רוצה מידע על ספרי הכנה לפסיכומטרי?

פסיכומטרי בלי קורס

יתרונות לימוד עצמי לפסיכומטרי

ערכת הספרים של ניב רווח פסיכומטרי היא תחליף מושלם לקורס!

  למידה עצמאית למידה בקורס
מחיר  כ- 1,300 ש"ח עד 7,500 ש"ח
תכנית לימודים יומית דו-שבועית
קצב הלמידה הקצב שלך של המדריך / הכיתה
במה להשקיע לפי הצרכים שלך לפי הצרכים של הכיתה
זמני הלמידה לפי נוחיותך לפי ימי הקורס
תקופת הלמידה לפי החלטתך לפי פתיחת הקורס
עדיין לא הצטרפת לניב רווח פסיכומטרי?
בחר מה שמתאים לך וצא לדרך... :)

פסיכומטרי בלי קורס?

כמעט כל אחד יכול. כן, גם את או אתה. אנחנו יודעים מניסיוננו, שבערך למחצית מיושבי הקורסים אין באמת מה לחפש שם, וכראיה, מחקרים אקדמיים מראים כי תועלתם של קורסי הכנה לבחינה הפסיכומטרית בהשוואה להכנה בדרך של לימוד עצמי הינה מוגבלת ביותר. למעשה, עבור חלק מהנבחנים לישיבה בכיתה אין כל תועלת ועבור חלק אחר מדובר בהפרעה של ממש למיצוי הפוטנציאל האישי.

ערכת הספרים שלנו בנויה בצורה הדרגתית כמו קורס ואף טוב יותר, שכן הלמידה לפיה הינה יומית ולא דו-שבועית (משימות ברמה היומית וחזרה רוחבית על החומר מעלות את יעילות הלמידה). בנוסף, אתה בוחר במה להשקיע לפי צרכיך, מנתב את משאביך בהתאם, ומחלק את זמניך בהתאם.

ללמוד לפסיכומטרי בקצב שלכם

התרווחו לרגע בכיסא, דמיינו וחשבו על סיטואציה שבה אתם ועוד 40 תלמידים יושבים בכיתה (זה לא מדע בידיוני... זו לגמרי אפשרות אמיתית בחלק מהקורסים בישראל!).

האם באמת נראה לכם שקצב הלימוד בכיתה יהיה בדיוק הקצב שלכם? חשבתם פעם כמה בזבוז זמן זה עבורכם, בהנחה שהקצב האיטי בכיתה אינו מתאים לכם? ומהצד השני, האם חשבתם מה קורה כאשר קצב הלימוד בקורס מהיר מדי עבורכם? כאשר בוחרים בלימוד עצמי, הבעיה הזו פשוט אינה קיימת. אתם לומדים בדיוק בקצב שלכם, ואין לזה תחליף.
מדוע אלפי לקוחות כבר בחרו בערכות התרגול של ניב רווח?
תרגילים רבים ומגוונים
רמת התאמה גבוהה לבחינה
מערכת תרגול ידידותית למשתמש
אפשרות לאפס ולתרגל שוב כמה שרוצים
הסברים ברורים ומפורטים לכל הנושאים
שירות לקוחות מקסים, יעיל והוגן

חומרי לימוד מעודכנים

חומרי הלימוד שלנו נכתבים בתהליך דומה וכמעט זהה לזה שמתרחש במרכז הארצי לבחינות ולהערכה. צוות מיומן בראשותו של ניב רווח עומל באופן עקבי על מחקר מעמיק של הבחינה, ומפתח חומרי לימוד בהתאם לשאלות שנצפות בבחינות ובהתאם למגמות הקיימות בכל תקופה.

ערכת הספרים שלנו מודפסת מדי מועד, ולא פעם בשנה, כפי שנעשה במכונים מסוימים. המשמעות היא שבכל רגע נתון תקבלו תמיד את חומרי הלימוד המעודכנים והטובים ביותר.

לימוד הדרגתי ומסודר

גם אם בתיכון עשיתם רק 3 יחידות במתמטיקה, הספרים שלנו עדיין יצליחו ללמד אתכם את כל מה שצריך כדי לגשת למבחן הפסיכומטרי.

ספר היסודות המתמטיים שלנו יעשה לכם סדר בבלגן, ויסביר הכל מהתחלה, החל מסדר פעולות חשבון, כפל וחילוק ארוך, שברים, חזקות, שורשים, משוואות ועוד, וכן יסקור את כל הצורות הגיאומטריות עליהן תישאלו בבחינה.
נשמח שתצטרפו גם אתם לאלפי הלקוחות שבחרו בערכות ההכנה מבית ניב רווח!‬
קליק ונתקשר

כל שיעור - מהמסד לטפחות

ובמילים פשוטות - כל נושא נלמד בצורה יסודית מהבסיס, בצורה מסודרת, ובאופן מקיף ומושלם. אנו לא מניחים כי התלמיד מגיע עם ידע מוקדם, אלא מוודאים זאת שלב אחרי שלב בשיעור מדורג ומסודר.

מצב בו לא תבינו דבר מה הינו מצב נדיר מאוד, ובמצבים כאלה נשמח לעמוד לרשותך בפורום או בקבוצות הלימוד בפייסבוק.

צריכים עזרה? אנחנו כאן!

צוות המדריכים של ניב רווח פסיכומטרי עונה מספר פעמים ביום בקבוצות הלימוד בפייסבוק. חפשו בפייסבוק את הקבוצה הספציפית למועד שלכם, לדוגמה: "ניב רווח פסיכומטרי – מועד דצמבר 2017", ובקשו להצטרף אליה.

אתם מוזמנים לשאול אותנו כל שאלה שאינה מובנת לכם מתוך חומר הלימוד שלנו, ואנו נדאג שלא תמשיכו הלאה מבלי להבין הכל בצורה מושלמת.

אז איך מתקדמים?

פשוט מתקשרים 1-800-750-760. ניתן גם להשאיר פרטים ונחזור אליכם בהקדם.
רוצה מידע על ספרי הכנה לפסיכומטרי?
2017 © כל הזכויות שמורות לחברת ניב רווח פסיכומטרי בע"מ | +Niv Revah | בניית אתריםבניית אתרים