נשמח לעזור גם לך להצליח!

קורס פסיכומטרי לימוד עצמי

מה היתרונות של לימוד עצמי לפסיכומטרי "בלי קורס"?

מה היתרונות של לימוד עצמי לפסיכומטרי "בלי קורס"?

יש הרבה יתרונות כאשר לא יושבים בקורס פסיכומטרי פרונטלי: אתם מחליטים על ימי הלימוד ושעות הלימוד, ואתם מחליטים על אורך הקורס לפי מה שנוח לכם ומתאים לכם ולא לפי מה שהחליטו אחרים לפי מה שטוב להם. קורס פסיכומטרי רגיל אורך בדרך כלל כ-80 ימים, אך כאשר לומדים לבד לבחינה אתם יכולים ללמוד גם במשך 150 ימים, למידה רגועה ואפקטיבית, או במקרים קיצוניים אפילו לצמצם את תקופת הקורס ל-60 ימים לחוצים כאשר אין ברירה. אתם לא מבזבזים את הזמן שלכם על שאלות של אחרים, ולא מתאימים את הקצב שלכם לקצב הלימוד של אחרים. למידע נוסף על פסיכומטרי בלי קורס לחצו כאן.
check-markלמה ללמוד דווקא אצל ניב רווח?
למה ללמוד דווקא אצל ניב רווח?
ימי לימוד גמישים
שעות לימוד גמישות
אורך הקורס
מתאים גם לחיילים
גם לתלמידי תיכון‎‏
ניב רווח
אתם מחליטים
קורסים אחרים
אחרים מחליטים
אפשר ללמוד לבד לפסיכומטרי בלי קורס?

אפשר ללמוד לבד לפסיכומטרי בלי קורס?

אפשר בהחלט ללמוד לבד לפסיכומטרי ואלפי תלמידים ניגשים בכל שנה בלי קורס פרונטלי. עצם העובדה שאינך יושב/ת בכיתה עם עוד 20 או אפילו 40 תלמידים לא אמורה להפריע לך אלא להיפך: היא מאפשרת לך ללמוד בקצב שלך ולהתמקד במה שטוב לך ולא במה שאחרים החליטו בשבילך לפי צרכי הקבוצה.
קורס פסיכומטרי לימוד עצמי מתאים לי?

קורס פסיכומטרי לימוד עצמי מתאים לי?

ככל הנראה התשובה היא כן, כי כמעט כל אחד יכול ללמוד פסיכומטרי "בלי קורס". כן, גם את או אתה. אנחנו יודעים מניסיוננו, שבערך למחצית מיושבי הקורסים אין באמת מה לחפש שם, וכראיה, מחקרים אקדמיים מראים כי תועלתם של קורסי הכנה לבחינה הפסיכומטרית בהשוואה להכנה בדרך של לימוד עצמי הינה מוגבלת ביותר. למעשה, עבור חלק מהנבחנים לישיבה בכיתה אין כל תועלת ועבור חלק אחר מדובר בהפרעה של ממש למיצוי הפוטנציאל האישי. הסיבה שאנחנו שמים מירכאות על הביטוי "בלי קורס" היא שזה לא באמת בלי, זה דווקא מאוד "עם" כאשר ההבדל המרכזי הוא שאתם לא יושבים בכיתה עם עוד 40 תלמידים.
נשמח שתצטרפו גם אתם לאלפי הלקוחות שבחרו בערכות ההכנה מבית ניב רווח!‬
קליק ונתקשר
למה לא כדאי לבחור קורס פסיכומטרי פרונטלי?

למה לא כדאי לבחור קורס פסיכומטרי פרונטלי?

התרווחו לרגע בכיסא, דמיינו וחשבו על סיטואציה שבה אתם ועוד 40 תלמידים יושבים בכיתה (זה לא מדע בידיוני... זו לגמרי אפשרות אמיתית של קורסי פסיכומטרי מוכרים וידועים בישראל!). האם נראה לכם שקצב הלימוד בכיתה יהיה בדיוק הקצב שלכם? חשבתם פעם כמה בזבוז זמן זה עבורכם, בהנחה שהקצב האיטי בכיתה אינו מתאים לכם? ומהצד השני, האם חשבתם מה קורה כאשר קצב הלימוד בקורס מהיר מדי עבורכם? כאשר בוחרים בלימוד עצמי, הבעיה הזו פשוט אינה קיימת. אתם לומדים בדיוק בקצב שלכם, ואין לזה תחליף.
קורס פסיכומטרי קצר או ארוך מה לבחור?

קורס פסיכומטרי קצר או ארוך מה לבחור?

יש קורסי פסיכומטרי קצרים ולחוצים שאורכם חודשיים ויש ארוכים מאוד של אפילו ארבעה חודשים. רוב קורסי הפסיכומטרי נמשכים פחות מ-3 חודשים ומי שקובע את משך הקורס זה מכון ההכנה לפי צרכיו (שלא בהכרח תואמים את הצרכים שלכם... וחבל). ההחלטה האם לבחור קורס ארוך או קצר היא נטו שלכם לפי היכולות שלכם ולפי הזמן שעומד לרשותכם. ההמלצה היא ללמוד כמה שיותר זמן אבל בלי הגזמה. אפשר בהחלט ללמוד "רגוע" על פני מספר חודשים ואפילו במהלך השירות הצבאי. למידע נוסף על בחירה בקורס פסיכומטרי קצר או ארוך לחצו כאן.
נשמח שתצטרפו גם אתם לאלפי הלקוחות שבחרו בערכות ההכנה מבית ניב רווח!‬
קליק ונתקשר
מה זה קורס פסיכומטרי חוזר?

מה זה קורס פסיכומטרי חוזר?

ישנם מכונים שמציעים קורס פסיכומטרי חוזר עבור התלמידים שלהם שלא הגיעו לתוצאה הנדרשת ולא השיגו את הציון המיוחל. האם זה טוב ללמוד פעמיים באותו המכון ועם אותם חומרי הכנה, אותם ספרים ואותם תרגילי פסיכומטרי? אנחנו סבורים שככלל, התשובה היא לא. לא מומלץ לעשות קורס פסיכומטרי חוזר באותו המכון אפילו אם הוא ניתן לכם בחינם (זכרו: הזמן שלכם יקר מאוד והוא אינו בחינם). מבחננה מקצועים כדאי לבחור חומרי לימוד איכותיים שיהיו עבורכם "טריים" וחדשים. למידע נוסף על קורס פסיכומטרי חוזר הקישו כאן.
מתי כדאי לעשות קורס פסיכומטרי?

מתי כדאי לעשות קורס פסיכומטרי?

רוב הנבחנים מעדיפים להירשם לקורס פסיכומטרי אחרי הצבא, אך אין שום מניעה לעשות קורס פסיכומטרי אפילו בזמן התיכון או בזמן הצבא. לכל תקופה יש יתרונות וחסרונות שעליכם לשקלל לפי הצרכים שלכם והמגבלות שלכם. לדוגמה: יש שרוצים לעשות פסיכומרי בתיכון בשביל עתודה אקדמית, ויש שרוצים לעשות פסיכומטטרי בצבא כי אופי השירות והזמן שעומד לרשותם מאפשר זאת בקלות יחסית. למידע נוסף על מתי כדאי לעשות קורס פסיכומטרי לחצו כאן.
יש קורס פסיכומטרי שמתאים לחיילים?

יש קורס פסיכומטרי שמתאים לחיילים?

כן. אפשר לעשות פסיכומטרי בזמן הצבא אם תנאי השירות שלך מאפשרים זאת ואם יש לך פנאי ורצון אז השמיים הם הגבול. למעשה מדובר בניצול זמן מעולה עבור חיילים בסדיר או בקבע, וערכת הלימוד העצמי של ניב רווח בצירוף מערכת ה"פלקסומטרי" היא הפתרון המושלם ביותר עבור חיילים שמעוניינים לגשת לפסיכומטרי ולקבל תכנית לימודים אישית יומית בדיוק לפי לוח הזמנים שלהם כחיילים בבסיס סגור או פתוח והכל במהלך השירות הצבאי. למידע נוסף על פסיכומטרי בצבא הקישו כאן.
יש קורס פסיכומטרי לקראת עתודה אקדמית בצה"ל?

יש קורס פסיכומטרי לקראת עתודה אקדמית בצה"ל?

כן. קורס הפסיכומטרי של ניב רווח מאפשר לתלמידי תיכון בין כיתה י"א לכיתה י"ב או לתלמידי תיכון בכיתה י"ב לקשת לפסיכומטרי במקביל ללימודים בתיכון, ולגשת למועדי הפסיכומטרי של סתיו, חורף או אביב (החודשים ספטמבר-דצמבר-מרץ) והכל כדי לאפשר קבלה לעתודה אקדמית בצה"ל ("עתודה צבאית"). מערכת ה"פלקסומטרי" מתאימה במיוחד לתלמידי תיכון שרוצים לגשת לבחינה הפסיכומטרית. למידע נוסף על קורס פסיכומטרי בזמן התיכון הקישו כאן.
כמה זמן כדאי ללמוד בקורס פסיכומטרי?

כמה זמן כדאי ללמוד בקורס פסיכומטרי?

התשובה תלויה בך בלבד. יש תלמידים שקורס פסיכומטרי של 80 ימים יספיק להם ויש תלמידיםן שיהיו זקוקים אפילו ל-150 ימים. ההבדלים יכולים להיות נעוצים בכך שחלק מהתלמידים עובדים למחיתם במשרה מלאה או חלקית, חלק משרתים בצהל בסדיר או בקבע, וחלק לא עושים מאום מלבד ללמוד לבחינה. לפי המגבלות שלכם עליכם להחליט כמה זמן ללמוד. למידע נוסף והמלצות לזמן הלמידה הקישו כאן.
מה כדאי לעשות לפני קורס פסיכומטרי?

מה כדאי לעשות לפני קורס פסיכומטרי?

ראשית, כדאי להתחיל בקריאה יום יומית של ספרים או מאמרים - גם בעברית וגם באנגלית. חשוב שהרמה של הספר שאתם בוחרים תהיה רמה שמתאימה לכם, כלומר לא קשה מדי ולא קלה מדי, שכן העיקר הוא לשמור על רצף קריאה לפחות של 40 דקות בכל יום. המשימה השנית היא הרחבת אוצר מילים בשתי השפות, והמשימה השלישית היא רענון מתמטי שמטרתו "הסרת חלודה" שהצטברה בחשיבה כמותית מאז ימי התיכון. למידע נוסף על הכנה לקורס פסיכומטרי לחצו כאן.
איך מתכוננים לפסיכומטרי?

איך מתכוננים לפסיכומטרי?

למעשה, ניתן לומר שהחיים עצמם הם הכנה לפסיכומטרי: הכישורים הנמדדים במבחן הפסיכומטרי מתפתחים כבר בעת הלימודים בבית הספר, על ידי קריאה בעברית או באנגלית ועוד. בנוסף, היכרות עם פרקי הבחינה, הנושאים השונים ועם סוגי השאלות תתרום משמעותית להפחתת החרדה והיא גורם חשוב ומרכזי בהכנה לפסיכומטרי. למידע נוסף על הכנה לפסיכומטרי לחצו כאן.
יש קורס פסיכומטרי למשפרי ציון פעם שנייה?

יש קורס פסיכומטרי למשפרי ציון פעם שנייה?

כן. קורס הפסיכומטרי של ניב רווח מיועד למשפרי ציון שניגשים לפסיכומטרי פעם שנייה והם מהווים כמחצית מקהל לקוחותינו. שיטת ה"פלקסומטרי" שלנו היא היחידה שמאפשרת לך שיפור ציון פסיכומטרי על דרך של התמקדות במשימות שרלוונטיות עבורך ולנהל לוח זמנים שלם של למידה לפסיכומטרי וכל זאת בלי להיות חלק מקורס פסיכומטרי רגיל שבו יושבים גם מי שניגשים בפעם הראשונה. למידע נוסף על שיפור ציון פסיכומטרי פעם שנייה הקישו כאן.
תלמידים ממליצים על ניב רווח פסיכומטרי
איתמר יקיר - ציון פסיכומטרי 785
785
איתמר יקיר
נועה בוימל - ציון פסיכומטרי 719
719
נועה בוימל
איתי ברקוביץ - ציון פסיכומטרי 769
769
איתי ברקוביץ
שני גריג - ציון פסיכומטרי 714
714
שני גריג
זיו רחמימוב - ציון פסיכומטרי 673
673
זיו רחמימוב
שיר רוזן-צבי - ציון פסיכומטרי 751
751
שיר רוזן-צבי
ליהיא מנחם - ציון פסיכומטרי 735
735
ליהיא מנחם
אתגר פרץ - ציון פסיכומטרי 719
719
אתגר פרץ
שני אמסלם - ציון פסיכומטרי 718
718
שני אמסלם
גדעון חורש - ציון פסיכומטרי 660
660
גדעון חורש
לאה גסמן - ציון פסיכומטרי 769
769
לאה גסמן
לרשימת הממליצים המלאה
2024 © כל הזכויות שמורות לחברת ניב רווח פסיכומטרי בע"מ | נגישות לאנשים עם מוגבלות

השאר פרטים וניצור איתך קשר בתוך זמן קצר