למידע על ספרי הכנה לפסיכומטרי,
מלא/י פרטיך ונתקשר אליך בהקדם:

למי מתאימים הספרים?

למי מתאים ללמוד לבד?

1. אם כבר עשית קורס פסיכומטרי ואינך זקוק לקורס נוסף,
2. אם יכולותיך גבוהות ואתה מרגיש שלשבת בכיתה זה בזבוז זמן עבורך,
3. אם אתה עושה קורס במקום אחר, אבל זקוק לחומרי תרגול איכותיים יותר.
אתה יכול ללמוד בלי קורס. אנחנו נעזור לך.

לידיעתך: הערכות שלנו מגיעות עם תוכנית לימוד ל- 80 או ל-56 ימים, עם גישה לתוכנת המילים באתר ובמובייל, וכן עם אפשרות להיות חלק מקבוצת לימוד בפייסבוק ולקבל תמיכה מקצועית של מדריך/ה.

פסיכומטרי בלי קורס, זה מה שאתה צריך.

אלפי תלמידים לא טועים. הם רק מפציצים ציונים:-)

אופציה א': לניגשים לראשונה

הערכה המלאה כוללת 18 פריטים וסטופר: ספר אלגברה ובעיות כמותיות, ספר גיאומטריה והסקה מתרשים, ספר אנלוגיות ומטלות כתיבה, ספר הבנה, הסקה וקטעי קריאה, ספר אנגלית, ספר יסודות מתמטיים, ספר סימולציות 3 פרקים, ספר חזרות מרתון, מילון אנגלית, מילון עברית, 8 בחינות סימולציה מלאות. 
למעבר לחנות הספרים לרכישת אופציה א' הקליקו כאן.

אופציה ב': לניגשים שוב


ערכה זו מכילה 15 פריטים: ספר אלגברה ובעיות כמותיות, ספר גיאומטריה והסקה מתרשים, ספר אנלוגיות ומטלות כתיבה, ספר הבנה הסקה וקטעי קריאה, ספר אנגלית, ספר סימולציות 3 פרקים, ספר חזרות מרתון, ו- 8 בחינות סימולציה מלאות.
הערכה אינה כוללת: סטופר, ספר יסודות, מילון עברית ומילון אנגלית.
מדוע אלפי לקוחות כבר בחרו בערכות התרגול של ניב רווח?
תרגילים רבים ומגוונים
רמת התאמה גבוהה לבחינה
מערכת תרגול ידידותית למשתמש
אפשרות לאפס ולתרגל שוב כמה שרוצים
הסברים ברורים ומפורטים לכל הנושאים
שירות לקוחות מקסים, יעיל והוגן

אופציה ג': לניגשים שוב

ההבדל בינה לבין אופציה ב' הוא ספר האנגלית שאינו קיים באופציה זו.
ערכה זו מכילה 14 פריטים: ההבדל בינה לבין אופציה ב' הוא שאין בה ספר אנגלית. יש ספר אלגברה ובעיות כמותיות, ספר גיאומטריה והסקה מתרשים, ספר אנלוגיות ומטלות כתיבה, ספר הבנה הסקה וקטעי קריאה, ספר סימולציות 3 פרקים, ספר חזרות מרתון, ו- 8 בחינות סימולציה מלאות.
הערכה אינה כוללת: סטופר, ספר יסודות, ספר אנגלית, מילון עברית ומילון אנגלית.

אופן המשלוח

אנו שולחים את הערכות באמצעות שליח עד הבית, ואילו ספרים בודדים נשלחים בדואר רשום (אלא אם כן הלקוח מעוניין לשלם עבור משלוח באמצעות שליח עד הבית). כאשר הספרים נשלחים באמצעות חברת שליחויות, זמן ההגעה הינו עד שבעה ימי עסקים (פעמים רבות ניתן לקבלם אפילו מהיום למחר). אם בחרתם לקחת את הערכה המלאה ממשרדנו בחיפה הדבר מזכה בהנחה של 40 שקלים (איסוף עצמי של פריט בשווי 249 ₪ מזכה בהנחת משלוח בסך 20 ₪). יש לתאם הגעה מבעוד מועד מול נציגינו ב- 077-3330740.
נשמח שתצטרפו גם אתם לאלפי הלקוחות שבחרו בערכות ההכנה מבית ניב רווח!‬
קליק ונתקשר

מה מיוחד בספרים שלנו?

אנו לוקחים מאוד ברצינות את ההכנה שלך לפסיכומטרי. עזרנו כבר לאלפי תלמידים. עכשיו נעזור גם לך. בסקר שערכנו מצאנו כי ממוצע הציונים של תלמידי ניב רווח פסיכומטרי הוא 670, ציון פסיכומטרי הגבוה בלמעלה מ-100 נקודות מהממוצע הארצי של ציוני פסיכומטרי שהוא 540 נקודות בלבד. אתה בטח שואל את עצמך איך זה קורה. אז הנה כמה סיבות טובות לתופעה:

הסברים מפורטים:
ההסברים בחומרי הלימוד שלנו מקיפים ומפורטים. מאוד מקיפים, ומאוד מפורטים. למה? כי חשוב לנו שתבין. שים לב: אם הסבר כלשהו לא מספיק מובן או לא מספיק מפורט, ואם אתה צריך עזרה בשאלה מכל סוג שהוא, תוכל להיעזר במדריכים שלנו בקבוצות הפייסבוק הייעודיות. ניתן אף לראות דוגמאות של שיעורי פסיכומטרי שכתבנו עבורך כדי שתבין כל נושא עד הסוף.

עדכניות החומרים:
חומרי הלימוד שלנו מעודכנים. נכון.... כולם אומרים את זה. אנחנו גם מוכנים להוכיח את זה. צוות המחקר והפיתוח שלנו יושב ברחוב טשרניחובסקי 37 חיפה, בניין סטארקו קומה 2. ניתן לפגוש את המדריכים והכותבים ולהתרשם ממה שאנו עושים כדי שאתה תקבל חומרי לימוד טובים יותר.

איתך בדרך להצלחה.
כשאתה לומד עם הספרים שלנו, אתה לא לבד. אנחנו ביחד איתך. אנחנו לא עוזבים אותך ברגע המכירה. אנחנו לשירותך, נענה על כל שאלה מקצועית או שאלה בתחום ההתמודדות הנפשית עם הבחינה, ונעזור לך להגיע לשיא שלך. ניב רווח פסיכומטרי ביחד איתך.

אנחנו עם היד על הדופק.
אנחנו מכשירים את עצמנו באופן שוטף, ועושים בבחינה בדיוק את מה שאנו אומרים לך לעשות. המדריכים ניגשים לבחינה שוב ושוב על מנת ללמוד אותה ואת אופיה, ועל מנת לבדוק את שיטות הפיתרון שלנו בזמן אמת. כך יוצא שאתה עושה מה שאנחנו עושים, וזה כמובן, מביא להצלחה גבוהה במיוחד.

אל תעשה קורס נוסף באותו מכון.
אם עשית בעבר קורס פסיכומטרי במקום אחר, ממש לא מומלץ שתלמד שוב מאותם ספרי לימוד! למרבה הצער, מדריכי פסיכומטרי במספר מכונים מוכרים בישראל, אומרים לתלמידהם כי אין כל בעיה ללמוד שוב מאותם חומרי לימוד. האמת היא, שיש בעיה, ותוכל לקרוא כאן את ההסבר המלא על החסרונות בכך. לפתור שוב ושוב את אותם תרגילים, לעבוד שוב באותן שיטות שאולי חלקן כלל אינן מתאימות לך, לראות שוב את אותם הסברים, כל אלו, לא ייקחו אותך הכי רחוק שאפשר. מדוע אם כן מכונים אחרים אומרים לתלמידיהם ללמוד שוב מחומרי הלימוד שלהם? על השאלה הזו תוכל להשיב בעצמך בקלות. מה שבטוח - זה לא תואם את האינטרסים שלך.

כיצד ניתן להזמין?

את הספרים ניתן להזמין בחנות המקוונת שלנו, או לחילופין - להשאיר פרטים בטופס למעלה או להתקשר לטלפון 1-800-750-760 וניצור עמכם קשר בהקדם. 
בהצלחה!
למידע על ספרי הכנה לפסיכומטרי,
מלא/י פרטיך ונתקשר אליך בהקדם:
2017 © כל הזכויות שמורות לחברת ניב רווח פסיכומטרי בע"מ | +Niv Revah | בניית אתריםבניית אתרים