לקבלת מידע על הספרים, השאירו פרטים כאן:

תוכנת מילים - חינם!

תוכנת המילים שלנו
תוכנת המילים החדשה והעדכנית ביותר בישראל מוצעת בחינם לתלמידי כל המכונים!
טרם נרשמתם?
כל מה שצריך כדי להתחיל את השימוש, זה להירשם למערכת.

נרשמתם כבר?
באפשרותכם לתרגל ישירות כאן.

לנוחיותכם, ניתן לתרגל מהמחשב או מהטלפון הנייד.
למידת אוצר מילים
רוב תוכנות הלימוד או חומרי הלימוד הקיימים בשוק, מכילים את אוצר המילים שהופיע בבחינה וחזר על עצמו, ואותו מלמדים. מניסיוננו, הסבירות שאוצר מילים שהופיע מספר פעמים ימשיך לחזור על עצמו, אינה גדולה, וזו הבעיה המרכזית שבשינון בעזרת תוכנות אלו.

תלמידים בעלי זיכרון פנומנלי שתחקרנו דיווחו לא פעם כי לא הופיעה בבחינה שלהם ולו מילה אחת מתוך המאגר ממנו למדו. בעייתי, לא?
מה שונה בתוכנה הזו?
טוב ששאלתם. גם אנחנו לקחנו את אוצר המילים שהופיע בבחינה, כפי שעשו אחרים, אבל סיננו החוצה חצי מהמילים: מילים קלות מאוד שהן בבחינת מכנה משותף נמוך ביותר, מילים קשות מאוד שככל הנראה לא עברו את שלב הפיילוט בבחינה, וכמובן - את אלו שהסבירות שיופיעו אי פעם שוב, נמוכה מאוד.

לאחר מכן, בעזרת מומחים לשוניים לשפה העברית, הוספנו מילים שלפי ניתוח המומחים הן באותה דרגת קושי של המילים שכבר הופיעו בבחינה, מילים שבין השאר שגורות בפי סופרים ועיתונאים. התוכנה מכילה מאגר של אלפי מילים וביטויים, שכולם ללא יוצא מן הכלל עברו סינון ע"י מדריכי פסיכומטרי בעלי ותק של 10 שנים!
אילו מילים תופענה בבחינה?
איננו יכולים להתחייב שלימוד בעזרת תוכנה זו יבטיח פיתרון מלא של אוצר המילים בבחינה. ממש לא. כדי לעשות את זה היינו צריכים לשים בתוכנה 50 אלף מילים, דבר שהיה מאריך את תקופת הלמידה לכ- 3 שנים...

זאת ועוד, יש לזכור כי סיננו החוצה מילים שלפי ניסיוננו הן בדרגת קושי נמוכה ומהוות מכנה משותף נמוך, מכיוון שאת מילים אלו מכיר מי שקרא ספר או שניים בחייו. גם מילים קשות במיוחד הוצאנו החוצה, שכן הסבירות שהן תופענה נמוכה מאוד, וכאמור, לא ניתן להכיל את כל רוחב היריעה בלימוד של 3 חודשים.
איך זה עובד בדיוק?
אם אתם תוהים איך בדיוק עובדת התוכנה, אז כל מילה מיותרת. 

זה כל כך יעיל ונוח, שזה ממכר. התמכרות שתסתיים אחרי המבחן, אל תדאגו.

צריכים עזרה עם תכנת המילים? תוכלו לפנות למוקד שירות הלקוחות שלנו בטלפון 1-800-750-760 ונציגינו ישמחו לסייע לכם. 
שיהיה בהצלחה!
חזור למעלה