נשמח לעזור גם לך להצליח!

תוצאות המבחן הפסיכומטרי

איך מקבלים את תוצאות הפסיכומטרי?

איך מקבלים את תוצאות הפסיכומטרי?

הבחינה הפסיכומטרית מאחוריך, הספקת קצת לנוח ולהתאושש, וכעת - מחכים לציון. ציוני הפסיכומטרי יישלחו לנבחנים בדואר אלקטרוני תוך 45 יום מיום הבחינה לכתובת הדואר האלקטרוני שציין הנבחן בטופס ההרשמה. בנוסף, יוכל הנבחן לקבל את ציון הפסיכומטרי שלו באמצעות אתר האינטרנט של המרכז הארצי ובאמצעות משלוח מכתב המפרט את ציוני הפסיכומטרי של הנבדק לביתו של המועמד.

לא ניתן לקבל את תוצאות הפסיכומטרי בטלפון או בפקס, אלא בדרכים הללו בלבד. נבחן שיבטל ב"אזור האישי" את הסכמתו לקבלת הציונים בדואר האלקטרוני, יקבל את הציון בדואר ישראל בלבד. בכל מועד הציונים מחושבים בו-בזמן לכל הנבחנים, ואין אפשרות להקדים ולדווח את ציוניו של נבחן יחיד.
רק אצל ניב רווח: פסיכומטרי גמיש
אלפי תלמידים מרוצים לא טועים!
בדיקת הציון

בדיקת הציון

לבדיקת ציונך באתר המרכז הארצי לבחינות ולהערכה - כנס/י לאזור האישי. את ציוני הבחינה הפסיכומטרית ניתן לבדוק באתר האינטרנט של המרכז הארצי לבחינות ולהערכה באמצעות מספר האסמכתא. לחילופין, יוכל המועמד להמתין להגעת ציוני הבחינה בדואר. הציון יפורסם באינטרנט מספר ימים טרם הגעת המעטפה אל בית הנבחן. מספר האסמכתא, אגב, הוא הקוד המופיע על הקבלה שנשארת בידיכם לאחר שתשלמו את אגרת הבחינה בסניף בנק הדואר, בזימון לבחינה ובאישור לנבחן הניתן בסוף הבחינה.

מומלץ לשמור את הקוד שקיבלתם, אחרת צפויים לכם מספר ימים של מתח מורט עצבים בין הופעת הציונים באינטרנט לבין הגעתם בדואר. מדור ציונים אינו מוסר בטלפון מספרי אסמכתא לנבחנים.
קבלת ציון פסיכומטרי בדואר

קבלת ציון פסיכומטרי בדואר

מספר שבועות לאחר מועד הבחינה הפסיכומטרית, יקבל כל נבחן לביתו מעטפה ובה ציוני המבחן הפסיכומטרי. במועדים בהם מספר הנבחנים גדול במיוחד, כגון מועד אפריל, תיאלצו להמתין כחמישה שבועות עד קבלת הציון.

לעומת זאת, במועדים בהם מספר הנבחנים קטן במיוחד, כגון מועד דצמבר, תוכלו לקבלם לאחר כשלושה שבועות. כך או כך, במידה ונרשמתם ללימודים אקדמיים טרם קבלת הציון, עליכם ליידע את מוסד הלימודים בדבר המועד המשוער בו תקבלו את הציון.
נשמח שתצטרפו גם אתם לאלפי הלקוחות שבחרו בערכות ההכנה מבית ניב רווח!‬
קליק ונתקשר
דיווח הציונים למוסדות הלימוד

דיווח הציונים למוסדות הלימוד

המרכז הארצי לבחינות ולהערכה מדווח את תוצאות הפסיכומטרי של המועמד ישירות למוסדות הלימוד אשר התחייבו להשתמש בציונים שנמסרו להם עבור תהליך הקבלה ללימודים אצלם בלבד.

ציוני הפסיכומטרי של המועמד יימסרו תוך 45 יום לאוניברסיטת בן-גוריון בנגב, לאוניברסיטת בר-אילן, לאוניברסיטת חיפה, לאוניברסיטה העברית בירושלים, לאוניברסיטת תל-אביב ולטכניון, ולבקשת הנבחן גם למוסדות לימוד נוספים שיסומנו בטופס ההרשמה. המרכז הארצי לבחינות ולהערכה ידווח את ציוני הפסיכומטרי אך ורק למוסדות הלימוד שיופיעו בטופס ההרשמה.
בקשות לשינויים בדיווח הציונים

בקשות לשינויים בדיווח הציונים

אם הנבחן מתנגד למסירת ציוניו לאחד ממוסדות הלימוד הרשומים מעלה, עליו לשלוח עד ליום הבחינה בקשה בדואר אלקטרוני לכתובת score@nite.org.il ולציין לאיזה מוסד אין לדווח את ציוניו. אם ירצה המועמד להוסיף מוסדות לימוד אליהם יישלח הציון, מעבר לאלו אותם סימן בטופס ההרשמה, יהיה עליו לשלוח עד ליום הבחינה בקשה בדואר אלקטרוני לכתובת score@nite.org.il ולציין את המוסדות הלימוד שיש להוסיף. בכל פנייה למרכז הארצי לבחינות ולהערכה יש לציין שם פרטי, שם משפחה, מספר זהות, שם הבחינה ותאריך הבחינה.
 
בקשות לשינויים שתתקבלנה מיום הבחינה ואילך יחויבו בתשלום, וניתן יהיה להגישן באמצעות טופס לתשלום בכרטיס אשראי עבור דיווח ציונים למוסדות דרך פקס במספר 02-6754765 או דואר אלקטרוני  score@nite.org.il. רק אישור בקשות בכתב שיתקבל ממדור ציונים יחייב את המרכז הארצי לבחינות ולהערכה. לאחר הטיפול בבקשה לדיווח הציונים למוסדות יהיו הציונים יהיו נגישים למוסדות. משיכת הציונים ע"י המוסדות מתבצעת בתוך שבעה ימי עבודה. לא ניתן לקצר את זמן דיווח הציונים.
נשמח שתצטרפו גם אתם לאלפי הלקוחות שבחרו בערכות ההכנה מבית ניב רווח!‬
קליק ונתקשר
2021 © כל הזכויות שמורות לחברת ניב רווח פסיכומטרי בע"מ | נגישות לאנשים עם מוגבלות

השאר פרטים וניצור איתך קשר בתוך זמן קצר