נשמח לעזור גם לך להצליח!

ללמוד לבד לפסיכומטרי

יתרונות לימוד עצמי לפסיכומטרי

יתרונות לימוד עצמי לפסיכומטרי

רק אצל ניב רווח: פסיכומטרי גמיש
אלפי תלמידים מרוצים לא טועים!
מעטפת למידה מושלמת לפסיכומטרי

מעטפת למידה מושלמת לפסיכומטרי

ערכת הכנה מלאה לפסיכומטרי מבית ניב רווח כוללת 21 פריטים וסטופר:
ספר אלגברה, ספר בעיות כמותיות והסקה מתרשים, 2 ספרי גיאומטריה, ספר אנלוגיות ומטלות כתיבה, ספר הבנה הסקה וקטעי קריאה, ספר אנגלית, 2 ספרי יסודות מתמטיים, ספר סימולציות 3 פרקים, ספר חזרות מרתון, מילון אנגלית, מילון עברית ו-8 בחינות סימולציה מלאות.
* מידע נוסף על הערכה המלאה ועל ערכות נוספות
ספרי פסיכומטרי ניב רווח

תמיכת מדריכי פסיכומטרי בקבוצות פייסבוק ייעודיות:
צוות המדריכים של ניב רווח פסיכומטרי זמין לענות על כל שאלה בקבוצות לימוד ייעודיות וסגורות בפייסבוק. חפשו בפייסבוק את הקבוצה הספציפית למועד שלכם, לדוגמה: "ניב רווח פסיכומטרי – מועד דצמבר 2017", ובקשו להצטרף אליה. אתם מוזמנים לשאול אותנו כל שאלה שאינה מובנת לכם מתוך חומר הלימוד שלנו, ואנו נדאג שלא תמשיכו הלאה מבלי להבין הכל בצורה מושלמת. המדריכים המנוסים שלנו עונים גם על שאלות כלליות הקשורות לבחינה הפסיכומטרית וכן על שאלות אישיות.

פייסבוק ניב רווח פסיכומטרי

תוכנת מילים להרחבת אוצר המילים לקראת הבחינה הפסיכומטרית:
באמצעות תוכנת המילים, ניתן לתרגל על גבי המחשב או מהטלפון הנייד אלפי מילים וביטויים באנגלית ובעברית. המילים בתוכנה עברו סינון קפדני שנועד להבטיח מאגר מילים בעלות סבירות ממשית להופיע בבחינה. ניתן לתרגל בדרכים מהנות וממכרות ביותר!
* מידע נוסף על תוכנת המילים העדכנית והמצוינת ועל הליך הסינון

אז איך מקדמים?
פשוט מתקשרים 1-800-750-760. ניתן גם להשאיר פרטים ונחזור אליכם בהקדם. בינתיים אתם מוזמנים לעיין ברשימת הממליצים המרשימה שלנו!
פסיכומטרי בלי קורס?

פסיכומטרי בלי קורס?

כמעט כל אחד יכול. כן, גם את או אתה. אנחנו יודעים מניסיוננו, שבערך למחצית מיושבי הקורסים אין באמת מה לחפש שם, וכראיה, מחקרים אקדמיים מראים כי תועלתם של קורסי הכנה לבחינה הפסיכומטרית בהשוואה להכנה בדרך של לימוד עצמי הינה מוגבלת ביותר. למעשה, עבור חלק מהנבחנים לישיבה בכיתה אין כל תועלת ועבור חלק אחר מדובר בהפרעה של ממש למיצוי הפוטנציאל האישי.

ערכת הספרים שלנו בנויה בצורה הדרגתית כמו קורס ואף טוב יותר, שכן הלמידה לפיה הינה יומית ולא דו-שבועית (משימות ברמה היומית וחזרה רוחבית על החומר מעלות את יעילות הלמידה). בנוסף, אתה בוחר במה להשקיע לפי צרכיך, מנתב את משאביך בהתאם, ומחלק את זמניך בהתאם.
נשמח שתצטרפו גם אתם לאלפי הלקוחות שבחרו בערכות ההכנה מבית ניב רווח!‬
קליק ונתקשר
ללמוד לפסיכומטרי בקצב שלכם

ללמוד לפסיכומטרי בקצב שלכם

התרווחו לרגע בכיסא, דמיינו וחשבו על סיטואציה שבה אתם ועוד 40 תלמידים יושבים בכיתה (זה לא מדע בידיוני... זו לגמרי אפשרות אמיתית בחלק מהקורסים בישראל!).

האם באמת נראה לכם שקצב הלימוד בכיתה יהיה בדיוק הקצב שלכם? חשבתם פעם כמה בזבוז זמן זה עבורכם, בהנחה שהקצב האיטי בכיתה אינו מתאים לכם? ומהצד השני, האם חשבתם מה קורה כאשר קצב הלימוד בקורס מהיר מדי עבורכם? כאשר בוחרים בלימוד עצמי, הבעיה הזו פשוט אינה קיימת. אתם לומדים בדיוק בקצב שלכם, ואין לזה תחליף.
חומרי לימוד מעודכנים

חומרי לימוד מעודכנים

חומרי הלימוד שלנו נכתבים בתהליך דומה וכמעט זהה לזה שמתרחש במרכז הארצי לבחינות ולהערכה. צוות מיומן בראשותו של ניב רווח עומל באופן עקבי על מחקר מעמיק של הבחינה, ומפתח חומרי לימוד בהתאם לשאלות שנצפות בבחינות ובהתאם למגמות הקיימות בכל תקופה.

ערכת הספרים שלנו מודפסת מדי מועד, ולא פעם בשנה, כפי שנעשה במכונים מסוימים. המשמעות היא שבכל רגע נתון תקבלו תמיד את חומרי הלימוד המעודכנים והטובים ביותר.
נשמח שתצטרפו גם אתם לאלפי הלקוחות שבחרו בערכות ההכנה מבית ניב רווח!‬
קליק ונתקשר
לימוד הדרגתי ומסודר

לימוד הדרגתי ומסודר

גם אם בתיכון עשיתם רק 3 יחידות במתמטיקה, הספרים שלנו עדיין יצליחו ללמד אתכם את כל מה שצריך כדי לגשת למבחן הפסיכומטרי.

ספר היסודות המתמטיים שלנו יעשה לכם סדר בבלגן, ויסביר הכל מהתחלה, החל מסדר פעולות חשבון, כפל וחילוק ארוך, שברים, חזקות, שורשים, משוואות ועוד, וכן יסקור את כל הצורות הגיאומטריות עליהן תישאלו בבחינה.
כל שיעור - מהמסד לטפחות

כל שיעור - מהמסד לטפחות

ובמילים פשוטות - כל נושא נלמד בצורה יסודית מהבסיס, בצורה מסודרת, ובאופן מקיף ומושלם. אנו לא מניחים כי התלמיד מגיע עם ידע מוקדם, אלא מוודאים זאת שלב אחרי שלב בשיעור מדורג ומסודר.

מצב בו לא תבינו דבר מה הינו מצב נדיר מאוד, ובמצבים כאלה נשמח לעמוד לרשותך בפורום או בקבוצות הלימוד בפייסבוק.
2021 © כל הזכויות שמורות לחברת ניב רווח פסיכומטרי בע"מ | נגישות לאנשים עם מוגבלות

השאר פרטים וניצור איתך קשר בתוך זמן קצר