרי, אלא מכיוון שהערכה אף יותר טובה וממקדת מקורס לדעתי.

בהצלחה לכולם!
אופיר גדליה - ציון אופיר גדליה
אופיר גדליה
ציון 715
עידו אסתרוביץ - ציון עידו אסתרוביץ
עידו אסתרוביץ
ציון 693
נילי ליבשיץ - ציון נילי ליבשיץ
נילי ליבשיץ
ציון 685
אלעד שריקר - ציון אלעד שריקר
אלעד שריקר
ציון 654
גל מזרחי - ציון גל מזרחי
גל מזרחי
ציון 685
תמרה יולביץ' - ציון תמרה יולביץ'
תמרה יולביץ'
ציון 640
אופיר גדליה - ציון אופיר גדליה
אופיר גדליה
ציון 715
עוד במהלך השירות הצבאי שלי תכננתי להשתחרר ולהתחיל ללמוד לבחינת הפסיכומטרי באחד ממכוני ההכנה המוכרים. לאחר התייעצות עם מספר חברים וממליצים הבנתי שהתוכנית של ניב רווח יכולה להתאים לי מאוד. מכיוון שתכננתי גם לטוס לחו"ל לתקופה של כמה שבועות, בחרתי בתוכנית זו מכיוון שהיא מאוד גמישה ומאפשרת הפסקות, בתנאי שמתחילים בלמידה מספיק זמן לפני מועד הבחינה.

ההסברים שבספרי הלימוד היו מצויינים, ולא נתקלתי בנושא אשר לא הוסבר באופן נרחב ומעמיק. אם כן הייתה לי שאלה או נושא כלשהו שלא היה לי מובן עד הסוף - הם קיבלו התייחסות מיידית של המדריכים בקבוצת הפייסבוק המעולה. אני חושב שהתרגולים היו ברמה גבוהה מאוד, שאף עלתה על הציפיות האישיות שלי. 

אין ספק שזו הייתה הבחירה הנכונה עבורי. הרגשתי שאני מצליח לשלב למידה לפסיכומטרי עם עוד הרבה דברים אחרים. אין צורך להיות אומללים בתקופה הזאת! אני ממליץ בחום על תוכנית זו למי שמרגיש שיש לו משמעת עצמית גבוהה ורוצה להשיג את הציון הטוב ביותר. אני מאוד מרוצה מהציון, ומקווה שעוד רבים אחרים ילמדו עם ניב רווח!
עידו אסתרוביץ - ציון עידו אסתרוביץ
עידו אסתרוביץ
ציון 693
אחרי שניגשתי כבר פעמיים לבחינת הפסיכומטרי, הייתי צריך ציון גבוה יותר בחלק הכמותי.
רכשתי את הערכה הכמותית של ניב רווח, שעזרה לי מאוד. ספרי הלימוד נוגעים בכל הנושאים ברמה גבוהה מאוד, ונותנים את הכלים הטובים ביותר להתמודד עם הבחינה. לבסוף הגעתי לציון 693, עם 146 בחלק הכמותי - הרבה מעל מה שהייתי צריך. ממליץ מאוד על הספרים של ניב רווח!
תודה רבה!
נילי ליבשיץ - ציון נילי ליבשיץ
נילי ליבשיץ
ציון 685
אני ממליצה על ההכנה לפסיכומטרי של "ניב רווח", ערכת הספרים, העזרה בפייסבוק והליווי לאורך כל התהליך היו מצויינים.
ניגשתי לבחינת הפסיכומטרי במועד דצמבר, וקיבלתי 685. זו הייתה הפעם השנייה שניגשתי, ושיפרתי משמעותית מהפעם הראשונה ואף מעבר למה שציפיתי.

אני כל כך שמחה שבחרתי בדרך הזו - הן מהפן המקצועי והאיכותי של הספרים והן מהפן שאין צורך לשלם כל כך הרבה על קורס בכיתה.
הלמידה העצמית אמנם דורשת משמעת עצמית, אך כשיש תכנית לימודים שבה כתוב מה יש לבצע בכל יום, וספרים מלאי הסברים מפורטים ודוגמאות, אז הלמידה העצמית הופכת לפשוטה יותר. כמו כן, העובדה שיכולתי לשאול בכל זמן שאלה בפייסבוק ולקבל מענה מהיר עזרה לי להבין את החומר הרבה יותר טוב.
אז שוב, מודה לכם!
 
אלעד שריקר - ציון אלעד שריקר
אלעד שריקר
ציון 654
את הפסיכומטרי הראשון עשיתי בקורס של מכון ידוע, והרגשתי שהוא לא מכוון אותי כלל לשאלות שבאמת מופיעות בבחינה. הציון היה ממש לא כמו שציפיתי, והחלטתי לגשת במועד הכי קרוב שאני יכול על מנת לחסוך זמן. הבנתי שלא כדאי לי ללמוד פעם נוספת דרך קורס, וחיפשתי ערכה של ספרים ללימוד עצמי.

מבדיקה באינטרנט נתקלתי בערכה של ניב רווח, וכשפתחתי את הלו"ז של התכנית התרשמתי מאוד מהיסודיות שבה היא בנויה. רכשתי את הערכה ותוך זמן קצר נכנסתי לעניינים. חשוב לי להגיד שהערכה קולעת בדיוק לרמה של הבחינה ואפילו קצת מעבר, מה שהוסיף לתחושת הביטחון שלי בבחינה עצמה. בסופו של דבר הצלחתי לשפר את הציון ב-200 נקודות! קשה להאמין אבל כנראה שהערכה מדברת בעד עצמה.

אני ממליץ בחום על הערכה, אתם לא תתאכזבו;)
גל מזרחי - ציון גל מזרחי
גל מזרחי
ציון 685
במקרה שלי לא הייתה התלבטות האם לעשות קורס או ללמוד באופן עצמי, וזאת בשל עבודתי, שבמסגרתה איני נמצאת בארץ. כשהתחלתי לברר על ערכות ללימוד עצמי, המליצו לי כולם על ניב רווח - מה שהתברר כצעד נכון מאוד:)
רכשתי את הערכה ולמדתי בתוכנית של 80 הימים. יש לציין שהמשכתי לעבוד במשרה מלאה (אפשר להמשיך לחיות בפסיכומטרי!). מערכת השעות הייתה ברורה ומסודרת מאוד, המענה באתר היה זמין תמיד, והרמה של הספרים גרמה לכך שממש לא היו לי הפתעות בבחינה. בקיצור אומנם לא נכנסתי למועדון 'הנכסף', אבל סך הכל ציון מספק מאוד:) 
תודה לניב רווח ולצוות המדריכים! ממליצה בחום!
תמרה יולביץ' - ציון תמרה יולביץ'
תמרה יולביץ'
ציון 640
בפעם הראשונה ניגשתי לבחינה בסוף כיתה י"ב עם קורס של חברה מוכרת. למדתי די ברצינות אבל תמיד הרגשתי שאחרים מעכבים אותי עם שאלות ונושאים שכבר ידעתי, ופחות התמקדנו בנושאים שלא הייתי טובה בהם - מה שהעלה אצלי את תחושת התסכול והלחץ, וכשהגיע יום הבחינה נכנסתי להתקף חרדה. ראיתי שחור ורעדתי. כצפוי אחרי חוויה כה נוראית במהלך הבחינה, הציון שקיבלתי לא השביע את רצוני. אחרי ארבע שנים במהלך הטיול שלי במזרח החלטתי שאני חוזרת לארץ להיבחן שוב לקראת הלימודים, ראיתי את ההמלצות באתר והשתכנעתי שזה המסלול בשבילי. יכולתי ללמוד בקצב שלי, בזמן שנוח לי והכל עם תוכנית לימודים מסודרת.

הצלחתי לחוות הנאה (!) מהלמידה, הרגשתי שאני מצליחה בכוחות עצמי ללמוד ולהבין וקיבלתי ציון טוב שזה הדבר הכי חשוב. :)
עופר ברודץ' - ציון עופר ברודץ'
עופר ברודץ'
ציון 747
קשת מאיר - ציון קשת מאיר
קשת מאיר
ציון 729
ניצן שטרית - ציון ניצן שטרית
ניצן שטרית
ציון 690
דניאל בן שלוש - ציון דניאל בן שלוש
דניאל בן שלוש
ציון 674
מעין בן אליעזר - ציון מעין בן אליעזר
מעין בן אליעזר
ציון 702
יהב בן יעקב - ציון יהב בן יעקב
יהב בן יעקב
ציון 716
עופר ברודץ' - ציון עופר ברודץ'
עופר ברודץ'
ציון 747
הפעם הראשונה שבה ניגשתי לפסיכומטרי היתה בתיכון ובמתכונת הישנה של הבחינה. לקחתי קורס מוזל לתלמידי תיכון, אך בסופו של דבר הוצאתי ציון שלא הספיק לי, ונותרתי עם תחושה שיכולתי להוציא ציון גבוה יותר עם הכוונה טובה יותר ובלי הסחות דעת של הלימודים בתיכון.

בפעם השנייה שניגשתי, החלטתי ללמוד עם הערכה של ניב רווח, שהיא גם זולה יותר וגם מתאימה יותר עבורי, שכן אין צורך לשבת שעות רבות בכיתה ולהתעכב בגלל שאלות של תלמידים אחרים. הייתי צריך ללמוד כ3-4 שעות ביום, ואפילו הצלחתי לשלב את הלימודים עם עבודה במשרה חלקית. בסופו של דבר הרגשתי שעשיתי בבחינה כמיטב יכולתי והציון היה בהתאם – שיפור של יותר מ60 נקודות מהבחינה הקודמת שאליה ניגשתי. בנוסף לכך, קיבלתי ציון גבוה יותר מחברים שהוציאו סכומי כסף מטורפים על הקורסים הנחשבים ביותר.

תכנית הלימוד עצמה היתה מאוד מפורטת והגדירה מה יש לעשות בכל יום עד הבחינה (כולל ימי מנוחה), כך שבמקום לקבל שיעורי בית ממורה, קיבלתי אותם מהאתר של ניב רווח. בנוסף, הצוות המקצועי היה זמין בקבוצת הפייסבוק לכל שאלה שהיתה לי, כך שבעצם בשום שלב לא הרגשתי שחסרה לי הכוונה.

לסיכום, הערכה של ניב רווח מוכיחה שאין צורך להוציא סכומים מטורפים או לשבת בכיתה כדי להצליח בפסיכומטרי. כל מה שצריך זה חומרי לימוד איכותיים ומשמעת עצמית.
קשת מאיר - ציון קשת מאיר
קשת מאיר
ציון 729
מאוד נהניתי ללמוד עם הספרים, הרגשתי שלא חסר לי חומר לתרגול, והסימולציות היו מצוינות. מתאים למי שמוכן להשקיע זמן לבד, ויודע לסנן את הטפל ולהשקיע בחשוב.
חסכתם לי הרבה מאוד כסף, תודה!
ניצן שטרית - ציון ניצן שטרית
ניצן שטרית
ציון 690
אני חיילת בשירות חובה וזוהי הפעם השניה בה אני ניגשת לבחינת הפסיכומטרי. הפעם הראשונה היתה כישלון מבחינתי, ניגשתי במסגרת לחוצה מאוד של קורס ושל צבא ללא יכולת לנהל את הזמן כמו שצריך. בפעם השניה בחרתי ללמוד לבד באמצעות מעטפת הלימוד של ניב רווח והגעתי לציון של 690 בשיפור של מעל ל100 נקודות.

אני ממליצה בחום על ספרי הלימוד של ניב רווח בשל היכולת לנהל את הזמן בצורה המתאימה לי אישית, תוך כדי שירותי הצבאי. בנוסף, חומרי הלימוד והתרגילים המובאים בספרי הלימוד מאוד רלוונטים לבחינה, ומכילים מגוון עצום של תרגילים מסוגים שונים. לניב רווח יש גם קבוצת פייסבוק תומכת עם צוות של מורים מאוד נחמדים ותלמידים הנרתמים לעזרת האחר.

ממליצה בחום לכל מי שנמצא תחת מסגרת של עבודה או צבא ומעוניין להצליח!
דניאל בן שלוש - ציון דניאל בן שלוש
דניאל בן שלוש
ציון 674
לפני שנה נרשמתי לקורס הכנה לפסיכומטרי של אחת החברות היותר נחשבות בארץ. הלימודים היו בכיתה עם עוד 14 תלמידים כך שלמעשה קצב הלימוד נקבע על פי הרוב ולאו דווקא על פי היכולות האישיות שלי. אחרי קבלת הציון ידעתי שאני אגש שוב לשפר והיה לי ברור שאני לא נכנסת שוב למעגל הקורס תוך כדי הבנה כנה שהוא אינו הכרחי כמו שמציגים זאת רבים. 

בחרתי ללכת עם ניב רווח, וכשהספרים הגיעו דפדפתי בהם - כבר ראיתי הבדל קל ברמת הקושי של השאלות ובכמות השאלות, מה שחיזק את הביטחון ותחושת ההצלחה אצלי.

ההסברים בספרים היו מצויינים ורמת המענה בפייסבוק (אומנם אני לא נעזרתי בו באופן אישי) הייתה מעולה.

צוות ניב רווח בהחלט שם לכל אורך הדרך!
אני ממליצה עליהם בחום.
מעין בן אליעזר - ציון מעין בן אליעזר
מעין בן אליעזר
ציון 702
אי שם בסוף יוני של כיתה י"א הבנתי שאם אני רוצה להתמיין לתפקידים טובים בצבא - אין מנוס אלא לעשות את בחינת הפסיכומטרי. היה לי קשה למצוא קורס או תכנית שתפסו את תשומת לבי. עד שהגעתי לאתר של ניב רווח, ומיד ידעתי שזה מה שמתאים לי. 

הלימוד העצמי היה מותאם אישית בדיוק עבורי. מה שהיה מעולה זה שתמיד היה אפשר לשנות את התכנית, לעשות יותר פה ופחות שם, ולנצל את ימי החופשה. במהלך התקופה הזו עבדתי 5 ימים בשבוע, 8 שעות ביום. את אחה"צ הקדשתי ללימודים לפסיכומטרי. חומרי הלימוד המעולים והתכנית אפשרו לי לשים דגש בעיקר בנושאים שאני חלש בהם יותר.
בנוסף, הרבה לפני שהחלטתי לעשות פסיכומטרי, נרשמתי למחנה קיץ של שבועיים. המחנה התחיל בדיוק כשהתחילה תקופת המרתון והייתי בטוח שזה ייפגע משמעותית בציון שלי. מיד כשחזרתי התחלתי תקופה מאומצת מאוד של מבחני מרתון וסימולציות של ניב רווח, והפתעתי את עצמי ממש כשהציון בבחינה היה גבוה מהרוב המוחלט של הסימולציות שעשיתי.

ציון פסיכומטרי טוב - זה ציון שמספיק כדי להתקבל ללימודים שאתה מעוניין בהם. האם הציון מספיק לי? בהחלט. אני שמח מאד שבחרתי בערכה של ניב רווח, ושאני לא אאלץ לגשת שוב לבחינה הזו. אם מתאים לכם ללמוד לבד - לכו על זה.
יהב בן יעקב - ציון יהב בן יעקב
יהב בן יעקב
ציון 716
בערך שנה אחרי השחרור ואחרי כמה פעמים שדחיתי את זה, החלטתי שאני רוצה להיפטר סוף סוף מהפסיכומטרי. התקשרתי לכמה מכונים מוכרים וכולם רצו מחיר מוגזם לגמרי, החל מ-7 אלף שקל וחלקם כמעט 10. הרגיש לי שזה בזבוז כסף מטורף, וגם בזבוז זמן - אני בנאדם שקולט מהר יחסית אז למה לבזבז שעות בכיתה ולהתאים את עצמי לקצב של אחרים?

הרבה אנשים פקפקו כי איכשהו נצרב בתודעה שחייבים קורס בשביל פסיכומטרי - לדעתי זאת שטיפת מוח של המכונים (אפשר להבין למה). יש המון אנשים שמסוגלים ללמוד בכוחות עצמם ולא עושים את זה כי אמרו להם שאי אפשר. אני לא אשקר, כן צריך יכולות מסויימות, אבל ממש לא צריך להיות איינשטיין - זה בעיקר משמעת עצמית (למרות שאני דווקא אחד שהתכונה הזאת חסרה לו - אבל התרגלתי, למדתי להנות מהלימודים, יחסית).

למדתי בסופו של דרך הערכה של ניב רווח, מה שמאוד עזר לי בה היא התוכנית לימודים שמכוונת אותך ממש מה לעשות בכל יום - זה הקל עליי מאוד בהתמדה כי אני אחד שצריך שיגידו לו מה בדיוק לעשות, וגם כי אם פספסתי יום ידעתי בדיוק מה פספסתי ולא "נאבדתי".למדתי בזמנים שהיו נוחים לי, שילבתי את זה עם עבודה במשרה מלאה והוצאתי אחלה ציון בשבילי של 716.

ממליץ לכל מי שמאמין בעצמו וביכולות שלו - לא לפחד מזה!
נועם טרזי - ציון נועם טרזי
נועם טרזי
ציון 710
נעם בנאי - ציון נעם בנאי
נעם בנאי
ציון 721
אלן מוהפרה - ציון אלן מוהפרה
אלן מוהפרה
ציון 654
תום אלקלס - ציון תום אלקלס
תום אלקלס
ציון 730
אלון אבירם - ציון אלון אבירם
אלון אבירם
ציון 742
בתאל נג'ר - ציון בתאל נג'ר
בתאל נג'ר
ציון 703
נועם טרזי - ציון נועם טרזי
נועם טרזי
ציון 710
אני חיילת בשירות חובה המשרתת בבסיס סגור. החלטתי לנצל את הזמן בצבא ולגשת לפסיכומטרי. לאחר זמן קצר הבנתי שיש לי פחות זמן פנוי ממה שחשבתי אבל לא ויתרתי על הרעיון לגשת לבחינה. הקדשתי לעניין כמה שעות בשבוע ובחודש האחרון נתתי גז ולמדתי באינטנסיביות. לצערי, הציון לא מספיק ללימודי רפואה, ואני עכשיו מתלבטת מה הצעד הבא שלי :).

החומר הלימודי היה מצוין, ברור להבנה וכלל כמות נרחבת של תרגילים בכל הנושאים. מה שאהבתי הוא שיכולתי להחליט בעצמי מתי ללמוד, וכמה להשקיע. הבנתי שהשד לא כזה נורא, ואפשר ללמוד לבד ללא עלות גבוהה. גם למרות שלא השקעתי את מלוא תשומת הלב והזמן הגעתי לציון של 710.

מומלץ בחום לאנשים עם יכולת לימודית גבוהה!
נעם בנאי - ציון נעם בנאי
נעם בנאי
ציון 721
נמצאתי מתאימה להיבחן בבחינת בפסיכומטרי בתנאים מותאמים (מפע"ם). משום שבמבחן המותאם נבחנים מול מחשב, רציתי שתהיה לי פלטפורמת למידה ממוחשבת. בנוסף, חששתי שבעקבות המגבלה שזיכתה אותי בבחינה מותאמת, יהיה לי קשה להתמיד ולהגיע לשיעורים פרונטליים, ולכן רציתי ללמוד לבד. ערכת האונליין של ניב רווח ענתה לי על שני צרכים אלו.

אומנם ערכת האונליין אינה מיועדת בצורה בלעדית לבחינת מפע"ם, אך נותנת מענה הולם (עבודה מול מחשב ושימוש בדף טיוטה). בנוסף לערכת האונליין, רכשתי ספר לחזרה על יסודות מתמטיים וערכה של חמש סימולציות מודפסות.

במהלך כל תקופת הלמידה לא הרגשתי לחץ או חרדה. האופציה ליום חופשי מלמידה פעם בשבוע נתנה לי את האפשרות לנוח בימים שהרגשתי פחות טוב, מבלי לפגוע בקצב ההתקדמות שלי.

בנוסף, אציין את היחס האדיב וההוגן שקבלתי מנציגי שירות הלקוחות, אשר סייעו לי בבחירת הערכה שתענה על הצרכים שלי בצורה הטובה ביותר.

לסיכום, אני ממליצה בלב שלם לכל מי שמיועד להיבחן בבחינת מפע"ם ללמוד באמצעות החומרים של ניב רווח.
אלן מוהפרה - ציון אלן מוהפרה
אלן מוהפרה
ציון 654
אחר שלושה מבחני פסיכומטרי הגיע הציון שאליו כל כך שאפתי. בסוף כיתה י"א הציעו לי לעשות קורס ולגשת לפסיכומטרי של ספטמבר, ואכן ניגשתי. לאחר שהציון לא הספיק לי ניגשתי גם בפברואר תוך שילוב ועומס של מתכונות ומבחנים של כיתת י"ב. ניסיתי ללמוד בעצמי לבד ושוב הציון לא הספיק לי. לאחר הפסיכומטרי השני הייתי קצת מיואש. מטרתי הייתה להתקבל לעתודה, ולתוכנית המצטיינים ברקים שאחד מתנאי הקבלה היא מעל 650 בפסיכומטרי ולכן ניגשתי גם למועד יולי.

לאחר התלבטויות רבות באיזו דרך ללמוד ולאחר ששמעתי המלצות רבות על ספריו של ניב רווח החלטתי ללמוד דרכו. כידוע לכולם, החודשים יוני ויולי הם חודשים עמוסים מאוד הן מבחינת הבגרויות של י"ב והן מבחינת ההכנות והחזרות למסיבת הסיום. באמצעות התוכנית שנמצאת באתר שמחלקת היטב את הימים הצלחתי לעמוד בכל התרגילים והמטלות כמעט כל יום וזאת תוך שילוב של בגרויות רבות. למועד הגעתי מוכן ואכן הצלחתי לגבור על הציון המפחיד כביכול 650.

אני מאוד ממליץ ללמוד דרך ספריו של ניב רווח בעיקר למי שנמצא במסגרת כלשהי, צבא או בית ספר, מפני שהתוכנית והספרים מאפשרים למידה טובה ורצינית תוך שילוב של מסגרת אחרת תוך כדי. בנוסף, ישנו צוות טוב מאוד וזמין בפייסבוק אשר מעניק הסברים טובים מאוד ומענה מהיר לכל שאלה.

תודה רבה לצוות ניב רווח!
תום אלקלס - ציון תום אלקלס
תום אלקלס
ציון 730
החלטתי לגשת לפסיכומטרי בכיתה י"ב כדי שתהיה לי אפשרות ללמוד הנדסה במסגרת העתודה. לפסיכומטרי הראשון ניגשתי בדצמבר 2015 ולקחתי קורס. הציון שקיבלתי היה 650 - ציון שהספיק לי (והיה הרבה מתחת לסימולציות שלי) אבל לא נתן לי סיכויים גבוהים לקבלה וגם לא פטור מאנגלית. הייתי דיי מיואש וחשבתי שאין טעם לגשת עוד פעם בזמן לימודים ובכלל באמצע עונת המתכונות והבגרויות. 

כששמעתי המלצות לקנות את הערכה של ניב רווח, עדיין לא הייתה לי מוטיבציה ללמוד ובכל זאת שיכנעתי את עצמי שכדאי לנסות עוד פעם. ואכן, מהרגע שהתעניינתי ברכישת הערכה קיבלתי יחס מעל ומעבר! את ספר המרתון והסימולציות קיבלתי מיד ובמשך שלושה שבועות חרשתי מחדש לפסיכומטרי ביחד עם עבודה ולימודים.

אני מודה שלגמרי לא האמנתי שיש לי כוח לעשות את זה עוד פעם ובכל זאת בעזרת התמיכה המלאה שהייתה בקבוצה, הנוחות שבספרי ההכנה והמוטיבציה שהצוות שלכם נתן לי, עשיתי את זה.

כשקיבלתי את הציון הדבר היחיד שעמד לי בראש הוא שאני שמח שבחרתי לקנות את הערכה הזו! שיפרתי ב- 80 נקודות והציון שקיבלתי פתח בפניי כל דלת אפשרית :)

המון תודה על התמיכה והעידוד!
אלון אבירם - ציון אלון אבירם
אלון אבירם
ציון 742
בתור קצין המשרת בתפקיד תובעני אשר מתאפיין באי ודאות גבוהה, ההחלטה לגשת לבחינה הפסיכומטרית בזמן השירות לא הייתה פשוטה כלל, בעיקר לנוכח העובדה שמרבית חבריי השקיעו חודשים רבים בלימוד בלבד, ללא עיסוקים נוספים תוך כדי, והבטיחו לי שאין שום תחליף לקורס בעלות של אלפי שקלים.

כאשר החלטתי בסופו של דבר שארצה לגשת לבחינה, ידעתי שאזדקק למסגרת לימודית אשר תאפשר לי גמישות מירבית מבחינת זמני הלימוד (שכן לא הרגשתי שאוכל להתחייב ללו"ז של שיעורים קבועים), דיוק גבוה בתכנית הלימודים, שיתאם את אורח החיים הצבאי ואת השגרה שלי ויכולת ללמוד בעצמי ולא בכיתה עם תלמידים רבים, דבר אשר חשתי שלא יועיל לי ואף יהווה גורם מעכב.

בהמלצת מספר חברים רכשתי את ערכת הלימוד של ניב רווח (ובחודשים האחרונים שני חברים שלי, אנשי צבא גם הם, החלו ללמוד דרך ניב רווח), ושמחתי לגלות תכנית מקיפה, מדויקת ונהירה, ושווה לכל כיס, שמספקת ללומד המחוייב ובעל המשמעת העצמית את כלל הכלים הנדרשים להצלחה מירבית בבחינה. 

השילוב של גמישות, תוכנית פרקטית, יכולת לפנות לעזרה כשנדרש ובעיקר החומר המעולה - יוצרים ערכה שאמליץ לחבריי לבחור בה על פני כל החלופות. 
בתאל נג'ר - ציון בתאל נג'ר
בתאל נג'ר
ציון 703
לאחר שהפסקתי את לימודי ברפואה האלטרנטיבית הייתי אבודה לחלוטין. ידעתי שיש לי אונה אחת ריאלית ואחת יצירתית, לא ידעתי מה אני רוצה לעשות והתעסקתי כל הזמן בחיפוש אחר הדבר המושלם שיישב את המחלוקת במח שלי על הצד הטוב ביותר. מאחר שהתשובה לכך לא נראתה באופק, החלטתי שאני חייבת שיהיו לי כמה שיותר אופציות פתוחות. שמעתי מחברים שלומדים מדעי המח שמאוד מעניין להם ורק השם המפוצץ גרם לי לקנא. סף הקבלה גבוה ולא הייתי בטוחה שזה מה שאני רוצה לעשות אז לא הייתי מוכנה להיקרע למען זה. החלטתי שאעשה פסיכומטרי, אבל בדרכי שלי, ואם אני לא עוברת אז אולי אני ממילא לא מתאימה לקצב של הלימודים. 

לאחר המלצות מחברים, הזמנתי את הערכה של ניב רווח ותוך כדי עבודה ובילויים נכנסתי לאט לאט אל תוך התכנית של 80 הימים. התכנית נתנה לי מסגרת גמישה. הכל מסודר לימים באופן נח וברור. יכולתי להתקדם יותר או פחות באותו יום ולהתאים את הקצב לרמת הריכוז שלי כמו גם לסידורים ועבודה. 

בסוף החלטתי ללמוד קולנוע, אבל התחושה שקיבלתי ציון מספק על מנת להתקבל עזרה לי לנקות את הראש מהלבטים וקיבלתי גם תחושת ביטחון מחודשת ביכולות הלמידה שלי.

ההמלצה שלי מופנית בעיקר לאנשים שיודעים שהם הולכים לאיבוד בכתה, יוצאים מריכוז בקלות ומפחדים ללמוד בבית כי לא תהיה להם מסגרת. גם מקורס אפשר להבריז אבל לא תעשו את זה כי זה יפגע בכם. אז אותו דבר עם ניב רווח, אבל בגלל שאתם קובעים את התנאים, הסיכוי שתגיעו למקסימום שלכם גבוה בהרבה. 
מתן אלעני - ציון מתן אלעני
מתן אלעני
ציון 703
רותם אלכסנדרי - ציון רותם אלכסנדרי
רותם אלכסנדרי
ציון 752
אור סלע - ציון אור סלע
אור סלע
ציון 703
אליסה דהן - ציון אליסה דהן
אליסה דהן
ציון 682
מעיין יוגב - ציון מעיין יוגב
מעיין יוגב
ציון 740
נעם סגל - ציון נעם סגל
נעם סגל
ציון 747
מתן אלעני - ציון מתן אלעני
מתן אלעני
ציון 703
כל החוששים והמתלבטים, אני בדיוק כמוכם!

בתור אחד שלא מצליח להתרכז, לא אוהב שיעורי בית ולא מספיק בטוח ביכולת שלו לשבת וללמוד ברצף, הייתי סקפטי כשאחותי הגדולה (736 עם ניב רווח) המליצה לי לוותר על הקורס ולקנות את הערכה מניב רווח.

חשבתי שאני "חייב מסגרת" ושבלי מורה שנותן שיעורי בית "אין סיכוי שאצליח". טעיתי. התוכנית של ניב רווח מותאמת בדיוק לאנשים כמונו, מחלקת את העבודה למספר שעות ביום ומאפשרת לדלג על ימים ולהשלים בהמשך! 

אני בטוח שאם הייתי ניגש לקורס הייתי מוצא את עצמי משועבד לשיעורי הבית ונכנס ללחץ בערב שלפני שיעור מפני שלא סיימתי את הכל ויושב ולומד עד אמצע הלילה, כמובן קם עייף ולא מצליח להתרכז בשיעור, שזז בקצב קבוע בלי להתחשב יותר מדי בעייפות שלי. כך הייתי ממשיך לפספס חומר ולהשלים בלילות. אה כן, והייתי מוציא בערך פי שבע יותר כסף על זה.

 לא רוצה להכביר במילים, אבל גם אם הקורס היה עולה כמו הערכה, הייתי לוקח אותה שוב (אם הייתי צריך).

תוכן מעולה, הרבה תרגול, מענה סביב השעון לכל שאלה בפייסבוק ובעיקר חיים שלא סובבים רק סביב הפסיכומטרי.
בהצלחה, מקווה שתבחרו נכון.
רותם אלכסנדרי - ציון רותם אלכסנדרי
רותם אלכסנדרי
ציון 752
הבנתי מאוחר שאני רוצה להתחיל ללמוד בשנת הלימודים הקרובה. הבנתי את זה באמצע ינואר והפסיכומטרי שהייתי צריכה לגשת אליו הוא באפריל. במקביל, עבדתי במשרה במלאה, יום בשבוע למדתי משמונה בבוקר עד שמונה בערב ושכרתי דירה. בקיצור, הרגשתי שקורס הוא בערך הדבר האחרון שיש לי זמן אליו.

חברה ספרה לי שהיא נגשה לפסיכומטרי בפעם השניה עם ניב רווח, אז חפשתי קצת באינטרנט. מצאתי שזה בול בשבילי - אני יכולה ללמוד כשאני רוצה וכשנוח לי ויש תכנית עבודה מסודרת. זה בעיקר דורש ממני משמעת עצמית, שהרגשתי שיש לי, והבונוס הגדול- לא עולה כמו קורס... הבנתי שזו האופציה הטובה ביותר עבורי.

הזמנתי את הספרים והתחלתי ללמוד. זו אכן היתה בחירה טובה. מאחר שבבקרים אני יותר חדה מצאתי את עצמי לומדת בבקרים ועובדת אחה"צ, וכאשר עבדתי בבוקר תרגלתי אחר הצהרים. בימים שלא יכלותי ללמוד- לא למדתי, ובימים שלא עבדתי- השלמתי את מה שפספסתי. בקיצור, התאמתי את התכנית לעצמי. בתקופת המרתון יכולתי לשים דגש על הנושאים שאני יותר חלשה בהם, וזה היה חשוב.

העיקר הוא- אם יש לך מספיק משמעת עצמית, זו תכנית שמאפשרת לשלב עבודה וחיים אישיים, וזה הכי חשוב. בהצלחה!
אור סלע - ציון אור סלע
אור סלע
ציון 703
החלטתי לגשת לבחינה הפסיכומטרית בפעם השנייה, וידעתי בוודאות שלא אעשה זאת במסגרת קורס בעיקר מהסיבה שהרגשתי שלרוב הכיתה עלולה לעכב אותי. לכן חיפשתי לי ערכת הכנה עצמית שתאפשר לי ללמוד בבית בקצב המתאים לי. מיד הגעתי לאתר של ניב רווח ונחשפתי לכמות ההמלצות האדירה! בלי לחשוב פעמיים הזמנתי את הערכה והתחלתי בלמידה קלילה בת כשעתיים ביום, לא צריך יותר! הערכה מכילה הסברים מפורטים ומקיפים, ברמה גבוהה מאד על כל הנושאים, ללא קיצורי דרך. כמו כן, התוכנה לשינון אוצר מילים כייפית ואיכותית, ולא פעם מצאתי עצמי נכנסת אליה כדי להעביר את הזמן בצורה מועילה.

כאשר נתקלתי בקושי בתרגילים והעליתי את שאלתי לאתר, הופתעתי מהמהירות בה המדריכים השיבו (תשובות מפורטות ולבסוף וידאו שאכן הבנתי). ולבסוף, אזכיר את הסימולציות האיכותיות והמקיפות שבזכותן הגעתי הכי מוכנה לבחינה!

ממליצה בחום על ניב רווח, שבזכותם היום אני אפילו מחבבת פסיכומטרי :)
אליסה דהן - ציון אליסה דהן
אליסה דהן
ציון 682
אז ככה: אני יודעת שאנחנו אוהבים להתלונן במדינתנו הקטנה ובינינו לא חסר על מה, אבל לא פחות חשוב זה לדעת לתת קרדיט כשמגיע!!!

החוויה עם צוות ניב רווח הייתה נהדרת מתחילתה ועד סופה! החל משיחת הטלפון שבה הזמנתי את הערכה שם זכיתי לסבלנות אין קץ ולהסבר על כל ספר וספר, ואפילו פתרונות יצירתיים לזה שהייתי צריכה לקבל את הערכה כמה שיותר מהר, ואחר כך קבוצת הפייסבוק הנפלאה שבה מדריכים סופר מקצועיים ומהירים עונים על כל שאלה מכל הלב!

שירות נפלא, מקצועיות ותמיכה לאורך כל הדרך! 

אחרי שלושה שבועות בלבד של לימוד עם הערכה של ניב רווח (זה הזמן שהיה לי ללמוד עקב אילוצים) הצלחתי לקבל 50 נקודות יותר ממה שהייתי צריכה בשביל להתקבל! על גבול הבלתי אפשרי! 

תודה לכם מכל הלב!
מעיין יוגב - ציון מעיין יוגב
מעיין יוגב
ציון 740
כבר יומיים אני מנסה להתאושש מהציון המדהים שקיבלתי- 740!
 
את הפסיכומטרי הראשון עשיתי באחד ממכוני הלימוד הגדולים ולא הגעתי לציון מספיק, לצערי. כמעט שנה אחר כך, החלטתי לגשת שוב בידיעה שקורס נוסף לא יהיה יעיל עבורי וגם יעלה לי המון כסף. הלמידה עם ניב רווח אפשרה לי גמישות רבה (עבדתי במקביל ללימודים), וכמובן הייתה זולה משמעותית מהקורסים המוצעים בשוק, אבל משתלמת מאוד בציון!

לבעלי המשמעת העצמית והיכולת ללמוד לבד- אני ממליצה בחום על ניב רווח!
נעם סגל - ציון נעם סגל
נעם סגל
ציון 747
היי כולם!
החלטתי לגשת לבחינת הפסיכומטרי במועד פברואר. הרבה מחבריי לכיתה כבר עשו פסיכומטרי לפני, ונתנו לי הרבה עצות. חלקם עשו קורס, וחלקם למדו עם ניב רווח. ההחלטה הייתה מצוינת! ובפעם הראשונה קיבלתי ציון פסיכומטרי שאני מאוד מרוצה ממנו (747!), ואני חייב להודות שהרבה מזה בזכות ניב רווח.

הספרים מלאים בהסברים, וטכניקות שונות לפתרון. בנוסף, יש בהם גם את אותם "טריקים" מפורסמים שיש בקורסים, ולא הרגשתי שחסרה לי איזושהי טכניקה משום שלמדתי בניב רווח ולא בקורס. בנוסף לכך, ישנה מעטפת גדולה שכוללת קבוצת פייסבוק עם מדריכים מקצועיים ושירות בדיקת חיבורים. נכון שמרבית הלימוד נעשה באופן עצמי, אך תמיד יש עם מי להיוועץ במידה ואתה לא בטוח בתשובה, או מקום לבדוק את החיבורים שכתבת לפני הבחינה.

יש כ"כ הרבה יתרונות ללמידה באמצעות הספרים של ניב רווח - העלות הנמוכה באופן משמעותי מהקורס, הנוחות האדירה מבחינת גמישות זמני הלמידה, ומעל לכל העובדה שאין צורך ללמוד חומר שאת/ה כבר יודע. מי שטוב יחסית בטקסטים לדוגמא, לא צריך לבזבז זמן יקר בשיעורים בלמידה חוזרת של הנושא, אלא יוכל להשקיע את הזמן בלמידה של נושא שבו הוא מתקשה!
זואי אבירם - ציון זואי אבירם
זואי אבירם
ציון 700
יואב מטלון - ציון יואב מטלון
יואב מטלון
ציון 706
יעל גולדמן - ציון יעל גולדמן
יעל גולדמן
ציון
תום גרישין - ציון תום גרישין
תום גרישין
ציון 738
שירה נחמיה - ציון שירה נחמיה
שירה נחמיה
ציון 669
יואב בן דוב - ציון יואב בן דוב
יואב בן דוב
ציון 723
זואי אבירם - ציון זואי אבירם
זואי אבירם
ציון 700
החלטתי לגשת לפסיכומטרי כחודשיים לפני מועד הבחינה, אך כל הקורסים כבר נסגרו. התחלתי לברר על לימודים באופן עצמאי והמליצו לי על ניב רווח. רכשתי באינטרנט את החבילה המלאה, שהגיעה תוך יומיים בלבד אליי ומיד התחלתי ללמוד.

לא הלכתי לפי תכנית ימים מסויימת, אלא קבעתי לעצמי יעדים לפי ההצלחה ויכולת ההבנה האישית שלי. הספרים נוחים מאוד ומובנים, באמת אפשר ללמוד מהם לבד! באופן אישי נעזרתי במורה לחלק הכמותי בלבד מכיוון שבו התקשיתי במיוחד. 

בכל שאלה ובעיה שצצה נעזרתי בפייסבוק, והצוות של ניב רווח הגיבו מאוד מהר ועזרו בסבלנות שוב ושוב. בנוסף נחמד מאוד לעזור ולהיעזר בתלמידים אחרים. 

מתאים מאוד לאנשים בעלתי יכולת למידה ומשמעת עצמית גבוהה. 
יואב מטלון - ציון יואב מטלון
יואב מטלון
ציון 706
אל הפסיכומטרי החלטתי לגשת עם סיום השירות. מאחר שלא רציתי להוציא עליו אלפי שקלים החלטתי לנסות ללמוד לבד. במהלך חיי לא היו לי יכולות למידה, אך לאחר קריאת המלצות רבות החלטתי לנסות ללמוד בעזרת התכנית של ניב רווח.

התכנית מפורטת, החומרים מצויינים ומאוד ברורים ותמיד יש לאן לפנות בשביל תמיכה ועזרה. חומרי הלימוד מצריכים מספר שעות למידה ביום, מה שמשאיר זמן לחברים ועבודה ומקל על חווית הפסיכומטרי (לעומת מכונים אחרים). יש המון תרגולים והעשרות שלא עשיתי, אבל בסופו של דבר הוצאתי ציון של מעל 700 שמכפר על הבגרויות שלי.

אם אתם מחפשים דרך טובה ולא יקרה להוציא ציון טוב בפסיכומטרי, אין ספק שניב רווח זה המכון בשבילכם!
יעל גולדמן - ציון יעל גולדמן
יעל גולדמן
ציון
כשהחלטתי לגשת בפעם השניה לפסיכומטרי ידעתי שאגש ללא קורס, כי את הידע הבסיסי והטכניקות היו לי מהפעם הראשונה שניגשתי. שמעתי ממספר ממליצים שהערכה של ניב רווח מותאמת ללימוד עצמי והיא מאוד יעילה ומומלצת. ואכן הערכה מדהימה!

לוח הזמנים המפורט לכל יום ויום, כמות התרגילים, ההסברים, העזרה והלווי מצד המדריכים המסורים והמשמעת העצמית- עשו את שלהם! הציון עלה ב- 114 נקודות והגעתי ליעד המתוכנן!

אז ראשית- אני רוצה להודות לניב רווח ולצוות המדריכים על ההשקעה, ושנית- לכל מי שחושב לגשת לפסיכומטרי ללא קורס ובלימוד עצמי אני הרבה יותר מממליצה על הערכה של ניב רווח!!!
שיהיה בהצלחה!
תום גרישין - ציון תום גרישין
תום גרישין
ציון 738
את מועד הפסיכומטרי השני שלי עשיתי בפברואר 2016 (את המועד הראשון עשיתי בספטמבר 2015 דרך קורס תיכונים של קידום וקיבלתי 654). החלטתי לא ללכת על קורס בפעם השנייה, וקניתי את ספרי התרגול והסימולציות של ניב רווח.

תרגלתי את הסימולציות והתרגילים מספרי התרגול במשך תקופה של כחודשיים, והיום, לאחר שקיבלתי את ציוני הבחינה, אני גאה לומר שבזכות ההתמדה והתרגול המצוין שהיה לי, הצלחתי לעבור כל רף שהצבתי לעצמי או ציפיתי מעצמי, וקיבלתי 738.

ממליץ לכל מי שמתלבט - ניב רווח!
שירה נחמיה - ציון שירה נחמיה
שירה נחמיה
ציון 669
תוך כדי שנה שניה של שרות לאומי התחלתי להתעניין בלימודים לשנה הבאה, ובבדיקה באתרים של האוניברסיטאות הבנתי כי אני צריכה לשפר את ציון הפסיכומטרי הקודם. היה לי ברור בעקבות הפסיכומטרי הקודם שקורס אני לא עושה שוב כי מבחינתי זה היה לשפוך כסף לחינם. בשיחה עם חברה גיליתי על ניב רווח והחלטתי בעקבות ההמלצה החמה שלה להירשם ולשמחתי עשיתי החלטה נכונה.

מצד אחד זה לימוד עצמי ולכן אתה מנהל את הזמן בעצמך ויכול להתקדם בהתאם לזמן, ההבנה והיכולת שלך ומצד שני יש תוכנית מסודרת שנותנת לך מסגרת זמן ומחויבויות לכל יום, דבר שלי אישית, עזר מאוד. הרמה הגבוהה של הספרים וכמות התרגילים המטורפת עזרה להכנה מעולה כך שממש לא הייתה חסרה לי הכנה של קורס, הנושאים מוסברים בטוב טעם כך שהכול היה מאוד מובן וברור.

תודה רבה לכם על השירות, התמיכה והליווי בימי ההכנה למבחן, הציון שלי הוא הרבה בזכותכם!
יואב בן דוב - ציון יואב בן דוב
יואב בן דוב
ציון 723
רציתי להגיד תודה רבה על התוכנית ועל חומרי הלימוד המצויינים. ניגשתי למועד פברואר, פעם ראשונה שאני עושה פסיכומטרי. עם החומר העיוני והתרגול הרב שסיפקתם הרגשתי שאני מגיע הכי מוכן שרק אפשר לבחינה. חשתי בטחון רב ושקט, ולא היה כמעט לחץ. קיבלתי 723, אמנם קיוויתי לקבל בסביבות ה-750, אך בסופו של יום זה עדיין ציון נהדר ובשורה התחתונה הוא מספיק לי לתואר שאליו רציתי להתקבל וזה מה שהכי חשוב לי.

מאוד שמח שבחרתי ללמוד אצלכם, ולא לבזבז כסף רב על קורסים. היה לי תענוג ללמוד באופן עצמאי, ובעצם בעזרת תוכנית הלמידה שלכם והתמיכה הפייסבוקית, לא באמת הרגשתי לבד, אז תודה רבה!
ידידיה סמסון - ציון ידידיה סמסון
ידידיה סמסון
ציון 732
אריאל פלברג - ציון אריאל פלברג
אריאל פלברג
ציון 732
חן שלווים - ציון חן שלווים
חן שלווים
ציון 708
יניב פרידמן - ציון יניב פרידמן
יניב פרידמן
ציון 763
דניאל בן חיון - ציון דניאל בן חיון
דניאל בן חיון
ציון 738
עמית אופיר - ציון עמית אופיר
עמית אופיר
ציון 744
ידידיה סמסון - ציון ידידיה סמסון
ידידיה סמסון
ציון 732
בתחילת חודש דצמבר החלטתי לנסות להתקבל לעתודה הרפואית של צה"ל. לאחר כמה בירורים נודע לי שהמועד האחרון שניתן לגשת בו למבחן הפסיכומטרי הוא אפריל 2016. מכיוון שחודש אפריל הוא באמצע תקופת הבגרויות של כיתה י"ב, החלטתי לגשת בפברואר למרות שנותרו לי רק כחודשיים ללמוד. לאחר התלבטות החלטתי לא להצטרף לקורס מפאת חוסר זמן וניסיון לא להעמיס על עצמי יותר מדי מבחינה לימודית, ולאחר שבדקתי מספר ערכות ללימוד עצמי הזמנתי את הערכה של ניב רווח.

הופתעתי לגלות את המגוון הרחב של הנושאים שהספרים עוסקים בהם, ובנוסף ההסברים הארוכים והמפורטים לנושאים מסויימים – הסברים שעזרו לי מאוד בנושאים שלא נתקלתי בהם בעבר בכלל. למדתי בממוצע מספר שעות ביום בחודשיים הללו ובשלושת השבועות שלפני הבחינה התחלתי לפתור סימולציות – בעיקר את הסימולציות שהגיעו עם הערכה של ניב רווח. כלל הציונים שלי נעו בסביבות ה-700.

לבסוף, ביום הבחינה הגעתי מוכן יחסית לאחר שקראתי את הטיפים באתר ובחוברות שקיבלתי, והבחינה עברה יותר טוב ממה שציפיתי. הציון שקיבלתי הפתיע מאוד לטובה – 732! אני חייב לציין שללא התרגולים הרבים וההסברים המפורטים בספרים של ניב רווח לא הייתי מגיע קרוב לציון כזה.

ידידיה
אריאל פלברג - ציון אריאל פלברג
אריאל פלברג
ציון 732
ההחלטה שלי ללמוד לפסיכומטרי בלי קורס הייתה בעיקר כלכלית, אך לאחר קבלת הציון אין ספק שהבחירה השתלמה גם מבחינה מקצועית. מעטפת הלמידה שמציעים בניב רווח מאפשרת למי שיש לו קצת משמעת עצמית (באמת לא צריך יותר מדי) ללמוד בצורה מקצועית ובזמנים הנוחים לו, כמעט בלי השפעה על גורמים אחרים בחיים - עבודה, בילויים וכו'. אם נתקלים בבעיה או בחומר לא מובן, אפשר לפרסם את השאלה בקבוצת הפייסבוק וסביר להניח שתתקבל תשובה מפורטת בתוך כמה דקות - בין אם מצוות המורים ובין אם מתלמידים אחרים (ממליץ לעקוב אחר השאלות שמתפרסמות ולענות אם אתם יודעים, זו דרך מעולה לחזור על החומר ולהשריש אותו).

בנוסף, המבחן עצמו היה קל לי הרבה יותר מהסימולציות, מה שמעיד על ההכנה הטובה שנעשית בתהליך הלמידה.

ללמוד לפסיכומטרי בלי קורס נשמע מלחיץ, אבל בפועל לא נדרשת יותר מקצת משמעת עצמית והשקעה. היתרונות הם כמובן הגמישות בתהליך הלמידה, החומר האיכותי, התמיכה בפייסבוק וכמובן המחיר שזול בערך פי 4 מעלות קורס ממוצע.
חן שלווים - ציון חן שלווים
חן שלווים
ציון 708
רציתי להגיד מילה טובה על חומר הלימוד שלכם, כי הוא באמת ברמה הכי גבוהה שיש. התחלתי את כל סיוט הפסיכומטרי לפני חצי שנה ונרשמתי ליואל גבע, כעבור חודשיים וחצי ניגשתי לפסיכומטרי הראשון שלי שבו קיבלתי 615, ציון שללא ספק לא תאם את הציפייה והיכולת. לא ויתרתי ויצא במזל שיכולתי לגשת מועד אחרי מועד.

קיבלתי המוןןן עצות מחבריי לרכוש את הספרים שלכם בטענה שאחרי שאני אפתור אותם אני אגיע לרמה הכי גבוהה שיש. ואכן, יום אחרי שהזמנתי את הספרים כבר קיבלתי אותם ב-9 בבוקר ופתרתי את כולם. חודשיים לאחר מכן הגעתי לפסיכומטרי שבו הוצאתי 708 עם דגש כמותי של 727 (!!!!!), ציון שללא ספק בלי התרגול והספרים שלכם לא הייתי מצליח להוציא.

באמת שרציתי לנצל פה את הבמה ולהגיד שתודה רבה לכם! באמת מכל הלב, תמשיכו בעבודה הטובה ובמקצועיות הזו הספרים שלכם בהחלט ברמה הכי גבוהה שיש, מכינים לכל סיטואציה שלא תבוא!
יניב פרידמן - ציון יניב פרידמן
יניב פרידמן
ציון 763
החל מרגע שחרורי מהצבא התחלתי ללמוד באוניברסיטה הפתוחה. למה? כי פחדתי ממה שחברים סיפרו לי על הפסיכומטרי, על זה שלא היה להם זמן לנשום בחודשים שלפני הבחינה וכו'. לאחר זמן מה החלטתי לוותר על הלימודים בפתוחה וללמוד לפסיכומטרי. בהתחלה בכלל לא ידעתי שהאופציה ללמוד בבית קיימת, וכשגיליתי שהיא קיימת ועוד במחיר זול משמעותית מכל קורס אחר, לא חשבתי פעמיים והזמנתי את הערכה.

אין סוף ליתרונות שהחלטה זו הביאה לי: ראשית הכסף - המכונים הכי זולים מציעים קורסים ב-5 אלף ש"ח, והערכה הכי יקרה של ניב רווח עולה כ-1500 ש"ח. שנית - הגמישות - התחלתי ללמוד לפי תוכנית 80 הימים לפני הזמן המוקצב, כך שגם היה לי זמן לעשות לעצמי ימי מנוחה מעבר לרגיל (אילוצים או שסתם לא היה לי כוח) וגם לחרוש סימולציות לפני הבחינה, דבר שלא היה מתאפשר לי בקורס רגיל. נוסף על כך, הלמידה בכיתה היא לפי קצב מסוים, שתיארתי לעצמי מההתחלה שיהיה לי איטי מדי, מה שבטוח היה גורם לי לדלג על כמה שיעורים ולגלות בדיעבד כמה הם חשובים.

אני ממליץ לכל מי שעומד להיבחן ויודע להגיד על עצמו שהוא מסוגל ללמוד לבד - ניב רווח. בסופו של יום הצלחתי גם לעבוד במשרה מלאה, גם ללמוד לפסיכומטרי ולהוציא ציון גבוה וגם לקיים חיי חברה!
דניאל בן חיון - ציון דניאל בן חיון
דניאל בן חיון
ציון 738
אני דניאל, בן 23. את הפסיכומטרי הראשון שלי עשיתי לפני כמעט שנתיים (עם קורס). קיבלתי 670 וזה לא הספיק לי בגלל הבגרויות הנמוכות שלי. היה לי ברור שאני לא הולך לעשות שוב קורס, גם בגלל שאני עובד וגם בגלל שלדעתי זה מיותר.

חשוב לציין שהספרים של ניב רווח אינם מתאימים לכל אחד, אבל אם יש לכם משמעת עצמית וכוח רצון באמת שזה אפשרי. אחלה ספרים ותכנית עבודה ברמה גבוהה. בקיצור, מומלץ מאוד.
עמית אופיר - ציון עמית אופיר
עמית אופיר
ציון 744
נרשמתי למבחן הפסיכומטרי אחרי שרוב החברים שלי כבר נבחנו לפחות פעם אחת וכתוצאה מכך זכיתי לשמוע מכולם את החוויות שלהם מהקורסים השונים ומהמבחן עצמו. לכל אחד יש דעות שונות אבל אני הרגשתי שביחס לסכום הענק אותו דורשים מכוני הפסיכומטרי, התמורה שלהם לתלמידים לא מספיק טובה, לכן החלטתי לנסות ללמוד בעזרת הערכה של ניב רווח. בדיעבד התברר שזוהי הייתה ההחלטה הנכונה.

הערכה של ניב רווח נוחה לשימוש, ההסברים המקצועיים מועברים בבירור וניתנת מעטפת מצויינת באתר. השאלות עצמן ברמה גבוהה מאוד והכינו אותי בצורה המיטבית לכל השאלות הקשות שהמבחן הפסיכומטרי מציב. התוכנית מתאימה לאנשים עצמאיים שמסוגלים ללמוד לבד ובכך להימנע מהצורך ללמוד בכיתה משותפת עם עוד 40 תלמידים שרמתם וצרכיהם שונים.

אני ממליץ בחום על הערכה המאפשרת הוזלה משמעותית של עלויות הלימוד למבחן, למידה בקצב אישי ומותאם, והכנה מקצועית נטו למיצוי יכולות התלמיד.
ליאור ארוש - ציון ליאור ארוש
ליאור ארוש
ציון 733
אייל בן-יוסף - ציון אייל בן-יוסף
אייל בן-יוסף
ציון 727
שרונה רוטשטיין - ציון שרונה רוטשטיין
שרונה רוטשטיין
ציון 723
מיקה יגודה - ציון מיקה יגודה
מיקה יגודה
ציון 752
נועם שרעבי - ציון נועם שרעבי
נועם שרעבי
ציון 681
אלון קראוזה - ציון אלון קראוזה
אלון קראוזה
ציון 754
ליאור ארוש - ציון ליאור ארוש
ליאור ארוש
ציון 733
נרשמתי לתוכנית של ניב רווח אחרי שנכחתי בקורס פסיכומטרי בעבר והרגשתי שמיותר לחזור לקורס. החומרים בספרים היו ברמה גבוהה שתואמת את רמת הפסיכומטרי. ההסברים בספר היו בהירים, מובנים וממש עזרו לי להבין את החומר טוב יותר ולהעמיק בו. סדר הלימוד של חלוקה לפי ימים ממש עזר לי למקד את עצמי ולחלק את הזמן.
אייל בן-יוסף - ציון אייל בן-יוסף
אייל בן-יוסף
ציון 727
החלטתי לגשת לבחינה הפסיכומטרית כדי להתמיין לעתודה בצה"ל. עבור התחום הרצוי, הנדסה, הפסיכומטרי הדרוש הוא על פי רוב גבוה ולכן כיוונתי גבוה מלכתחילה: רציתי מעבר ל-700.

שמעתי על ניב רווח מחבר שניגש בזמן הלימודים לבחינה הפסיכומטרית והשיג ציון מעולה. למרות שהייתי משוכנע כי קורס הוא הדרך הנכונה והממצה ביותר, החלטתי לתת צ'אנס ללמידה עצמית ממספר סיבות:
1. אם כבר קיימים סיפורי הצלחה רבים, מדוע שאני לא אהיה גם אני ביניהם?
2. קורס עולה סכום גבוה מאוד גם ביחס לערכה המלאה של ניב רווח (אותה רכשתי)
3. האמנתי ביכולת שלי ללמוד באופן עצמאי

למדתי בתכנית 80 הימים שהייתה תכנית הדרגתית, בנויה היטב, עשירה בתרגול ומאוד יעילה. בנוסף, התמיכה מהמדריכים בקבוצת הפייסבוק הייתה מקיפה, מהירה ועזרה מאוד ברגעים המעיקים שיש לכל אדם הלומד לבחינה הלא פשוטה הזו. בעזרת החומרים של ניב רווח והשקעה לא מעטה, הצלחתי להשיג ציון של 727 והדרך לאוניברסיטה נראית כבר באופק.

לסיכום, עליי להגיד שהתכנית של ניב רווח היא בהחלט תכנית מיוחדת אשר לא מתאימה לכל אחד, אבל לאותם אנשים בעלי משמעת עצמית גבוהה, יכולת עבודה לבד והרבה מוטיבציה - ערכת הלימוד של ניב רווח היא ה-פתרון האולטימטיבי לנצח את הבחינה הזו בענק, גם אם זו הפעם הראשונה שלכם (כמוני)!
שרונה רוטשטיין - ציון שרונה רוטשטיין
שרונה רוטשטיין
ציון 723
לפני תקופת הפסיכומטרי חששתי מאוד מהתהליך 'המלחיץ והקשה' כפי ששמעתי עליו מאנשים אחרים, אך מהר מאוד נוכחתי לדעת שפסיכומטרי זה לא ה'טירוף' שעושים ממנו. בזכות הלו"ז ש'ניב רווח' קבעו לי, הצלחתי לשלב עבודה עם לימוד לפסיכומטרי ואפילו נשאר לי קצת זמן לבלות :)

המדריכים התותחים תמיד היו שם בשביל לענות על שאלות בסבלנות רבה, באופן מפורט ומוסבר היטב, ובתוך זמן קצר. בכל מהלך הלמידה הרגשתי שניב רווח באמת נתנו לי כל מה שצריך בשביל לקבל ציון מעולה, במחיר מעולה, למי שיש מספיק כוח רצון ומשמעת עצמית. ממליצה בחום!!
מיקה יגודה - ציון מיקה יגודה
מיקה יגודה
ציון 752
החלטתי לגשת לבחינה הפסיכומטרית לפני גיוסי לצבא והתלבטתי אם ללמוד בקורס או לבד. שמעתי על הספרים של ניב רווח מאחותי, שהשתמשה בהם והייתה מאוד מרוצה. היא אמרה לי שלמידה בקורס מבזבזת זמן ושלמידה עצמאית היא הרבה יותר אפקטיבית. החלטתי להקשיב לה והשתמשתי בספרים של ניב רווח כדי ללמוד לבחינה.

הספרים כוללים הסברים ברורים, דוגמאות לשאלות ודרך פתרונן והמון שאלות לתרגול בנושאים השונים.

אני מאוד ממליצה על הספרים ומאמינה שמי שיש לו משמעת עצמית בהחלט יכול ללמוד לבחינה בלי קורס, עם הספרים של ניב רווח.
נועם שרעבי - ציון נועם שרעבי
נועם שרעבי
ציון 681
לקראת השחרור החלטתי לנצל את הזמן שמתפנה ולגשת לפסיכומטרי לראשונה. מסיפורים ששמעתי מחברים שלמדו בקורסים במכונים כאלה ואחרים הבנתי שקורס פסיכומטרי הוא לאו דווקא המקום בשבילי. בחיפוש באינטרנט הגעתי לאתר של ניב רווח ותוכנית הלמידה העצמית מצאה חן בעיניי והחלטתי לקנות את הערכה.

חלוקת הלמידה ל-80 ימים הייתה מצוינת עבורי, יעילה ומדויקת. ההסברים בספרים ברורים ברובם ומלאים דוגמאות שזה מצוין. ספרי התרגול מקיפים מאוד ומספקים המון חומר לתרגול. לא השתמשתי בכולו, אבל העובדה שהוא קיים היא נקודה חיובית מאוד! הסימולציות משקפות את המבחן עצמו ברמתן כך שהן עזרו לי לצבור ביטחון לקראת הבחינה וגם אחריה.

כבר המלצתי על המקום לחברים ואמליץ גם בעתיד! אני לא יודעת לאיזה ציון הייתי מגיעה בעזרת קורס, אבל בכל מהלך הלמידה הרגשתי שעשיתי את הבחירה הנכונה ואם בסוף גם הצלחתי להגיע לציון אליו שאפתי אין ספק שניב רווח היה המקום הנכון ללמוד בו.
אלון קראוזה - ציון אלון קראוזה
אלון קראוזה
ציון 754
אחריי שסיימתי את התיכון החלטתי שאם כבר יש לי זמן לפניי הצבא, אז כדאי להשקיע אותו ולעשות פסיכומטרי כשהחומר עדיין טרי לי בראש. המחירים שהוצעו לי בקורסים שונים היו יותר גבוהים ממה שציפיתי שהם יהיו, אז התחלתי לבדוק את האופציה של לימוד עצמי. החברים שעשו פסיכומטרי כבר מזמן מסרו את הספרים לחברים שלהם שמסרו אותם לאנשים אחרים, אז למצוא ערכה מלאה היה בלתי אפשרי... בסופו של דבר החלטתי להזמין ערכה מהאינטרנט ולהתנסות. אמרתי לעצמי שמקסימום אם אני בכל זאת אחליט ללכת לקורס, העלות של הערכה לא תהייה נוראה כלכך אז כדאי לפחות לנסות.

כשהערכה הגיע אליי הביתה ובחנתי את הספרים גיליתי שהערכה מכילה את כל הדברים שהייתי צריך: הספרים מסבירים את החומר מאפס, מכילים שיטות פתרון ותרגילים שיספיקו לי להתכונן למבחן בלי בעיות. התוכן הזה התאים לי במיוחד מכיוון שהוא אפשר לי לעבוד בקצב שהתאים לי, בלי לחץ של שיעורי בית או עבודות בכיתה. הערכה הוכיחה את עצמה גם במבחן התוצאה, כשהגעתי למבחן הרגשתי בטוח בכל השאלות וידעתי מה אני עושה כל הזמן. בקיצור, הערכה היא פתרון מצוין אם יש לך את המוטיבציה לעבוד בעצמך - אם אתם יכולים לשבת וללמוד שעה וחצי ביום, אתם יכולים להצליח בפסיכומטרי.
ליפז ללוש - ציון ליפז ללוש
ליפז ללוש
ציון 728
דניאל וולטרס - ציון דניאל וולטרס
דניאל וולטרס
ציון 730
חן סוויסה - ציון חן סוויסה
חן סוויסה
ציון 641
עדו פורת - ציון עדו פורת
עדו פורת
ציון 742
יובל גבע - ציון יובל גבע
יובל גבע
ציון 759
אופיר רבי - ציון אופיר רבי
אופיר רבי
ציון 728
ליפז ללוש - ציון ליפז ללוש
ליפז ללוש
ציון 728
שנה לאחר שלקחתי חלק בקורס מוזל המיועד לתלמידי תיכון, החלטתי לנצל את מעט הזמן שנותר לי לפני הגיוס ולגשת שוב לבחינה, במטרה לשפר את הציון. ידעתי שהפעם הבחירה הנכונה ביותר בשבילי תהיה ערכת הספרים של ניב רווח. בחירה שהתבררה כמובן כנכונה. שיפרתי את הציון שלי כמעט ב-100 נקודות ואף השגתי פטור מאנגלית!

תכנית הלימודים אפשרה לי לנהל את הלמידה לפי הקצב שלי ובהדרגה. דבר שלא התאפשר לי בקורס עקב כמות שיעורים מוגזמת למדיי שלא רק שלא הובילה אותי ליעד שלי אלא גם גרמה לייאוש ותסכול. עמדו לפני 60 ימים ללמידה ובאמצעות תכנית הלימודים ל-56 ימים של ניב רווח יכולתי לנהל לעצמי את לוח הזמנים ואף לשלב עבודה במקביל ללמידה. ההסברים בספרי הלימוד מפורטים מאוד והשאלות והסימולציות ברמה גבוהה כמו זו של המרכז הארצי. נפתחה קבוצת פייסבוק בה זכינו לליווי מתמיד מצד צוות המדריכים המקצועי של ניב רווח, למדנו אחד מהטעויות של השני ועזרנו אחד לשני. דבר נוסף שהתרשמתי ממנו מאוד הוא בדיקת החיבורים והמשוב המפורט והמדויק שקיבלתי שעזר לי לשפר את החיבור שלי מקצה לקצה. כל זה הביא אותי ליום הבחינה בטוחה בעצמי ובידיעה שאין סיכוי שאופתע ואתקל בדבר שלא נתקלתי בו במהלך הלמידה. והתוצאות היו בהתאם להשקעה.

אני יודעת שזה לא פשוט להחליט היכן ללמוד, אם לקחת קורס או לא, האם בכלל זה הזמן הנכון לגשת, אבל חשוב לזכור - עדיף מוקדם מאשר אף פעם. עם ערכת ספרים וליווי מתמיד מצד צוות מדריכים מקצועיים כמו של ניב רווח - אל תהססו, הגעתם למקום הנכון!
דניאל וולטרס - ציון דניאל וולטרס
דניאל וולטרס
ציון 730
לאחר הצבא החלטתי שאני רוצה להתחיל לעבוד מיד ולטפל בעניין הפסיכומטרי מאוחר יותר. התחלתי לעבוד במשרה מלאה והבנתי שקורס פסיכומטרי לא אוכל לעשות במקביל, ולכן לאחר ששמעתי ממספר חברים מרוצים החלטתי לבחור בניב רווח. במשך 3 חודשים עבדתי במשרה מלאה ולמדתי כ3-4 שעות ביום על פי התוכנית וגיבוי מלא מצוות המדריכים דרך הקבוצה בפייסבוק. בסוף ניגשתי לבחינה הרגשתי מוכן ואני מאוד מרוצה מהציון!

אני רוצה להגיד שהתחושה הרווחת לפיה לא ניתן להצליח בלי קורס פסיכומטרי שעולה אלפי שקלים מוטעית. בספרים של ניב רווח יש הסברים מעולים בכל נושא ולא נתקלתי במצב בו לאחר שלב ההסברים ותרגילי החזרה היה נושא שלא הבנתי וגם במקרים כאלה ניתן להיעזר במדריכים שזמינים בפייסבוק ובשאר הנבחנים של אותו מועד שגם ממהרים לעזור אחד לשני.

תודה לכל צוות ניב רווח על העבודה והשירות שהם נותנים.
חן סוויסה - ציון חן סוויסה
חן סוויסה
ציון 641
שלום לכולם,
כשהבנתי שאני חייבת לעשות פסיכומטרי כדי להתקבל לאוניברסיטה כלשהי היו לי הרבה התלבטויות לגבי איך לעשות את זה. אציין שאני עובדת במשרד שיווק במשרה מלאה ולא רציתי לעזוב כך שהייתי חייבת לשלב את הלימודים תוך כדי העבודה. כל החברים שלי עשו קורס במכוני פסיכומטרי למיניהם והתוצאות שלהם גרמו לי להבין שהכל תלוי בי ובהשקעה שלי ולא באיך ואיפה אלמד. שכנעתי את החבר שלי להצטרף אליי וחיפשתי דרכים ללמידה עצמית, קראנו המלצות על הערכה של ניב רווח, התקשרנו והנציגים היו כנים איתנו - הסבירו שהתוכנית מותאמת ל-80 יום (ולנו בכלל היו 70 יום עד לפסיכומטרי) ושהכל תלוי בנו, אם יש לנו את היכולת ללמידה עצמית.

החלטנו ללכת על זה והזמנו את ערכת הספרים השלמה. היו לנו המון חששות גם תוך כדי הלמידה אבל הספרים סיפקו לנו את כל החומר, לא היינו צריכים לחפש עוד מקורות, ויותר מזה היה פורום בפייסבוק שזמין לנו בכל עת למרות שלא השתמשנו בו - הכל היה ברור מאוד. הסימולציות של ניב רווח היו קשות יותר ממבחני הפסיכומטרי הקודמים של המרכז הארצי מה שהעניק לנו ביטחון רב. "קשה באימונים- קל בקרב".

ממליצה בחום על הערכה של ניב רווח,
אנחנו מרוצים מאוד מהציון וספק אם היינו מקבלים את אותו ציון בלמידה בקורס.
עדו פורת - ציון עדו פורת
עדו פורת
ציון 742
שמעתי בפעם הראשונה על ניב רווח מידידה שלמדה באמצעות ערכת הספרים וקיבלה ציון מדהים (763!). זה סיקרן אותי, במיוחד משום שמהצד נראה היה שהיא התאמצה ונלחצה פחות מאנשים אחרים שהכרתי ולמדו במכונים שונים ומוכרים. הרעיון נזרע לי בראש אבל לא האמנתי שניב רווח מסוגל לתת לי את אותם הכלים להצליח כמו אחד ממכוני ההכנה שדורשים שעות של ישיבה בכיתה וגם הרבה יותר כסף. ככל שהזמן עבר שמעתי על יותר ויותר אנשים שלמדו, לומדים או מתכוונים ללמוד באמצעות החומרים של ניב והעניין התחיל להראות לי פחות הזוי. בנוסף, ניגשתי כבר בתיכון לפסיכומטרי פעם אחת – ככה שהרגשתי שיש לי קצת בסיס (למרות שהתכנית השתנתה מאוד) ושאני לא צריך הרצאות על כמה שהמבחן קשה, שצריך ללמוד ברצינות וכו'. טיעון נוסף שדחף את ניב רווח והשירות שהוא מציע לתחום האפשרי ואף כדאי מבחינתי הוא בזבוז הזמן שהרגשתי בקורס שעשיתי בתיכון – הייתי בכיתה שקצב הלימוד בה איטי מבחינתי והרגשתי שבלי המורה שחזרה על כל דבר כמה פעמים הייתי לומד מהר יותר.

ללמוד לפסיכומטרי זה לא מדע גרעין – אני לא חושב שצריך מורה שיאכיל אותך בכפית, ירגיע אותך ויגיד לך מה נכון ולא נכון. חוץ מזה, הבנתי שאם אני מתכוון ללמוד מקצוע קשה באוניברסיטה, כדאי שאני אתחיל כבר מעכשיו ללמוד למבחנים בלי שיחזיקו לי את היד. אמרתי לעצמי שעם תכנית מסודרת, שכוללת בתוכה הסברים ושיעורים כתובים, יחד עם היכולת שלי לשבת ללמוד הרבה אין סיבה שלא אצליח. הזמנתי את הערכה, חישבתי מראש את לוח הזמנים ככה שאפילו טסתי לחו"ל לשבועיים באמצע והתחלתי ללמוד. האמת שהלימודים אמנם דרשו ממני השקעה רבה, אבל הרגשתי בעיקר בחופשה – ישבתי במזגן, למדתי בצורה יעילה (בלי לבזבז זמן על להגיע לכיתה ולשבת שם 5 שעות כל פעם) ובסופו של דבר נשארו לי שעות פנויות לצאת, להתאמן ובעצם לעשות מה שבא לי.

ערכת הספרים של ניב רווח היא פתרון יעיל וחסכוני למי שיש לו תפיסה מהירה ו/או מוסר עבודה גבוהה. אני ממליץ על הערכה בחום – לא פגשתי עד היום אף אחד שהתאכזב, ההיפך הוא הנכון!
יובל גבע - ציון יובל גבע
יובל גבע
ציון 759
כמו כל חייל משוחרר תועה, התלבטתי אם בכלל לגשת למבחן הזה לפני שאני יודע מה אני רוצה ללמוד. אחרי קבלת ההחלטה לגשת, הגיעה בתורה הדילמה השנייה והיא איך הכי נכון לי (בדגש על לי ולא לשאר) לגשת לפרוייקט הזה. לאחר התייעצויות עם מספר חברים שמלמדים בבתי הספר השונים ועם אחי שהתנסה בספריי ניב רווח, החלטתי ללמוד לבדי בעזרתם.

אז קודם כל חשוב לי להבהיר שהשד לא כזה נורא, ושבהחלט אפשר ליצור חווית למידה חיובית ובטח שאיכותית. לא ניגשתי לבחינה קודם לכן אך לאור נסיון קודם בלמידה עצמית וחיבוק האתגר, המעטפת אותה מציעים בניב רווח נראתה מושלמת בשבילי ואכן כך גם הייתה. ספרים ברמה גבוהה, תוכנית לימודים עצמית נוחה ותמיכה ויחס אדיב מצד מורי ניב רווח יצרו חווית למידה קלילה וממוקדת לקראת המבחן תוך מיקסום הפוטנציאל שלי.

אם את/ה נמצאים בצומת הזאת ומתלבטים בדומה אליי, אין ספק כי ערכת הלמידה של ניב רווח יכולה להוות בשבילך פתרון מושלם.

בהצלחה ואהבה לכם שם בניב רווח.
אופיר רבי - ציון אופיר רבי
אופיר רבי
ציון 728
היי לכולם,
עשיתי פסיכומטרי ראשון בקורס ולצערי התוצאה פשוט לא הספיקה למה שאני צריכה. החלטתי שללמוד שוב מאותה תוכנית ובאותו מקום זה לא יעיל ובטח שלשבת שוב בקורס זה בזבוז זמן. לאחר כמה בירורים והמלצות החלטתי לרכוש את הערכה של ניב רווח.

תוכנית הלימודים מאוד יעילה! הרמה מאוד גבוהה ומאתגרת במיוחד למי שצריך להגיע לציונים גבוהים מאוד! בקיצור שיפרתי מציון של 650 ל728!!! זה לא מובן מאליו ואני בטוחה שהבחירה בניב רווח תרמה לתוצאה זו.

ממליצה בחום! בעיקר למי שזו הפעם השניה שלו.
גל גולדשטיין - ציון גל גולדשטיין
גל גולדשטיין
ציון 738
לאה וואחניש - ציון לאה וואחניש
לאה וואחניש
ציון 686
מתן שרגר - ציון מתן שרגר
מתן שרגר
ציון 764
מאיה כהנא - ציון מאיה כהנא
מאיה כהנא
ציון 711
רז סיני - ציון רז סיני
רז סיני
ציון 719
יובל אפרון - ציון יובל אפרון
יובל אפרון
ציון 756
גל גולדשטיין - ציון גל גולדשטיין
גל גולדשטיין
ציון 738
אני מאוד מרוצה מהציון, אבל זו לא הנקודה העיקרית. הנקודה היא שאני באמת מאוד מרוצה מכם, מהשירות שלכם, מהספרים, מההיענות המהירה.

אני ממליץ עליכם בכל מקום שאני נמצא כי אני באמת מאמין שלא צריך קורס, לפחות לחלק מהלומדים.

תודה מקרב לב!
לאה וואחניש - ציון לאה וואחניש
לאה וואחניש
ציון 686
שלום לכולם, אני לאה וואחניש, לפני שנה עשיתי פסיכומטרי עם קורס ואני בחורה שמתקשה לשבת וללמוד, ובסופו של דבר קיבלתי 567.

השנה החלטתי ללמוד עם הערכה של ניב רווח, ועדיין התקשיתי לשבת ללמוד, אך בעזרת הספרים המעולים והעזרה המקוונת התמידית של ניב והמדריכים, שדרגתי את הציון ל-686. אני מאוד מרוצה מהחלטתי ללמוד דרך ניב רווח, וממליצה לכולם לנסות ולא לפחד שאין קורס, אתם אף פעם לא תהיו לבד ותחסכו הרבה כסף.
בהצלחה!
מתן שרגר - ציון מתן שרגר
מתן שרגר
ציון 764
כמו הרבה תיכוניסטים ששואפים להיות עתודאים, עשיתי קורס תיכון מוזל (שעלה יותר מהספרים של ניב רווח!) שבעקבותיו השגתי ציון שפשוט לא הספיק. אחרי הרבה התלבטויות הקלדתי "למידה עצמית לפסיכומטרי" בגוגל - והאתר של ניב רווח צץ מיד. המחיר, ההמלצות המרובות והרעיון של למידה עצמאית מיד משכו את עיניי, ותוך זמן קצר כבר הייתי על הקו עם נציגה מקסימה.

הספרים הגיעו עם שליח עד הבית תוך יומיים, נכנסתי לקבוצה בפייסבוק ומשם הכל תקתק כמו שעון. תכנית הלימודים הייתה ברורה, מפורטת, יומיומית ובכל זאת לא מלחיצה בכלל, אפילו בשגרה של י"ב עם כל המבחנים והבגרויות וכו'. ההסברים בספרים מצוינים, התרגול מאסיבי, מקיף וברמה גבוהה, הקבוצה בפייסבוק פעילה והמדריכים תמיד עמדו לרשותנו. לכל אלו שאוהבים ללמוד לבד או שרוצים לגשת ללא קורס - ערכת הספרים הזו היא הפתרון האידאלי. בסופו של דבר כל הקונספט הזה מוכיח את עצמו - שיפרתי את הציון שלי בכמעט 70 נקודות ויש עוד רבים כמוני.

לסיכום, ערכת הספרים של ניב רווח עזרה לי מאוד לי להגיע לאן שאני רוצה, ובמחיר סביר לחלוטין. אם יש לכם מוטיבציה ומשמעת עצמית - היא יכולה להועיל לכם מאוד :)
מאיה כהנא - ציון מאיה כהנא
מאיה כהנא
ציון 711
היי כולם!

החלטתי לגשת לפסיכומטרי בפעם הראשונה בזמן הצבא, החלטה לא פשוטה למעשה, אבל אפשרית! הדרך של ניב רווח קסמה לי - השעות הגמישות, הלמידה העצמית ללא ביזבוז זמן מיותר בכיתה, תכנית הלמידה עם הספרים המקיפים והעזרה לאורך כל הדרך בקבוצה בפייסבוק. הצלחתי לשלב בין הלימודים לצבא (למדתי בעיקר בלילות) ונוכחתי לדעת שפסיכומטרי זה לא ה״וואו״ שעושים ממנו. לא צריך ללמוד 10 שעות בכיתה ובטח שלא להוציא סכומי עתק על קורסים מיוחדים. פסיכומטרי זה רק עוד מבחן...

אמנם, יצאתי בהרגשה בינונית מהמבחן אבל טעיתי בגדול. התוצאה הפתיעה אותי: 144 באנגלית, 138 במילולי (התחום החלש שלי!) ו-137 בכמותי. הדרך של ניב רווח הוכיחה את עצמה כנכונה ומשתלמת. מי שיש לו מספיק מוטיבציה וקצת יכולת למידה עצמית - אין ספק שהוא יכול להצליח בגדול במבחן, גם בלי קורס.

ממליצה בחום :) 
רז סיני - ציון רז סיני
רז סיני
ציון 719
בכדי להשיג מלגת לימודים מלאה לתואר ראשון במדעי המחשב היה עליי לעשות פסיכומטרי, ותוך כדי שירות צבאי. בהתחלה זה היה נראה בלתי אפשרי, ואז המפקד שלי המליץ לי על ספרי הלימוד של ניב רווח, שמהם למד לבחינה שני מועדים קודם לכן.

תוכנית הלימודים היומית ל-80 ימי לימוד מתקדמת בסדר הגיוני ונוח, שאפשר לי להיות בצבא במהלך היום, ובכל זאת להתקדם בלימודים. ההסברים המפורטים בספרים, יחד עם הפתרונות המפורטים לכל שאלה בתרגול, גורמים להכל להיות מובן לחלוטין. השאלות והסימולציות מדויקות וכמעט זהות לחלוטין לבחינה של המרכז הארצי, כך שציון הבחינה תואם בצורה מושלמת את תוצאות הסימולציות. יתרה מזאת, בבחינה עצמה פגשתי לא פעם בשאלות אשר היה נדמה לי כאילו פתרתי אותן כבר עשרות, אם לא מאות פעמים. תכנית הלימודים היומית אינה תובענית מידי, השקעה של בין שעתיים לארבע שעות ביום לפיה מספיקות בהחלט.

כל אלו ועוד נתנו לי תחושה שאני ניגש למבחן, כשאין סיכוי שאפגוש משהו שיפתיע אותי, הכל היה בדיוק כמו בסימולציות ובתרגולים. ממליץ בחום על ערכת הלימוד, חבל לבזבז כסף על קורסים בשווי 5000 - 7000 שקלים בכדי לקבל שיעורים בכיתות עמוסות, כשאפשר לקבל הסברים ברמה איכותית וגבוהה יותר, במחיר נמוך יותר, שיאפשרו לכם להתמקד בנושאים שקשים לכם, ולא בנושאים שקשים לשאר התלמידים בכיתה.
יובל אפרון - ציון יובל אפרון
יובל אפרון
ציון 756

שמעתי על ניב רווח מחבר שגם כן ניגש איתי באותו מועד (אפריל 2015) ורכש את הערכה, הייתי כבר אחרי בחינה אחת שלפניה לקחתי קורס והייתי מאוכזב מהציון הראשון, מה שגרם לכך שאזלו כוחותיי מקורסים, והחלטתי לקחת את עצמי בידיים וללמוד לבד, אך ממש מהרגע שהתחלתי ללמוד לבחינה נוכחתי לדעת כי זה ממש לא לבד, המענה המהיר והיחס האישי מהמדריכים בקבוצה בפייסבוק הפך את חוויות הלמידה לקלילה יותר ויעילה יותר.

החששות העיקריים שלי לקראת הבחינה היו טמונים בפרקים המילוליים, שנחלתי בהם כישלון חרוץ בבחינה הקודמת, והייתי חייב שיפור דחוף בהם, כמו כן הייתי זקוק לחידוד קצר באנגלית ובנושאים הכמותיים שלא היו לי איתם יותר מידי בעיות, החומר מהר מאד התגלה כחומר מעמיק ומקיף, ההסברים היו מעולים וכמות החומר לתרגול הייתה איכותית ורבה שמאד תרמה לי להגיע לבחינה מוכן לפרקים המילוליים ה"אימתניים" בפרט, ולבחינה כולה בכלל.

יצאתי מהבחינה בהרגשה טובה שהלך לי ממש טוב והתוצאות לא איחרו לבוא, שיפרתי ב-23 נקודות את ציון הגלם המילולי שלי ל-137, ואת ציוני הכמותי והאנגלית העליתי למקסימום האפשרי: 150, שיפרתי את הציון ב-83 נקודות מהפעם הקודמת. אחרי הבחינה הראשונה חששתי שמא לא יהיה לי מספיק סכם כדי להתקבל למסלול פסגות בעתודה האקדמית, אך אחרי הבחינה והציון המעולה, אני כמעט בטוח שאתקבל.

אני ממליץ בחום רב לכל מי שרוצה ללמוד לבחינה הפסיכומטרית לעשות זאת דרך הערכה של ניב רווח, גם אם זוהי הפעם הראשונה שלו. חומר רב, איכותי ומקיף, הסברים מעולים וצוות מדריכים שזמין בכל עת גרמו לחוויית הלמידה ובעיקר לתוצאות להיות מהממות כמו שהן.

רוני זהבי - ציון רוני זהבי
רוני זהבי
ציון 716
ענבל הלפרין - ציון ענבל הלפרין
ענבל הלפרין
ציון 754
סיימון שוורץ - ציון סיימון שוורץ
סיימון שוורץ
ציון 724
ניר גבריאל - ציון ניר גבריאל
ניר גבריאל
ציון 719
ענבר קרייף - ציון ענבר קרייף
ענבר קרייף
ציון 654
ניב שטיינברג - ציון ניב שטיינברג
ניב שטיינברג
ציון 716
רוני זהבי - ציון רוני זהבי
רוני זהבי
ציון 716
שלום לכל המתלבטים למיניהם :)

לפני עשרה חודשים חזרתי מהטיול הגדול שהתארך והפך באורח פלא לשנתיים בחו"ל. תלושה מהמציאות ונאחזת בחמש יחידות שעשיתי אי שם לפני חמש שנים בי"ב, הבנתי שאצטרך לעשות פסיכומטרי. קיבלתי 640 אחרי שהשקעתי את הנשמה והחיים, וגיליתי שאני צריכה לשפר ל646 כדי להתקבל למשפטים בתל אביב. שלושה חודשי קורס שהלכו לפח, שלא לדבר על ה-5,000 שקל ששולמו (אחרי 50% הנחה לפריפריה!!!). תסכול כזה לא היה לי מאז כיתה ה' כשהייתי שורה אחרונה בריקודי עם!

לקח לי חצי שנה עד שהצלחתי לאגור מספיק כוחות, להתעלות על האגו ("מההה זה מבחן ממש מטומטם ולא משקף כלום") ולגשת שוב. לכל אורך הדרך - תמיד היה לי למי לפנות. אף פעם לא הרגשתי "לבד" מול החומר. את שמונה השעות שלוש פעמים בשבוע שהייתי יושבת בכיתה ופותרת תשבצים בקורס הקודם, ניצלתי כדי ללמוד ולעבוד על הצדדים החלשים יותר. אפילו המשכתי לעבוד בשתי עבודות כמעט עד הרגע האחרון.

השיטה שלכם לא רק נכונה בעיניי. היא גם מסתכלת למבחן הזה בעיניים, לא כמו כל הקורסים שיעשו הכל כדי למכור לנו שללמוד עשר שעות ביום זו הדרך להצליח. להגיע למבחן שבור ומותש לא נותן כלום... כבר במבחן היה ברור שלא יוכלו להפתיע בשום צורה, וההרגשה כשיצאתי הייתה שהיה הוגן! לא היה יותר קל מהבחינה הקודמת - פשוט ההכנה הייתה מקיפה-אך-לא-מתישה ברמה הנדרשת בדיוק. אפילו הסימולציות האחרונות שיקפו במדויק את הציון.

אז לא רק שקיבלתי את מה שרציתי, אלא שעכשיו בבוקר שאחרי אני אמורה לבחור באיזו אוניברסיטה ארצה ללמוד, ותחת איזו מלגה ;)

תודה רבה! ממליצה בחום.
ענבל הלפרין - ציון ענבל הלפרין
ענבל הלפרין
ציון 754
החלטתי לגשת בפעם השנייה לפסיכומטרי באמצע כיתה י"ב לאחר שניגשתי פעם ראשונה באוקטובר ולא הייתי בטוחה שהציון יספיק לי לעתודה שרציתי. לאחר התלבטויות רבות החלטתי שלא לעשות עוד קורס מכיוון שהייתי באמצע הלחץ של כיתה י"ב וגם החלטתי שאני לא רוצה להשקיע שוב סכום כסף גדול בהכנה.

כבר כשקיבלתי את ערכת הספרים הבנתי שיש לי עסק עם אנשים רציניים... ספרים עבי כרס עם תרגולים בכמות אינסופית וברמה גבוהה מאוד. נהניתי מאוד ללמוד עם הספרים של ניב רווח, אך הדבר שהדהים אותי ביותר הוא המענה המהיר של המדריכים. כל שאלה שהייתה לי נענתה תוך 5 דקות בכל שעה ביום. התמיכה של המדריכים דרבנה אותי להמשיך ולא להתייאש ובסופו של דבר המאמץ השתלם :)
סיימון שוורץ - ציון סיימון שוורץ
סיימון שוורץ
ציון 724
אי שם בסוף כיתה י''א שמעתי על הפסיכומטרי, דיברו איתנו על איזשהו קורס שיעזור לנו להצליח בבחינה. הסבירו לנו גם שהקורס מותאם אישית לכל אחד ויביא אותנו לציון המקסימלי שאנחנו יכולים לקבל. כל ההבטחות האלו, ומחיר מוזל לקורס שיכנעו אותי להירשם. נפגשנו פעמיים בשבוע וקיבלנו מטלות בין המפגשים. מפה לשם, אף אחד מהמשתתפים בקורס לא עבר את ה-700. אני קיבלתי 670, אחד הציונים הגבוהים בקורס, אבל אז חשבתי לעצמי: הבטיחו לי את הציון המקסימלי שאני יכול לקבל, והרגשתי ש-670 זה רחוק מהציון שאני מסוגל להוציא, וכמובן הוא לא הספיק לי כדי ללמוד הנדסת חשמל במסגרת העתודה.

אז כתבתי כל מיני מילות מפתח בגוגל: ערכת ספרים, פסיכומטרי, שיפור ציון, טלפון משלוחים של בית הפנקייק וכו'. בסופו של דבר הגעתי לניב רווח, הסתכלתי על המחיר, וחשבתי: רגע, למה זה כל כך זול? (יחסית לשאר הקורסים והערכות) הייתי בטוח שזה משהו חובבני וניסיוני. אבל קראתי המלצות, בדיוק כמו שאתם עושים עכשיו, והבנתי בדיוק מה שאתם בטח כבר הבנתם: זו הערכה האידיאלית ללימוד פסיכומטרי! מעבר לערכה שמקיפה את כל החומר, יש תוכנית מסודרת של 80 יום (וגם פחות אם נזכרתם מאוחר) שדואגת שלא תבזבזו זמן, ושתוכלו גם לחיות בזמן הלימודים, מה שקורס לא מאפשר. כמות תרגול עצומה, הסברים מפורטים והכי חשוב: צוות מדריכים שעוזר בפייסבוק בכל שאלה שתשאלו תוך זמן קצר מאוד.

אתם אולי חושבים: ערכת לימוד עצמית, אני ארגיש לבד, יהיה קשה וכו'. אז הערכה היא אמנם עצמית, אבל איתכם לאורך כל הדרך תלמידים נוספים שלומדים ממש כמוכם, אתם יכולים לתקשר איתם דרך הפייסבוק, לעזור אחד לשני, לשאול, להתעניין וגם סתם לדבר.

בסופו של דבר שיפרתי את הציון, אמנם שאפתי ליותר, אבל לא רק שהתקבלתי להנדסת חשמל, אני בדרך לתוכנית "פסגות". יגידו לכם שאתם צריכים לדעת ללמוד לבד, התמדה ודברים כאלו, אבל אני אומר לכם שכל מה שאתם צריכים כדי להצליח זה רצון! ברגע שתרצו להצליח, בערך כמו שאתם רוצים לישון כשאתם עייפים, אז תצליחו!

לא אמרתי שזה לא יהיה קשה, אמרתי שזה יהיה שווה את זה!
ניר גבריאל - ציון ניר גבריאל
ניר גבריאל
ציון 719
זה הפסיכומטרי הראשון שלי, ובתור תיכוניסט עם לחץ גדול מהלימודים התלבטתי הרבה במה לבחור: קורס או ערכת לימוד עצמי? בחרתי בניב רווח וזוהי הבחירה הטובה ביותר שיכלתי לעשות. אני מאמין שלכל מי שיש משמעת עצמית ומוטיבציה ללמוד ולהצליח, יהיה מרוצה מערכת הספרים הזו. הערכה מקיפה וכוללת הכל! גם בתחום האנגלית ממנו הכי חששתי, הצלחתי הרבה מעבר למצופה ושיפרתי מ 113 במבחן פתיחה ל133 בציון הסופי.

שני דברים נוספים שחשוב לציין ולהדגיש הם: היחס האישי בפייסבוק: כל שאלה, בעיה או בקשה לעזרה נענתה בסבלנות, אדיבות וכמובן מקצועיות. הדבר אינו ברור מאליו שכן השם "ערכת לימוד עצמי" יכול להטעות. טוב לדעת שיש עם מי להתייעץ ולמי לפנות כשיש שאלות. הדבר השני הוא החשוב ביותר בעיני: תכנית הלימודים היומית. עקבתי אחרי התכנית כל יום, מידי פעם איחדתי ימים ושיניתי ימי מנוחה, אבל בגדול, פעלתי לפי הסדר ובמינון המוצע, אני בטוח שזו היא אחת הסיבות להצלחה שלי.

המערכת עזרה לי לעשות סדר בכמות החומר הגדולה שיש, ולולא תכנית הלימודים היומית ודאי הייתי פועל לא נכון, עובד יותר מידי או פחות מידי, קופץ בין נושאים או מסיים תרגול של נושא ביום אחד במקום בהדרגה. לסיכום, אני באמת באמת ממליץ בחום לכל מי שמתלבט - בין אם זה פסיכומטרי ראשון כמוני או שיפור, לא לפחד. לא לפחד ללמוד בלי קורס "כמו של כולם", תאמינו בעצמכם, תשקיעו וללא ספק - תצליחו!

ציון: 719 כמותי: 141 מילולי: 139 אנגלית: 133
ענבר קרייף - ציון ענבר קרייף
ענבר קרייף
ציון 654
אני זוכרת שנפלה עליי ההבנה שאם לא אגש למועד אפריל נשרפה לי שנת הלימודים הקרובה. ניסיתי לחייג לכל המכונים ללימוד פסיכומטרי - ההרשמה בכולם נסגרה. הכיתות מלאות וכבר עברו לפחות ארבעה שיעורים. הקורס היחיד שהסכים לקבל אותי דרש סכום אסטרונומי שלא יכלתי להרשות לעצמי. ישבתי בוכה בבית, מבינה שעם כל הרצון וציוני הבגרות הגבוהים שלי - אין אוניברסיטה בשבילי באוקטובר.

הציעו לי ללמוד לבד, ואני עם חרדת המתמטיקה שלי שלא פתחתי ספר לימוד מזה שלוש וחצי שנים בכיתי אפילו יותר. כשנרגעתי חיפשתי באינטרנט לימוד עצמי. האתר הנעים של ניב רווח שהיה מעוצב בצבעים מרגיעים משך אותי להשאיר טלפון. בבוקר למחרת התקשרה אלי נציגה מקסימה. הסברתי לה - אני לא מסוגלת מתמטיקה. לא מבינה. לא יודעת. היא אמרה שהכל בסדר. הכל יוסבר. רכשתי את הערכה באותו היום והצוות המדהים הפך עולם כדי שהחבילה תגיע אליי יומיים אחרי מחיפה לערד.

החודשיים הבאים היו אינטנסיבים. תוכנית של 80 ימים שהתחלתי באיחור אופנתי נדחסה לי לכדי 47 ימי לימוד. הכל מוסבר. הכל ברור. הכל בליווי. הכל פשוט. עם הזמן תפסתי את השיטה. יום הפסיכומטרי וכולם מחוץ לכיתות מספרים כמה כסף השקיעו ואיזה מספר בחינה וקורס זה מבחינתם, ואני מאבדת צבע. נכנסת למבחן ואומרת לעצמי - זו עוד סימולציה. זו רק סימולציה ואני בסלון בדירה.

חודש ושבוע מלחיצים של המתנה ואני גאה כל כך להגיד - הצלתם לי את שנת הלימודים. 
לא רק שקיבלתי 654 וכיוונתי לסיעוד (540) גם זכיתי בפטור מאנגלית.

תודה לכם על הכל!
ממליצה בחום.
ניב שטיינברג - ציון ניב שטיינברג
ניב שטיינברג
ציון 716
פעם הראשונה שניגשתי לפסיכומטרי, אחרי קורס, קיבלתי 651, ציון שלדעתי לא שיקף את מלוא היכולות שלי, ולכן החלטתי לגשת שוב. הבנתי שלקחת קורס נוסף יהיה לחלוטין בזבוז זמן וכסף, היות והפנמתי את דרכי העבודה וקורס יהיה בזבוז של 10 שעות למידה בבית בשבוע. ידעתי גם שאני צריך רק תרגול נוסף, והרבה, כדי להתקבל למה שאני רוצה, שיפור של שלושים-ארבעים נקודות. אז קניתי את הספרים של ניב רווח, והם באמת מדהימים. אמנם לא נעזרתי ממש בהסברים בתחילת כל פרק, כי אני מכיר את כל סוגי השאלות, אבל השאלות עצמן הן מקיפות מאוד והפתרונות מוסברים בצורה קלה להבנה כך שאתה יוצא מכל מקבץ בנושא מסוים עם כל הידע שצריך עליו. גם הסימולציות, שהיו ברמה גבוהה, וגם בפסיכו עצמו, שום שאלה לא הפתיעה אותי, וידעתי איך לגשת אליה בזכות התרגול המצוין מהספרים ניב רווח. את החלק המילולי שלי, אותו האמנתי שאני בקושי אוכל לשפר, שיפרתי ב16 נקודות בגלל ההסברים המצוינים בספרים של ניב רווח והתרגול העשיר.

אז עכשיו, במקום שאני אתפלל שהסכם יתאזן לציון ההתאמה שלי, אני כבר מעל הסכם ויכול להיות רגוע, והרבה בזכות הצוות הנהדר שלכם. אז תודה רבה לכולכם, אמליץ בחום עליכם לכל מי שירצה ללמוד לפסיכומטרי, כי קורס לא חייב להיות בעדיפות ראשונה, בטח ובטח שלא בפעם השנייה שניגשים!
לירון אחרק - ציון לירון אחרק
לירון אחרק
ציון 758
נדב גנץ - ציון נדב גנץ
נדב גנץ
ציון 723
שירה בר-און - ציון שירה בר-און
שירה בר-און
ציון 763
אנה צ'יגרינוב - ציון אנה צ'יגרינוב
אנה צ'יגרינוב
ציון 710
נעם רוזנר - ציון נעם רוזנר
נעם רוזנר
ציון 756
גיל בן כהן - ציון גיל בן כהן
גיל בן כהן
ציון 786
לירון אחרק - ציון לירון אחרק
לירון אחרק
ציון 758
כשהחלטתי לגשת שוב לבחינה הפסיכומטרית, ידעתי שהפעם אלמד לבד, ולא בעזרת קורס. חיפשתי באינטרנט אחר ערכות ספרים ללימוד עצמי וקראתי המלצות על מכונים שונים, אך מהר מאוד הגעתי למסקנה שערכת הספרים של ניב רווח היא הבחירה המשתלמת – ואכן, בחירה זו התבררה כנכונה. עבור מחיר סמלי והוגן, קיבלתי ערכת ספרים איכותית, בה הסברים מפורטים על כל הנושאים שבבחינה הפסיכומטרית, ושאלות ברמה גבוהה, ממש כמו בבחינה עצמה. 

ההחלטה ללמוד באמצעות ערכת הספרים של ניב רווח, הייתה ללא ספק ההחלטה הנכונה ביותר בשבילי, מכל הבחינות. תכנים איכותיים, מחיר משתלם, והכי חשוב - ליווי מתמיד ותמיכה לכל אורך הדרך מצד הצוות של ניב רווח.

אני ממליצה בחום על ערכת הספרים של ניב רווח לכל מי שניגש לבחינה הפסיכומטרית, ובייחוד לאלו שכבר ניגשו בעבר לבחינה לאחר קורס. חומרי הלימוד המקיפים והאיכותיים בשילוב עם תכנית הלימודים היעילה שמציע ניב רווח, בהחלט מאפשרים הכנה לבחינה הפסיכומטרית בצורה הטובה ביותר, ואם אתם עדיין מתלבטים – אין פה בכלל שאלה, אתם במקום הנכון!
נדב גנץ - ציון נדב גנץ
נדב גנץ
ציון 723
על ניב רווח שמעתי מחבר שלמד עם התוכנית וקיבל ציון גבוה. ראיתי איך הוא מנהל את זמנו טוב יותר מחברים אחרים שלמדו בקורס ובסופו של דבר איך הוא מוציא ציון גבוה יותר מאותם אנשים. בעקבות כך היה לי ברור כי לימודים עם ניב רווח הם הבחירה הנכונה בשבילי, והתברר כי צדקתי.

תכנית הלימודים המצוינת של ה-80 יום אפשרה לי ללמוד את החומר בצורה הטובה ביותר ומקביל להמשיך בעיסוקי היום יום הרגילים שלי ולהימנע מלחץ מיותר ומהתחרותיות המאפיינת את הקורסים. תוכנית הלימודים הייתה מקיפה, כל השיעורים היו מובנים וכללו בסופם תרגולים רבים.

בנוסף לתוכנית המצוינת השירות בניב רווח היה יוצא מן הכלל. העובדים החרוצים ענו לכל שאלה שהעליתי לעמוד הפייסבוק במהירות מרשימה וסיפקו הסברים מעולים. כאשר התגלתה תקלת דפוס במילון שקיבלתי, המענה מטעם החברה היה מהיר ותוך כמה ימים הגיע לביתי מילון חדש.

אני ממליץ בחום על התוכנית לכל מי שמרגיש כי הקורס מיותר מבחינתו וכי יש לו את היכולת ללמוד למבחן לבד. בנוסף אני ממליץ על הקורס למי שניגש למבחן בפעם השנייה/שלישית, ניב רווח ייתן לכם את הדחיפה שאתם צריכים. אני בזכות ניב רווח חסכתי הרבה זמן, כסף ובסופו של דבר גם השגתי ציון גבוה.
שירה בר-און - ציון שירה בר-און
שירה בר-און
ציון 763
נתקלתי פעם ראשונה בניב רווח כחיילת לקראת שחרור ב"כנס משתחררים". לצד כל הדוכנים של קורסי הפסיכומטרי קיבלתי גם עלון של "ניב רווח" שמציע סדרת ספרים ללימוד עצמי. חברות שלי מיד נרשמו לכל מיני קורסים של חברות גדולות שמציעות הנחות (שגם אחריהן המחיר לא הגיוני). אני לא ידעתי כלום על הבחינה, ולכן החלטתי לחכות ולבדוק באינטרנט קצת יותר. אז נכנסתי לאתר של ניב רווח וקראתי כמוכם את ההמלצות, וזה נראה לי "too good to be true" – המחיר סביר ביותר, יש מלא אנשים שהצליחו להגיע לציונים גבוהים ועוד אומרים שהלימוד לא אינטנסיבי יותר מידי. אני יודעת על עצמי שאין לי בעיה לשבת על התחת וללמוד כל עוד יש תוכנית מסודרת שאומרת לי מה לעשות, ולא הרגשתי שאני כל כך צריכה מורה שיעמוד מולי, אז החלטתי ללכת על הערכה. לפחות זו לא הוצאה מטורפת.

התחלתי ללמוד, והתוכנית באמת התחילה ממש רגוע, היא הייתה ממש מסודרת ומקצועית, ופשוט עקבתי כל יום אחרי ההוראות. לקראת הסוף היא נעשתה יותר עמוסה אבל זה ממש לא ברמה שלא יכולתי לצאת ולעשות דברים. חברות שלי הסתכלו עליי ואמרו לי שאני הבנאדם הכי רגוע שהן ראו שלומד לפסיכומטרי. ובאמת, זה בזכות הערכה ומה שניב רווח משדר – זו רק עוד בחינה, כל אחד יכול לבד וקורס זה ממש לא חובה. כל מה שצריך זה לתרגל לתרגל לתרגל ואתם פשוט משתפרים! אני התחלתי מ-לא לסיים אף פרק בזמן והגעתי למצב שבו הצלחתי לסיים פרקים אפילו לפני הזמן.חוץ מזה אל תשכחו שעם הערכה אתם מקבלים תמיכה מדהימה של הצוות בעמוד בפייסבוק בו אתם יכולים לשאול שאלות וללמוד המון מהמורים של ניב רווח וגם מאנשים אחרים ששואלים או מגיבים לכם.

בסופו של דבר, ביום הבחינה הרגשתי ממש מוכנה ורגועה, והתוצאה הייתה בדיוק כמו בסימולציות. אז אם אתם מתלבטים, ניב רווח ממש מומלץ, ותזכרו - העובדה שאתם מוותרים על קורס ממש לא אומרת שאתם מוותרים על ציון!
בהצלחה :)
אנה צ'יגרינוב - ציון אנה צ'יגרינוב
אנה צ'יגרינוב
ציון 710
לקראת סוף השירות שלי הבנתי כי עליי להתחיל לחשוב על הבחינה הפסיכומטרית, גם אם אני לא רוצה לגשת המועד הקרוב ביותר, ואכן בסופו של דבר נרשמתי לקורס הכנה בבית ספר ידוע ומוכר. קיבלתי ציון נמוך מהציון אליו שאפתי, ולכן החלטתי לגשת שוב.

הבנתי כי קורס חוזר לא יעזור לי אלא רק יעכב אותי, עד כמה שהכיתה לא תהיה קטנה. החלטתי ללמוד לבד ועל ניב רווח שמעתי מחברה קרובה אשר כבר ניגשה בעבר דרכם. המחיר היה סביר והרעיון קרץ לי מאוד, ולאחר ימים אחדים בלבד גיליתי כי הספרים איכותיים הרבה יותר מספרי המותג וכי לא הייתה החלטה טובה יותר מזו (וחבל שלא חשבתי על אופציה זו מוקדם יותר).

בעזרת הלו"ז שהורדתי באתר הצלחתי להתאים את קצב הלמידה לקצב שלי בלי שאף אחד יעכב אותי או יאיץ בי וכך הלמידה הפכה ליעילה יותר באופן משמעותי והתפנה לי זמן רב לעיסוקים אחרים. בסופו של דבר הצלחתי להשיג את הציון שרציתי - 710, בדרך נינוחה בלי לחץ וללא טראומה מיותרת.

ממליצה בחום על ספרי הלימוד של "ניב רווח", למרות הפחד מהלימוד העצמי - אל תהססו, ההסברים מפורטים בצורה מדוייקת ומובנת וגם אם ניתקלתם בדבר מה לא מובן - ישנו הפורום באתר שבו אפשר לשאול כל שאלה. גם לפני שידעתי מה הציון שקיבלתי וגם כעת, ממליצה לכל אחד שרוצה לגשת לבחינה לרכוש את ספרי הלימוד של ניב רווח - גם חוסכים עלויות וגם מעלים את רמת הלמידה וההישגים! 
נעם רוזנר - ציון נעם רוזנר
נעם רוזנר
ציון 756
בחרתי ללמוד פסיכומטרי עם הערכה של ניב רווח וזו היתה החלטה מעולה! למה?

למדתי מתוך מערך איכותי שהכין אותי כמעט לכל שאלה בה נתקלתי בסימולציות או בבחינה עצמה, לא בזבזתי זמן מיותר על תרגול כיתתי שלא היה בהכרח רלוונטי עבורי, קיבלתי סיוע איכפתי ומקיף בדיוק במידה ובזמן שרציתי,הצלחתי לחיות תוך כדי תהליך הלמידה, חסכתי אלפי שקלים, הגעתי רגועה ונינוחה ליום הבחינה ובסופו של דבר קיבלתי ציון שמאפשר לי ללמוד את מה שאני רוצה.

אני ממליצה בחום על הערכה של ניב רווח. היא אמנם דורשת יכולת למידה עצמאית מסוימת, אבל התוצאות (וגם הדרך אליהן) משתלמות.
בהצלחה לכולם!
גיל בן כהן - ציון גיל בן כהן
גיל בן כהן
ציון 786
לאחר חודשיים וחצי של עבודה מאומצת ומרוכזת, התוצאה הוכיחה את עצמה.
היו הרבה ספקות, הרבה אנשים ש"מבינים" בפסיכומטרי הבטיחו שחייבים לעשות קורס, שאי אפשר בלי. בסוף המסלול של ניב רווח הוכיח את עצמו כמוצלח לא פחות ואולי גם יותר מקורסים, בטח בהשוואה למחיר. חומר מאתגר, הסברים פשוטים ומענה אנושי איכותי ומהיר באינטרנט. החומר שניב רווח מספק והתכנית ל-80 יום עושים את העבודה באמת בצורה טובה. השאלות ברמה מעט גבוהה יותר מזו שקיימת בבחינה, האינטנסיביות עולה בצורה סבילה ומחושבת.

התוצאה הפתיעה אותי באמת. בסימולציה הגבוהה ביותר קיבלתי 764, בנמוכה ביותר 726. במבחן עצמו קיבלתי 786, במשוקלל ובעברית/מתמטיקה בנפרד (150 אנגלית, 148 עברית/מתמטיקה). התכנית של ניב רווח מומלצת לאנשים שיכולים לספק לעצמם סביבה שקטה וריכוז גבוה בלי צורך בעזרה מבחוץ.

מי שיכול לשבת ולתרגל לבד, להסיק מסקנות ולהפיק לקחים מהטעויות שלו - ירוויח ערכה ברמה גבוהה שתכין אותו היטב לבחינה.
תודה ובהצלחה,
גיל בן כהן.
רונה שקד - ציון רונה שקד
רונה שקד
ציון 736
יואב עמיאל - ציון יואב עמיאל
יואב עמיאל
ציון 750
יואב וינשטיין - ציון יואב וינשטיין
יואב וינשטיין
ציון 756
נועה ברטמן - ציון נועה ברטמן
נועה ברטמן
ציון 780
עידן לייפר - ציון עידן לייפר
עידן לייפר
ציון 703
ברק עבאדי - ציון ברק עבאדי
ברק עבאדי
ציון 649
רונה שקד - ציון רונה שקד
רונה שקד
ציון 736

פסיכומטרי או לא? אין פה שאלה בכלל.
השאלה היא איך, ואם אתם שואלים אותי - אז רק ניב רווח.
העלות, האיכות, התוצאות - לא משתווה לשום קורס בשום מכון.
אני חושבת שכל אחד שעושה פסיכומטרי צריך מחוייבות, התמדה ורצון, ולכן המסגרת של הקורס היא רק התירוץ.
אל תשקיעו את הזמן והכוח בלהתלבט, תקנו את הערכה ותתחילו ללמוד עם ניב רווח, אתם לא תתחרטו!
בהצלחה!

יואב עמיאל - ציון יואב עמיאל
יואב עמיאל
ציון 750
לפני שבחרתי ללמוד בניב רווח קראתי את ההמלצות בקיר זה. כמו שנכתב אז, נוכחתי גם אני לדעת כי הערכה מקיפה, הפורום עוזר ,התכנית ממוקדת (ובכך מאפשרת חיים ועבודה במקביל לבחינה) ועל הדרך נחסכים גם אלפי שקלים. אבל את היתרון הגדול של שיטת הלימוד העצמי גיליתי ( בעצמי...) באמצע התהליך. בשונה מחבריי שלמדו בקורס, לי יצא לחוות את המבחן הפסיכומטרי והלמידה אליו כאתגר אישי ולא כאל משימה עם שיעורי בית. הטקסטים מעניינים, האנגלית משתפרת פלאים וכך גם הטכניקה - אין סיבה לסבל וההמאסה שמרכזי הלימוד כופים.

כשלמדתי בדרך שלי ולא הייתי כפוף למורה יכולתי להוסיף קטעי קריאה בויקיפדיה כערך מוסף, לכתוב חיבורים על נושאים יומיומיים, למצוא את השיטות שלי לפתרון בעיות מסוגים שונים ולשנן מילים איך שנוח לי ובאיזה קצב שמתאים לי. אם אתם בצבא או בעבודה ויש לכם את הנכונות, היכולות ומעט זמן פנוי כדאי לכם לשחק אותה ולסיים עם הפסיכומטרי במקביל.

דעו - מנסיוני המועט המבחן הוא לא המפלצת שהרגילו אתכם לחשוב שהוא, לכן אני ממליץ לכם ללמוד אליו בדרככם ובעצמכם וכך תהיה זאת חוויה חיובית בשבילכם.
יואב וינשטיין - ציון יואב וינשטיין
יואב וינשטיין
ציון 756
תמיד חשבתי שהקורסים לפסיכומטרי הם קצת מיותרים, ושאם יהיה לי חומר לימוד אני אוכל לעשות הכל לבד בבית באותה יעילות ובחלק קטן מהמחיר. חבר סיפר לי על ניב רווח והחלטתי לנסות. הכרתי אנשים שלמדו בקורס במקביל אליי, ומתוך שיחות והשוואות איתם לא עלה שום הבדל בהתקדמות בלמידה. אין שום "טריק סודי" שהמדריך בקורס לימד אותם. אין שיטות מיוחדות. אני הרגשתי שהערכה של ניב רווח כללה מספיק חומר לתרגול, הסברים מפורטים על כל נושא ואיך לגשת אליו, ובנוסף, בקבוצה בפייסבוק אפשר היה לשאול שאלות ולקבל מענה מקצועי תוך זמן קצר על כל נושא בו עלה קושי.

בקיצור אני ממליץ בחום על הלימוד בעזרת הערכה של ניב רווח. אל תפחדו מזה שאין קורס. אנשים קצת חוששים כשאין להם את ה"גב" הזה של ההדרכה אבל בסופו של דבר מי שנבחן זה אתם ולא המורה מהכיתה, והערכה מכילה בדיוק את אותו חומר כמו השיעורים שתעברו אם תרשמו לקורס, אז למה לא לחסוך המון שקלים ועדיין להוציא ציון טוב?
נועה ברטמן - ציון נועה ברטמן
נועה ברטמן
ציון 780
כשחיפשתי איך להתכונן למבחן הפסיכומטרי היו לי שתי הנחות מוצא: שיש לי יכולת למידה עצמית גבוהה ושאני לא מוכנה לשפוך אלפי שקלים על קורס או על ערכת ספרים שהשימוש שלי בהם יהיה, כך קיוויתי, חד פעמי. תוך כדי השיטוט במכונים השונים הגעתי לניב רווח ומצאתי ערכת ספרים מקיפה ובמחיר לא גבוה ביחס לערכות אחרות.

המוכרת ששוחחה איתי בטלפון היתה אדיבה והוגנת ועזרה לי להבין מהי ערכת הספרים המתאימה לי ביותר על סמך הידע והיכולות שלי. הספרים הגיעו תוך ימים ספורים יחד עם תוכנית לימודים מפורטת, מדורגת ומסודרת שהנחתה אותי יום-יום והעניקה לי מסגרת במשך כל תקופת הלמידה. הספרים שופעים הסברים ברורים ומקיפים מאוד, התרגילים מגוונים וברמת קושי מעט גבוהה מהמבחן, שזה מעולה בעיני. תוכנת המילים באתר נוחה לשימוש ועושה את תהליך שינון המילים למעט פחות מונוטוני ויותר מעניין.

הציון שלי גבוה משציפיתי והרבה מכך בזכות הערכה המצוינת של ניב רווח. אני ממליצה עליה בחום לכל מי שיש לו סבלנות ומשמעת עצמית. זוהי ערכה מקצועית ביותר, המחיר שלה הוגן, והשרות מצוין.
עידן לייפר - ציון עידן לייפר
עידן לייפר
ציון 703
הסיבה המקורית בגללה החלטתי ללמוד עם הערכה של ניב רווח היתה שלמדתי תוך כדי הצבא, ולא יכלתי ללכת לקורס.
בדיעבד, אני שמח שלא החלטתי לגשת אחרי הצבא ולעשות קורס, כי אני משוכנע שקורס לא היה מעניק לי ציון גבוה יותר, ובעיקר היה לוקח לי יותר כסף וזמן.
אני ממליץ לכל אחד שיש לו משמעת עצמית גבוהה + יכולת לימוד עצמי, ללמוד עם ניב רווח, כיוון שהחומרים באמת מעולים והתרגול מספק.
בהצלחה!
ברק עבאדי - ציון ברק עבאדי
ברק עבאדי
ציון 649
את הלימודים לפסיכומטרי התחלתי בעקבות הצעה מהצבא לצאת לעתודה במהלך השרות הצבאי שלי, שחייב אותי בפסיכומטרי על מנת להתקבל לתוכנית ולאוניברסיטה אחר כך. על ניב רווח שמעתי מחבר שקנה את הספרים לאותה מטרה בדיוק ואני חייב לציין שאני שמח מאוד בבחירה הזו.

בגלל היותי חייל לא הייתה לי אפשרות לעשות קורס פסיכומטרי ולכן הספרים ללמידה עצמית עם התוכנית ל-80 יום היו מושלמים בשבילי. הספרים כתובים בצורה מקצועית ומובנת מאוד ומכילים הסברים ושיטות פתרון למגוון התרגילים שבפסיכומטרי. אני ממליץ מאוד על הספרים האלו לכל מי שמעוניין ללמוד לבד ולעקוב אחרי התוכנית ל-80 שמגיעה איתם.

בסך הכל אני מרוצה מאוד מהקנייה הזאת, קיבלתי את הציון שאליו שאפתי וגמישות הלמידה העצמית אפשרה לי ללמוד תוך כדי צבא.
יובל שגיא - ציון יובל שגיא
יובל שגיא
ציון 652
אורי פריד - ציון אורי פריד
אורי פריד
ציון 697
נועם רוטמן - ציון נועם רוטמן
נועם רוטמן
ציון 745
בר דגן - ציון בר דגן
בר דגן
ציון 620
עפרי תמיר - ציון עפרי תמיר
עפרי תמיר
ציון 786
אולגה יאז'וק - ציון אולגה יאז'וק
אולגה יאז'וק
ציון 732
יובל שגיא - ציון יובל שגיא
יובל שגיא
ציון 652
המסע לבחינה פסיכומטרית היה לא קל על אף שבחרתי חברה קטנה שהבטיחה כיתה קטנה, יחס אישי וחומרים איכותיים התגלה כלא מספיק בכלל כדי להוציא את הציון הדרוש והחזון הנוסף - הפטור באנגלית ומכאן הבנתי שאני זקוק לתרגולים נוספים איכותיים יותר וברמה גבוהה יותר כדי להשיג את המטרה שלי.

הגעתי לניב רווח דרך המלצות וחברים שעשו והחלטתי להזמין את הערכה ולהשקיע בה יותר וההשקעה בהחלט השתלמה מאוד, החומרים איכותיים מאוד, תוכנית לימודים מסודרת ופורום עזרה שענה לכל שאלה ובמהירות. החומרים היו בהחלט מצויינים ורק בזכותכם השגתי באנגלית 139! מה שהביא לי את הפטור וציון 652 בבחינה אשר פתח את דלת הכניסה לאוניברסיטה ולמקצועות ההנדסה שרציתי.

לכל המתלבטים, באמת חבל על קורס פסיכומטרי אין יחס אישי ולשבת אחד על אחד, לא כל המכונים נותנים חומרים איכותיים ובטח שלא זמינות שכזו. לכן, אני ממליץ בחום רב לכל מי שרוצה להצליח בבחינה ולא לשבת בקורס (זה באמת קצת בזבוז זמן) וכמובן פטור באנגלית, יש לי 2 מילים בשבילכם: ניב רווח!
אורי פריד - ציון אורי פריד
אורי פריד
ציון 697
אהלן, תודה רבה על הציון המקסים שעזרתם לי להשיג ! :)

לקראת סוף השירות הצבאי נפצעתי וסופחתי לר"מ 2 לקראת ניתוח גדול בכתף. החלטתי לנצל את הזמן הרב בבית על מנת לעשות פסיכומטרי. לאחר המלצות מחברים וממכרים שונים החלטתי לרכוש את הערכה של ניב רווח. למדתי במשך שבועיים ואז עברתי את הניתוח. לא תיארתי לעצמי עד כמה הכאבים שלאחר הניתוח ירתקו אותי למיטה ללא יכולת ללמוד באמת. נכפתה עליי הפסקה בלימוד, כך שלבסוף נותר לי חודש וחצי בלבד עד לבחינה. בזמן הזה השתחררתי מצה"ל והתעסקתי בסידורים ובבירוקרטיה של אזרחות ובנוסף התחלתי לעבוד - מה שצמצם באופן ניכר את זמן הלימוד. לאור הזמן המועט שהיה לי הקדשתי מאמץ ניכר לתחום בו הייתי חלש ביותר - התחום הכמותי.

בכנות אומר כי לא הספקתי לפתור מחצית מהתרגילים בחומר הלימוד שבערכה, ובכל זאת כשעשיתי את הסימולציות עמדתי על אזור ה-650 שהיה ציון היעד שלי מלכתחילה. אני זוקף זאת לזכות השיעורים המצויינים שבערכה והתרגילים המעולים שברמה גבוהה ביותר. לצערי לא הצלחתי לעבוד עפ"י התכנית המוצעת של 80 יום, אך גם ללא עבודה עפ"י התכנית הצלחתי בעזרת הדגשים המקצועיים באתר ובפורום בפייסבוק לעבוד על נקודות החולשה שלי ולהשתפר לקראת רגע האמת.

לבסוף ניגשתי לבחינה לעצמה עם חשש עצום בנושא הכמותי שכן עמדתי על 5-7 טעויות בממוצע לפרק. הבחינה עצמה הלכה זוועה בהרגשה שלי (ולא רק שלי), ולבסוף קיבלתי ציון 697 הגבוה ב-50 נקודות מממוצע הסימולציות שלי, ובנוסף ציון 132 בכמותי - ציון כמותי שלא יכולתי לחלום עליו אפילו בסימולציות!

אני ממליץ מאוד לכל מי שמעוניין לחסוך כסף ואולי גם זמן לשקול לחיוב לימוד בעזרת הערכה של ניב רווח. לא צריך יותר מקצת ראש בריא סבלנות ותושייה על מנת להצליח.

אורי פריד
נועם רוטמן - ציון נועם רוטמן
נועם רוטמן
ציון 745
כשהתחלתי להתעניין בכל נושא הבחינה הפסיכומטרית לא היה לי צל של מושג מה הבחינה, איך היא בנויה ובטח שלא איפה ואיך כדאי להתכונן אליה. בשל העובדה שבמהלך תקופת הבחינה עבדתי בעבודה שדרשה ממני נוכחות של 24 שעות, הבנתי שאין אופציה טובה יותר מללמוד בעצמי לבחינה. לאחר הבחינה וגם במהלך הקורס הבנתי שעשיתי בחירה נכונה כשבחרתי בניב רווח.

החומר בספרים באתר האינטרנט מפורט מאוד, ההסברים עזרו לי לחזור בקלות על חומר שלא נגעתי בו מאז התיכון. תכנית הלימודים בנויה בצורה הדרגתית ונכונה ועמוד הפייסבוק מאפשר תקשורת שותפת, ופתרון בעיות משותף. המידע באתר סייע לי מאוד להבין יותר טוב את מבנה הבחינה, והסימולציה שבוצעה בכיתה באוניברסיטת חיפה עזרה להפיג את המתח לקראתה.

יתרון נוסף של הלימודים בעזרת הערכה הוא היכולת להתאים את קצב הלימוד. אני בטוח שאם הייתי בוחר ללכת לקורס, הקצב הכללי היה מאט את התקדמותי בעוד שבנושאים שקשים לי באמת לא הייתי זוכה לתרגול מספיק.

אני ממליץ בחום לכל אדם שיש לו היכולת ללמוד בצורה עצמאית לבחור בניב רווח. גם לאחר הבחינה, כשבדקתי, הבנתי שאין ערכה טובה מזאת ללימודים באופן עצמי, והבנתי שאין צורך אמיתי בקורס, כל עוד המוטיבציה מספיק גבוהה.
בר דגן - ציון בר דגן
בר דגן
ציון 620
לאחר שעשיתי קורס באחד מהמכונים, מאוד התאכזבתי מהציון אך ידעתי שאני מסוגלת להרבה יותר. 
החלטתי לא ללמוד שוב במסגרת קורס אלא ללמוד לבד עם הערכה של ניב רווח.
הערכה מאוד מומלצת לאנשים שעשו קורס בעבר אך התאכזבו מהציון, והתשלום עבורה מאוד הוגן. 
בעזרת הספרים והסימולציות שיפרתי את הציון הקודם והתקבלתי לחוג שרציתי. ממליצה בחום!
עפרי תמיר - ציון עפרי תמיר
עפרי תמיר
ציון 786
כשהחלטתי לגשת לפסיכומטרי (ללימודים בעתיד או לעתודה בצבא), עברתי על הרבה חברות בשוק ועל מה שיש לכל אחת מהן להציע, ובסופו של דבר החלטתי שמי שמציע את הכלים הכי טובים במחיר הכי הגיוני הוא ניב רווח. אחרי התייעצות עם יועץ הלימודים של החברה הזמנתי את הערכה במשלוח שהגיע מהר מהצפוי, הערכה הייתה מקצועית, מקיפה ונוחה, כללה הנחיות והסברים רבים כולל תכנית לימודים יומית, וביחד עם האתר שכולל פורום מומחים שעונים על שאלות, תוכנת מילים ועוד כלים, לא היה חסר לי כלום כדי ללמוד ולהתכונן למבחן כמו שצריך. לפני הקנייה חשבתי לקנות תוספת של שיעורי וידאו מחברה אחרת, אבל אחרי שראיתי כמה מקיפה ומושקעת הערכה זה כבר לא נראה לי נחוץ. הערכה עצמה כללה הסברים על כל נושא, כמות גדולה של שאלות לתרגול כולל ספר מרתון ועוד מספר סימולציות.

לא היה חסר מי שיגיד ש"מי שמוותר על קורס מוותר על נקודות" אבל לדעתי הגעתי לתוצאה לא פחות טובה מזאת שהייתי משיג עם קורס. למי ששוקל איזו ערכה לקנות אני ממליץ בחום על הערכה של ניב רווח, שמציעה את כל הכלים הדרושים ללמידה וישפרו את הציון הסופי, ובמחיר טוב. למי ששוקל אם ללמוד עצמאית או עם קורס, אני יודע שיש יתרונות ללמידה בקורס, אבל למידה עצמית זאת אופציה שכן אפשר לשקול ולא חייבים לפסול מיד, בעיקר עם ערכה כזאת שמספקת את כל הכלים המתאימים להצלחה מלאה.

אני רוצה להודות לצוות החברה שתמיד סייע ותמך מההתקשרות הראשונה ועד ליום הבחינה.
בהצלחה לכל הנבחנים!
אולגה יאז'וק - ציון אולגה יאז'וק
אולגה יאז'וק
ציון 732

ניגשתי לבחינה הפסיכומטרית בפעם הראשונה בין החופש של י"א וי"ב, לאחר שלמדתי במכון מוכר ועשיתי קורס של "תיכוניסטים". הלימודים היו מפרכים, עם הרבה רעש בכיתה, ולצערי לא קיבלתי את הציון שרציתי לקבל.

לאחר התלבטויות וחששות, החלטתי לגשת למבחן פעם נוספת, והחלטתי שאני לומדת לבד. חקרתי באינטרנט ועברתי על האפשרויות לרכישת ספרים באופן עצמאי ובלי שום ספק, ההישגים מהמכון של ניב רווח בלטו באופן משמעותי. עברתי לא פעם על עמוד הממליצים, והתרשמתי מהציונים, קיוויתי שיום אחד אוכל להיות חלק מהם.

ניגשתי במועד יולי, בסוף י"ב, מה שאומר שרוב הלמידה לפסיכומטרי נעשתה בשיא הלחץ של תקופת הבגרויות שלי. דאגתי שאני לא אצליח לחלק את הזמן באופן הדרוש ולא אצליח גם בבגרויות וגם בפסיכומטרי, אבל התוכנית המפורטת של ניב רווח לא אפשרה דבר כזה, ידעתי מה עליי לעשות כל יום, וידעתי שאם יהיו לי שאלות או בעיות, אני לא לבד ויהיה לי למי לפנות במכון של ניב רווח. הספרים הקיפו את החומר בצורה יסודות, ההסברים היו ברורים ולעניין, וכשסיימתי ללמוד ידעתי שבזכות הערכה של ניב רווח יהיה קשה מאוד להפתיע אותי בבחינה.

זוהי ללא ספק ערכה איכותית, עם שאלות מאתגרות המקלות על ההיבחנות בפסיכומטרי.
ממליצה בחום לכל מי שמעוניין ללמוד לבד. בהצלחה לכל הנבחנים!

נועם לביא - ציון נועם לביא
נועם לביא
ציון 680
יובל חסון - ציון יובל חסון
יובל חסון
ציון 673
נל רכבי - ציון נל רכבי
נל רכבי
ציון 727
הדר קידר - ציון הדר קידר
הדר קידר
ציון 707
יותם אפללו - ציון יותם אפללו
יותם אפללו
ציון 712
עמית טייגפלד - ציון עמית טייגפלד
עמית טייגפלד
ציון 684
נועם לביא - ציון נועם לביא
נועם לביא
ציון 680
לקראת אמצע כיתה י"א, כשכולם התחילו לקבל צו ראשון ולחשוב על המשך הדרך, החברים התחילו לחשוב על פסיכומטרי. לאחר שאיש מכירות של קורס פסיכומטרי (ממכון אחר) הגיע להרצות, החליטו חלק מהחברים שהם ישתתפו בקורס הכנה. החלטתי לגשת לפסיכומטרי, אך ערכתי סקר שוק קטן לפני ההרשמה. כשגיליתי את האתר של ניב רווח התרשמתי מאוד. מיד הבנתי שהשיטה של לימוד עצמי מתאימה לי - אין צורך להתאים את עצמי לקצב הלימוד הכיתתי, ולתוכנית הכללית שלעיתים קרובות הכילה חומרים שכלל לא היו רלוונטיים לגבי כתלמיד תיכון.
הספרים הגיעו במהירות - ואיתם התוכנית המצוינת. את עיקר הלימוד מיקדתי בחופש (יולי - אוגוסט) ופתיחת שנת הלימודים בכיתה י"ב (ספטמבר). על מנת להקדיש את תשומת הלב הראויה הייתי צריך לשנות במעט מסדר היום. הקדשתי 3-4 שעות ביום ללמידה במשך חודשיים וחצי. עם זאת, הצלחתי להתפנות גם לעיסוקים אחרים.

באוקטובר ניגשתי לבחינה, תוך תחושה שהתכוננתי כראוי. לאחר חודש מלא ציפיות וכסיסת ציפורניים, הציונים הגיעו ואני שמחתי עד לב השמים (הי! חרוז!). ההכנה של ניב רווח היתה מצוינת. הפורום היה זמין כשהייתי זקוק לו (גם אם בזכות ההסברים והפתרונות המלאים זה לא קרה הרבה...). בדיקת החיבורים היתה מהירה ועניינית, מסתבר שגם בנושא שהוא סובייקטיבי לכאורה, לניב רווח יש פתרון. לאורך כל הלימוד השוויתי הספקי לימוד עם חברי שלמדו בקורס. אני חייב להודות שבתחילה חששתי שמא בחרתי לא נכון, אולם, לקראת תקופת המרתון הפקתי תועלת מהגמישות שמאפשרת למידה עצמית והספקתי לבצע סימולציות רבות. אני מוכרח לציין שכמויות החומר הזמין לתרגול היו עצומות ולא היה חוסר בתרגול.

תודה רבה,
נועם לביא,
ישיבת בני עקיבא יבנה חיפה
יובל חסון - ציון יובל חסון
יובל חסון
ציון 673
כשהחלטתי להתחיל ללמוד לפסיכומטרי, התלבטתי בין רישום לקורס או למידה עצמית עם הספרים של "ניב רווח". לבסוף, לאחר המלצות מצוינות על "ניב רווח" החלטתי ללמוד לבד בעזרת תוכנית 80 הימים. החלטה זו התבררה במהרה כהחלטה נבונה.

במקום להשקיע אלפי שקלים בקורס וזמן לא מבוטל שרובו לא מתועל בצורה הטובה ביותר, קיבלתי ספרים מעולים עם הסברים מקיפים הנותנים הכנה מלאה למבחן. לא רק שהרגשתי שאין לי שום חסרון לעומת חברים שלמדו במקביל אליי בקורס, אלא יתרון בכך שיכולתי לנהל לעצמי את הזמנים, מה שאפשר לי לעבוד לאורך כל תקופת הלימודים. אין ספק שלמידה עצמית דורשת משמעת ולא מתאימה לכל אחד אבל היא מתאימה ליותר אנשים ממה שחשבתם!

אז לכל המתלבטים למיניהם, אני ממליצה בחום על ניב רווח, גם אתם יכולים :)
נל רכבי - ציון נל רכבי
נל רכבי
ציון 727
בערך בחודש יוני של סוף י"ב החלטתי לגשת לפסיכומטרי באוקטובר, ביחד עם החבר שלי שהיה בסוף כיתה י"א. בעיקרון ידענו ששנינו תלמידים טובים, לא רעים במתמטיקה ובאנגלית ומקווים לטוב במילולי... ובעיקר לא מעוניינים בהשקעה כספית משמעותית כמו קורס. עשינו מחקר אינטרנטי על כל מיני אופציות ללימוד עצמי לפסיכומטרי, ומצאנו את ערכת הספרים של ניב רווח. בסופו של דבר בחרנו בניב רווח בזכות המחיר הזול באופן יחסי לשאר החברות, בזכות כמויות התרגול העצומות בספרים ובסימולציות המצורפות, ובזכות האופציה לקנות סט ספציפי של ספרים ולוותר על אחרים (אנחנו וויתרנו על ספר יסודות מתמטיים - כי כרגע עשינו בגרות במתמטיקה, ועל המילונים משום שהיו כבר מילונים אחרים ברשותנו...).

השווינו רשימות, דרכי לימוד וכו' עם חברים שהלכו לקורסים, ולא ראינו שום הבדל בינינו לבינם. אולי אפילו ידענו יותר. ההסברים לפני כל פרק בספרים מאוד מפורטים ומלאים בדוגמאות ופתרונות, המאפשרים לבצע "ביקורת עצמית" ולסייע בדרך לפיתרון הנכון. בנוסף, כמויות התרגול היו כלכך גדולות, עד כדי כך שלמרות שלמדנו כמעט כל יום במשך כמה שעות, סיימנו רק כ-80% מהתרגול בספרים. בתקופת המרתון גם עשינו את הסימולציות המצורפות, דבר שלדעתי, אין לוותר עליו! למרות שמי שלומד לבד אולי לא יגיע לתנאים של כיתה ושקט מוחלטים כמו בבחינה עצמה... פתירת סימולציה באורך מלא וברמה כזו מאפשרת תהליך לימודי משמעותי יותר שכולל עבודה, בדיקה והסקת מסקנות המובילה להשתפרות.

שנינו קיבלנו ציונים גבוהים (הציון שלי: 727, הציון של החבר שלי: 738), ומרוצים מתהליך הלמידה כולו לקראת הבחינה. בהצלחה לכולם בהמשך!!!
 
הדר קידר - ציון הדר קידר
הדר קידר
ציון 707
במהלך שירותי כחייל עלה ברוחי לעשות את בחינת הפסיכומטרי תוך כדי תקופת השירות ובכך לחסוך זמן יקר לאחר השחרור. ידעתי שאני מוכרח להתייחס לשני גורמים בבחירת אפיק הלימוד שלי לבחינה, מחיר סביר וגמישות בשעות הלימוד. לאחר גישוש בין כל מכוני הפסיכומטרי הבנתי שהספרים שמציע ניב רווח אלו הספרים היעילים ביותר עבורי, תוך הבנה שבלמידה עצמית אני כנראה ייתקל בקשיים שרק מדריך יוכל לעזור בהם.

ישר כשהתחלתי ללמוד הבנתי שבחרתי נכון. הספרים מכילים הסברים מקיפים, קבוצת הפייסבוק תרמה בתשובות לשאלות לא ברורות ומתן טיפים לקראת המבחן מאנשי המערכת ומתלמידים מנוסים יותר. אני ממליץ בחום על הספרים, בעיקר לאנשים עם מוסר עבודה שיודעים ליצור לעצמם מסגרת לימוד רצינית.
יותם אפללו - ציון יותם אפללו
יותם אפללו
ציון 712
ידעתי מראש שאני לא הולך לשפוך כסף ושעות על קורס לפסיכומטרי. הגעתי לספרים של ניב רווח דרך חברים שהמליצו עליהם, המחיר סביר לגמרי, ואחרי שלושה ימי עבודה הספרים כבר ישבו אצלי בסלון. כ-3,500 עמודים מפחידים של ספרים הסתדרו לתוכנית מאורגנת של 80 יום, כולל ימי מנוחה, שהייתה מסגרת נוחה ללימודים, וכך נתנה את היתרון העיקרי של קורס על למידה עצמאית (מסגרת שעוזרת להתמיד).

הצלחתי ללמוד עם התכנית ולהצליח עדיין להשקיע בלימודים התיכוניים ובפרוייקטים אחרים. סופקו בספרים אלפי תרגילים ברמת המבחן פסיכומטרי שהיוו הכנה אולטימטיבית למבחן. בנוסף לכך, הספרים היו מאורגנים במבנה נוח אשר איפשר חזרה יום יומית על החומר בצורה מאורגנת. לאחר תקופת הלמידה עם הספרים לפסיכומטרי הורגשה אצלי השתפרו בכתיבה ובאנגלית, גם בחיים מחוץ למבחן. בפורום היה מענה מהיר (תוך יום), וניתן שירות אדיב.

אם הייתה לי אפשרות לבחור מחדש איך ללמוד לפסיכומטרי, אין ספק שהייתי בלי לחשוב פעמיים בוחר שוב בספרי ניב רווח.

בקיצור, אני ממליץ בחום על ערכת ספרי ניב רווח לפסיכומטרי, יעילה, מסודרת, נוחה וזולה.
בהצלחה :)
עמית טייגפלד - ציון עמית טייגפלד
עמית טייגפלד
ציון 684
לפני כחצי שנה השתחררתי מהשירות הצבאי, אשר במהלכו זכיתי לראות את חברותיי ניגשות עם קורסים שונים לבחינה הפסיכומטרית, מסתגרות בבית במשך שלושה חודשים ובסופו של דבר אפילו לא קרובות להיות מרוצות. בנוסף, שמעתי ממספר אנשים כי לימודים בכיתה לעיתים מעכבים, מבזבזים זמן ועוזרים רק לקובץ קטן של תלמידים. בעקבות טענה זו והידיעה כי אני מסוגלת לשבת במקום הרבה שעות (תכונה שלהפתעתי לא הייתה הכרחית בתהליך הלמידה) החלטתי לנסות ללמוד לבד בבית אך משום שמדובר במועד ראשון העדפתי להיעזר בספרי לימוד שינחו אותי.

בבירור טלפוני קצר התברר כי הספרים של ניב רווח היו המקיפים ביותר, הזולים ביותר והיחידים שבאמת מיועדים ללמידה עצמית. התחלתי ללמוד 80 ימים לפני הבחינה, לפי הלו"ז, הצלחתי להמשיך לעבוד בחצי משרה, לצאת בערבים,לטייל בשבתות  ובניגוד לכל מה שחשבתי לפני - להמשיך לחיות! רמת הספרים הייתה טובה מאוד וזהה לרמת המבחן כך שלא היו הפתעות ביום הבחינה.

הציון שקיבלתי פתח לי דלת כמעט לכל מסלול לימודים ובכסף שחסכתי בזכות 'ניב רווח' אוכל להשתמש ללימודים עצמם!
 
לידור אזולאי - ציון לידור אזולאי
לידור אזולאי
ציון 702
אור פייביש - ציון אור פייביש
אור פייביש
ציון 693
זהר סגל - ציון זהר סגל
זהר סגל
ציון 680
שירה כהן - ציון שירה כהן
שירה כהן
ציון 706
מאיה כהן - ציון מאיה כהן
מאיה כהן
ציון 720
דניאל פריזמט - ציון דניאל פריזמט
דניאל פריזמט
ציון 683
לידור אזולאי - ציון לידור אזולאי
לידור אזולאי
ציון 702
לאחר שניגשתי בפעם הראשונה ולא קיבלתי את הציון שאני צריך, התייעצתי רבות עם חברים והבנתי שעליי לרכוש ספרים חדשים. כחודשיים לפני המבחן רכשתי ספרים של ניב רווח,  לאחר שבדקתי את עלות קורס ערב בחברה אחרת. הלימוד עצמו היה מקיף מאוד, מקבלים תוכנית לימוד היכולה להתפרס לאורך של 80 יום לפני הבחינה. הספרים מצוינים ומחולקים למקבצים ברמת קושי משתנה, דבר המאפשר תרגול בצורה טובה יותר.

חשוב לציין שאת הלימוד לבחינה עשיתי כשאני עובד במשרה מלאה, לכן לא עלה בדעתי ללכת לקורס פסיכומטרי, ורק שבועיים לפני המבחן הקדשתי את מלוא הזמן ללימוד בבית. ספרי האנגלית והכמותי מעט קשים ביחס לרמה במבחן, והקושי בספרים מעט ערער לי אישית את הביטחון באנגלית ובכמותי. עם זאת, אחרי שפתרתי מספר סימולציות, הבנתי שהקושי בתרגול שיפר לי מאוד את היחס לסימולציות של המרכז הארצי ולמבחן הסופי כ"עוד" סימולציה ולא משהו מפחיד מדי.

בסופו של דבר קיבלתי ציון מספק ופטור באנגלית, שיפרתי ב-62 נקודות מהפעם הקודמת. אין ספק שמי שיכול לשבת וללמוד בעצמו יוכל לקבל את מלוא ההסברים והתרגול מהספרים של ניב רווח.
אור פייביש - ציון אור פייביש
אור פייביש
ציון 693
לקראת סוף השנה הרביעית שלי בצה"ל רציתי לעשות את מבחן הפסיכומטרי על מנת להצליח להירשם לשנת הלימודים שאחריה ולהספיק לטייל בחו"ל לפני. היה ברור לי שבמסגרת תפקידי בצה"ל, אין לי את הפריבילגיה לעשות קורס או לשבת שעות רבות וללמוד. חיפשתי מהיכן ניתן לקבל חומר לימודי למבחן הפסיכומטרי, שם נתקלתי בהודעה של ניב רווח באינטרנט.

במהלך שלושת חודשי הלימוד למבחן קיבלתי את הרושם שספריו של ניב רווח הם הרבה יותר ממספקים למי שיש לו את המשמעת העצמית הדרושה ללימוד עצמי ללא מסגרת תומכת. התרגילים, המבחנים והסימולציות של ניב רווח קשים ורמתם גבוהה מתוך מחשבה (לפי דעתי) כשקשה באימונים קל בקרב, וכך היה וציון הפסיכומטרי שלי היה גבוה מתוצאות הסימולציות בכמעט ארבעים נקודות. אני ממליץ בחום על ספרים אלו לכל מי שיש לו את התושייה והרצון ללמוד בעצמו.
זהר סגל - ציון זהר סגל
זהר סגל
ציון 680
שמי זהר סגל (בלי ו'), ואני בכיתה י"ב. לפני מספר שנים החלטתי שאני רוצה ללמוד גיאולוגיה, וכשעלתה השאלה לאן אלך בצבא, עתודה אקדמית נראתה כמו רעיון מבטיח. כדי להתקבל לעתודה ולמגמת הלימוד, הייתי צריך לגשת לבחינה הפסיכומטרית עד חודש אפריל של כיתה י"ב. כבר בפסח האחרון (2014) התחלתי להתלבט לגבי הלימודים לפסיכומטרי - בעיקר סביב השאלה האם ללמוד בקורס או בלמידה עצמאית. בגלל שיש לי עוד הרבה מאוד זמן, ומנגד אין לי זמן פנוי לקורס, ובנוסף לכך תמיד נהניתי ללמוד לבד, החלטתי לרכוש ערכת ספרי לימוד לפסיכומטרי. קיבלתי המלצה לגבי ערכת הספרים של ניב רווח, וקניתי את הערכה באינטרנט.

הספרים הגיעו במהירות, ולמדתי מתוכם במשך שלושה חודשים, יחסית ברוגע. הספרים עזרו לי מאוד להתכונן לקראת המבחן ולדעת מראש איך יראה. ניגשתי לפסיכומטרי באוקטובר, ושמחתי לגלות שהוא ברמה שכבר התרגלתי אליה. אני חושב שיכולתי לקבל ציון גבוה מעט יותר אם לא הייתי מתעכב באחד הפרקים הכמותיים, שבהם הייתי בטוח ביכולתי יתר על המידה, ולא הקפדתי על זמנים.
 
שירה כהן - ציון שירה כהן
שירה כהן
ציון 706

מהיכרותי עם עצמי, ידעתי שאלמד לבד לבחינה הפסיכומטרית. לפני תחילת הלימודים לא הבנתי כלכך את מבנה הבחינה ומה נדרש ממני, והחלטתי לרכוש את הערכה של ניב רווח על מנת לסדר את הלמידה ולא לפסוח על אף חלק של הבחינה. כשהחלטתי לגשת לפסיכומטרי, נותרו לי חודשיים עד המועד אליו תכננתי לגשת, זמן לא ארוך, כשהקורסים למועד כבר החלו כחודש קודם לכן. התייעצתי עם נציג השירות של ניב רווח בטלפון, שתמיד היה אדיב וענה לשאלותיי בשמחה. שמחתי לשמוע שחשוב להם לברר שהלימוד העצמי אכן מתאים לי ושאוכל לעמוד בלימודים במשמעת עצמית גבוהה. הבנתי שאת הערכה מלווה תוכנית לימודים ב-80 ימים, ושאם ארצה אוכל לדחוס את החומר יותר וכך להספיק בחודשיים.

ללימוד העצמי יש יתרונות רבים מבחינת תכנון זמן, ולאורך כל לימודיי לא שקעתי בספרים אלא המשכתי גם לעבוד ולטייל. תוך כדי הלמידה נוכחתי לדעת שיש חלקים מהבחינה שקלים לי יותר וכך יכולתי לדלג על תרגולים מסויימים ולהשקיע את זמני בחלקים שאתגרו אותי יותר. הערכה הייתה נוחה וקלה להבנה, ההסברים נהירים ופשוטים והסימולציות מצויינות. לא חייבים קורס בשביל להצליח בפסיכומטרי, ואני ממליצה בחום על הערכה של ניב רווח!

בהצלחה, שירה.

מאיה כהן - ציון מאיה כהן
מאיה כהן
ציון 720
נרשמתי למועד פברואר ולקחתי את הלימודים בקלות. שאני אצטרך קורס? הרי אני אחד האנשים המבריקים שאני מכירה. החלטתי על מינון של פרק בחינה אחד פעם ביום יומיים, קצת להיזכר בנוסחאות, בלי למדוד זמנים, עם לעגל פינות, ונמלאתי גאווה כשהוצאתי ציונים מעולים.

בלילה של יומיים לפני הבחינה גיליתי שאני כל כך גרועה בפסיכומטרי שאני אפילו לא מחשבת נכון את הציון, וצריך לחסר את כלל הטעויות שעושים, ולא את הממוצע שלהן. פתאום מציון 700 שבו הערכתי שאני נמצאת התחוור לי שאני מגרדת את ה-500 מלמטה. בעיה. הלכתי לבכות קצת בחדר, ולמחרת קמתי נחושה; דחיתי את מועד הבחינה ומכרתי את הגאווה העצמית כדי לרכוש ים תרגילים (בקטע טוב) ומסגרת זמנים הגיונית והגונה.

הערכה שהזמנתי הגיעה עוד באותו יום; ומיכאל, נציג השירות האדיב עשה ככל יכולתו בכדי לעודד אותי ולזרוע בי תחושת מסוגלות מחודשת. ממליצה על הערכה של ניב רווח כי קשה מאוד למצוא תרגילים וחומרי לימוד רלוונטיים בכמות גדולות באינטרנט וחבל להשקיע את התסכול, המאמץ והזמן במקום הלא נכון. עזבו, זה מספיק קשה גם ככה. מעבר לכך הכל עניין של משמעת עצמית. תרגול, תרגול ועוד תרגול עד שזה בכלל לא עובר דרך המוח, אלא מתבצע בידיים באוטומט.

סוף שמח - זה הצליח על הניסיון הראשון. התקבלתי לאוניברסיטה.
שיהיה לכם המון בהצלחה.
דניאל פריזמט - ציון דניאל פריזמט
דניאל פריזמט
ציון 683
תוך כדי שירותי הצבאי החלטתי לנסות לשפר את ציון הפסיכומטרי שלי, הציון הקודם שלי היה בסביבות ה- 600. תמיד העדפתי ללמוד לדברים לבד, וחשבתי שקורס רק יאט אותי (וגם לא היה נוח לי מבחינת השעות בבסיס), לכן רכשתי את הספרים של ניב רווח ללימוד עצמי. המטרה היתה ברורה: קבלה ללימודי הנדסה באונ' בן גוריון בנגב, ולכן הדגש היה על הציון הכמותי בבחינה.

לא נגעתי כמעט בכלל בחלק המילולי וגם תירגלתי ותירגלתי את החלק הכמותי. מאוד אהבתי את זה שהספרים לא באים ללמד כל מיני טריקים מטופשים שלא עוזרים לאף אחד, אלא באמת מתמקדים בהבנה של השאלות. הסימולציות היו מעולות ובסופו של דבר קיבלתי ציון סופי של 683 עם ציון כמותי של 144. ספרים מצויינים, מוסברים היטב.

נ.ב. היה מאוד נחמד שהשליח הגיע להביא לי את הספרים בערך 14 שעות אחרי שביצעתי את ההזמנה.
טוביה כהנא - ציון טוביה כהנא
טוביה כהנא
ציון 710
דניאל בנויש - ציון דניאל בנויש
דניאל בנויש
ציון 695
יובל קורנפלד - ציון יובל קורנפלד
יובל קורנפלד
ציון 681
אייל גלזר - ציון אייל גלזר
אייל גלזר
ציון 703
אתי קריגל - ציון אתי קריגל
אתי קריגל
ציון 625
אוהד רגב - ציון אוהד רגב
אוהד רגב
ציון 750
טוביה כהנא - ציון טוביה כהנא
טוביה כהנא
ציון 710
התחלתי ללמוד עם הספרים של ניב רווח לאחר שעשיתי שני קורסים באותו מכון (אחד רגיל ואחד עם כיתת 700) ולא הגעתי לציון שרציתי. חשבתי שעוד קורס רק יבזבז לי את הזמן ולא יחזק אותי במקומות החלשים ולכן חיפשתי ערכה טובה ללימוד עצמי שתהיה גם במחיר סביר. ראיתי שערכת הספרים של ניב רווח עולה על דרישותיי. למדתי לפי התוכנית שהאתר מציע. התוכנית מהווה מסגרת לימודים עיקבית וחשובה עד לבחינה עצמה יום אחרי יום, ובעצם מהווה תחליף מעולה למסגרת שהקורסים השונים מציעים.

שיטת הלימוד של ניב רווח תרמה לי לפתוח את הראש ולרענן את החשיבה שהייתה מקובעת מאז הבחינות האחרונות ובאמת בזכותה הגעתי לבחינה מוכן בכל הנושאים, לא הופתעתי מאף שאלה והרגשתי שאני מבין את השאלות ואת דרך פתרונן ולא סתם מנחש או מחשב בערך. כך הצלחתי להגיע לציון שאליו שאפתי ושיפרתי ב-60 נקודות את הציון מהבחינה שעברה.
דניאל בנויש - ציון דניאל בנויש
דניאל בנויש
ציון 695
שלום, לאחר שהייתי בקורס פסיכומטרי והבנתי מה מתרחש בזמן השיעורים - למידת הדברים מהבסיס והתמקדות בשיטות להגעה לפתרון, קצב הבנה שונה של כל אחד ואחד מהתלמידים - ודברים אלו הקשו על התמקדות בנושאים שמבחינתי היו צריכים חיזוק. לפיכך, החלטתי שאני אנסה לגשת שוב למבחן הפסיכומטרי אבל הפעם ללא קורס, אלא עם ספרים ללימוד עצמי. לאחר שערכתי חיפושים באינטרנט וכן שמעתי המלצות מחברתי על הספרים של ניב רווח, החלטתי להזמין את הספרים ולהתחיל ללמוד.

התרשמתי מאוד מכמות החומר הקיימת בספרים, וכן מהמגוון הרחב של השאלות הקיים בהם. את נושא המתמטיקה שיפרתי מאוד והגעתי לתוצאה של 146! בקורס שהייתי בו התמקדו בשיטות לפתרון, ואילו בספרים של ניב רווח הוא התמקד בלמידת החומר ובהבנה - מה שלדעתי מהווה את עיקר הלמידה. גם בנושא העברית שיפרתי והגעתי לתוצאה של 130! לאחר שהיה לי מאוד קשה להתמודד עם העברית הבנתי בזכות הספרים שיש לקרוא ולפעול לפי ההיגיון - ולא לנסות ללמוד טכניקות פתרון מכיוון שמדובר בשאלות שאינן קבועות.

אני ממליצה בחום על הספרים של ניב רווח!! בפסיכומטרי הקודם הגעתי לציון של 660 ועכשיו בזכות ניב רווח שיפרתי ל695 !
יובל קורנפלד - ציון יובל קורנפלד
יובל קורנפלד
ציון 681
אחרי שהחלטתי לגשת לפסיכומטרי, חיפשתי באינטרנט איך כדאי ללמוד לפסיכומטרי, הסתכלתי בפורומים ונראה שאם אני רוצה ללמוד לבד כדאי להשתמש בספרים של ניב רווח. הספרים הגיעו תוך יומיים. הם היו מאוד מפורטים, הסבירו כיצד יש לגשת לכל שאלה, וסיפקו תרגול רב. לא מצאתי אף טעות בשאלות. ואחרי שקראתי את ההוראות ותרגלתי, ניתן היה לראות שיפור בביצועיי. לדעתי, ללמוד מספרי ניב רווח זו שיטה מאוד יעילה לשיפור יכולות בעברית אנגלית ומתמטיקה, ודרך מצויינת להתכונן לפסיכומטרי.
אייל גלזר - ציון אייל גלזר
אייל גלזר
ציון 703
בחרתי ללמוד עם ערכת ההכנה לפסיכומטרי של ניב רווח כיוון שלמדתי תוך כדי הצבא, ולא יכולתי לגשת לקורס 'במשרה מלאה'. קבלתי את הספרים, הורדתי את תוכנית 80 הימים והתחלתי לעבוד. הדבר שהפתיע אותי (ואת חבריי שלמדו במקביל במגוון קורסים ומכונים) יותר מכל היה העומס, או ליתר דיוק אי-העומס - כמות הלימודים היומית הייתה סבירה לחלוטין, ובשום שלב לא הרגשתי שאני נחנק מעודף לימודים. הספרים היו טובים וענייניים, השאלות זהות ברמתן לבחינה, והפתרונות מצויינים וברורים. כמעט שלא קרה שלא הבנתי את ההסברים והפתרונות לשאלות. כשהגעתי למבחן הרגשתי מוכן ולא הופתעתי מרמת הבחינה והשאלות. גם הציון הסופי הוא פחות או יותר ממוצע הסימולציות.

נכון, צריך משמעת עצמית כדיי ללמוד לבד, אבל צריך משמעת עצמית גם אם עושים קורס רגיל, רק כשבלימודים עצמאיים לא צריך לבזבז זמן על מה שכבר יודעים. אתם טובים בכמותי? לא צריך לבזבז על זה את הזמן. אפשר להתמקד במה שרלוונטי. לסיכום - זה אמיתי, אפשר ללמוד לבד ולהוציא אחלה ציונים, ואם החלטתם ללמוד לבד, אני ממליץ בחום על הערכה של ניב רווח. לא תצטערו.

שיהיה בהצלחה!
אייל גלזר.
אתי קריגל - ציון אתי קריגל
אתי קריגל
ציון 625
בשנה הנוכחית תוך כדי שירות קבע החלטתי לשפר את הפסיכומטרי על מנת להתחיל ללמוד כבר באוקטובר הקרוב. עקב אילוצי מערכת לא יכולתי לקחת קורס ולכן חיפשתי ערכת לימוד עצמי, לאחר המלצות רבות מחברים החלטתי לקנות את ערכת הספרים של ניב רווח. אחד הדברים הטובים בלימוד עצמי זה שאתה בוחר מתי ללמוד, איך לחלק את שיעורי הבית ובנוסף יש לך מספיק זמן לתרגול.

הסימולציות של ניב רווח לדעתי משקפות את רמת הבחינה מה שנתן לי פרספקטיבה טובה לגבי הבחינה. והציון הסופי היה בטווח ציוני הסימולציות. כמו כן, עלי לציין לטובה את מהירות המשלוח, כבר למחרת ערכת הספרים הייתה אצלי. בנוסף, האתר מאוד נוח למשתמש ומספק לך לוח זמנים הכולל לימוד של 80 יום שבמסגרתו אתה עושה את שיעורי בית בשילוב עבודה במשרה מלאה. וכמובן אסור לשכוח את צוות העובדים שנתנו מענה מהיר דרך האתר, ואף התקשרו לוודא את הבנתי לאחר כמה שאלות באותו נושא.

אז תודה, ערכת הספרים של ניב רווח מומלצת בחום.
אוהד רגב - ציון אוהד רגב
אוהד רגב
ציון 750
הגעתי לניב רווח אחרי שכבר ניגשתי לבחינה הפסיכומטרית יחד עם קורס במכון מוכר. לצערי, לא הגעתי לציון שהיה דרוש לי ללימודים ולכן החלטתי לגשת פעם נוספת. שקלתי בתחילה לעשות קורס נוסף במכון אחר בעלות של אלפי שקלים, אך לאחר בדיקה באתר של ניב רווח הבנתי שאוכל להגיע מוכן ברמה גבוהה לבחינה באמצעות החומרים המקיפים המוצעים על ידי ניב רווח.

מבחינתי, ההחלטה להשתמש בספרים של ניב רווח לטובת לימוד עצמי הייתה מעולה וללא ספק הובילה לשיפור הניכר בציון שלי. חומרי הלימוד וההסברים ברמה גבוהה מאוד ומכינים אותך להתמודדות טובה עם שאלות המרכז הארצי. מעבר לכך, היכולת ללמוד בעצמי בשקט וללא הלחץ המוגזם המורגש בקורסים של מכונים אחרים, אפשרו לי להגיע רגוע לבחינה לאחר שהתמקדתי בכל התחומים בהם היה לי קושי בבחינה הקודמת.

אני ממליץ בחום על ספרי הלימוד העצמי של ניב רווח לכל מי שכבר ניגש בעבר לבחינה יחד עם קורס, כמו גם למי שמעוניין ללמוד בעצמו בפעם הראשונה ומרגיש שקורס ארוך פחות מתאים לו. חומרי הלימוד וההסברים האיכותיים יחד עם תכנית הלימודים העצמית המוצעת על ידי ניב רווח, מאפשרים להגיע לבחינה מוכנים ומבלי הלחץ הנפשי המלווה בדרך כלל לבחינה ומועצם לרוב על ידי קורסי ההכנה.

הרבה בהצלחה!
מריה שווץ - ציון מריה שווץ
מריה שווץ
ציון 614
קורל גזית - ציון קורל גזית
קורל גזית
ציון 663
יבגני בירגר - ציון יבגני בירגר
יבגני בירגר
ציון 622
שיר אביב - ציון שיר אביב
שיר אביב
ציון 708
איריס יאבלוצ'ניק - ציון איריס יאבלוצ'ניק
איריס יאבלוצ'ניק
ציון 684
דור בכר - ציון דור בכר
דור בכר
ציון 750
מריה שווץ - ציון מריה שווץ
מריה שווץ
ציון 614
את ניב רווח פסיכומטרי זכיתי להכיר כשניגשתי לפסיכומטרי בפעם השנייה. מכיוון שכבר עברתי קורס הכנה לפסיכומטרי בפעם הראשונה, לא הרגשתי צורך בקורס נוסף. החלטתי ללכת על האופציה של לימוד עצמי והחלטתי לתת לערכת הלימוד העצמאית הזדמנות. אם כבר עברתם קורס פסיכומטרי בעבר ואינכם מרגישים צורך לגשת לקורס נוסף, הייתי ממליצה על ערכה זו. פרט לעובדה שהערכה מקיפה את כל החומר הנדרש לבחינה הפסיכומטרית, היא גם כוללת פתרונות מלאים ומפורטים שמסייעים לנבחנים בהבנת החומר. השאלות מגוונות ומקיפות את החומר, והפתרונות המלאים מציגים דרכים שונות לפתרון, שלעיתים משמשים ככלי לפתרון שאלות אחרות. חשוב לציין שבנוסף לערכה הלימודית ישנו פורום שזמין לרשותכם לכל שאלה לגבי דברים שלא הבנתם ולו"ז הלימודי שניב רווח מספק לרוכשי הספרים ללימוד עצמי.

בתור אחת שקיבלה ציון נמוך בפעם הראשונה למרות ההשקעה הרבה והמאמץ, בעת הלמידה בפעם השנייה הרגשתי פחד וחוסר ביטחון שההשקעה והזמן הרב שאני אתן מעצמי ירדו לטימיון ואני לא אצליח לשפר את הציון מהפעם הקודם. אולם, להפתעתי הרבה, בעזרת הלו"ז המאוד מאורגן של ניב רווח פסיכומטרי וערכת הספרים המפורטת והמעמיקה, הצלחתי להחזיר את הביטחון העצמי שלי ולראות את כל תהליך הלמידה והבחינה עצמה באור חיובי יותר.

חשוב לי להדגיש שאחד הגורמים העיקריים שסייע לי להגיע לציון שיש לי כיום הוא הלו"ז שניב רווח מספק לנבחנים, לו"ז בן שמונים יום שמסודר לפי מטלות שיש לבצע בכל יום. לאורך כל תקופת הלמידה שלי עבדתי בצמוד ללו"ז, ועל אף שהתחלתי באיחור של עשרים ימים מהלו"ז, העובדה שיש לי תוכנית לימודים מסודרת מול העיניים דרבנה אותי ללמוד ולתת מעצמי יותר. זאת ועוד, הלו"ז הוא לא דבר מובן מאליו ולא כל מכינת פסיכומטרי מספקת אותו. בנוסף, כפי שכבר ציינתי קודם, הפתרונות המלאים היו גם הם כלי למידה בשל עצמם וההסברים בתחילת כל פרק סייעו בריענון של החומר הנלמד.

אז בקיצור, אם אתם אנשים בעלי יכולת למידה עצמית, עברתם כבר מכינה פעם ורוצים לחסוך כסף הייתי ממליצה לכם לרכוש את הספרים של ניב פסיכומטרי. בהתחלה גם לי היו ספקות ,אבל אחרי שנתתי לניב רווח הזדמנות - לא התאכזבתי.

אז תרכשו! כי לא תתאכזבו;)
קורל גזית - ציון קורל גזית
קורל גזית
ציון 663

אל האתר של ניב רווח הגעתי בשוטטות באינטרנט אחר עזרי למידה לפסיכומטרי ללא קורס. רציתי מאוד לשפר את הציון שהרגשתי שלא מגיע לי אחרי השקעה מרובה - למדתי כל יום מספר שעות, בקורס כמובן, במשך חודשיים וחצי והציון לא תאם לסימולציות שעשיתי.

היה חשוב לי להוציא ציון טוב, שלא אצטרך לגשת לבחינה שוב, בגלל העלויות וכמובן בשל הזמן הרב המושקע. החלטתי לרכוש ערכה מוזלת, בלי החלק של האנגלית של "ניב רווח". בתחילה פתרתי הרבה מיני-פרקים דרך האתר, מה שהיה נהדר, ולאורך תקופת הלמידה תרגלתי מילים בעברית באתר. הייתה אפשרות גם לשאול שאלות דרך הפורום, אבל לא הרגשתי שאני זקוקה לזה. למדתי כחודש וחצי לקראת הפסיכומטרי הנוסף, תוך כדי עבודה, בערך 3-4 פעמים בשבוע. הסימולציות היו ברמה טובה מאוד, ובספרים היו הסברים מעולים.

אחד הדברים שהבנתי לאורך "הרומן" שלי עם הבחינה הפסיכומטרית הוא להיות רגוע, לא "להתחרע" על המבחן ולקחת בפרופורציות המתאימות. קיבלתי 663, ציון טוב עבורי שאיתו אני יכולה להתקבל למקצוע שאני רוצה וזה מה שחשוב שורה תחתונה :)

יבגני בירגר - ציון יבגני בירגר
יבגני בירגר
ציון 622

הספרים של ניב רווח מאוד עזרו לי לשפר את הציון שלי, שיפרתי את הציון מ-547 ל-622!

זה המבחן הרביעי שעשיתי ואני יכול להגיד בלב שלם שההצלחה שלי במבחן היא בזכות הספרים ותכנית הלימודים המסודרת של ניב רווח. אני ממליץ בחום לרכוש את הספרים של ניב רווח שלדעתי יותר טובים מקורסים של מוסדות מסויימים שעולים אלפיי שקלים שאפשר לחסוך ברכישת הערכה של ניב רווח.

בקיצור יש לי רק מילים טובות לגבי הספרים ותכנית הלימודים של ניב רווח, זה הדבר שנתן לי כרטיס כניסה לאוניברסיטת בן גוריון!

ממליץ לכולם בחום, אחלה ערכה.
בירגר יבגני

שיר אביב - ציון שיר אביב
שיר אביב
ציון 708
שמי שיר אביב בת 18, לאחר פעמיים שניגשתי לפסיכומטרי עם קורסים יקרים מאוד וארוכים וקיבלתי ציון לא מספק ונמוך, החלטתי ללמוד לבד בעזרת ספרי ההכנה של מכון "ניב רווח". הספרים מצויינים בעלי הסברים ברורים על כל נושא וכן התרגילים עצמם ברמה הנכונה למבחן. בנוסף מצורפים לספרים דף תדרוך למי שמתקשה להכין מסגרת לימודים עצמית וכן דף בפייסבוק הנותן מענה זמין לכל שאלה ובעיה!

בפעם השלישית שניגשתי לפסיכומטרי שיפרתי ב-66 נקודות!! שמחה על הבחירה וממליצה בחום.

בהצלחה, שיר אביב (:
איריס יאבלוצ'ניק - ציון איריס יאבלוצ'ניק
איריס יאבלוצ'ניק
ציון 684
ניגשתי בפעם השנייה לפסיכומטרי כדי להוציא ציון גבוה כי אני שואפת לעתודה. לקחתי קורס בין י"א לי"ב והציון לא הספיק לי. קורס נוסף היה מיותר, בעיקר כי לא היה לי זמן אליו ולא היה לי צורך בו. הייתי צריכה תרגול ושיטות. חיפשתי ספרים וניב רווח נראה לי האפשרות הכי טובה. נהניתי לדבר עם נציגי השירות שלא מכרו בכוח ומאוד הבינו.

בניתי לעצמי מערכת שעות (בפעם השנייה הייתי חכמה יותר וידעתי על מה לעבוד) אבל לצערי לא היה לי מספיק זמן להקדיש לזה כמו שהייתי רוצה מכיוון שהייתי עסוקה בי"ב תוך כדי, ולכן גם לא הספקתי להשתמש בכל הכלים שהערכה העמידה לרשותי. הספרים ממש עזרו ולדעתי אם הייתי קונה אותם מלכתחילה ומשקיעה בהם את הזמן שהשקעתי בפעם הראשונה - הייתי מצליחה יותר מלכתחילה. הספרים מעולים והטיפים טובים!

הייתי ממליצה לאנשים שיכולים להתמיד לא למהר לקורס אלא לקנות את הספרים ולהוציא מהם את המיטב, לדעתי זה יותר יעיל מקורס.

ניב רווח, תודה רבה!
דור בכר - ציון דור בכר
דור בכר
ציון 750
קניתי את הספרים של ניב רווח כדי ללמוד לבד לפסיכומטרי ולהימנע מעלויות גבוהות על קורס פסיכומטרי, גם אם זה יהיה במחיר ציון יותר נמוך או קשיים בלמידה. מהר מאוד גיליתי שאני טועה.

הלמידה עם התכנית של ניב רווח היא ממש לא מה שנקרא "ללמוד לבד". התכנית מלווה אותך יום יום עד הבחינה, וממקדת אותך בכל הנושאים שצריך באופן מסודר כך שאף פעם לא תרגיש אבוד. מעבר לזה, הפורום והקבוצה בפייסבוק סיפקו תמיכה מהירה, לפעמים מיידית, לכל שאלה, גם לשוליות ביותר. אני יכול להעיד ששאלתי עשרות שאלות בפורום וכולן קיבלו מענה מספק.

בסופו של דבר קיבלתי ציון שסיפק אותי מאוד, בזכות תהליך למידה מעולה שלא התיש אותי מצד אחד, אך מצד שני הוציא ממני את המיטב. אני מודה לניב רווח על חוויה חיובית בלמידה לפסיכומטרי וממליץ בחום על הספרים והתכנית!
אור הלל - ציון אור הלל
אור הלל
ציון 642
טלי ריבקין - ציון טלי ריבקין
טלי ריבקין
ציון 725
רפאל פרנגוליאן - ציון רפאל פרנגוליאן
רפאל פרנגוליאן
ציון 691
פולינה פרוימן - ציון פולינה פרוימן
פולינה פרוימן
ציון 692
רון פישר - ציון רון פישר
רון פישר
ציון 695
ענבר בן ארצי - ציון ענבר בן ארצי
ענבר בן ארצי
ציון 694
אור הלל - ציון אור הלל
אור הלל
ציון 642
באופן כללי, אני בעד לימוד עצמי, וקצת לפני השחרור התחלתי ללמוד עם ספרים של מכון הכנה מוכר, וניגשתי למועד פברואר. עשיתי איתם את כל המסלול של הקורס, כאילו אני באמת בקורס אך זה לא עזר במיוחד וקיבלתי ציון לא משהו בלשון המעטה. אחרי שניגשתי, חברה שלי סיפרה לי שלמדה עם הספרים של ניב רווח ושהיא לא התאכזבה מהציון - אז הלכתי על זה כי כבר התחלתי לעבוד ולא רציתי לעשות לעצור את החיים שלי לשלושה חודשים רק בגלל הפסיכומטרי.

בסופו של דבר היא צדקה, ובאמת הרגשתי שהרמה של ניב רווח גבוהה במיוחד. הספרים היו ממש מאתגרים וממצים ותוכנית הלימוד מעולה לאנשים שמעוניינים לעבוד תוך כדי... כמה שזה נראה מעט לכל יום - זה ממצה והחומר מטפטף למוח טוב טוב  בנוסף אני חייבת לציין שהיחס שקיבלתי מהצוות של ניב רווח היה מצויין - לכל שאלה, גם אם הקטנה ביותר, היה מענה מכל הלב.

ממליצה בחום!
טלי ריבקין - ציון טלי ריבקין
טלי ריבקין
ציון 725
אחרי פסיכומטרי ראשון ולא מוצלח מספיק שעשיתי בקורס כיתתי החלטתי שבפעם השנייה אני עושה את זה לבד. קניתי את הספרים של ניב רווח והתחלתי לעבוד לפי התכנית שהם מציעים באתר. הספרים מכילים הסברים מצוינים וברורים, התרגולים להרגשתי ברמה גבוהה ומאתגרת יותר ממה שנתקלתי בתרגולים של מכונים אחרים ותכנית הלימודים העצמית ממוקדת, שפויה, ובעיקר לא מייאשת בשום שלב.

אני נשארתי עם ההרגשה שיכולתי להסתדר מלכתחילה עם התכנית של ניב רווח ובלי קורס. קורס לא יכול להיות מותאם לכל התלמידים הלומדים בו, קצב הלימודים ישעמם חלק מהתלמידים ואילו אחרים לא יעמדו בקצב והמיקוד לא יהיה מדויק בעבור כל אחד, ניב רווח יצרו ערכה לעבודה עצמית ברמה גבוהה בשילוב תמיכה דרך אמצעים שונים המאפשרת לכל אחד ללמוד ולהתמקד במה שנכון לו ולהגדיל את הסיכוי לקבל ציון גבוה. ועוד לא ציינתי את הבדלי המחירים...

למי שיש כוח רצון ויכולת להתמיד - ניב רווח הוא הפתרון.
תודה לכם!
טלי  :)
רפאל פרנגוליאן - ציון רפאל פרנגוליאן
רפאל פרנגוליאן
ציון 691
עשיתי פסיכומטרי פעם ראשונה בצבא, בגלל היציאות שלי לא יכולתי לעשות קורס, ולכן החלטתי ללמוד בעצמי. הגעתי לאתר של ניב רווח דרך סרטון ביוטיוב, והחלטתי להזמין את הספרים.

אומנם היה לי רק כחודש וחצי להתכונן לבחינה, הספרים סיפקו הסברים רחבים מאוד, פשוטים ומובנים גם על הבחינה עצמה, גם על החומר, וגם על אופי השאלות עצמן. הספרים מכילים הרבה מאוד (מאוד!) תרגול, וגם פתרונות עם הסברים מקיפים לכל שאלה. לא הספקתי לעבור על כל התרגילים, אבל הספרים סיפקו לי את כל ההסברים והשיטות כדי שלא אהיה מופתע בבחינה עצמה.
פולינה פרוימן - ציון פולינה פרוימן
פולינה פרוימן
ציון 692
ניגשתי פעם ראשונה לפסיכומטרי בזמן צבא כאשר אני משרתת בתפקיד בו לא הייתה לי אפשרות להגיע לשיעורים של קורסים. החלטתי לנסות ללמוד לבד, וראיתי סרטון ביוטוב על הספרים של ניב רווח. לאחר התרשמות מהסרטון החלטתי שהוכנית מתאימה לי ורכשתי את הספרים, שהגיעו למחרת.

אומנם היו לי חודשיים ללמוד, אך הסתמכתי על התכנית המפורסמת באתר שמנחה בצורה טובה מאוד בחומר ובהחלט מלמדת בהדרגה את כל מה שנדרש. לאנשים שמסוגלים לבנות לעצמם לוח זמנים שיעמדו בו, ללא ספק הספרים מספקים חומר לימודים טוב מאוד, המתרגל באופן יסודי את נושאי הבחינה.

אני ממליצה בחום רב על הספרים ותכנית הלימודים. תודה רבה לניב רווח ובהצלחה לנבחנים!
רון פישר - ציון רון פישר
רון פישר
ציון 695
לכל מי שחושש לגבי למידה "לבד", חשוב לי לומר שבמהלך כל הלמידה עם המעטפת של ניב רווח לא הרגשתי לבד: הרגשתי שיש לי שליטה על הלו"ז שלי (בליווי מצוין של  הלו"ז המומלץ של תוכנית ה-80 ימים). היה לי את השקט שלי בבית, בלי לחץ של כיתה והשוואת ציונים עם אנשים אחרים. מצד שני, כל פעם שהייתה לי שאלה ישר יכולתי לשאול אותה באתר של ניב רווח או בקבוצת פייסבוק וקיבלתי מענה תוך כמה שעות או הכי הרבה יום.

התשובות והספרים היו ברמה גבוהה ואיפשרו לי להגיע לרמה גבוהה ביחסית מעט זמן וכסף. בקיצור, ממליץ לכולם בחום - ניב רווח!!!
ענבר בן ארצי - ציון ענבר בן ארצי
ענבר בן ארצי
ציון 694
שמי ענבר בן ארצי, בת 22 ועם עבר לא קטן עם קורסי פסיכומטרי. היה לי ברור מההתחלה שאת הציון שאני צריכה על מנת להתקבל ללימודים בטכניון – אני אקבל גם אם אצטרך לעבוד קשה. לאחר שני קורסים בהם הרגשתי כי למרות שהשקעתי מעבר למקסימום, לא הצלחתי למצות את יכולותיי ביום המבחן והן בהכנה אליו לא הרגשתי שאני מכוונת למקום הנכון, ובסופו של דבר החלטתי להקשיב לעצתה של חברתי, ולפנות לניב רווח פסיכומטרי.

החלטתי לרכוש את הערכה ללימוד עצמי וללמוד ברגוע, עם ההמלצה לחלוקת הזמנים – ואפילו עבדתי פחות זמן מהמומלץ, והעסקתי את עצמי בנושאים אחרים במקביל. הרגשתי שמכינים אותי הרבה יותר טוב למבחן ואולי אפילו יותר טוב ממה שאני צריכה. הגעתי ליום המבחן בהרגשה רגועה, כמו הולכת לפתור שאלון טריוויה לשעות הפנאי. יצאתי בהרגשה טובה וכשקיבלתי את הציון לא האמנתי! שיפרתי ב- 67 נקודות מהציון הקודם שלי! קיבלתי 694, פטור באנגלית, הרבה מעל המצופה ואפילו יותר ממה שהייתי צריכה על מנת להתקבל למה שרציתי.

אני ממליצה מאוד ללמוד עם ניב רווח פסיכומטרי – הרמה גבוהה ומתאימה למבחן, שאלות ומילים מגוונות, חלוקת זמנים נוחה והגיונית, ואין הרגשה של לחץ סביב כל הנושא, יש מענה טוב מאוד באתר לשאלות וגם בספרים עצמם. לא נתקלתי בהכנה טובה שכזו. מאוד ממליצה!
רחל טנסיוצ׳וק - ציון רחל טנסיוצ׳וק
רחל טנסיוצ׳וק
ציון 727
רועי גנץ - ציון רועי גנץ
רועי גנץ
ציון 727
יואל נטף - ציון יואל נטף
יואל נטף
ציון 728
שירי בר - ציון שירי בר
שירי בר
ציון 726
אפיק יצחק - ציון אפיק יצחק
אפיק יצחק
ציון 669
אסף רוקני - ציון אסף רוקני
אסף רוקני
ציון 743
רחל טנסיוצ׳וק - ציון רחל טנסיוצ׳וק
רחל טנסיוצ׳וק
ציון 727
למדתי לבחינה הפסיכומטרית עם חומרי הלימוד של ניב רווח בקיץ שבין י״א לי״ב. ספרי הלימוד היו מאוד ברורים ומפורטים, עם הרבה מאוד תרגול. בספרים היה הסבר לכל נושא ולכל סוג של תרגילים. כמו כן, היו שם פתרונות לתרגילים שעזרו להבין את התרגיל. בעזרת הספרים, הצלחתי לקבל ציון טוב בבחינה הפסיכומטרית.
רועי גנץ - ציון רועי גנץ
רועי גנץ
ציון 727
לקראת שחרורי מהצבא, התחלתי להתעניין בלימודי פסיכומטרי. הרעיון של לימוד פרונטלי בכיתה לא מצא  חן בעיניי הן בגלל המחיר הגבוה והן בגלל חוסר המיקוד (לא ניתן להתאים את רמת הלימוד ולשים דגש באופן שמתאים לכל תלמיד בכיתה גדולה).

שמעתי מחברים על ניב רווח ועל הערכה ללימוד עצמי והזמנתי את הספרים. תחילה, חששתי שיהיה בלאגן בתוכנית ושלא אדע איך לחלק את העבודה לפי ימים. ברגע שהספרים הגיעו והורדתי את הסילבוס - נרגעתי. הכל מאוד מסודר ומחולק לימים, ואפילו קבועים בלו"ז ימי מנוחה. שמחתי לגלות שנפח העבודה לא גדול כפי שציפיתי והצלחתי לעבוד בחצי משרה תוך כדי הלימודים בלי מאמץ מיוחד ולשמור גם על זמן פנוי. גיליתי שהעבודה מול הסילבוס פשוטה ונוחה להפליא ובמידה הצורך, יש גם פורום לשאלות שמתפקד נהדר. אז לסיכום, בעיניי, ערכת הספרים ללימוד עצמי של ניב רווח הינה הפיתרון האידיאלי למי שיש לו מוטיבציה ומשמעת עצמית.
יואל נטף - ציון יואל נטף
יואל נטף
ציון 728
כשהחלטתי ללמוד לפסיכומטרי חשבתי שלא אוכל להצליח בלי קורס ואכן נרשמתי לקורס באחד המכונים. כשבוע לפני תחילת הקורס הודיעו לי שהכיתה באזור מגורי נסגרה וביטלתי את ההרשמה לקורס. מאוד רציתי לגשת לאותו מועד, אבל כבר לא היה ניתן להירשם במכונים אחרים שכבר התחילו את הקורסים. התחלתי לברר על האפשרות ללמוד בלי קורס וכך גיליתי את ערכת הספרים של ניב רווח. לאחר בדיקה באתר האינטרנט של ושיחה עם נציג של החברה החלטתי להזמין את הערכה.

כאשר התחלתי ללמוד גיליתי שאני מצליח להתקדם בלי קורס. תוכנית הלימוד היומית סידרה לי את הלימוד כך שלא הייתי צריך לדעת לבד כמה ללמוד כל יום. כיום אני בטוח שלא הייתי מצליח יותר בקורס מאשר הצלחתי עם ערכת הספרים. אני גם חושב שכל תעשיית הקורסים יוצרת לחץ מיותר מהבחינה על מנת שתלמידים יבואו ללמוד אצלם במחירים גבוהים. שיטת הלימוד של ניב רווח אינה כוללת לחץ אלא מרגיעה את התלמיד ונותנת לו תחושת מסוגלות.

אני ממליץ לכל אחד שרוצה למצות את יכולותיו בבחינה הפסיכומטרית (לא רק גאונים) לוותר על קורס מיותר ויקר וללמוד עם הספרים של ניב רווח.
תודה רבה.
שירי בר - ציון שירי בר
שירי בר
ציון 726
ההחלטה לגשת למועד אפריל נעשתה פחות מחודשיים לפני הבחינה. חיפשתי מקום שיציע לימוד עצמי בשילוב תרגול מספק ורמה גבוהה ושלא עולה אלפי שקלים. התקשרתי למכון של ניב רווח ולא התאכזבתי. הספרים הגיעו עם שליח תוך יום וחצי, עבדתי לפי לו"ז אישי למרות שהיה לו"ז מוצע, החומר כלל תרגול רב ברמה גבוהה ותשובות והסברים מפורטים לכל שאלה ושאלה.

הערכה של ניב רווח עוזרת, במיוחד לאנשים שמסוגלים ללמוד לבד ומעדיפים להתקדם בקצב שלהם - בין אם הוא מהיר יותר או איטי יותר. יש לציין שגם לאוהבי המסגרות ישנה תוכנית לימודים מפורטת בה רשום ההספק שיש להגיע אליו כל יום. ההכנה נעשתה באופן מקצועי ותורם ואף כי לא מדובר בקורס עם מדריך תמיד יש למי לפנות.

ההכנה הייתה מעולה ואני ממליצה על המכון בחום!
אפיק יצחק - ציון אפיק יצחק
אפיק יצחק
ציון 669
כשהחלטתי להתחיל ללמוד בשנה"ל הבאה, התחלתי לחפש קורס מתאים ללימודי פסיכומטרי. מהר מאוד הבנתי שלא אוכל לעמוד בזמנים של קורס אינטנסיבי תו"כ השירות הצבאי. חבר טוב המליץ לי על ספרי ניב רווח (גם הוא למד תו"כ השירות הצבאי). ראשית התברר לי שהמחיר מאוד נוח (ומאוחר יותר) גם שווה את זה.

כיוון שבמהלך השבוע לא היה לי יותר מדי זמן ללמוד, ביליתי את רוב סופי השבוע בלמידה אינטנסיבית. הספרים נוחים מאוד ללמידה ומאוד הדרגתיים. ניתן להבין בקלות את ההסברים והדוגמאות, וישנו מגוון רב של תרגילים (יותר ממה שהספקתי לתרגל). הסימולציות גם כן רבות ומגוונות ומדמות את המבחן האמיתי (הציון הסופי שקיבלתי, 669, שיקף את הסימולציות שעשיתי).

למי שאין זמן לקורס, יש לו משמעת עצמית, ולא רוצה לשלם הון תועפות על מה שאפשר לקבל בצורה נוחה יותר מניב רווח - אני ממליץ בחום על דרך לימוד זו.
אסף רוקני - ציון אסף רוקני
אסף רוקני
ציון 743
נרשמתי לניב רווח אחרי שחבר אמר לי שהוא נרשם גם כן ושחבל לי סתם לבזבז המון כסף על הקורסים היקרים להחריד שקיימים בשוק. קצת נרתעתי כי זו הפעם הראשונה שעשיתי פסיכומטרי. לא יצא לי ללמוד לבד לפני כן, מאוד חששתי שלא אצליח, ולכן לא ציפיתי לציון גבוה במיוחד, אלא רק כדי לקבל מושג כללי ותחושה של מבחן לפני שאתחיל שנה הבאה בלימודים.

התכנית הייתה מאוד ברורה, הסברים מצוינים בספרים, תשובות מפורטות ומגוון של תרגילים, שהיו יותר קשים במידת מה מהבחינה עצמה (דבר שנתן לי הרבה ביטחון במבחן עצמו, שהיה פשוט יותר ממרבית הסימולציות). העזרה בפורומים/פייסבוק מהירה ומפורטת מאוד, אתם לא לבד!! אם הולכים לפי התכנית, מצליחים, וגם לא מורגש עומס רב כמו שציפיתי שיהיה (בעקבות כך שחבריי מהקורסים השונים למדו כ8 שעות ביום!). 

גם אם אתם לא בטוחים שתוכלו ללמוד לבד, ממליץ מאוד על הערכה, בעיקר לאור הניסיון שאני עברתי.

עכשיו בעקבות קבלת הציונים מקדים את הלימודים בשנה, ואפילו לתחומים שלא חשבתי בכלל ללמוד :)
 
עומר - ציון עומר
עומר
ציון 733
עדי מזוז - ציון עדי מזוז
עדי מזוז
ציון 687
מיטל מנשרי - ציון מיטל מנשרי
מיטל מנשרי
ציון 689
יועד לירון - ציון יועד לירון
יועד לירון
ציון 652
עדי אלעני - ציון עדי אלעני
עדי אלעני
ציון 736
בר גנוסר - ציון בר גנוסר
בר גנוסר
ציון 776
עומר - ציון עומר
עומר
ציון 733
השתחררתי מהצבא והתחלתי ללמוד לפסיכומטרי. בדקתי באינטרנט ולבסוף החלטתי לרכוש את הספרים של ניב רווח ללמידה עצמית וללמוד על-פי ת​כנית הלימודים המוצעת באתר. רמת השיעורים הייתה טובה וגם התרגולים. כשסיימתי ללמוד לפי התכנית, נשאר לי שבוע וחצי, ועברתי לפתור תרגילים מספרים אחרים, כשחיזוק להבנת החומר מצאתי באינטרנט.

התחום הכמותי היה תחום ממנו חששתי לקראת תחילת הלימודים אך הודות לשיעורים ולתרגול, הגעתי למבחן בתחושה טובה וקיבלתי בו ציון טוב (רק צריך לתרגל!). אני מציע למי שאוהב ללמוד בעצמו ויודע שהוא יכול לשבת שעות רבות ביום וללמוד לא לחשוש מהלמידה לבד, בהחלט אפשר לעשות את זה ולמרות שכל העסק נראה די מלחיץ, תזכרו שיש הרבה תעמולה מסביב שנועדה לגרום לזה להיראות כך.
עדי מזוז - ציון עדי מזוז
עדי מזוז
ציון 687
כשרכשתי את ערכת הספרים של ניב רווח פסיכומטרי שמחתי לגלות שהספרים יעילים, נוחים וברמה גבוהה מאוד. תכנית הלימודים המתלווה לספרים אפשרה לי לעבוד בלוח זמנים משלי, בשעות שנוחות לי ובקצב שלי, וזאת ללא קורס פרונטאלי, אלא רק בעזרת הערכה.

השיעורים הכתובים בספרים ובאתר היו מפורטים מאוד, קלים להבנה, וסייעו לי להבין את החומר. ספרי הפסיכומטרי של ניב רווח אפשרו לי לשפר את ציון הפסיכומטרי שלי בצורה משמעותית, ואני ממליץ על הספרים של ניב רווח בחום.

בהצלחה לכולם!
מיטל מנשרי - ציון מיטל מנשרי
מיטל מנשרי
ציון 689
אל ניב רווח הגעתי לאחר שנבחנתי פעמיים בפסיכומטרי. בשונה מהפעמיים הראשונות שבהן לקחתי חלק בקורס הכנה, הפעם החלטתי ללמוד באופן עצמאי. על פניו הלמידה נעשית לבד, בבית, ללא מורה והצגה פרונטלית אך לכל שאלה יש מענה בפורום. המורים שנמצאים בפורום דואגים לענות לכל אחד ואחד באופן פרטני, בצורה מהירה, יסודית ומדוייקת. יש על מי לסמוך! חוץ מזה, המסגרת של הלמידה העצמית הרבה פחות מלחיצה ממסגרת הקורס. הקורס לא מותאם ליכולות האישיות של כל אחד, מה שיכול ליצור תחושת חוסר בטחון ולחץ. בערכה של ניב רווח כל הכלים נתונים לרשותך, וכך אפשר למצות את היכולות האישיות בצורה שמתאימה לך, ובעזרתה שיפרתי את הציון ב- 90 נקודות!

אל תפחדו ללמוד לבד לפסיכומטרי, הקורס הוא לא זה שעושה קסמים.
שיהיה בהצלחה לכולם!!!
יועד לירון - ציון יועד לירון
יועד לירון
ציון 652
ה"רומן" שלי עם הפסיכומטרי היה יחסית ארוך (שני קורסים: אחד בהיי קיו ועוד אחד בקידום). בדיוק כשחשבתי להרים ידיים ולא להיבחן שוב, כשאת הציון 600 בקושי הצלחתי לגרד מלמעלה - פורסם כי הבחינה עוברת רפורמה משמעותית כולל הוספת פרק כתיבה. החלטתי שאני חייב לתת לעצמי צ'אנס פעם נוספת ואחרונה ולראות האם השינוי יישחק לטובתי. רכשתי מניב רווח פסיכומטרי את כל ערכת המילולי, כולל שירות בדיקת החיבורים.

לגבי התוצאות המדהימות - עדיף לי להתחיל דווקא מהסוף. לא רק ששיפרתי בענק לציון 652, אלא גם הציון המילולי, שבאופן קבע היה הנמוך ביותר שלי, הפך לציון הכי גבוה – 134! זה הוכיח לי שבדיקת החיבורים של ניב רווח הייתה מקצועית ותואמת במדויק לציפיות המרכז הארצי ובכך נותנת מענה לכל אותם אנשים שלומדים לבד ללא קורסים. בנוסף, הסימולציות של ניב רווח, ואני יכול להגיד בלב שלם – היו המאתגרות ביותר שראיתי אי פעם, ואני אומר את זה בתור אחד שפתר הרבה סימולציות של הרבה מכונים. זה גרם לי לפתור פרקים בבחינה בצורה הרבה יותר טובה ומהירה ובכך לחסוך זמן יקר!

לסיכומו של דבר, שיפור של ציון כזה לא בא סתם ובטח לא במזל - ספרי הפסיכומטרי של ניב רווח היו בהחלט חלק עיקרי ומשמעותי בזה, ועכשיו אני יכול להרשות לעצמי להירשם לעוד מוסדות השכלה גבוהה נוספים!
עדי אלעני - ציון עדי אלעני
עדי אלעני
ציון 736
עבורי השימוש בתוכנית ובספרים של ניב רווח היתה פשוט מושלמת. תוך כדי הלימודים עבדתי במשרה מלאה ורציתי ללמוד לפסיכומטרי בקצב שלי ולא להיות כבולה ללימודים בכיתה בזמנים קבועים (וכמובן גם לא לשלם סכומי עתק שלא לצורך). הספרים של ניב רווח מספקים חומר לימוד ברמה גבוהה ובכמויות גדולות.

תוכנת המילים נוחה לשימוש ומקיפה אוצר מילים רחב ורלוונטי. תוכנית הלימודים מספקת מסגרת כדי שתדע שאתה בקצב הנכון ובכיוון הנכון. השיעורים הכתובים והפורום נותנים גב למקרה שלא הבנת או הלכת לאיבוד. בקיצור, עבור מי שרוצה ללמוד לבד ולממש את הציון הגבוה ביותר שהוא יכול להוציא, זו באמת המסגרת הטובה ביותר!

בהצלחה!
בר גנוסר - ציון בר גנוסר
בר גנוסר
ציון 776

מאז ומעולם היה לי ברור כי לקורס פסיכומטרי איני מתכוון להירשם וזאת משתי סיבות: אחת: המחיר הכספי. בנוסף, וחשוב מכך - קצב הלימוד בכתה אשר חששתי כי הוא עשוי לעכב אותי במקום לקדם אותי. עם שחרורי מהצבא ביררתי עם חברים כיצד ניתן ללמוד לבד והאם הדבר בכלל אפשרי. בבירורים שעשיתי נתקלתי בשם אחד שבלט מאד- ניב רווח. אמנם חברה פחות גדולה וידועה, שאת שמה שמעתי פעמים ספורות בלבד, אך כאשר נכנסתי לאתר האינטרנט הבנתי מיד כי חיפושיי תמו, ואני אלמד רק עם "ניב רווח פסיכומטרי".

ערכת הספרים של ניב רווח פסיכומטרי היא היחידה אשר מתאימה באמת ללימוד עצמי, הן מבחינת ההסברים והן מבחינת תכנית הלימוד המפורטת אשר מלווה את הנבחן עד ליום המבחן עצמו. עוד באותו היום רכשתי את הערכה והתחלתי בעבודה. לשמחתי, גיליתי כי הספרים מאורגנים, ההסברים נהירים והמענה המהיר בפורום מעולה. תכנית הלימוד הנוחה אפשרה לי לעבור על מגוון נרחב של שאלות תוך ידיעה כי ביום האמת הסיכוי שאופתע משאלה כלשהי קטן.

ומה לגבי "הטריקים" אותם לומדים בקורס? מדובר במיתוס ותו לא. נוכחתי לדעת כי כאשר מבינים את החומר לעומק אין צורך להשתמש בשיטות שונות אשר לא מבטיחות הצלחה ודאית במבחן עצמו.
מאז שסיימתי בעצמי עם המבחן הספקתי להמליץ לעשרות חברים על ניב רווח פסיכומטרי, ולאחרונה אני נמנה עם צות המחקר והפיתוח האיכותי בחברה.

אם יש לך מוטיבציה ומשמעת עצמית מדובר בפתרון האידיאלי עבורך!

דרינה אירז'נסקי - ציון דרינה אירז'נסקי
דרינה אירז'נסקי
ציון 702
סיון - ציון סיון
סיון
ציון 773
אריאל ברוך - ציון אריאל ברוך
אריאל ברוך
ציון 708
קרן וקנין - ציון קרן וקנין
קרן וקנין
ציון 752
ניר שוהם - ציון ניר שוהם
ניר שוהם
ציון 691
בוריס - ציון בוריס
בוריס
ציון 708
דרינה אירז'נסקי - ציון דרינה אירז'נסקי
דרינה אירז'נסקי
ציון 702

לצוות ניב רווח ולתלמידים המעוניינים,
היום התעוררתי להצפות בפלאפון שמודיעות לי שיש ציונים. למזלי ולהפתעתי הרבה קיבלתי ציון הרבה מעבר למצופה!

לפני שנה השתחררתי מהצבא וישר עשיתי קורס באנקורי. קיבלתי 598 אז לא ציפיתי לשפר יותר מחמישים נקודות, במיוחד כי שינו את הבחינה. התחלתי ללמוד עם ניב רווח כשלושה חודשים לפני. בהתחלה הרגשתי שהתרגול של התכנית היומית אינו מספיק, אבל יותר מאוחר הבנתי שזה לטובתי, כי זה פשוט חוזר על עצמו כל יום בכמויות מועטות יחסית עד שזה חודר לך למוח. סיימתי את כל החומר קצת מוקדם מהצפוי אז פניתי למבחנים. עשיתי בסביבות ה-10 סימולציות והציונים נעו מ-645 - 672 ופעם אחת גם 690 שזה היה הכי גבוה אבל לא באמת ציפיתי לקבל את הציון הזה במבחן עצמו. והנה להפתעתי הייתי גם מאוד רגועה במבחן עצמו כי הרגשתי מוכנה, והתוכנית היומית סיפקה את העבודה וקיבלתי 702!!

שיפור של 104 נקודות! וכל זה בלי קורס, בזבוז זמן, חרישה ולחץ מיותרים!

תודה רבה לכם.
ממליצה בחום, דרינה אירז'נסקי.

סיון - ציון סיון
סיון
ציון 773
בפסיכומטרי הראשון אותו עשיתי בצבא הוצאתי 665 והייתי מאוכזבת. תפסתי את עצמי לפני השחרור, כשאני בתפקיד עם הרבה זמן פנוי, ורצון להתקדם. אז החלטתי ללמוד שוב לפסיכומטרי. חיפשתי באינטרנט "פסיכומטרי" לחיילים, והגעתי אל האתר של ניב רווח. בפעם הראשונה ראיתי מישהו שמכוון אותי ללמוד לבד. ללמוד בקצב שלי, להתמקד במה שאני צריכה. במקום להסביר לי שאני חייבת קורס, תוכנית לימודים אישית - לחודשיים או שלושה, לבחירתי. אז התקשרתי, תיאמתי, וקיבלתי את הספרים בדואר. יצאתי לדרך.

יום אחד בשעה מאוחרת התקשרתי ל"ניב רווח פסיכומטרי" להתייעץ על משהו. מהצד השני איזה בחור. לא זוכרת איך, אבל אז הבנתי שזה ניב. רווח. זה שהמכון על שמו... ושם היה המפנה האמיתי. הוא דיבר איתי בגובה העיניים, לא הבין למה אני בכלל מופתעת, שאל והתעניין בלימודים שלי ובאיך הם מתקדמים, ושיתפתי אותו בכל - בהיסטוריה של הפסיכומטרי שלי, בכמה אני עומדת בתוכנית הלימודים וכו'. והוא כיוון אותי. בהתבסס על מה שאמרתי לו הציע וגם ידע לדרוש - להתמקד הרבה פחות בכמותי, הרבה יותר במילולי, ולא לפחד גם מהאנגלית... וכשמסבירים לי לאט, אני עושה מהר. נכנסתי למרתון לימוד עצמי לקראת הבחינה.

כעבור חודש... בבית נשמעה צרחה... היה קצת קשה לקרוא. בעיקר בבוקר. בעיקר עם הדם בעיניים. 773. פאקינג 773!!! בעברית 149/150. התחום ממנו הכי פחדתי (תודה ניב!). ואחרי שצרחתי לחדר השינה של ההורים, חשבתי רק על להודיע לכם. להגיד לניב - "הכרחת אותי ללמוד, ותראה מה יצא. תתבייש!" :)

ללמוד תוך כדי עבודה זה לא פשוט מבחינת רצף, ו"כוח" ללמוד. אבל במעטפת והתמיכה הנכונה, זה לחלוטין אפשרי. אצלי זה היה אפשרי. ועם הרצון - גם אצלכם! ממני, סיון  :-)
אריאל ברוך - ציון אריאל ברוך
אריאל ברוך
ציון 708
עשיתי את הפסיכומטרי הראשון שלי באחד המכונים, וקיבלתי ציון לא מספיק. החלטתי לקחת מנוחה קטנה, ולנסות שוב. ידעתי שאת המבחן השני אני הולך לעשות ללא קורס, שכן, ביננו, אחרי שלומדים את כל השיעורים, לשבת בכיתה ו"לבזבז" זמן להקשיב לדברים שכבר למדנו - לא יעזור ואף יזיק. מה שהעלה את ניב רווח למקום ראשון ברשימה אצלי היא העבודה הפשוטה שהערכה של ניב אכן מיועדת ונבנתה ללמידה עצמית. ידעתי בדיוק מה לעשות החל מהיום הראשון ועד היום האחרון. מה שאהבתי בערכה שצורת החשיבה שמלמדים כמעט ולא מסתמכת על טריקים, יש דגש חזק מאוד על הבנה עמוקה, ומנסיון, זה מה שעושה את ההבדל בבחינה - ההבנה הבסיסית לעומק.

בסופו של דבר אחרי שסיימתי את הערכה הרגשתי מוכן מאוד לבחינה, היה לי המון זמן למרתון (לפתור מבחנים של המרכז) והצלחתי להתייצב על ה730~750 בכל המבחנים (גילוי נאות - עשיתי את כל המבחנים של המרכז הארצי שקיימים עד כה). בבחינה עצמה הלך לי דיי טוב. לא נתקלתי במילים שאני לא מכיר, לא נתקלתי בשאלות שלא ידעתי 'לתקוף", אני מתאר לעצמי שמסיבות של לחץ והתרגשות טיפה עשיתי שטויות. לבסוף קיבלתי 708. מספיק לי למה שאני רוצה ללמוד? כן.

המסר שאני רוצה להעביר למי שקורא את זה, כי גם אני הייתי באותו המצב וקראתי את אותם ההמלצות - אפשר להצליח עם למידה עצמית ואפילו להנות מהתהליך, הערכה של ניב מתאימה למי שרוצה ללמוד לבד, התמיכה והמעטפת שניב מספק הופכות את תהליך הלמידה לחוויה. כשאני סיימתי עם הערכה, הרגשתי שיש לי את כל הכלים, וביום מושלם אפשר בקלות לגרד את ה-800. בהצלחה חברים!
קרן וקנין - ציון קרן וקנין
קרן וקנין
ציון 752
כשהחלטתי לצאת למסע המפרך של קבלה ללימודי רפואה, ציון הפסיכומטרי שלי היה 682 - לא מספיק לאף פקולטה בארץ. החלטתי לגשת לפסיכומטרי עם קורס במכון מוכר ונחשב באיזור המרכז. לצערי גיליתי שהוא לא מציע חומרים מעודכנים במיוחד, בייחוד לא בחלק המילולי שכל כך הייתי צריכה להשתפר בו (ציון 123). אז מצאתי את האתר של ניב רווח, שהציע תוכנת מילים נהדרת ותרגול חינמי איכותי.

עד מהרה הבנתי שיש הבדל של שמיים וארץ בין התרגול בניב רווח לזה של המכון בו למדתי, ולכן החלטתי לקנות גם את ערכת המילולי ואת הסימולציות. הספרים הנהדרים והסימולציות המאתגרות, שבלב שלם אני יכולה להגיד שהם מהטובים בשוק (אם לא הטובים ביותר) ומוצעים במחיר שווה לכל נפש, היו התרגול המרכזי שלי לקראת הבחינה והכינו אותי מעבר לכל הציפיות, עד השגת הציון המיוחל - 752, עם ציון 143 במילולי (שיפור של 20 נקודות!)

לסיכום - אני מודה לכם מקרב לב! ההשקעה הרבה שלכם בכתיבת החומרים, במענה המהיר בפורום ובעדכון האתר ניכרת, ואין ספק שהיה לה חלק גדול מאוד בהצלחה האישית שלי.
ניר שוהם - ציון ניר שוהם
ניר שוהם
ציון 691
אני זוכר את הרגע בו אני מגיע לאתר מושקע ומזמין לכל הדעות, אך מעל לכל צדה את עיניי עובדה אחת: תכנית הלימודים הביתית, ללא קורס, מופיעה בראש הדף הראשי, ממש לצד הלינק שמפנה אותך לקורס. לחלקכם זה יכול להיראות טריוויאלי, אך לאחר שראיתי חברות אחרות ש'מתחלחלות' לנוכח העובדה שאתה מבקש מידע על למידה עצמית, הבנתי שהגעתי למקום בראש 'קצת אחר'. אני מתקשר למוקד הטלפוני ועונה לי בחורה. אני מתחיל להפגיז אותה בשאלות והיא עוצרת אותי, פשוט כי יש מישהו שיוכל לענות לי בצורה מקיפה יותר. כמעט אמרתי לעצמי מזל טוב: פעם ראשונה שמכון פסיכומטרי מדבר איתי בגובה העיניים, ונציגי המכירות לא גורמים לי לדפוק את הראש בקיר. אבל אצל ניב רווח הנציג אומר לי "יש לי אינטרס שתהיה תלמיד שלנו, אני הרי עובד כאן. אבל אני לא הולך לשקר לך ולא מתכוון להתפאר בדברים מובנים מאליהם". אם תואילו בטובכם לסלוח לי על קורטוב של מלודרמטיות, באותו הרגע ידעתי איפה אני רוצה ללמוד לקראת הבחינה הפסיכומטרית.

התחלתי ללמוד לבד, בדיוק לפי התכנית המפורסמת באתר. בהתחלה החומר קל מאוד ואתה לא מבין למה כולם עושים עניין מהמבחן הזה. השבועות עוברים, הרמה עולה ואִתה גם מספר הטעויות שלך במקבצים. מה הבאסה? ככל שהמבחן מתקרב החומר נהיה קשה יותר ואתה נדרש ללמוד קצת יותר, אימא! הכוחות שלך הולכים ואוזלים. לקראת אמצע תכנית הלימודים ראיתי שאני מתחיל לחפף וכבר פחדתי שמא טעיתי בבחירה שלי, ואולי בכל זאת הייתי צריך מסגרת למידה של קורס. לשמחתי, גיליתי שברגע שאתה מגיע לשלב שבו אתה נדרש לעשות סימולציות מלאות, אתה מקבל זריקה חדשה של מוטיבציה: סוף־סוף אפשר לדעת סביב איזה ציון אתה עומד.

אני זוכר שבמהלך הלימודים תמיד חשדתי שהחומר של ניב קשה יותר ממה שיהיה במבחן, אבל לא בדקתי את זה. בנושאים מסוימים, כשראיתי שאני לא מצליח להשתפר משמעותית, כבר חשבתי שאעמוד על הממוצע הארצי שהוא, למיטב הבנתי, 530. ואז מגיעה הסימולציה הראשונה, ואני רואה שקיבלתי 660. אני עושה עוד ועוד סימולציות ורואה שאני מגיע ל־680 ובהמשך, בשבוע של המבחן ל-715. למבחן הגעתי בהרגשה טובה. כצפוי לא נרדמתי בלילה שלפני... לצערי, קיבלתי בפרק האחרון בבחינה פרק כמותי שלא היה פיילוט, והעייפות נתנה את אותותיה. בסופו של דבר קיבלתי ציון של 691, שניבא את יכולותיי ההתחלתיות: מעולה באנגלית, טוב מאוד במילולי וממוצע בכמותי.

בקיצור - רק מלהיות עם האנשים האלה בקשר אינטרנטי – אני יכול להבטיח למי שיחליט ללמוד אצל ניב שהוא בידיים טובות.

שיהיה לכולם הרבה בהצלחה :) ניר.
בוריס - ציון בוריס
בוריס
ציון 708
ניגשתי לפסיכומטרי לצערי 3 פעמים... בפעם השלישית שניגשתי לעשות פסיכומטרי החלטתי לא לבזבז שוב פעם כסף על קור. חבר המליץ לי על ניב רווח פסיכומטרי, בדקתי והבנתי שיש פה פשוט את כל מה שאני צריך כדי לגשת לבד! נרשמתי והתחלתי לתרגל עפ"י התכנית שמוצעת באתר, בערך כ- 2-3 שעות כל יום.

לקראת מועד הבחינה קניתי חבילת בחינות של המרכז לבחינות (150 ש"ח), התחלתי לעשות סימולציות ותוך כדי לסיים את המקבצים האחרונים באתר. שורה תחתונה... קיבלתי 708! וזו ההוכחה לכך שלא חייבים לקחת קורס.
אור גדליהו - ציון אור גדליהו
אור גדליהו
ציון 620
נדב גפן - ציון נדב גפן
נדב גפן
ציון 714
קורל וסרמן - ציון קורל וסרמן
קורל וסרמן
ציון 747
חננאל ביג'ל - ציון חננאל ביג'ל
חננאל ביג'ל
ציון 702
נטע קוטר - ציון נטע קוטר
נטע קוטר
ציון 699
ישראל ס. - ציון ישראל ס.
ישראל ס.
ציון 706
אור גדליהו - ציון אור גדליהו
אור גדליהו
ציון 620
כשחיפשתי מקום ללמוד בו למבחן הפסיכומטרי קיוויתי שיש מוסד ששם דגש על זמני למידה גמישים ונוחים, וגם שמעניק ידע מקיף ויסודי ואינו מאמין בקיצורי דרך לבחירת התשובות, אלא בלמידה נטו. כבר בתחילת החיפוש מצאתי את ניב רווח, שמציע ערכת ספרים שנוגעת בכל התחומים הנדרשים. אז רק הייתי צריך לשאול את עצמי 2 שאלות. האחת, האם יש בי את המוטיבציה ומשמעת עצמית לשבת בבית וללמוד? לא הייתי בטוח אבל ידעתי שיש לי בת זוג שיודעת איך לעודד אותי.

השאלה השניה הייתה בעיקר רטורית והיא האם יהיה נחמד גם לחסוך כמה אלפי שקלים תוך כדי ולחסוך המון נסיעות ללימודים... אז הזמנתי את הערכה ומיד כשקיבלתי אותה הבנתי שעשיתי החלטה טובה, בעיקר כשראיתי את תכנית הלמידה שלהם שמתפרסת על 80 יום וכוללת בתוכה הכל, כולל ימי מנוחה.

בימים האחרונים לפני הבחינה עשיתי מספר סימולציות שתוצאתן שיפרה לי את הביטחון כיוון שהיו מעל המצופה, ובמבחן עצמו קיבלתי את הציון שרציתי. אני ממליץ לכל המעוניינים להאמין בעצמכם וללכת על זה, בזכות ניב רווח וצוותו אתם תפתיעו את עצמכם לטובה.
נדב גפן - ציון נדב גפן
נדב גפן
ציון 714

שלום,
לקראת סוף השירות הצבאי שלי החלטתי שאני רוצה כמו רוב בני גילי לעשות פסיכומטרי, אבל הייתי מעוניין בלמידה עצמית במקום קורס. בכנס משתחררים ראיתי רק דוכן פרסום אחד שמציע ערכת ספרים המיועדת ללמידה עצמית, לכן ניגשתי לשם וביררתי עליכם. בהתחלה הייתה לי התלבטות גדולה האם ללמוד לבד מכיוון שאני לא מכיר אף אחד שעשה דבר כזה וכולם אמרו לי שחייבים קורס בשביל להצליח, אבל אחרי שראיתי את התכנית למידה ב-80 יום שמפנה אותי לקריאה ותרגולים בספרים, נדלקתי על הרעיון והצבתי לעצמי מטרה לעמוד בלוח הזמנים.

כך עשיתי, הרבה בעזרת הפורום באתר ואוסף של מסמכים שמסבירים על אופן הבחינה והתנהלות נכונה ללמידה לבחינה (מה שהשלים לי את החסר מלמידה בקורס). הרגשתי שאני מתקדם בקצב מעולה לאורך כל הלמידה, בהשוואה לחברים שלמדו בקורס באותו זמן וניגשתי למבחן אחרי המרתון סימולציות המטורף. חודש אחרי המבחן קיבלתי את הציון, 714, הוכחה לכך שלא כולם חייבים קורס בשביל להצליח.

בקיצור, אני ממליץ בחום על הערכת ספרים ללימוד עצמי של ניב רווח פסיכומטרי שחסכה לי המון זמן, כסף וכאב ראש של קורס. בנוסף, היא אפשרה לי להתחיל את הלמידה בזמן הצבא, ולהמשיך אותה במקביל לעבודה שאחרי הצבא, בלי לפגוע בציון כלל!

קורל וסרמן - ציון קורל וסרמן
קורל וסרמן
ציון 747
לאלה שרוצים לעשות את זה קצר:
סה"כ: 734
אנגלית: 150
מילולי: 146
כמותי: 132

לארוכים:
הגעתי לניב רווח אחרי שעשיתי קורס סטנדרטי (בכיתה), וקיבלתי 680. בחרתי בניב רווח כי לא רציתי לבזבז זמן בישיבה בכיתה, ובעיקר - כי האתר שכנע אותי. השיחה עם נציגי השירות הייתה מצויינת, והרגשתי שזוהי ההכנה המתאימה בשבילי.

לא השתמשתי בכל האופציות של הערכה (פורום, השלמה מלאה של כל הספרים) - אבל ניגשתי למבחן עם הרגשה מעולה. הרגשתי שעברתי על כל החומר בצורה מעגלית (יום לימוד, למחרת חזרה, אחרי יומיים שוב חזרה וכו' וכו') - ושאין שום דרך להפתיע אותי. אהבתי מאוד את ההתייחסות לתלמיד/ה בספרים. אין תחושת התנשאות, אין תחושת דאחקות מיותרות. הספרים ענייניים, רציניים, רלוונטיים ומפורטים מבחינת ההסברים. אהבתי מאוד את העובדה שהספרים התעסקו בחלק הקריטי למבחן - ההבנה העמוקה של החומר - במקום בחלקים הלא רלוונטיים (לדוגמה: לא תמצאו בערכה פרק שלם של שאלות "שעון", זכירת אנלוגיות בעל פה וכדומה). הערכה הכינה אותי לכל סוג של שאלה, מבלי להתעסק בקטנות ולבזבז זמן מיותר.

החלק שהכי אהבתי היה החלק שאחרי הבחינה. התקשרתי על מנת להתייעץ בנוגע להמשך, משום שאני צריכה ציון של 750. ענה לי מדריך בשם גיא, שהיה מאוד רציני ומבין עניין. בניגוד למה שהיה ניתן לצפות, גיא לא ניסה לשווק לי בכח ערכה נוספת. הוא נתן לי טיפים מעולים להמשך, ומאוד עזר לי להתמקד ולהבין איך אשיג את המטרה שלי.

אני ממליצה בחום על הערכה של ניב רווח. כל ההתנהלות (נציגי מכירות, מדריכי פסיכומטרי) פשוט מקסימה ולא לוחצת, והספרים מצויינים ומכינים למבחן בצורה הטובה ביותר.
חננאל ביג'ל - ציון חננאל ביג'ל
חננאל ביג'ל
ציון 702

לקראת מועד יולי 2011 ניגשתי פעם ראשונה, אך כיוון שהייתי בצבא, לא התאפשר לי להתחייב לקורס רגיל. אז חיפשתי חומר ללימוד עצמי. כיוון שיש לי משמעת עצמית. אז מצאתי את ניב רווח פסיכומטרי בגוגל ויצרתי איתם קשר. הם היו מאוד אדיבים ושירותיים והמחיר היה מאוד אטרקטיבי. החומר היה מאתגר ומלמד אך עם זאת לא מסובך. הכל מנוסח טוב ובבהירות. אני מרגיש שלמדתי ממש להבין את השאלות ואת מה שמתבקש ממני בניגוד לשינון ״טכניקות״ כאלו ואחרות. עוברים שאלה שאלה על כל התשובות ממש לעומק. הספקתי את כל החומר ב-3 שעות ביום כך שיכלתי לעשות דברים אחרים במקביל. בפסיכומטרי הראשון הוצאתי 686.

כיוון שרציתי לקבל מלגה לתכנית ספציפית אז הייתי צריך לעבור את ה-700. לכן השנה, לאחר השחרור מהצבא החלטתי לעשות שוב את הפסיכומטרי כדי לעמוד ביעד. כיוון שבינתיים השתנתה מתכונת הבחינה, הייתי צריך חומר חדש ומעודכן. וכן, ללא היסוס החלטתי לחזור לחומר הלימודים של ניב רווח ואני לא מתחרט על זה לרגע. גם בתחום החיבור יש הסברים ברורים איך לגשת למטלה ומעבר לכך הם נותנים שירות של בדיקת חיבורים במחיר נמוך. אבל אני אפילו לא הייתי צריך להשתמש בזה, והוצאתי 140 בעברית. שוב פעם למדתי כ-3 שעות ביום ואפילו התאפשר לי לעבוד קצת תוך כדי שזה כבר בונוס. אני ממש שמחתי לקבל את הציונים ולראות שהוצאתי 702 בבחינה עצמה. בלי להסס. אם יש לכם יכולת לימוד ומשמעת עצמית, חבל על הכסף וחבל על הזמן ללכת לקורס רגיל - רק ניב רווח פסיכומטרי!

נטע קוטר - ציון נטע קוטר
נטע קוטר
ציון 699
התחלתי את סאגת הפסיכומטרי בחופש שבין כיתה י"א ל-י"ב, במטרה להתקבל לעתודה. אני מודה: לא השקעתי כ"כ, ובצירוף עם קורס מזורז שלטעמי לא התאים לי, קיבלתי 546 במועד אוקטובר 2011.בחופש לאחר מכן התחלתי את לימודי בקדם המכינה ואז במכינה הקדם אקדמית. הקורס שעברתי היה של אותה החברה ועם זאת הצלחתי לשפר את הציון ל-623. נחמד, אבל לא מספיק.

החלטתי ללמוד לבד. היה לי ברור שבמועד השלישי עליי לעבוד על נקודות ספציפיות וקורס לא יהוו את המסגרת המתאימה עבורי... תוסיפו לכך את המחיר היקר של הקורסים למיניהם ואת העובדה שגם כך ביליתי את מרבית השנה בהכנה איטית לפסיכומטרי ואת מרבית היום בשיעורי המכינה, ומובן שאלמד לבד. חיפשתי באינטרנט והתייעצתי עם חברים, עד שהגעתי לאתר של ניב רווח. לאחר סקירה של תכני האתר והשוואה למכונים אחרים, הבנתי שזוהי החברה היחידה המציעה ערכה ללמידה עצמית. הם נראו לי אמינים ובעלי תכנים עדכניים, ויצרתי איתם קשר. בעזרת התאמה אישית לצרכי הגיעה אליי הערכה. התחלתי ללמוד, תוך מעקב אחרי תוכנית הלימודים שהופיעה באינטרנט ושימוש באפליקציית המילים הנהדרת.

אהבתי במיוחד את העובדה שהחומר הופיע בצורה מדורגת, מה שאפשר קליטה טובה של החומר, ואת הזמן שנדרשתי להקדיש כל יום ללימודים. בניגוד לפעמים הקודמות, ביצוע המטלות לקח לי 3 שעות בממוצע וכך התאפשר לי לשלב גם דברים אחרים במהלך תקופת ההכנה. לאחר עבודה מאומצת אך מהנה (יחסית), השגתי את הציון שקיבלתי ברוב הסימולציות- 699 !!

אני ממליצה בחום על הערכה לכל מי שמחליט ללמוד לבד!
נטע.
 
ישראל ס. - ציון ישראל ס.
ישראל ס.
ציון 706
במהלך שירותי הצבאי החלטתי שאני רוצה לגשת לבחינה הפסיכומטרית. בעקבות המגבלות של הזמן והחופשיות החלטתי שאני לא אקח קורס ואלמד לבד.

חיפשתי הרבה אופציות עד ששמעתי על ניב רווח בחיפה והחלטתי לקנות את הערכה ללימוד עצמי, והבחירה הייתה מעולה. הערכה נוחה מאוד לשימוש, כוללת הסברים מפורטים ותרגול רב, והכינה אותי בצורה המיטבית לבחינה. ממליץ בחום לכל מי שמעוניין בלימוד עצמי.

תודה לצוות ובהצלחה ללומדים בעתיד!
ישראל.
אדם מאור - ציון אדם מאור
אדם מאור
ציון 736
אביתר כהן - ציון אביתר כהן
אביתר כהן
ציון 609
עמית עפרוני - ציון עמית עפרוני
עמית עפרוני
ציון 721
דביר רהק - ציון דביר רהק
דביר רהק
ציון 689
קורל צ'ופניק - ציון קורל צ'ופניק
קורל צ'ופניק
ציון 700
נמרוד - ציון נמרוד
נמרוד
ציון 708
אדם מאור - ציון אדם מאור
אדם מאור
ציון 736

בהחלטה ספונטנית ובגיל מאוחר יחסית (28) החלטתי לגשת ללימודי תואר ראשון במדעי המחשב או בהנדסת חשמל (אני יועץ מס בהכשרתי). עלות הקורס פסיכומטרי במוסד מוכר נשמעה לי מוגזמת לחלוטין (ללא הנחות חיילים משוחררים או תלמידי תיכון) והמחשבה על לימודים באופן עצמאי נתפסה בעיני כמעניינת ומאתגרת. כך למעשה התחלתי את החיפוש אחר ערכת הספרים ללימוד עצמי.

לא חלף זמן רב עד שנתקלתי באתר של ניב רווח. אתר מקצועי ופשוט אשר בו שתי נקודות עיקריות אשר היוו את הגורם המרכזי בהחלטתי לרכוש את ערכת הספרים שלהם: תוכנית מפורטת ללימוד עצמי ואפליקצית מילים לסלולרי ובאינטרנט. בהחלטה מהירה רכשתי את ערכת הספרים ולאחר מספר שבועות התחלתי ללמוד לפי תוכנית 80 יום הנמצאת באתר. מהר מאוד הבנתי הבנתי שמדובר בספרים באיכות גבוהה המכילים שיעורים ותרגולים מעמיקים ומקיפים ובתוכנית לימודים העוזרת לנהל את הזמן בצורה נכונה וחכמה.

במהלך כל התקופה הקפדתי לבצע את התירגולים המפורטים בתוכנית, ולקראת הבחינה פיניתי אפילו קצת יותר זמן לצורך ה"מרתון". ראוי לציין כי בכל הזמן שלמדתי עבדתי במשרה מלאה ואת הלימוד העצמי עשיתי בשעות אחה"צ ובסופי שבוע. במהלך הלימודים, כל בעיה בה נתקלתי בין אם מקצועית או טכנית, קיבלה מענה מהיר ע"י מומחי הפורום באתר ובכך למעשה תהליך הלמידה היה כמעט ללא קשיים ומעצורים מיותרים. הסימולציות המעולות של ניב רווח בשילוב עם בחינות האמת ממועדים קודמים הניתנים להורדה בקלות דרך האתר הכינו אותי ברמה גבוהה לבחינה וניטרלו כל אלמנט של הפתעה או אי מוכנות.

לסיכום, ערכת הספרים המקצועית של ניב רווח בליווי האתר המעולה, הפורום לשאלות ובעיות והאפליקציה לסלולרי איתה למדתי המון מילים שהיו זרות לי בעבר, עזרו לי מאוד בהשגת הציון הגבוהה אליו יחלתי כבר בפעם הראשונה בה ניגשתי לבחינה!

ניב רווח, תודה :)

אביתר כהן - ציון אביתר כהן
אביתר כהן
ציון 609

שלום, אני אביתר בן 20 מרחובות. כדי ללמוד במכללה בה אני לומד כעת הייתי צריך ציון של לפחות 550, וגיליתי את זה בערך חודש וחצי לפני הבחינה שאליה ניגשתי. לפי המלצות באתר ובאתרים אחרים הבנתי שבשביל ציון כזה לא חייבים לשלם 5000 שקל לקורס, ושכדאי פשוט ללמוד לבד.

רכשתי את הספרים והתחלתי בלימוד בתוכנית לימודים שבאתר המכילה ארגון יומיומי ללימוד כך שאשנן את כל החומר המקיף בצורה האפקטיבית ביותר. התוכנית והספרים מאוד עזרו לי! לימוד מדויק עם שיטות טובות ותרגולים מצוינים שנותנים חשק ללמוד ומגבירים את המשמעת העצמית. לא שאפתי לציון גבוה במיוחד אבל למדתי לפי התוכנית היומית ובקלות הוצאתי 609, כ-60 נקודות מעל מה שהייתי צריך, ובלי קורס! חסכתי לעצמי המון כסף ואני חייב להגיד שהסימולציות מאוד טובות ומאוד מדויקות ברמת הקושי של הפסיכומטרי ואפילו היו לי במבחן פסיכומטרי 2 שאלות זהות למה שהיה בסימולציות.

אני ממליץ בחום כי אפשר להצליח בלי קורס עם הספרים של ניב רווח.
אביתר.

עמית עפרוני - ציון עמית עפרוני
עמית עפרוני
ציון 721

לאחר שחררורי מהצבא נרשמתי לקורס פסיכומטרי וקיבלתי ציון שלא הייתי מרוצה ממנו יחסית להשקעה. הביטחון שלי מעצמי ירד. אבל לא התייאשתי ואמרתי שאני אעשה שוב, אבל הפעם כבר לא יכולתי לקחת קורס כי התחלתי לעבוד וזה לא הסתדר. שמעתי שאצל ניב רווח יש אפשרות לקנות ספרים במטרה ללמוד לבד, נכנסתי לאתר וקראתי על למידה עצמאית לפסיכומטרי.

למען האמת חשבתי שלא נראה לי שאני אחד מאלו שיצליחו כך כי אם עם קורס קיבלתי ציון שלא מספק אותי אז עוד לבד? כשאין משמעת של קורס, וכשזה אתה עם עצמך באיזי.. קצת חששתי וחשבתי שאני אקבל ציון קרוב למה שקיבלתי. קניתי את ערכת הספרים בתוספת בדיקת חיבורים. הורדתי את תוכנית הלימודים שבאתר ולמדתי לפי זה. התחושה היתה הרבה יותר רגועה. לאט לאט ראיתי שאני מצליחה לפתור כמעט את כל התרגילים, בכמותי הביטחון שלי עלה ואפילו במילולי, נקודת החולשה שלי הצלחתי יחסית. הגעתי לבחינה הכי שלווה ובטוחה בעצמי. הבחינה זרמה ויצאתי עם הרגשה באמת טובה.

קיבלתי את התוצאות של הבחינה ולא האמנתי! 721!, 147-כמותי 131-מילולי ו141-אנגלית. ואני זוקפת זאת לספרים ולמסירות של כל המערכת אם זה בפורום ובבדיקות חיבורים. הם החזירו לי את הביטחון בעצמי והשאלות שבספרים שיקפו לגמרי את הבחינה. בקיצור כל מילה נוספת מיותרת המספרים דיברו בעד עצמם. אז אם אתם עוד מתלבטים ומהססים זה לגמרי אפשרי להצליח ללמוד לפסיכומטרי לבד עם ערכת הלימוד של ניב רווח!

דביר רהק - ציון דביר רהק
דביר רהק
ציון 689

לאחר שביצעתי קורס בחברת קידום למועד דצמבר 12 שם עדיין לא קבלתי את הציון הדרוש לי, החלטתי ללמוד לבד לבחינה ולהיעזר בספרים של מכון אחר, לקראת הבחינה של מרץ 13. בהתחלה לא ידעתי באיזה מכון לבחור, התחלתי לדפדף באינטרנט, עד שהגעתי למכון של ניב רווח. ראיתי שיש את האופציה ללמידה עצמית, ראיתי את התגובות החמות והפרגונים והחלטתי שאני בוחר בהם. לא הצטערתי! תרגול מגוון עם שאלות קצה, שגרמו לי גם "להזיע" לפעמים, בדיוק מה שחיפשתי!

התרשמתי במיוחד מהספרים בחלק המילולי, שבהם יש המון תרגול מכל סוגי השאלות בתוספת להסברים מפורטים שמלווים אותך לפתרון. קבלתי לבסוף 689 ואני מרוצה מאוד. מתאים לכל אלו שיש להם גבוה בכמותי ואנגלית ומילולי זה ה"עקב אכילס" שלהם, ומחפשים תרגול מתאים.דבר מצוין נוסף זהו הפורום של המכון - קבלתי תשובה לכל שאלה שהייתה לי, תוך כמה שעות בלבד. בנוסף לכך אני חייב להודות לעמית מ"ניב רווח פסיכומטרי" שאף התקשר אלי כמה פעמים ועזר לי מיוזמתו בשאלות שהיו לי מסובכות להבנה!! תודה רבה עזרתם לי מאוד!

קורל צ'ופניק - ציון קורל צ'ופניק
קורל צ'ופניק
ציון 700

שלום לכולם,
במסגרת היותי בכיתה י"ב החלטתי להיבחן בבחינה הפסיכומטרית על מנת לנסות לקחת חלק בעתודה האקדמית. בחופש הגדול שבין י"א ל י"ב, השתתפתי בקורס פסיכומטרי ממש זול (עלותו הייתה 1000 ש"ח), ניגשתי לבחינה וקיבלתי 672. אמנם הציון גבוה יחסית, אך לי הוא לא הספיק (רציתי ללמוד רפואה). לכן, החלטתי להיבחן שנית במועד מרץ 2013. רציתי ללמוד לבד בבית ולחסוך את זמן הישיבה בכיתת קורס כמו גם את הזמן היקר של הנסיעות ואת אלפי השקלים שצריך להשקיע. שוטטתי באינטרנט, ולאחר חיפושים רבים הגעתי למסקנה שערכת הספרים של ניב רווח היא הפתרון האידיאלי עבורי! התחלתי במרתון לימודים לקראת הבחינה. הזמן שעמד לרשותי מרגע קבלת ההחלטה על בחינה נוספת ורכישת הספרים היה חודשיים בלבד, שגם הם היו גדושים בלימודים שגרתיים בבתי הספר ובגרויות חורף.

אז הזמן היה קצר והמלאכה הייתה מרובה. הורדתי את ניהול הזמנים המומלץ מאתר האינטרנט של ניב ודבקתי בו. כל יום עשיתי את הנדרש למעט לימוד אוצר מילים שאליו לא נשאר לי זמן. ההסברים בספרים והתרגול קלעו בול לצרכיי, וללא ספק החליפו מסגרת קורס איכותית במיוחד. למרות שנשאר לי מעט תרגול אותו לא סיימתי, ניגשתי לבחינה עם סיפוק עצמי וידע עשיר מבעבר. כמובן בבחינה הלחץ וההתרגשות השפיעו מאוד, אך ניסיתי להיות מרוכזת ככל האפשר. (נ.ב - הכתיבה שהייתה לי בבחינת הפסיכומטרי הייתה זהה למטלת כתיבה שהופיעה בספר הלימוד של ניב רווח!!!). החלק השנוא עליי היה עברית, אך התרגולים של ניב רווח עזרו לי להוציא 137 בעברית דבר שלא חלמתי עליו בתחילת לימודיי. מתמטיקה- 142, אנגלית- 118. ובכן, ציון של 700 בפסיכומטרי, כיתה י"ב, למידה עצמית, נראה לי די מספק ומספיק בהחלט ללימודים באוניברסיטה (אמנם לא לרפואה אך לכל השאר בוודאי מספיק).

אז רציתי להגיד לניב תודה רבה מעומק הלב על ערכת הספרים המצויינת, אשר מוכיחה שניתן להוציא ציון גבוה ולשפר ב-30 נק' גם בלי לטרטר את עצמך בנסיעות ולבזבז אלפי שקלים על קורסים.

תודה רבה ניב ממליצה בחום!!!

נמרוד - ציון נמרוד
נמרוד
ציון 708
כשהתחלתי לרחרח סביב הסבה מקצועית לראיית חשבון הבנתי שלאוניברסיטת תל אביב יש כוונות קצת פחות רומנטיות ומלאות רצון טוב כשלי ובעצם נדרשתי לעבור את המבחן שוב... עם פחות מחודשיים וחצי להתכונן, עם התאריך שנשא גליון הבחינה האחרונה (רמז לא גס: רוב הנבחנים במועד הנוכחי סיימו אז כיתה א') וממש בלי שום רצון לשבת בכיתה מלאה בחיילים משוחררים פניתי למושיע של העת החדשה: האינטרנט!

את התרגול של ניב רווח בחרתי בתחילה באופן אקראי לחלוטין, רכשתי את תוכנת המילולי והכמותי (פחות מעשירית מחיר קורס) וצללתי פנימה. 708! פייר? לא הספיק לי, אבל חייבים לשבח את הצוות על הדקדקנות, על איכות התרגול, על כלים חדשים וטריקים ישנים ומלוכלכים, שפשוט עזרו... בקיצור - ממליץ בחום!

בהצלחה לכולם, נמרוד.
אנה שירב - ציון אנה שירב
אנה שירב
ציון 652
תום בר - ציון תום בר
תום בר
ציון 741
גיא יפת - ציון גיא יפת
גיא יפת
ציון 655
מאיה רשף - ציון מאיה רשף
מאיה רשף
ציון 734
עופר הראל - ציון עופר הראל
עופר הראל
ציון 775
בר קורצ'ק - ציון בר קורצ'ק
בר קורצ'ק
ציון 692
אנה שירב - ציון אנה שירב
אנה שירב
ציון 652
לעשות פסיכומטרי זה כמו לטוס לבקר את סבתא שלי באוקראינה. בשבועיים הראשונים נסבל וכל שאר הזמן מרגיש כמו מלחמת העולם השנייה. אני, תלמידה בעייתית שכמותי, עם קוצים בטוסיק ורון בלב הבנתי שעדיף בחורף, כי בקיץ אני בים. איך הגעתי לפגישה דווקא בניב רווח פסיכומטרי? לא יודעת להגיד לכם. אולי זה ההמלצות הכנות באתר, אולי כי מספר התלמידים המצומצם ואולי זה עניין של מזל...

בכל מקרה, התקשרתי והחלטתי לבוא לפגישת ייעוץ. אחרי הפגישה הזו לא טרחתי להתקשר לשום מקום אחר. נכנסתי למשרדים התוססים, מלאי תנועה,צליל הדפסות, טלפונים, אנשים דורכים זה לזה על הרגליים וזורקים ניירות אחד על השני. אנשים כלבבי. באחד המשרדים פגשתי את עופר המדריך שחייך אליי בביישנות אופיינית. לאחר שיחה קצרה שבה עופר לא התרגש לא ממני, לא מהפחד שלי מגיאומטריה ולא מהסיפורי אלף לילה ולילה שלי, ידעתי שזה המקום שלי!

כל חיי פחדתי ממתמטיקה כמו מהגהנום עצמו וזה המקום שלי להודות לניב רווח פסיכומטרי על הספר הברור עם ההסברים המעולים, ועל המדריך הקשוב שאחרי כל מפגש פתר לי את השאלות שהיו לי בשיעורי בית, על הכיתה הקטנה שהפכה להיות הרבה יותר מאשר כיתה (אנחנו בקשר יומיומי כמעט אחד עם השני...יש צחוקים וזה) ובעיקר על זה שיחסית לתקופת פסיכומטרי המאיימת שאתם שומעים עליה מאחרים, הימים דווקא היו הכי נסבלים שיכולים להיות. אשכרה הייתי מחכה להגיע לשיעורים!

קוראים לי אנה שירב, אני בת 20, מחיפה, יש לי חמוס קטן שכל הקורס למד לאהוב, קוצים בטוסיק ורון בלב.

אני מרוצה מהציון שלי ומהקורס! תודה!
תום בר - ציון תום בר
תום בר
ציון 741
אחרי שעשיתי פסיכומטרי בתיכון ולא קיבלתי ציון מספיק, החלטתי שבפעם השנייה משהו צריך להיות שונה. השתכנעתי להירשם בעיקר בזכות ההתחייבות לכיתה קטנה - דבר שהתברר כמשמעותי הרבה יותר משחשבתי. כל תלמיד הרגיש בנוח לשאול כל שאלה שבא לו, והיה בכיתה יחס חם ותומך אחד בשני.

לגבי חומרי הלימוד נכתב כבר מספיק, ובכל זאת: הכמות, המגוון, האיכות והרמה של התרגילים, התשובות המלאות והתיעוד של החומר מהכיתה-מכל הבחינות האלה לא ראיתי ספרים טובים יותר. עופר המדריך היה מקצועי, קשוב, והעביר את החומר באופן הטוב ביותר.

אם אתם מתלבטים איפה לעבור קורס פסיכומטרי, תפסיקו להתלבט. הגעתם למקום הנכון!
גיא יפת - ציון גיא יפת
גיא יפת
ציון 655
לפני כשנתיים ניגשתי לפסיכומטרי הראשון שלי לאחר קורס בהיי קיו, ולא קיבלתי את הציון שרציתי. לאחר שחזרתי מטיול ארוך בחו"ל החלטתי לגשת שוב לבחינה, ומכיוון שזו הפעם השניה שלי, לא רציתי לגשת שוב לאחד מהקורסים ה"מוכרים" והיקרים. לאחר חיפוש קצר, גיליתי מכון קטן וצנוע במרכז הכרמל בחיפה, "ניב רווח פסיכומטרי". נקבעה שיחה ביני ובין עופר, המורה שמיועד לפתוח את הקורס. בזמן השיחה עמו הסברתי לו כי השיקולים שלי לבחירת הקורס הם עלות קורס נמוכה יחסית, כיתה קטנה, ועבודה מול ספרים ולא מול מחשב.

לא ידעתי באותם רגעים איך פגעתי בדיוק במטרה:
- עלות הקורס בניב רווח פסיכומטרי - הוגנת.
- הכיתה מנתה 9 תלמידים, והיחס האישי היה מדהים, המורה עופר הראה אכפתיות במהלך כל הקורס ולימד לפני ואחרי שעות השיעור הרשמיות.
- חומרי הלימוד היה מעולים, קיבלנו המון חומרי תרגול הביתה בספרים (ולא מול מחשב כמו בהרבה מכונים, למידה מול מחשב לא נוחה ולא מתרגלת את הדבר האמיתי), וכמו כן כל השיעורים אותם למדנו בשיעור היו מסוכמים בצורה נוחה בספרים.

הקורס מומלץ בחום עבור כולם, הוא בנוי בצורה הדרגתית,יעילה, אפקטיבית, ומורגש כי ישנה מחשבה מאחורי כל דבר שנעשה. לסיכום, אני שמח להיות חלק ממשפחת ניב רווח פסיכומטרי, אז תודה על הכל!
מאיה רשף - ציון מאיה רשף
מאיה רשף
ציון 734
אחרי שביררתי עם שניים-שלושה מכונים נוספים בחרתי בקורס של ניב רווח פסיכומטרי. הדבר הראשון שקפץ לי מול העיניים היה באמת מספר התלמידים המצומצם בקורס. המחשבה שבכל מכון אחר אני עלולה למצוא את עצמי בין 40 חבר'ה, לא התיישבה לי טוב. בקורס הרגשתי שהמדריך יודע לכוון אותי טוב מאוד, וזיהה בדיוק את הנקודות החלשות שלי. הוא לא נתן לי להוריד הילוך, והרגשתי במהלך כל הקורס שגם הוא וגם אני דורשים ממני את המקסימום, ולא נקודה פחות.

הספרים והתרגולים היו מעולים, הן מבחינת הרמה והן מבחינת הכמות שלהם. לקראת סוף הקורס הרגשתי שליטה בחומר ומוכנות לבחינה, וזה הוכיח את עצמו במבחן. הקורס קלע בול למה שהייתי צריכה, ומילא את החלל שעמד ביני לבין הציון הגבוה ששאפתי לקבל. 

ניב רווח פסיכומטרי – המון המון תודה!!
עופר הראל - ציון עופר הראל
עופר הראל
ציון 775
בחיפוש אחר מכון פסיכומטרי, שתי הדרישות המרכזיות שלי היו: מצוינות ויחס אישי. זו לא הבחינה הראשונה שלי והציון שהצבתי לעצמי כמטרה היה גבוה, לכן לא יכולתי להרשות לעצמי להתפשר. לאחר בדיקה מקיפה של מגוון הקורסים והספרים בשוק, הגעתי לפגישה אישית עם ניב. הכיתה הקטנה, הנסיון רב השנים של ניב בעולם הפסיכומטרי, העובדה שצוות איכותי של מורים כותבים את חומר הלימוד הנרחב בעצמם, כמו גם גישתו של ניב כי אין קיצורי דרך – הפכו את ההחלטה להרשם לקורס לפשוטה מאוד.

חווית הלימוד ב"ניב רווח פסיכומטרי" היתה נהדרת: ניב הבין את הבעיות המסוימות של כל תלמיד וידע כיצד לכוון לדרך החשיבה המתאימה לכל סוג תרגיל. האוירה בכיתה היתה נעימה והטיפים לגבי צורת הלימוד הנכונה והיחס המתאים לבחינה עשו את ההבדל. בזכות הקורס, שיפרתי את ציון הבחינה שלי ביותר ממאה נקודות והשגתי את הציון שרציתי! חלום לימודי הרפואה נראה קרוב מתמיד:-) אני ממליץ על קורס הפסיכומטרי של ניב רווח בלב שלם. אם אתם מעוניינים למצות את היכולת האישית שלכם ולהצטיין, הקורס של "ניב רווח פסיכומטרי" הוא המתאים עבורכם.

הערה: עופר הראל הינו כעת מדריך ב"ניב רווח פסיכומטרי".
בר קורצ'ק - ציון בר קורצ'ק
בר קורצ'ק
ציון 692
לקראת סוף השירות ידעתי שאני רוצה להירשם לקורס פסיכומטרי, במטרה להתחיל ללמוד בשנה שלאחר מכן. זאת הייתה הפעם הראשונה שאני ניגשת והמטרה הייתה גם שזאת תהיה האחרונה. התקשרתי, ביררתי, ואחרי סינון נשארתי עם מעט מקומות שנראו לי. אחרי פגישה עם ניב לא הייתה לי בכלל התלבטות – אני נרשמת. הכיתה הקטנה, המורה עם הניסיון האדיר והחומרים הרבים כל כך נתנו לי הרגשה שזה המקום שאיתו אני אוכל להצליח.

הגעתי לכיתה קטנה, עם אחלה אווירה ואחלה אנשים. המק
צועיות של ניב הרימה את כולנו, והיסודיות לא השאירה אף אחד מאחור. קיבלתי את כל מה שציפיתי לו- מורה מצוין, ליווי אישי והדרכה, ספרים מעולים עם המון הסברים ותרגילים, השלמות (כשצריך) וחזרות, התייעצויות (בכל שעה היסטרית כזאת או אחרת), והכל בחיוך גדול ואווירה כיפית. למבחן עצמו הגעתי רגועה, זה הרגיש לי כמו עוד סימולציה רגילה, ויצאתי עם הרגשה טובה, וכך גם הציון :)
יעל לוי - ציון יעל לוי
יעל לוי
ציון 698
זיו איצקוביץ - ציון זיו איצקוביץ
זיו איצקוביץ
ציון 680
אבלין מוסקוביץ - ציון אבלין מוסקוביץ
אבלין מוסקוביץ
ציון 724
יניב - ציון יניב
יניב
ציון 745
אביה נזרי - ציון אביה נזרי
אביה נזרי
ציון 570
דין נויה - ציון דין נויה
דין נויה
ציון 743
יעל לוי - ציון יעל לוי
יעל לוי
ציון 698
גם אני התלבטתי איפה לעשות את הקורס, אבל אחרי שקיבלתי כל כך הרבה המלצות על חומרי הלימוד, ואחרי פגישה אישית עם ניב, פשוט לא יכולתי להסתפק בשום דבר אחר מלבד הטוב ביותר! הכיתה נעימה וקטנה, המורים מצויינים ומעבירים את החומר בצורה מקצועית ובאווירה טובה ותמיד יש לאן לפנות אם יש שאלות ואפילו סתם לתמיכה נפשית :) אז אין מה להתלבט יותר... כי הגעתם למקום הנכון!
זיו איצקוביץ - ציון זיו איצקוביץ
זיו איצקוביץ
ציון 680

נרשמתי לקורס פסיכומטרי במכון מתחרה פעם ראשונה לפני כשנה, ולא ממש ידעתי למה אני נכנס. הכיתה הייתה ענקית (כמעט 30 תלמידים), המורה לא ברור וחסר כל יכולת לשלוט בכמות כזאת של תלמידים, ונראה היה שכל מה שמתעסקים בו זה לארגן ארוחות בוקר גרנדיוזיות ותחרויות למידת מילים. לאחר כחודש מצאתי את עצמי מגיע פחות ופחות לכיתה, עד שיום מסוים הגעתי להבנה שפשוט פרשתי מהקורס. אחרי זה העדפתי להתרחק מכל עניין הפסיכומטרי והתחמקתי מכל הזדמנות לדבר על הנושא והטראומה שחוויתי בקורס.

כל זה השתנה ביום שנרשמתי לקורס הפסיכומטרי של ניב רווח, שהיה ההפך הגמור מהקורס הקודם שעשיתי. החל מהכיתה הקטנה (7 תלמידים), דרך המורה האדיר עופר שתמיד היה מוכן להישאר גם אחרי השעות הפורמליות, ועד מה שהכי חשוב בעיניי - שיטות הלימוד: בניגוד למקומות אחרים, בהם מנסים ללמד אותך לפתור תרגילים דרך כל מיני טריקים וקיצורי דרך, בניב רווח פשוט לימדו אותנו בצורה הכי ישירה את החומר, אם זה הבסיס של המתמטיקה, או בעיות במילולי, כך שבאמת הרגשנו שאנחנו מבינים מה אנחנו פותרים. הקורס הרגיש במילה אחת - מקצועי, ואני ממליץ עליו בחום.

אבלין מוסקוביץ - ציון אבלין מוסקוביץ
אבלין מוסקוביץ
ציון 724
את בחינת הפסיכומטרי שלי עשיתי בחופש הגדול כיתה י"א לי"ב. חלטתי לגשת אליה במטרה לנסות להתקבל לעתודה בהמשך. לא היה לי ציון מטרה שאליו שאפתי, אך עם זאת ידעתי כי ברצוני להוציא את הציון הטוב ביותר שאני יכולה, ולכן לא הסכמתי להתפשר ופניתי לקורס הפסיכומטרי של ניב רווח.

בקורס למדנו בכיתה קטנה תכנים שהותאמו במיוחד לנו-לתלמידי התיכונים, וקיבלנו יחס אישי ומסור ממרצה הקורס. המרצה בניב רווח העביר את החומר בצורה עניינית ומדויקת, ידע כיצד להתאים את החומר לכל התלמידים בכיתה, עזר למתקשים, ותמיד נענה לכל פנייה ובקשה. נוסף לזאת, לניב רווח ספרי לימוד מצויינים (שמתאימים מאוד גם ללמידה עצמאית) עם כמות תרגילים עצומה, המלווה בהסברים ודוגמאות בכל תחום ונושא, מה שהפך את הלמידה והתרגול בבית לנוחים במיוחד. כל אלו - הקורס, הספרים, והמרצה תרמו רבות להצלחה שלי בבחינת הפסיכומטרי, ואני ממליצה בחום לכל מי שניגש לבחינה לבחור ללמוד אליה אצל ניב רווח !
יניב - ציון יניב
יניב
ציון 745
אני ממליץ בחום על הקורס המצוין של ניב רווח שעזר לי להוציא את הציון הגבוה שאני צריך. הכיתות הקטנות עם היחס החם והאישי, העזרה גם מחוץ לשעות השיעורים, המדריכים המנוסים, התוכנית המעניינת וכמובן הערכה המצוינת, הם אלו שעושים את הקורס של ניב רווח למה שהוא - הטוב ביותר! ללא ספק עזרו לי להוציא ציון גבוה ומספק ואני בטוח שכך מרגישים גם כל התלמידים האחרים! ממליץ בחום!!!
אביה נזרי - ציון אביה נזרי
אביה נזרי
ציון 570

כשהוכתרתי "חיילת משוחררת" הדבר הראשון שבו הייתי בטוחה הוא שאני חייבת פסיכומטרי ועכשיו! החיפוש אחר מכון לקורס נע בעיקר על המכונים הידועים, אך עדיין הרגשתי שלשם אני לא שייכת. בדרך נס הגעתי לאתר של ניב רווח, הסתכלתי על התמונה של ניב, בחור נחמד ומחויך והרגשתי "קליק", כאן הסתיים החיפוש. הגעתי למשרדים ונפגשתי עם עופר המדהים שבכלל לא התרגש מהאימה שחשתי כלפי מתמטיקה. שתבינו שהייתי במצב של חוסר שליטה מוחלט במשוואות וכו'...הקורס החל, וההתרגשות הגיעה גם.

נכון שבהתחלה המפגש היומיומי עם אלגברה וגיאומטריה השאירה בי טראומה קטנה אך עם הזמן גיליתי את האהבה שלי למתמטיקה ואת היכולות שלי - עופר פשוט לא ויתר לי וישב איתי כמה שצריך עד שאבין (סבלנות שאין כמוה). הכיתה היתה קטנה ומגובשת, הפכנו לעין "משפחת פברואר 2013".

הספרים משקפים את מבנה שאלות הבחינה באופן הכי מדויק וטוב שיכול להיות, השיעורים מפורטים ובסופו של דבר החוויה של הפסיכומטרי, שמרתיעה כל כך הרבה אנשים,התבררה כלא נוראית כלל וכלל. ונכון,יש שיגידו : מה, רק 570? אז חבר'ה ציון טוב זה ציון שמספיק כדי להתקבל למה שרוצים. הציון שלי מספיק לי בהחלט וסולל לי את הדרך לחלום הנדסת תעשיה וניהול שכל כך רציתי.

לכל החברים שמחפשים קורס: אין עוד מקום כמו "ניב רווח פסיכומטרי", הכי הכי הכי מומלץ שיש וזה הזמן לומר תודה לניב המדהים על ייסוד המכון, על הצוות המקסים וכמובן לעופר שלא ויתר עליי למרות ההיסטריה בשיעורים הכמותיים ופשוט על כל החוויה... אני אביה מנשר הקטנה, ואני גאה לספר לחבר'ה שלי על ניב רווח פסיכומטרי!

דין נויה - ציון דין נויה
דין נויה
ציון 743

אני הגעתי לניב רווח דרך שתי חברות שהמליצו בחום.

מה שהכי משך אותי אליהם זו הגישה ללימודים, גישה רגועה יותר ממכונים אחרים שמתבססת על היכולת של בן אדם להעריך לעצמו כמה הוא צריך ויכול ללמוד. בעיניי 60% מההצלחה במבחן היא היכולת לשמור על רוגע ומיקוד. התרשמתי שבמכונים רבים מכניסים את התלמידים ללחץ גבוה אף יותר ממה שהבחינה עצמה גורמת להם. מאוד הערכתי את הנכונות של המכון להרגיע אותנו- לתת כמות שיעורי בית הגיונית (ובהחלט מספיקה, במידה ואכן עושים את כולה), ולהסביר לנו איפה זה בסדר לטעות ואיפה כדאי לכל אחד מאיתנו להתמקד יותר.

היחס האישי היה מורגש מאוד, במיוחד בהתחשב בעובדה שהיינו רק 9 תלמידים בכיתה, כך שנועה ידעה בדיוק איפה כל אחד מאיתנו עומד ביחס לעצמו. הספרים של ניב רווח הם ברמה הכי גבוהה שיש למצוא היום בשוק- יש מגוון ענק של תרגילים גם בספרים וגם באתר, ולכל התרגילים יש פתרונות מלאים המוסברים בצורה בהירה ומובנת. הסימולציות כולן ברמה מאוד גבוהה, מה שגורם למבחנים של המרכז הארצי להיראות יותר קלים והרבה פחות מלחיצים. בנוסף על כל אלה, צריך גם לציין את המחיר, שהוא הרבה יותר הגיוני משל שאר המכונים.

לאלו שמתלבטים אם לקחת קורס או פשוט לקנות את הספרים- אני הייתי זקוקה למסגרת, כי חזרתי מטיול ארוך ישר לתוך הלימודים. עם זאת, אני יודעת להגיד שהספרים מלאים בהסברים מצוינים ואם אתם חושבים לגשת ללא קורס- אין לספרים של ניב רווח מתחרים ללימוד עצמי בשוק היום. וטיפ אחרון למי שמתחיל ללמוד- קחו ברצינות את העבודה המוטלת עליכם, אבל קחו בקלות את הבחינה ואת הלימודים אליה, זה באמת לא כזה נורא כמו ששים מזה. תגדירו לעצמכם ציון ותצליחו להגיע אליו. אני כל הזמן מלמלתי לעצמי 740, בלי סיבה מובנת למה דווקא 740, ובסוף באמת קיבלתי 743.
שיהיה המון בהצלחה!

לילך - ציון לילך
לילך
ציון 783
נופר משה - ציון נופר משה
נופר משה
ציון
מור נחמיה - ציון מור נחמיה
מור נחמיה
ציון
לירז - ציון לירז
לירז
ציון
שי אביטל - ציון שי אביטל
שי אביטל
ציון
שגיא קליין - ציון שגיא קליין
שגיא קליין
ציון
לילך - ציון לילך
לילך
ציון 783

הגעתי ללימודי הפסיכומטרי הישר מחופשת השחרור. השתתפתי בקורס (לא חשוב איפה) - אבל ההיצע שלו לא הספיק לי ולא ממש התחברתי לשיטת הלימוד בו. מכיוון שהייתי חייבת להוציא ציון גבוה מאוד כבר בניסיון הראשון על מנת להתקבל לחוג שרציתי, חיפשתי תגבורת. כך הגעתי אל ניב רווח פסיכומטרי - ומאז ועד הבחינה לא עזבתי.

התרגולים, המבחנים, ההסברים המפורטים והתגובות המהירות והאינפורמטיביות לכל שאלה ששאלתי בפורום עזרו לי מאוד גם בתרגול מאסיבי של החומר וגם בכך שנסכו תחושת ביטחון, לה הייתי זקוקה כל כך... עוד עזרה העובדה שנחשפתי לחומרים איכותיים ושונים מבחינת הניסוח והדגשים מאילו שהיו בקורס, מה שנתן לי תמונה רחבה יותר ומנע הפתעות בזמן הבחינה. תודה רבה לכם!

נופר משה - ציון נופר משה
נופר משה
ציון

קוראים לי נופר ואת המבחן הפסיכומטרי עברתי פעמיים בשנה האחרונה. בפעם הראשונה, לאחר לחצים חברתיים מרובים העברתי באחת המכונים המוכרים באיזור מגוריי. הייתי אז חיילת משוחררת ולא ידעתי אם זה הצעד הנכון לעשות. מהר מאוד הבנתי שכשנכנסים לפסיכומטרי אתה פשוט נשאב לזה ורואה מול העיניים רק את המטרה הסופית והיא צליחת המבחן. ניגשתי והבנתי שחוץ מלמידה נכונה אתה צריך לעבוד על הביטחון העצמי שלך ובעיקר להירגע במהלך הבחינה.

בחיפושים אחרי לימודים לפסיכומטרי בפעם השנייה הייתי בדילמה קשה: האם לעשות קורס חוזר באותו המכון בחצי מחיר או לנסות משהו אחר, שיטת לימוד אחרת. החלטתי שמשנה מקום משנה מזל ובמהירות התאהבתי בשיטת ניב רווח פסיכומטרי. למידה עצמית בבית תרמה לי רבות ובאמצעות תוכניות לימודים מפורטת הפרוסה על חודשיים אני חושבת שהפקתי את המיטב והכי חשוב - מוטיב הלחץ הקבוצתי לא השפיע עליי והגעתי לבחינה מוכנה מתמיד. הסימולציות מעולות ואף מאתגרות (פתרתי עשרות סימולציות של כל חברה אפשרית), הפורום מוצף בשאלות חשובות ובטיפים מהמורים. נהנתי מהלמידה העצמית ואני ממליצה לכל מי שמאמין מעצמו ויודע שאין צורך בכל הטרחה הנלוות לבחינה אלא פשוט ללמוד ולהיות מרוכז בהצלחה של עצמך. שיהיה לכם בהצלחה :)

מור נחמיה - ציון מור נחמיה
מור נחמיה
ציון
הגעתי לניב רווח אחרי שעברתי כבר קורס ומבחן אחד, והחלטתי לנסות ללמוד לבד בבית. הזמנתי את הספרים של ניב רווח, ספרי לימוד מצויינים (שמתאימים מאוד גם ללמידה עצמאית) עם כמות תרגילים עצומה, המלווה בהסברים ודוגמאות בכל תחום ונושא, מה שהפך את הלמידה והתרגול בבית לנוחים במיוחד.

כל אלו תרמו רבות להבנת החומר! אני ממליצה בחום על הערכה של ניב רווח. כל ההתנהלות (נציגי מכירות, מדריכי פסיכומטרי) פשוט מקסימה ולא לוחצת, והספרים מצויינים ומכינים למבחן בצורה הטובה ביותר.

ממליצה בחום לכל מי שניגש לבחינה לבחור ללמוד אליה אצל ניב רווח !
לירז - ציון לירז
לירז
ציון
ציון מספק מבחינתי הוא ציון שבאמצעותו אוכל להתחיל ללמוד במוסד האקדמי ובפקולטה שרציתי. זאת ההצלחה שלי! חומרי הלימוד של ניב רווח פסיכומטרי הינם ברמה גבוהה מאוד אשר מאפשרים להגיע לבחינה הפסיכומטרית מוכנים ככל האפשר ולא להיות מופתעים בזמן המבחן עצמו.

בנוסף, יחד עם איכות החומר היחס האישי של המדריך, ניסיונו הרב בתחום, ההמלצות, ההכוונות שלו והדרך שבה הוא מלמד אותנו התלמידים להסתכל על הבחינה אפשרה לי להגיע לציון שרציתי. אז אם אתם מחפשים מישהו שילמד אתכם למקסם את היכולות שלכם ולתת תמיכה ואוזן קשבת בכל רגע שתצטרכו זה המקום בשבילכם!
שי אביטל - ציון שי אביטל
שי אביטל
ציון

שלום רב,
כאשר רכשתי את הספרים הייתי בטוח שברגע שקיבלתי אותם אין לי יותר למי לפנות לעזרה, אך למזלי התבדתי! הספרים והתמיכה מהצוות של ניב רווח נתנו לי ללא ספק את האפשרות להפיק מעצמי את המירב. יתרה מזו, אני חושב שבזכות המילונים המצויינים של ניב רווח שיפרתי את האנגלית שלי פלאים וכיום אני מסוגל לקרוא ספרים באנגלית כמעט ללא קושי.

באמת שאם יש לכם את התכונה הזו לשבת וללמוד לבד ולהיות אחראיים על עצמכם אני ממליץ בחום על הערכה של ניב רווח שהוא עצמו אדם נפלא ואף זכיתי ממנו לעזרה גם בשלבים שאחרי הבחינה. אז דעו לכם שאתם לא לבד ויש מאחריכם צוות מדהים שיתן לכם את כל הכלים להצליח, ובאמת זה המקום להודות לעמית שעזר לי גם טלפונית וגם בפורום. ואם מישהו חושב שכתבתי את המילים האלו סתם כדי ליפות את המציאות, הוא מוזמן לפנות אליי אישית לשאלות.

תודה לכל הצוות ובהצלחה לתלמידים לעתיד!

שגיא קליין - ציון שגיא קליין
שגיא קליין
ציון

לצוות התותחים של ניב רווח, רציתי להגיד תודה.

אז ככה, את הציון שלי באמת לא השגתי בקלות. למדתי שנה שלמה (כמובן שעם הפסקות רציניות), וניגשתי לשלושה מועדים תוך כדי כיתה י"ב. אם יש משהו אחד שלמדתי מהפסיכומטרי, זה שמתנהלת כאן מלחמה מול עצמך. אתה צריך לדעת להעריך את עצמך נכון, ולתכנן את הלימוד שלך בהתאם לחוזקות ולחולשות שלך.

מי שרוצה באמת להשיג ציון גבוה נדרש לסחוט את עצמו ו"לחרוש" הרבה. ואני חושב שערכת הספרים של ניב רווח מאפשרת זאת יותר מכל שאר המכונים (ועבדתי עם הספרים של כולם). הערכה נותנת הכנה מקיפה ועמוקה, ובכל פעם שניגשתי לבחינה - הספרים היוו את הבסיס ללמידה.

ב"ה, באמת השגתי את הציון שמספיק מעל ומעבר למה שרציתי (רפואה, כמו רבים ממי שקורא את זה כרגע):
אנגלית - 139
כמותי - 148
מילולי - 140

המלצה קטנה לתיכוניסטים: הייתי באותו מצב כמו שלכם - לכו על זה ואל תתייאשו!

 

דנה לייפציגר - ציון דנה לייפציגר
דנה לייפציגר
ציון
רוסלן לוקיניך - ציון רוסלן לוקיניך
רוסלן לוקיניך
ציון
דנה לייפציגר - ציון דנה לייפציגר
דנה לייפציגר
ציון
אחרי הפסיכומטרי הקודם אליו ניגשתי היה ברור שאין מנוס מפסיכומטרי נוסף אם אני רוצה ללמוד מקצוע שבאמת מעניין אותי ולא מקצוע שהפסיכומטרי שלי "מספיק" בשבילו. היה לי ברור שהפעם אני לא מחפשת את מותג הפסיכומטרי הגדול עם השם הידוע, שדוחס עשרות תלמידים בכיתה - אני צריכה קורס אישי!  לא מפעל. פתאום גיליתי מספר לא מבוטל של אנשים סביבי שעשו קורס בניב רווח פסיכומטרי, כולם בלי יוצא מן הכלל היו מרוצים ולא נזקקו לקורס נוסף ומועד נוסף. אז פשוט התקשרתי...

לפגישה עם עופר המדריך הגעתי מלאה חששות. מניסיוני עם קורסים אחרים לא הייתי בטוחה שאוכל לעמוד בקצב ובדרישות, פחדתי שהעומס והלחץ יהיו חזקים ממני. ביום פתיחת הקורס הגעתי לכיתה קטנה ואינטימית עם אווירה משפחתית מיוחדת. במהלך הקורס נוכחתי לגלות שהדרישות אינן דבר בלתי אפשרי - הן סבירות ומתאימות לאנשים שחיים תוך כדי הקורס ועם זאת אינן מתפשרות על הגעה למקסימום האפשרי.

אני מודה, היו נקודות בהן כבר ויתרתי על נושא מסוים מתוך נקודת הנחה שכבר לא אבין אותו, מי שלא ויתר הוא המדריך המקסים שהשקיע (בכל התלמידים בלי יוצא מן הכלל) הרבה מאוד גם מעבר לשעות הקורס הפורמאליות על מנת שנבין גם את הנושאים בהם אנו מתקשים. חומרי הלימוד במהלך הקורס היו מלאים ומפורטים והתרגולים הרבים אפשרו להשתפר לבלי הכר בתחומים השונים. למבחן הגעתי בהרגשה טובה, אבל יותר חשוב מזה, בניגוד למבחן הקודם הפעם גם יצאתי עם הרגשה טובה. הקורס הזה הוא בדיוק מה שצריך כל מי שמחפש מקום שיאמין בו וביכולות שלו ויעזור לו להגיע ליעדים אותם הציב בפני עצמו.
רוסלן לוקיניך - ציון רוסלן לוקיניך
רוסלן לוקיניך
ציון
כשהתחלתי לחשוב על פסיכומטרי  עלה בי החשש מפני לחץ ועומס שעשויים ליפול עליי במהלך הקורס. רציתי להתקדם בקצב שלי וגם לא לשבת בכיתה גדולה שעשוייה לעכב את ההתקדמות שלי.

אחרי דקות ספורות של חיפושים הגעתי לאתר של ניב רווח. קראתי את ההמלצות החמות ועברתי על רשימת הספרים ולוח הזמנים לתירגול המשימות. ישר הבנתי שזה המקום המושלם בשבילי. המחיר של הספרים נותן תמורה מעולה למחיר.

לבסוף בבחינה ברגע האמת השאלות היו דומות מאוד לסימולציות ולתרגילים שהיו לי בספרים. אני ממליץ בחום לכל אחד שמתלבט לבחור בספרים של ניב רווח, להתקדם לפי התוכנית באתר ולהתאים אותה אל הקצב שלכם.
חזור למעלה