לקבלת מידע על הספרים, השאירו פרטים כאן:

תרגול פסיכומטרי חינם

לא משנה באיזה קורס אתה לומד, תוכל לתרגל מחומרי הלימוד שלנו!
על מנת להתחיל לתרגל, יש להירשם למערכת.
רוצים להיות מעודכנים מהר יותר מכל האחרים? תעשו לנו like! בפייסבוק.

למה להירשם למערכת?
מערכת התרגול הייחודית של ניב רווח פסיכומטרי מכילה אלפי שאלות שנכתבו ע"י בכירי מכוני הכנה לשעבר וכותבי פסיכומטרי מקצועיים, זאת לרווחתם של עשרות אלפי משתמשים בשנה. המנהל המקצועי של האתר הוא ניב רווח, אוטוריטה בתחום הפסיכומטרי בישראל. הגישה למאות תרגילים הינה בחינם לגמרי, וגישה לחלק אחר דורשת תשלום. בכל מקרה, המערכת דורשת הרשמה, ללא כל התחייבות כמובן.

למי מתאימה מערכת התרגול?
1. לכל מי שעושה פסיכומטרי פעם שנייה - זהו פיתרון מושלם.
2. לכל מי שהחליט ללמוד לבד לפסיכומטרי.
3. לכל מי שעושה קורס וזקוק לחיזוק או תרגול נוסף בנושא מסוים.

מבחן מלא חינם! אנו מציעים גם מבחן סימולציה המעודכן בהתאם למגמות שהופיעו בבחינה בשנים האחרונות. המבחן מתאים ומומלץ לתלמידי כל המכונים וכמובן לאלו הלומדים לבד. המבחן מהווה תרגול פסיכומטרי לדוגמא עבור כל הניגשים לבחינה הפסיכומטרית, והוא משקף בצורה טובה את המגמות האחרונות בבחינה הפסיכומטרית. הערה: מבחן זה אינו מטעמו של המרכז הארצי לבחינות ולהערכה או מטעמם של מכוני הכנה כלשהם.
על מנת להשיג את האפקט המדויק ביותר, חשוב לעשות את המבחן תוך כדי שמירה על תנאים דומים ככל האפשר לאלו שיהיו בבחינה האמיתית (מומלץ לעשותו במערכת התרגול הייחודית של ניב רווח פסיכומטרי, ששומרת על ניהול הזמנים, על אף שהבחינה האמיתית תהיה עם
עיפרון ונייר).
הקפדנו לשלב במבחן זה שאלות חדשות שאינן מופיעות בתרגולים שמציעים מכוני ההכנה. לפיכך, נדמה יהיה לחלקכם שמדובר בבחינה קשה במעט מיתר בחינות הסימולציה שעשיתם, אך אל חשש, מדובר בבחינה שדומה מאוד ברמתה למבחן האמיתי שתעשו בקרוב.
תרגול נוסף בחינם ניתן למצוא בסרגל הניווט מימין. בהצלחה לכולכם, על מנת להתחיל לתרגל, יש להירשם למערכת. בהצלחה, צוות ניב רווח פסיכומטרי.  
לקבלת מידע על הספרים, השאירו פרטים כאן: