קליק ונתקשר ≫ קליק ונתקשר ≫

נשמח לעזור גם לך!
מלא/י פרטיך ונתקשר אליך בהקדםערכת ספרי פסיכומטרי - לימוד עצמי

למי מתאימים ספרי פסיכומטרי ללימוד עצמי?

למי מתאימים ספרי פסיכומטרי ללימוד עצמי?

לניגשים בפעם הראשונה:
אם זו הפעם הראשונה בה אתם ניגשים לבחינה הפסיכומטרית, אנחנו יודעים לומר לכם שאם יש לכם 4/5 יח' באנגלית ו-4/5 יח' במתמטיקה, יש סיכוי גדול שקורס פרונטלי פשוט מיותר עבורכם.
ערכת ספרי פסיכומטרי אופציה א' לניגשים בפעם הראשונה


לניגשים בפעם השנייה ומעלה:
אם עשית קורס, ולפניך משימת שיפור ציון פסיכומטרי, אנחנו הפיתרון המושלם עבורך. עם ניסיון מוכח של אלפי תלמידים ששיפרו את הציון שלהם בעשרות נקודות, אנחנו יודעים לעשות את העבודה, ונשמח להיות לצידך במשימה החשובה שלפניך.
ערכות ספרים אופציה ב' או ג' לניגשים בפעם השניה ומעלה
מה שבטוח: אתה יכול ללמוד בלי קורס. אנחנו נעזור לך.
ניב רווח מציע מעטפת לימוד עצמי לפסיכומטרי
איך אפשר לעזור לך?
אופציה א': לניגשים לראשונה

אופציה א': לניגשים לראשונה

ספרי פסיכומטרי מבית ניב רווח

הערכה המלאה כוללת 21 פריטים וסטופר: ספר אלגברה, ספר בעיות כמותיות והסקה מתרשים, ספר גיאומטריה, ספר אנלוגיות ומטלות כתיבה, ספר הבנה הסקה וקטעי קריאה, ספר אנגלית, 2 ספרי יסודות מתמטיים, ספר פרקי תרגול, ספר חזרות מרתון, ספר חשיבה כמותית תרגול נוסף, מילון אנגלית, מילון עברית ו-8 בחינות סימולציה מלאות.
למעבר לחנות הספרים לרכישת אופציה א' הקליקו כאן.
אופציה ב': לניגשים שוב

אופציה ב': לניגשים שוב

ספרי פסיכומטרי פעם שנייה

ערכה זו מכילה 17 פריטים וסטופר: ספר אלגברה, ספר בעיות כמותיות והסקה מתרשים, ספר גיאומטריה, ספר אנלוגיות ומטלות כתיבה, ספר הבנה הסקה וקטעי קריאה, ספר אנגלית, ספר פרקי תרגול, ספר חזרות מרתון, ספר חשיבה כמותית תרגול נוסף ו-8 בחינות סימולציה מלאות.
הערכה אינה כוללת: 2 ספרי יסודות, מילון עברית ומילון אנגלית.
נשמח שתצטרפו גם אתם לאלפי הלקוחות שבחרו בערכות ההכנה מבית ניב רווח!‬
קליק ונתקשר
אופציה ג': לניגשים שוב

אופציה ג': לניגשים שוב

ספרי פסיכומטרי אופציה ג
ההבדל בינה לבין אופציה ב' הוא ספר האנגלית שאינו קיים באופציה זו.
ערכה זו מכילה 16 פריטים וסטופר: ההבדל בינה לבין אופציה ב' הוא שאין בה ספר אנגלית. יש ספר אלגברה, ספר בעיות כמותיות והסקה מתרשים, ספר גיאומטריה, ספר אנלוגיות ומטלות כתיבה, ספר הבנה הסקה וקטעי קריאה, ספר פרקי תרגול, ספר חזרות מרתון, ספר חשיבה כמותית תרגול נוסף ו-8 בחינות סימולציה מלאות.
הערכה אינה כוללת: 2 ספרי יסודות, ספר אנגלית, מילון עברית ומילון אנגלית.
אופן המשלוח

אופן המשלוח

אנו שולחים את הערכות באמצעות שליח עד הבית! זמן ההגעה הינו עד שבעה ימי עסקים, אך פעמים רבות הערכה תגיע ליעדה לאחר יומיים-שלושה.

ניתן לאסוף את ספרי הפסיכומטרי באופן עצמאי ממשרדנו בחיפה, אלה שיבחרו לעשות זאת, אינם נדרשים לשלם את דמי המשלוח (40 ₪). לצורך איסוף עצמי יש לתאם הגעה מבעוד מועד מול נציגינו ב-077-3330740.
נשמח שתצטרפו גם אתם לאלפי הלקוחות שבחרו בערכות ההכנה מבית ניב רווח!‬
קליק ונתקשר
מה מיוחד בספרי הפסיכומטרי שלנו?

מה מיוחד בספרי הפסיכומטרי שלנו?

אנו לוקחים מאוד ברצינות את ההכנה שלך לפסיכומטרי. עזרנו כבר לאלפי תלמידים. עכשיו נעזור גם לך. בסקר שערכנו מצאנו כי ממוצע הציונים של תלמידי ניב רווח פסיכומטרי הוא 670, ציון פסיכומטרי הגבוה בלמעלה מ-100 נקודות מהממוצע הארצי של ציוני פסיכומטרי שהוא 540 נקודות בלבד. אתה בטח שואל את עצמך איך זה קורה. אז הנה כמה סיבות טובות לתופעה:

הסברים מפורטים:
ההסברים בחומרי הלימוד שלנו מקיפים ומפורטים. מאוד מקיפים, ומאוד מפורטים. למה? כי חשוב לנו שתבין. שים לב: אם הסבר כלשהו לא מספיק מובן או לא מספיק מפורט, ואם אתה צריך עזרה בשאלה מכל סוג שהוא, תוכל להיעזר במדריכים שלנו בקבוצות הפייסבוק הייעודיות. ניתן אף לראות דוגמאות של שיעורי פסיכומטרי שכתבנו עבורך כדי שתבין כל נושא עד הסוף.

עדכניות החומרים:
חומרי הלימוד שלנו מעודכנים. נכון.... כולם אומרים את זה. אנחנו גם מוכנים להוכיח את זה. צוות המחקר והפיתוח שלנו יושב ברחוב טשרניחובסקי 37 חיפה, בניין סטארקו קומה 2. ניתן לפגוש את המדריכים והכותבים ולהתרשם ממה שאנו עושים כדי שאתה תקבל חומרי לימוד טובים יותר.

איתך בדרך להצלחה.
כשאתה לומד עם הספרים שלנו, אתה לא לבד. אנחנו ביחד איתך. אנחנו לא עוזבים אותך ברגע המכירה. אנחנו לשירותך, נענה על כל שאלה מקצועית או שאלה בתחום ההתמודדות הנפשית עם הבחינה, ונעזור לך להגיע לשיא שלך. ניב רווח פסיכומטרי ביחד איתך.

אנחנו עם היד על הדופק.
אנחנו מכשירים את עצמנו באופן שוטף, ועושים בבחינה בדיוק את מה שאנו אומרים לך לעשות. המדריכים ניגשים לבחינה שוב ושוב על מנת ללמוד אותה ואת אופיה, ועל מנת לבדוק את שיטות הפיתרון שלנו בזמן אמת. כך יוצא שאתה עושה מה שאנחנו עושים, וזה כמובן, מביא להצלחה גבוהה במיוחד.

אל תעשה קורס נוסף באותו מכון.
אם עשית בעבר קורס פסיכומטרי במקום אחר, ממש לא מומלץ שתלמד שוב מאותם ספרי לימוד! למרבה הצער, מדריכי פסיכומטרי במספר מכונים מוכרים בישראל, אומרים לתלמידהם כי אין כל בעיה ללמוד שוב מאותם חומרי לימוד. האמת היא, שיש בעיה, ותוכל לקרוא כאן את ההסבר המלא על החסרונות בכך. לפתור שוב ושוב את אותם תרגילים, לעבוד שוב באותן שיטות שאולי חלקן כלל אינן מתאימות לך, לראות שוב את אותם הסברים, כל אלו, לא ייקחו אותך הכי רחוק שאפשר. מדוע אם כן מכונים אחרים אומרים לתלמידיהם ללמוד שוב מחומרי הלימוד שלהם? על השאלה הזו תוכל להשיב בעצמך בקלות. מה שבטוח - זה לא תואם את האינטרסים שלך.
כיצד ניתן להזמין?

כיצד ניתן להזמין?

את הספרים ניתן להזמין בחנות המקוונת שלנו, או לחילופין - להשאיר פרטים בטופס למעלה או להתקשר לטלפון 1-800-750-760 וניצור עמכם קשר בהקדם. 
בהצלחה!
2019 © כל הזכויות שמורות לחברת ניב רווח פסיכומטרי בע"מ | נגישות לאנשים עם מוגבלות | +Niv Revah | בניית אתריםבניית אתרים