נשמח לעזור לך להצליח בפסיכומטרי!

ציוני פסיכומטרי לעתודה

רף פסיכומטרי לעתודה

תלמידי תיכון המבקשים להתמיין למסלולי עתודה אקדמית לקראת גיוסם לצה"ל, נדרשים לגשת לבחינה הפסיכומטרית. האחריות לגשת לפסיכומטרי לפני הגיוס מוטלת על התלמידים, ועליהם להשיג ציון פסיכומטרי מינימלי כדי להתמיין לעתודה.

שימו לב, ציון פסיכומטרי נדרש להתמיינות לעתודה הוא 570 (ובתוכנית מסוימות אף יותר כמפורט בהמשך). כלומר ציון פסיכומטרי של 570 ומעלה מאפשר לכם להתקבל לתהליך המיון בלבד. בפועל עליכם להשיג ציון פסיכומטרי שעומד בתנאי הקבלה למוסדות האקדמיים. ברוב המקרים, הציון הדרוש לקבלה ללימודים גבוה יותר.
ניב רווח מציע מעטפת לימוד עצמי לפסיכומטרי
איזו בחינת פסיכומטרי זו שלך?

פסיכומטרי למסלולי עתודה

כאמור ישנן תוכניות עתודה מסוימות שציון פסיכומטרי של 570 אינו מספיק לקבלה. לדוגמה, כדי להתמיין לתוכנית פסגות עליכם להציג ציון פסיכומטרי של 675 ומעלה, והתמיינות לתוכנית סילון אפשרית לבעלי פסיכומטרי של 650 ומעלה.

דרישות הקבלה למוסדות הלימוד, לרוב, גבוהות יותר מציון הקבלה למיונים. לדוגמה, כדי להתקבל לתוכנית חבצלות עליכם להציג ציון פסיכומטרי של 650 ומעלה כפי שנדרש בחוגי הלימוד הרלוונטיים באוניברסיטת חיפה. גם במסלול ברקים, המתקיים באוניברסיטת בן גוריון, נדרשים המועמדים להציג ציון פסיכומטרי של 650 ומעלה. מועמדים שמעוניינים להתקבל לתוכנית צמרת, הכוללת לימודי רפואה, נדרשים לעמוד בתנאי הקבלה הגבוהים ללימודי רפואה.

*ייתכנו שינויים בתנאי הקבלה ומומלץ להתעדכן דרך מוסדות הלימודים עצמם.

מועדי פסיכומטרי לעתודה

הזמן האידיאלי לגשת לפסיכומטרי עבור עתודה תלוי בכמה גורמים. חשוב לזכור שהמיונים לעתודה נערכים במהלך שנת י"ב כאשר מועד פסיכומטרי אחרון שבו מתחשבים מוסדות הלימוד הוא אפריל של אותה שנה. כלומר אם אתם בכיתה י"ב מועד אפריל הוא המועד האחרון שדרכו תוכלו להגיע לעתודה.

כדי להשאיר זמן לשיפור ציון פסיכומטרי, רבים בוחרים להיבחן במועד ספטמבר שזמן הלמידה אליו מתקיים בחודשי יולי אוגוסט, כלומר בזמן חופשת הקיץ בין כיתה י"א לכיתה י"ב.

אם אינכם מעוניינים להעביר את כל חופשת הקיץ בלמידה לפסיכומטרי או אם לא השגתם את הציון הדרוש לקבלה ועליכם לגשת למועד אפריל, למידה עצמית לפסיכומטרי אידיאלית עבורכם. עם ערכת הכנה ללמידה עצמית תוכלו להיבחן בכל מועד, בקצב שלכם וללא התחייבות להגיע לשיעורים פרונטליים.
מדוע אלפי לקוחות כבר בחרו בערכות התרגול של ניב רווח?
תרגילים רבים ומגוונים
רמת התאמה גבוהה לבחינה
מערכת תרגול ידידותית למשתמש
אפשרות לאפס ולתרגל שוב כמה שרוצים
הסברים ברורים ומפורטים לכל הנושאים
שירות לקוחות מקסים, יעיל והוגן

קורס פסיכומטרי עתודה

אם אתם צריכים לעשות פסיכומטרי לעתודה אל תבזבזו את הזמן על קורס פסיכומטרי מותאם או מקוצר לתלמידי תיכון במהלך הקיץ. בעזרת ערכת הכנה לפסיכומטרי עתודה מבית ניב רווח תוכלו ללמוד בכל זמן ובכל מקום מבלי להתפשר על האיכות.

צפו בניב מסביר מדוע כדאי לכם לבחור בלימוד עצמי לפסיכומטרי,
וכיצד תוכלו להתנסות בערכה ללא התחייבות...

נשמח לעזור לך להצליח בפסיכומטרי!
2019 © כל הזכויות שמורות לחברת ניב רווח פסיכומטרי בע"מ | נגישות לאנשים עם מוגבלות | +Niv Revah | בניית אתריםבניית אתרים